Robocze buty ochronne szkodzą stopom - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-01, 14:56   #1
Szalejek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 2
GG do Szalejek

Robocze buty ochronne szkodzą stopom


Przy okazji mojego pierwszego postu chciałabym się ze wszystkimi przywitać
Mam nadzieję, że dobrze wybrałam dział, bo nie było osobnego dla stóp.

Mam taki problem, że w pracy muszę chodzić w roboczym obuwiu ochronnym. Jest ono twarde nawet w środku i dodatkowa wkładka niewiele pomaga. Skóra na stopach (zwłaszcza boki pięty, dużego palca i opuszków przy brzegu stopy) praktycznie cały czas jest twarda, codziennie mogłabym moczyć i trzeć tarką, a efekt byłby do następnego założenia butów... Bolesnych zmian i odcisków na szczęście jeszcze nie mam.

Kolejnym problemem jest okropny zapach. Nosiłam różne obuwie, w tym glany po kilkanaście godzin dziennie i nigdy nie miałam z tym problemu! A po 6 godzinach w pracy muszę iść prosto do domu przemyć stopy i zmienić skarpetki, bo wstyd byłby kogoś odwiedzić albo przymierzyć buty w sklepie.

Nie ja jedna z mam tym problem, dziewczyny kombinują na różne sposoby, ale na dłuższą metę efekty są mierne. Jeśli któraś z Was może pomóc w uchronieniu się przed odciskami (o miękkich stópkach nie śmiem marzyć!) i pozbyciu się tych aromatów, byłabym bardzo wdzięczna.
Szalejek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-01 15:56:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.