Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-23, 16:17   #2611
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Czasami jest tez tak, ze cera ma etap adaptacyjny do danego podkladu. Ja tak mialam bodajze z Uoga , na poczatku tez mialam problemy z cera po jej uzyciu, odstawialm i za jakis czas gdy wrocilam to nic sie nie dzialo.
A bez problemu Twoja cera wróciła do poprzedniego stanu?
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 19:38   #2612
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;56219083]A bez problemu Twoja cera wróciła do poprzedniego stanu?[/QUOTE]

Tak. Zreszta mozesz poczytac o wlasnie takim etapie przyzwyczajania sie cery z dana formula podkladu, czyli o przejsciowym ogorszeniu sie stanu cery po uzyciu mineralow. Pamietam, ze takie informacje znalazlam w internnecie.

Oczywiscie niewykluczone, ze akurat ta formula moze Ci nie pasowac, ale to musialabys jeszcze potestowac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 20:05   #2613
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Tak. Zreszta mozesz poczytac o wlasnie takim etapie przyzwyczajania sie cery z dana formula podkladu, czyli o przejsciowym ogorszeniu sie stanu cery po uzyciu mineralow. Pamietam, ze takie informacje znalazlam w internnecie.

Oczywiscie niewykluczone, ze akurat ta formula moze Ci nie pasowac, ale to musialabys jeszcze potestowac.
Dzięki.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 18:51   #2614
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Polecacie jakiś korektor mineralny dla suchej skóry? niestety dość mocno się czerwieni w strefie T,ale jednocześnie jest sucha i boję się,że minerały tu się nie sprawdzą,może się myle?
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 19:46   #2615
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Musisz testowac, ale mineraly maja lekko dzialanie wysuszajace. Gdy nie nawilze dobrze cery, to po nalozeniu mineralow ciagu dnia czuje lekkie sciagniecie. A a mam cere mieszana w kierunku normalnej.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 21:10   #2616
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Polecacie jakiś korektor mineralny dla suchej skóry? niestety dość mocno się czerwieni w strefie T,ale jednocześnie jest sucha i boję się,że minerały tu się nie sprawdzą,może się myle?
Po pierwsze jesli chcesz uzywac korektora mineralnego, to powalczyłabym z ta suchoscią, bo niestety na suchej skorze korektor + podklad moga nie wyglądac dobrze.
Z korektorow ogolnouzytkowych polecam Annabelle, bo dobrze kryje i jest wydajny. Sa tez korektory specjalnie na zaczerwienienia (Amilie Pistachio, LL Blush Away, EDM Mint i Chrimaluxe), ale przy jasnych podkladach mogą przebijac.
Ja z powoodzeniem uzywam korektorow plynnych pod podklad mineralny np. obecnie ogolnodostepnego Art Scenic Eveline. Z efektow jestem zadowolona, tylko pilnuję, żeby korektor zasechł przed aplikacją podkładu.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 06:52   #2617
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Po pierwsze jesli chcesz uzywac korektora mineralnego, to powalczyłabym z ta suchoscią, bo niestety na suchej skorze korektor + podklad moga nie wyglądac dobrze.
Z korektorow ogolnouzytkowych polecam Annabelle, bo dobrze kryje i jest wydajny. Sa tez korektory specjalnie na zaczerwienienia (Amilie Pistachio, LL Blush Away, EDM Mint i Chrimaluxe), ale przy jasnych podkladach mogą przebijac.
Ja z powoodzeniem uzywam korektorow plynnych pod podklad mineralny np. obecnie ogolnodostepnego Art Scenic Eveline. Z efektow jestem zadowolona, tylko pilnuję, żeby korektor zasechł przed aplikacją podkładu.
Dziękuję za rady U mnie takie korektory drogeryjne raczej odpadają,jestem alergikiem,jak już to coś aptecznego Zastanawiam się nad LL blush away,bo właśnie na zniwelowaniu zaczerwień na policzkach najbardziej mi zależy.Z suchą skórą walczę od początku zimy,maski,nawilżanie,był am z tym nawet u kosmetologa i niestety,średnio cokolwiek dało efekt,który by mnie zadowalał.Ja używam podkładu płynnego,więc mam nadzieję,że taki korektor da radę pod nim
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 14:30   #2618
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady U mnie takie korektory drogeryjne raczej odpadają,jestem alergikiem,jak już to coś aptecznego Zastanawiam się nad LL blush away,bo właśnie na zniwelowaniu zaczerwień na policzkach najbardziej mi zależy.Z suchą skórą walczę od początku zimy,maski,nawilżanie,był am z tym nawet u kosmetologa i niestety,średnio cokolwiek dało efekt,który by mnie zadowalał.Ja używam podkładu płynnego,więc mam nadzieję,że taki korektor da radę pod nim
Jesli chcesz uzywac zielonego korektora mineralnegio z plynnym podkladem, to kup jednak najpierw probki np. Amilie ma probki zielonego korektora.
Przyznaje, ze nie jestem pewna, czy to się uda tzn. czy nakladajac podklad nie zetrzesz korektora. Musiałabys bardzo ostroznie go wklepywac np. Beauty Blenderm.
A walka z suchą skora przy alergii, to przede wszystkim dieta niestety. Takie przynajmniej mam doswiadczenia z alerią u dzieci.
I mimo wszystko mozesz sprobowac podkladu mineralnego, nawet pomimo suchej skory.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-03-02 o 14:35
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 17:19   #2619
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jesli chcesz uzywac zielonego korektora mineralnegio z plynnym podkladem, to kup jednak najpierw probki np. Amilie ma probki zielonego korektora.
Przyznaje, ze nie jestem pewna, czy to się uda tzn. czy nakladajac podklad nie zetrzesz korektora. Musiałabys bardzo ostroznie go wklepywac np. Beauty Blenderm.
A walka z suchą skora przy alergii, to przede wszystkim dieta niestety. Takie przynajmniej mam doswiadczenia z alerią u dzieci.
I mimo wszystko mozesz sprobowac podkladu mineralnego, nawet pomimo suchej skory.
Może rzeczywiście spróbuję narazie próbek,chociaż też drugiej strony korektor korektorowi nierówny.Amalie może zachowywać się troszkę inaczej niż zachwalany LL.Bardzo możliwe,że moje problemy wynikają z diety,ale to akurat staram się zmienić A co do podkładu,póki co mam zapasy podkładu płynnego,ale zamierzam wypróbować AM rozświetlającego w przyszłości
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 19:38   #2620
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Może rzeczywiście spróbuję narazie próbek,chociaż też drugiej strony korektor korektorowi nierówny.Amalie może zachowywać się troszkę inaczej niż zachwalany LL.Bardzo możliwe,że moje problemy wynikają z diety,ale to akurat staram się zmienić A co do podkładu,póki co mam zapasy podkładu płynnego,ale zamierzam wypróbować AM rozświetlającego w przyszłości
Ja mialam kilka korektorow zielonych min. Blush Away, próbkę Amilie i zielony Clair i roznily się stopniem rozbielenia tej zieleni. To co je najbardziej roznilo, to cena 😀.
Jesli chodzi o podklad, to poczytaj jeszcze o AM rozswietlajacym i koniecznie zacznij od probki. Niestety on ma po prostu duzo brokatu i sa to dosc duze drobinki. W podkladach mineralnych nawet formuly matujace nie daja plaskiego matu.
Co do LL, to maja dobry marketing. Podklady sa po prostu ok, ale to nic specjalnego. A jak sie wezmie pod uwage cene, to nie wypadaja korzystnie.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 20:45   #2621
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, Shinybox wyprzedaje pudełko Inpiredby J.Krupa (haslo OKAZJA), w którym jest róz Amilie. Obecenie cena wynosi 69 + 10 zł za wysyłkę. W boxie jest bodajze 10 pełnowymiarowych kosmetyków, więc to dobra cena.
A tak przy okazji zapytam, czy kupujecie takie boxy?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 09:12   #2622
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ja mialam kilka korektorow zielonych min. Blush Away, próbkę Amilie i zielony Clair i roznily się stopniem rozbielenia tej zieleni. To co je najbardziej roznilo, to cena 😀.
Jesli chodzi o podklad, to poczytaj jeszcze o AM rozswietlajacym i koniecznie zacznij od probki. Niestety on ma po prostu duzo brokatu i sa to dosc duze drobinki. W podkladach mineralnych nawet formuly matujace nie daja plaskiego matu.
Co do LL, to maja dobry marketing. Podklady sa po prostu ok, ale to nic specjalnego. A jak sie wezmie pod uwage cene, to nie wypadaja korzystnie.
Właśnie,ciężko znaleźć jakieś niepochlebne opinie o LL czy AM,same zachwyty,nie wiem tylko czy szczere Na pewno zamówie wcześniej próbki,bo z kolorem też jest ciężko,żeby wybrać odpowiedni. A co do korektora,to chyba jednak się rozmyślam i zamówie LL wtedy,kiedy i podkład zmienie na mineralny,póki co znalazłam fajną markę Felicea(ktoś słyszał?),skład ich korektora mnie zachwycił,więc spróbuję A podkładów LL nie używałam,ale krem BB jak dla mnie,jest strasznym niewypałem
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 14:06   #2623
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

No to chyba nie czytałaś wątku xD Sporo osób sioę skarży na AM, bo to dosć specyficzna formuła i są dość ciężkie, przez co się ważą wielu osobom. Oczywiście jest też wiele zwolenniczek A poza tym Am to chyba najbardziej kryjące minerały ze wszystkich. Jeżeli masz suchą skórę moga się u Ciebie sprawdzić.
Z Lili Lolo to samo, tu natomiast można się przyczepić słabego krycia i lekkich problemów z dobraniem kolorów (przynajmniej dla żółtków ), no ale słabe krycie sprawia, że idzie coś dobrać i nie bedzie się i odznaczało zbytnio :P no i cena.
Jak ktoś lubi taką suchą formułe, a drażni słabe krycie trochę lepsze jest u Ecolore, no i jasny żółtek znajdzie tu prędzej kolor dla siebie.

sysha ja zamawiałam raz pudło od Szarlizy bo był pędzel z Pixie
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 14:13   #2624
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
...

sysha ja zamawiałam raz pudło od Szarlizy bo był pędzel z Pixie
Kojarzę to pudło z Pixie. Biorąc pod uwagę podwyżkę, która wkrótce nastąpiła, to dobrze trafiłaś .
Zastanawiam się nad pudłem JK, bo jest tam fajny krem do biustu i serum Clareny, które całkiem lubię. No i róz Amilie, a Audrey jeszcze nie mam.
A czy kosmetyki, które są w boxach mają długie daty ważności? Nie chciałabym trafić na coś, czego ważność kończy się np. za miesiąc.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 18:08   #2625
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja byłam bardzo zadowolona z AM przez długi czas (formuła matująca), później z uwagi na brak bardzo jasnych odcieni musiałam zmienić je na Pixie, ale po wprowadzeniu gamy Cream wróciłam do AM. Ale gdy poznałam nową formułę Neauty to na razie zachwycam się właśnie nią i poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko Zaś podkład kryjący AM służy mi jako korektor punktowy na niedoskonałości
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 11:28   #2626
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cześć dziewczyny !
Mam wielką prośbę, z racji tego że bardzo dobrze znacie się na minerałach mogłybyście doradzić mi w doborze podkładu, a raczej na razie próbek ? Aktualnie używam Annabell minerals w odcieniu golden fairest w formule matującej, ale chciałabym spróbować czegoś nowego Pomożecie ?
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 11:29   #2627
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Popatrz w watku Neauty, akurat maja fajna promocję.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 10:17   #2628
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Jeszcze tu Was zapytam. Pytałam już w wątku Lily Lolo. Ale może ktoś tu bardziej pomoże. Chcę zamówić podkład z LL. Tylko problem z doborem odcienia mam. Pasuje mi z Annabelle Golden Fairest, Pixie Soft dream z MBL i z Clare Blanc Golden 620.
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 09:46   #2629
cocaron
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 108
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Jeszcze tu Was zapytam. Pytałam już w wątku Lily Lolo. Ale może ktoś tu bardziej pomoże. Chcę zamówić podkład z LL. Tylko problem z doborem odcienia mam. Pasuje mi z Annabelle Golden Fairest, Pixie Soft dream z MBL i z Clare Blanc Golden 620.
Ja zamówiłam warm peach i china doll i pierwszy był za ciemny. Myślę, ze china doll, ale moze niech ktoś jeszcze się wypowie.
cocaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 19:10   #2630
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

China Doll moze sie okazać za jasna.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 21:06   #2631
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
China Doll moze sie okazać za jasna.
Właśnie myślałam nad popcornem
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 21:17   #2632
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam nad popcornem
Popcorn pewnie będzie za ciemny Warm peach, mamy podobny stopień jasności cery i warm peach była dla mnie odpowiednia

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 21:21   #2633
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam nad popcornem
Popcorn jest zoltawy, ale pewnie bedzie za ciemny. Warm Peach jest za to zgodnie z nazwą bardziej brzoskwiniowy. W watku o używanych przez nas odcieniach podkladow wrzucalam porownanie WP z innymi zoltkami.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 22:31   #2634
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Popcorn pewnie będzie za ciemny Warm peach, mamy podobny stopień jasności cery i warm peach była dla mnie odpowiednia

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
Faktycznie Warm peach będzie ok. Znalazłam porównanie z Annabelle http://3.bp.blogspot.com/-3OaLOsa5TY...s1600/cats.jpg

Dziękuję bardzo! Dużo mi to pomogło. Popcorn faktycznie byłby za ciemny

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Popcorn jest zoltawy, ale pewnie bedzie za ciemny. Warm Peach jest za to zgodnie z nazwą bardziej brzoskwiniowy. W watku o używanych przez nas odcieniach podkladow wrzucalam porownanie WP z innymi zoltkami.
Używam taptalka który jest krótko mówiąc beznadziejny... ;p Ale spojrze na wątek jak będę na kompie
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 18:25   #2635
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

słuchajcie,któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym kosmetykiem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...el-cream.html? Potrzebuje podkładu do suchej,alergicznej skóry
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 19:08   #2636
chochliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Witam dziewczyny
jestem tu nowa, czy ktoś móglby mi doradzić w sprawie pudrów, podkładów mineralnych? Oraz korektorów?
Jestem strasznym bladziochem, skórę mam tłustę z rozszerzonymi porami, postanowiłam zainwestowac w dobre kosmetyki moze coś da się zrobic z moja cera jeszcze ech .
chochliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 22:22   #2637
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Trochę ciezko Ci doradzić z tak zdawkową informacją. Co wcześniej używałaś, jakie masz tony?
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 08:38   #2638
Barbara34
Barbarówna
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja go kiedyś używałam. Chociaż głównie latem, bo wtedy sprawdzał się u mnie najlepiej Jeśli masz jakieś problemy skórne to raczej Ci tego nie zakryje. Powiedziałabym, że to właśnie bardziej krem niż kryjący podkład
Barbara34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 10:57   #2639
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej dziewczyny,
czy któraś z was orientuje się jaki może być odcień z Anabell Minerals podobny do Neauty olive medium light?
Moga być też innych firm, chciałabym coś jeszcze przetestować
Interesują mnie formuły matujące, na razie wziełam z Neauty olive medium light i ten odcień akurat stapia się idealnie z moją cerą.
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 22:44   #2640
chochliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Kurcze czyli minerały niczego nie zakryją? W takim razie to nie dla mnie niestety ;/
Mam problem z przebarwieniami, porami niczym kratery ;/
chochliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.