Rozwiedziony facet z dzieckiem, 2 tygodnie znajomości - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-26, 21:39   #31
nathaliee87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 8
Dot.: Rozwiedziony facet z dzieckiem, 2 tygodnie znajomości

Dobra, dobra, powoli do mnie dociera, że może był perfidnym kłamcą.
Ale po co w takim razie wysyłałby mi zdjęcia swojego dziecka jak wrócił do domu, jak je ułożył do snu? Jak możliwe, że mając żonę pisał ze mną do późna w nocy od razu po powrocie? Po co wypytywał mnie co się liczy dla mnie w życiu najbardziej i inne życiowe gadki? Po co zdradził mi swoje nazwisko?
I niby kobiet nie idzie zrozumieć.
To mnie teraz najbardziej w☠☠☠☠***, że tak olał, wcześniej się uzewnętrzniając. I cholera wie o co chodzi patrząc na to co robił i mówił.
nathaliee87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 23:10   #32
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Rozwiedziony facet z dzieckiem, 2 tygodnie znajomości

Cytat:
Napisane przez nathaliee87 Pokaż wiadomość
Dobra, dobra, powoli do mnie dociera, że może był perfidnym kłamcą.
Ale po co w takim razie wysyłałby mi zdjęcia swojego dziecka jak wrócił do domu, jak je ułożył do snu? Jak możliwe, że mając żonę pisał ze mną do późna w nocy od razu po powrocie? Po co wypytywał mnie co się liczy dla mnie w życiu najbardziej i inne życiowe gadki? Po co zdradził mi swoje nazwisko?
I niby kobiet nie idzie zrozumieć.
To mnie teraz najbardziej w☠☠☠☠***, że tak olał, wcześniej się uzewnętrzniając. I cholera wie o co chodzi patrząc na to co robił i mówił.
Bo wie, co działa na kobiety, co je ogłupia i co wzbudza ich zaufanie. Granie małego, przestraszonego swoimi uczuciami chłopca, żeby kobieta mogła poczuć się TĄ JEDYNĄ z misją wyleczenia swojego misia.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 06:11   #33
nathaliee87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 8
Dot.: Rozwiedziony facet z dzieckiem, 2 tygodnie znajomości

To co wiem, to wszystko wyszło od niego.
A co do kwestii seksu. Nie jest tak, że jak facet dłuższy czas jest pozbawiony kontaktu fizycznego z kobietą, to podczas takiej pierwszej nocy, z podniecenia ma przedwczesny wytrysk? I ogólnie ta pierwsza noc nie zależy do udanych. Z każdą kolejną było już coraz lepiej. Z mojego doświadczenia tak wynika.
nathaliee87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 08:11   #34
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Rozwiedziony facet z dzieckiem, 2 tygodnie znajomości

Cytat:
Napisane przez nathaliee87 Pokaż wiadomość
To co wiem, to wszystko wyszło od niego.
A co do kwestii seksu. Nie jest tak, że jak facet dłuższy czas jest pozbawiony kontaktu fizycznego z kobietą, to podczas takiej pierwszej nocy, z podniecenia ma przedwczesny wytrysk? I ogólnie ta pierwsza noc nie zależy do udanych. Z każdą kolejną było już coraz lepiej. Z mojego doświadczenia tak wynika.


Zależy od faceta. Mógł się denerwować że się nie sprawdzi, mógł być w ogóle krótkodystansowcem. Może to nie był jej dzień. Ja bym się tym nie sugerowała.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 13:33   #35
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Rozwiedziony facet z dzieckiem, 2 tygodnie znajomości

Cytat:
Napisane przez nathaliee87 Pokaż wiadomość
Dobra, dobra, powoli do mnie dociera, że może był perfidnym kłamcą.
Ale po co w takim razie wysyłałby mi zdjęcia swojego dziecka jak wrócił do domu, jak je ułożył do snu? Jak możliwe, że mając żonę pisał ze mną do późna w nocy od razu po powrocie? Po co wypytywał mnie co się liczy dla mnie w życiu najbardziej i inne życiowe gadki? Po co zdradził mi swoje nazwisko?
I niby kobiet nie idzie zrozumieć.
To mnie teraz najbardziej w☠☠☠☠***, że tak olał, wcześniej się uzewnętrzniając. I cholera wie o co chodzi patrząc na to co robił i mówił.
Przecież to była celowa robota. Dotrzymywałabyś mu towarzystwa, gdyby powiedział: "Hej, jestem tu przez dwa tygodnie, szybki romansik bez przyszłości?" Wątpię.
Wcale nie jest powiedziane, że ma żonę- jest to prawdopodobne, jednak równie prawdopodobne jest, że jest rozwiedziony, bo żona pokazała mu drzwi po takim romansie jak z Tobą
Jest jeszcze trzecia opcja- on mówił prawdę. Spodobałaś mu się, było fajnie, polubił Cię, ale nie chce z Tobą być, bo nie ma ochoty na rewolucję w życiu. Tak czy owak- zapomnij i idź dalej
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 17:27   #36
softness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 80
Dot.: Rozwiedziony facet z dzieckiem, 2 tygodnie znajomości

Cytat:
Napisane przez nathaliee87 Pokaż wiadomość
To co wiem, to wszystko wyszło od niego.
A co do kwestii seksu. Nie jest tak, że jak facet dłuższy czas jest pozbawiony kontaktu fizycznego z kobietą, to podczas takiej pierwszej nocy, z podniecenia ma przedwczesny wytrysk? I ogólnie ta pierwsza noc nie zależy do udanych. Z każdą kolejną było już coraz lepiej. Z mojego doświadczenia tak wynika.
Mnie się kiedyś zdarzyło, że facet doszedł od razu i powiedział: "Sorry, dawno nie uprawiałem seksu - kilka tygodni". Tak naprawdę kij to wie, kiedy ten Twój miał ostatni stosunek... Jak facet ma kiepską kontrolę nad tym to dojdzie zbyt szybko i tak.
Co do tego że Ci się tak uzewnętrzniał - też o niczym to nie świadczy. Niektórzy tak mają po prostu.
Jasne, że nieładnie z jego strony, że zakończył to milczeniem. Ale nie każdy facet ma klasę. Niektórzy są tchórzami.
softness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 09:28   #37
nathaliee87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 8
Dot.: Rozwiedziony facet z dzieckiem, 2 tygodnie znajomości

Podobno to on pokazał jej drzwi, dlatego dziecko zostało przy nim.
Chyba ta opcja z rewolucją w życiu najbardziej mi pasuje. W sumie powiedział mi już na samym początku, że nie jest gotowy na związek.
Nie zmienia to faktu, że jak piszecie okazał się tchórzem. To jest lekcja dla mnie, pierwsza taka i ostatnia. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte na takich dupków.
Dzięki za komentarze!
nathaliee87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-28, 10:17   #38
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Rozwiedziony facet z dzieckiem, 2 tygodnie znajomości

Cytat:
Napisane przez nathaliee87 Pokaż wiadomość
Podobno to on pokazał jej drzwi, dlatego dziecko zostało przy nim.
Chyba ta opcja z rewolucją w życiu najbardziej mi pasuje. W sumie powiedział mi już na samym początku, że nie jest gotowy na związek.
Nie zmienia to faktu, że jak piszecie okazał się tchórzem. To jest lekcja dla mnie, pierwsza taka i ostatnia. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte na takich dupków.
Dzięki za komentarze!
Rozumiem, że czujesz się rozżalona, ale weź pod uwagę, że (zakładając, że najbardziej prawdopodobna opcja jest z rewolucją życiową), od początku mówił, jakie ma wobec Ciebie plany- nie jest gotowy na związek, nie chce się zakochać. To Ty wkręciłaś sobie wielką miłość, więc jest szansa, że to jednak nie jest dupek ani tchórz. Szkolenie się skończyło, skończyłaś się Ty. Dlaczego ma Ci coś tłumaczyć, kajać się, przepraszać- wiedziałaś na czym stoisz, reszta to Twoje pobożne życzenia.
Nie piszę tego złośliwie. Tylko proszę przeanalizuj sobie na przyszłość, czego oczekujesz od związków i oceniaj, czy potencjalny partner może Ci to dać. Unikniesz rozczarowań. Albo większości rozczarowań
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 10:40   #39
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Rozwiedziony facet z dzieckiem, 2 tygodnie znajomości

No i nawet jeśli facet obiecywały ci złote góry - ochłoń i nie napalaj się tak po dwóch tygodniach znajomosci. Co z tego, ze powie ci, ze jesteś najcudowniejsza i jeszcze nigdy nic takiego nie poczuł, skoro cię nie zna? Może oceniać tak naprawdę tylko po wyglądzie i po "chemii", ale nic więcej o tobie nie wie. Ty o nim tez.
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 19:01   #40
nathaliee87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 8
Dot.: Rozwiedziony facet z dzieckiem, 2 tygodnie znajomości

Nooo, analiz nie ma końca. Nie myślałam, że mi to pomoże, a tu proszę. Z dnia na dzień jest lepiej. Co nie zmienia faktu, że gdyby mi jednoznacznie napisał jaki jest powód, to już w ogóle bym się tym nie przejmowała. A niewiedza jest tu najgorsza;/
Jeśli facet od początku daje do zrozumienia, że to nic poważnego z jego strony, to oznacza to, że może robić i mówić wszystko na co ma ochotę?? No halo, raczej nie.
Tak, to dla mnie lekcja na przyszłość.
nathaliee87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 19:36   #41
mslea1917
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 180
Dot.: Rozwiedziony facet z dzieckiem, 2 tygodnie znajomości

Akurat ta sytuacja wg mnie jest jasna. Tak, facet moze mowic i robic co chce, ale Ty nie musialas sie godzic na ten romans. Nic Ci nie obiecywal, powiedzial, ze nie mozecie by razem, wiec nie bardzo rozumiem czego oczekiwalas. On akurat zachowal w mojej opinii fair.
mslea1917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-29, 07:50   #42
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Rozwiedziony facet z dzieckiem, 2 tygodnie znajomości

Wydaję mi się, że facet był w porządku, tylko ty nie jesteś typem dziewczyny do takiego romansiku. Powiedział ci wszystko od początku, być może był w 100% szczery, tylko ty sobie dopowiedziałaś love story. Ja na twoim miejscu (o ile bym się zdecydowała na taką relację) bym czerpała z tego garściami, a potem zostawiła za sobą. Co ma z tobą zrywać z wyjaśnieniami, skoro nie byliście parą? Teraz zamiast mieć miłego wspomnienia to cierpisz.

Swoją drogą nienawidzę słowa "oddawać się". Widać trochę po nim twoje podejście.
Lepiej brać
__________________


Edytowane przez Mahdab
Czas edycji: 2017-06-29 o 07:51
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 09:46   #43
softness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 80
Dot.: Rozwiedziony facet z dzieckiem, 2 tygodnie znajomości

No już nie brońcie tak tego gostka. Każdemu w każdej relacji należy się szacunek. Ja kiedyś spotykałam się z facetem (swoją drogą też był rozwiedziony z dzieckiem) półtorej miesiąca, nic mu nie obiecywałam, po tym czasie po prostu stwierdziłam, że chcę zakończyć znajomość. Powiedziałam mu to prosto w twarz, normalnie się z nim pożegnałam.
Uważam, że należało mu się chociaż tyle.
(...co nie zmienia faktu, że koleś miał do mnie setkę pretensji i wmawiał mi, że nie byłam szczera wobec niego i w ogóle chyba powinnam była przewidzieć, że on się we mnie zakocha).
softness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 17:16   #44
nathaliee87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 8
Dot.: Rozwiedziony facet z dzieckiem, 2 tygodnie znajomości

No nie jestem typem dziewczyny do takiego romansiku. W przeciwnym razie nie zakładałabym tu konta i nie szukała pocieszenia i cudownego wyjaśnienia mi jego zachowania. Chociaż, to jak przeżywam takie romansiki zależy od tego czy facet mi się na prawdę podoba, tak jak w tym przypadku czy tak średnio i wtedy to ja potrafię bardziej skorzystać i zakończyć.

Tak jak pisałam. Już nie dam się tak podejść. Doświadczenie na własnej skórze najlepsze.
nathaliee87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-29 18:16:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.