Proszę o pomoc w doborze dodatków do suknii:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-01, 14:00   #1
vviktorias
Przyczajenie
 
Avatar vviktorias
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Smile

Proszę o pomoc w doborze dodatków do suknii:)


Witam

Oto moja suknia:
http://www.cymbeline.kielce.pl/images/mdp/9.jpg

Bardzo prosze o radę jakie mam do niej dobrac dodatki.Wlosy mam w odcieniu raczej jak modelka na zdjeciu....Jesli chodzi o karnacje, to raczej jasna....ale z przyciemnieniem nie bedzie problemu

Otoz chodzi mi o bolerko-musi byc koniecznie do kosciola, welon-wciaz sie zastanawiam , buty i bizuteria.Bardzo prosze o rady Bede wdziczna.Pozdrawiam
vviktorias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 14:32   #2
Karolinna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 228
Dot.: Proszę o pomoc w doborze dodatków do suknii:)

Suknia delikatana, przepiekna...

Na szyję to oczywiscie nic, co do bizuterii to wydaje mi się że coś dużego na rękę, moze jakaś tiara na głowę??, makijaż wyraźny...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2bb.jpg (29,6 KB, 15 załadowań)
__________________
Gdzieś pośród sześciu miliardów głów Dwie pary rąk dwie pary nóg na zawsze
Ty i ja
I mówię ci to nie pierwszy raz
Za nami już przed nami jeszcze kupa czasu
Ty i ja

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201401430.png

Waiting for my only miracle.

Mój Aniołeczek 05.10.2009 [*]
Karolinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 14:40   #3
vviktorias
Przyczajenie
 
Avatar vviktorias
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: Proszę o pomoc w doborze dodatków do suknii:)

Dziekuje Nie kazdemu sie podoba ta suknia, a ja sie po prostu w niej zakochalam

Nad bransoletka juz myslalam i na pewnoe bedzie.A co z reszta, to sama nie wiem...
vviktorias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 18:08   #4
vviktorias
Przyczajenie
 
Avatar vviktorias
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: Proszę o pomoc w doborze dodatków do suknii:)

Sluchajcie: a co z welonem? Chcialaym pojsc za tradycja i miec welon, ale nie jestem przekonana do konca czy do tej suknii pasuje.....
vviktorias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 18:27   #5
vviktorias
Przyczajenie
 
Avatar vviktorias
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: Proszę o pomoc w doborze dodatków do suknii:)

Wklejam raz jeszcze:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (12,7 KB, 21 załadowań)
vviktorias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 20:53   #6
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Proszę o pomoc w doborze dodatków do suknii:)

vviktorias, po pierwsze, wszystkiego najlepszego no i gratulacje . suknia bardzo mi sie podoba (uwielbiam koronki! - zreszta moja suknia slubna takze byla koronkowa ). vide butkow - proponowalabym tobie sandalki (jesli bierzesz slub latem/jesienia oczywiscie)- sa bardziej wygodne niz zabudowane buty (pamietaj, ze stopa troche puchnie po tylu godzinach tanca i ruchu), poza tym suknia jest bardzo lekka i mysle, ze zabudowane buty bylyby wizualnie za ciezkie.
jaka bedziesz miala fryzure? jesli wlosy beda zwiazane w wezel (cos a la modelka ze zdjecia), to welon moglabys zalozyc (ale musialby byc umocowany bardzo nisko). ja nie chcialam welonu i zdecydowalam sie pierwotnie na storczyk we wlosach, ale ostatecznie wybralam wersje storczyk+welon, bo jednak tj wspominalas welon to tradycja no i pozniej moze bym zalowala, ze sie nie zdecydowalam.
twoja suknia ma bardziej zabudowana gore niz np. moja sukienka, wiec musialabys sprawdzic, czy welon sukni nie bedzie przytlaczac.

bizuteria w wersji minimalistycznej - mysle, ze dobre bylyby perly/bizuterioa retro: w wersji z welonem jedynie perelki nasztyftach + bransoleta, wersji bez ciut dluzsze kolczyki z perelek + bransoleta (chyba, ze jestes przesadna - choc moge cie pocieszyc - ja mialam perly i krysztaly gorskie i do dzisiejszego dnia jestem szczesliwa mezatka )

z bolerkiem to chyba maly problem - nie wiem czy nie warto byloby uszyc u krawcowej bolerka, bo te sprzedawane w salonach beda za ciezkie wizualnie (gruby material), no chyba ze bierzesz slub w zimie - etola z futerka bylaby super - i stylizacja bylaby bardzo retro.
makijaz - podoba mi sie makijaz modelki, jesli pasowalby do ciebie, to zdecydowalabym sie na taki mocniejszy.

jesli chesz to wkleje foty butow lub inne. te, ktore by cie interesowaly, pozdr
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 23:12   #7
vviktorias
Przyczajenie
 
Avatar vviktorias
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: Proszę o pomoc w doborze dodatków do suknii:)

Jejku dziekuję Ci bardzo, bardzo za tyle rad i za tak szybką odpowiedź(po wiad.na priv)


Ja też myślałam o perłach Uwielbiam perły, a o przesądzie dowiedziałam się niedawno. Drugim moim typem w biżuterii są jakieś kryształki.Kolczyki wiszące, a właściwie dyndające delikatnie na biglach w kształcie łezki, nie na sztyfcie i do tego of kors obowiązkowo branzoletka.Myślę , że to będzie dobrze wyglądać? Biżuterię będę mieć ręcznie robioną, więc mogę wymyślić wszystko!

Fryzura-mam raczej jasne włosy i do tego długie.Myślałam o włosach tych "górnych"(czyli włosy znad ucha) podpiętych, a reszta puszczona.Wiesz o jaką chodzi?Bo ja nie lubuję się w kokach niestety...Myślisz, że to będzie pasować? Bo jednak kok odpada, a rozpuszczone całkiem, to chyba mi najbardziej się gryzą...


Co do welonu i bolerka...Hm...Sprawa wygląda tak: zamówiłam sobie w salonie bolerko z długim rękawem i welon( dwuwarstwowy,krótki na żyłce) i od początku nie byłam przekonana, dlatego pytam co do niej mogłabym ubrać.Mam jeszcze trochę czasu, żeby sobie uszyć i chyba tak zrobię za Twoją radą


Makijaż...Też mi się taki mocniejszy podoba, tym bardziej że oczy zawsze podkreślam i jestem przyzwyczajona do takiego makijażu.

To chyba o niczym nie zapomniałam.Dziękuję Ci bardzo i z wielu tych rad skorzystam.Wiedziałam kogo zapytać o radęDZiękuję bardzo
vviktorias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.