Powiekszanie Lydek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-28, 14:33   #1
222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5

Powiekszanie Lydek


Witam wszystkich.

Chcialabym zebrac jak najwiecej informacji o zabiegu powiekszania lydek - czy ktos ma za soba taki zabieg? Czy ktos moglby mi doradzic jakie sa minusy takiego zabiegu? Moje lydki sa nienaturalnie chude i nieproporcjonalne do reszty ciala, dlatego nigdy nie nosze spodnic. Od lat staram sie cos z tym zrobic, probowalam przytyc, cwiczyc, ale to nic nie daje - przytylam wszedzie tylko nie w lydkach, a po cwiczeniach lydki jeszcze bardziej schudly. W kilku gabinetach zauwazylam takie uslugi, ale nie chcialabym zalowac, jesli mialoby sie okazac, ze taki zabieg jest szkodliwy w jakikolwiek sposob. Prosze o pomoc !
222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 12:24   #2
222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Powiekszanie Lydek

Ponawiam swoje pytanie.
222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 09:37   #3
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Powiekszanie Lydek

kiedys ogladalam program w tv o nieudanych operacjach plastycznych.byla pokazana m.in historia mlodego chlopaka, ktory tez chcial coz zrobic z lydkami.Operacja nie przebiegla dobrze i chlopak zostal kaleka.
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 09:02   #4
222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Powiekszanie Lydek

Mozliwe, ale mysle ze operacja o ktorej mowisz nie miala nic wspolnego z powiekszaniem lydek. Wiem ze kliniki wykonuja dwa rodzaje zabiegow na lydkach, jeden z nich to jest powiekszanie i podobno ten zabieg jest dosc latwy, po ktorym mozna chodzic juz na drugi dzien. Ale to sa opinie tych klinik, ktore to wykonuja, wiec chcialam zapytac kogos obiektywnego.
Czy jest szansa aby pan DR SKUPIN odpowiedzial na te pytania?
Pozdrawiam.
222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 16:20   #5
222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Powiekszanie Lydek

Bardzo prosze pana dr Skupin o odpowiedz. Czekam juz kilka tygodni, ale odpowiedzi jak narazie nie ma.
222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 12:13   #6
m0nia1986
Wtajemniczenie
 
Avatar m0nia1986
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bytom PL / Belfast UK :)
Wiadomości: 2 575
Dot.: Powiekszanie Lydek

Cytat:
Napisane przez 222 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.

Chcialabym zebrac jak najwiecej informacji o zabiegu powiekszania lydek - czy ktos ma za soba taki zabieg? Czy ktos moglby mi doradzic jakie sa minusy takiego zabiegu? Moje lydki sa nienaturalnie chude i nieproporcjonalne do reszty ciala, dlatego nigdy nie nosze spodnic. Od lat staram sie cos z tym zrobic, probowalam przytyc, cwiczyc, ale to nic nie daje - przytylam wszedzie tylko nie w lydkach, a po cwiczeniach lydki jeszcze bardziej schudly. W kilku gabinetach zauwazylam takie uslugi, ale nie chcialabym zalowac, jesli mialoby sie okazac, ze taki zabieg jest szkodliwy w jakikolwiek sposob. Prosze o pomoc !
Hej
Ja właśnie zastanawiam się nad takimi zabiegiem... Tyle, że ja akurat nieproporcjonalne łydki mam ze względu na wadę stóp. Od 6m-ca do 2 roku zycia miałam non stop zdejmowane i zakładane gipsy do kolan co przyczyniło sie do niedorozwoju łydek. Od 9 do 16 roku zycia przeszłam ok 8 operacji na stopy i zawsze miałam gips stopowo-udowy.

Minęło 6 lat od ostatniej operacji i mimo wszystko moje łydki nie sa w stanie rozwinac sie na tyle by "normalnie" wygladac

Zasiegałam porady w prywatnej klinice ktora zajmuje się chirurgia plastyczna, tam pani poinformowała mnie ze zabieg jest mozliwy, ale u mnie po pierwsze jest brak skóry na łydkach potrzebnej do wszepienia implantów, co oznacza, ze musiałabym najpierw ok 3 m-cy chodzić w łydkach z tzw.:ekspanderami. Koszt całkowity wyniosłby ok 20 tys.złotych na co mnie oczywiscie nie stac
Pani doktor poleciła mi klinike która ma podpisany kontrakt z NFZ i ze alezy mi sie refundacja. Ale ja szczerze w to watpie
Chciałabym wiedziec czy jest możliwe refundowanie tego typu zabiegów? jakie powinnam spełniac warunki?

Czy mogę prosić o odpowiedz ???
__________________
нαя∂cσяє 2 ∂α вσиez !
emigracyjnie ...
wizazowe powroty
m0nia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 10:21   #7
222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Powiekszanie Lydek

Monia.
Bardzo dziekuje ci za odpowiedz. Po pierwsze to przyjmij wyrazy mojego wspolczucia oraz szczere zyczenia, aby udalo ci sie pozbyc tego problemu. Uwazam ze w twoim przypadku, jest to zabieg konieczny ze wzgledu na zdrowie, ale jak wyglada sprawa z refundacja - nie wiem. Sprobuj skontaktowac sie bezposrednio z ta klinika - jesli nie zadzwonisz to nigdy sie nie dowiesz czy jest to refundowane. Poza tym pomyslalam, ze moglabys tez moze postarac sie o jakas refundacje z Unii Europejskiej, albo tez z jakiejs Fundacji. To sa tylko pomysly, i byc moze sie myle, ale na twoim miejscu zanim zrezygnujesz, najpierw sprawdz wszystkie zrodla, no bo co masz do stracenia. Pozdrawiam i daj znac jak sie to potoczylo. W moim przypadku te lydki nie rozwinely sie z jakiegos powodu, ale co to za powod - nie mam pojecia. Gdyby tylko pan dr Skupin zechcial sie wypowiedziec, ale wyglada na to ze juz na te strony nie zaglada...
222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 10:32   #8
m0nia1986
Wtajemniczenie
 
Avatar m0nia1986
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bytom PL / Belfast UK :)
Wiadomości: 2 575
Dot.: Powiekszanie Lydek

Cytat:
Napisane przez 222 Pokaż wiadomość
Monia.
Bardzo dziekuje ci za odpowiedz. Po pierwsze to przyjmij wyrazy mojego wspolczucia oraz szczere zyczenia, aby udalo ci sie pozbyc tego problemu. Uwazam ze w twoim przypadku, jest to zabieg konieczny ze wzgledu na zdrowie, ale jak wyglada sprawa z refundacja - nie wiem. Sprobuj skontaktowac sie bezposrednio z ta klinika - jesli nie zadzwonisz to nigdy sie nie dowiesz czy jest to refundowane. Poza tym pomyslalam, ze moglabys tez moze postarac sie o jakas refundacje z Unii Europejskiej, albo tez z jakiejs Fundacji. To sa tylko pomysly, i byc moze sie myle, ale na twoim miejscu zanim zrezygnujesz, najpierw sprawdz wszystkie zrodla, no bo co masz do stracenia. Pozdrawiam i daj znac jak sie to potoczylo. W moim przypadku te lydki nie rozwinely sie z jakiegos powodu, ale co to za powod - nie mam pojecia. Gdyby tylko pan dr Skupin zechcial sie wypowiedziec, ale wyglada na to ze juz na te strony nie zaglada...
Masz racje nie pomyślałam o jakichkolwiek fundacjach czy o UE
Powinnam faktycznie łapać się wszystkiego co jest możliwe w tym przypadku
Z Panem doktorem jestem umówiona 11 marca w tej klinice i wtedy wszystkiego się dowiem.
Oni maja na stronie podany koszt takiej operacji tyle, ze jest to koszt samych implantów [czyli powiekszenia łydek] i wynosi on 7.500tys zł za dwie łydki i 4.500 tys. zł za jedna łydke. Nie ma tam nic o rozciąganiu skory na łydkach zeby była możliwość wprowadzenia pod nią implantów, czyli domyśliłam się ze to będą kolejne koszty i tak jak wczesniejsza Pani doktor mnie poinformowała wyniesie to ok 20 tys. zł
Tamta Pani doktor powiedziała, ze taka operacja mi się należy, ale po tym co dzieje się z naszą służbą zdrowia jakoś nie moge w to za bardzo uwierzyc...
Póki co jestem dobrej myśli.
A do dr Skupina juz napisałam na PW podajac mu linka do tego wątku, więc na pewno w koncu odpisze Był dwa dni temu na forum, ale być może nie zauważył Twojego tematu.
Bądź cierpliwa w końcu wszystkiego sie dowiemy
Pozdrawiam Ciebie Serdecznie
__________________
нαя∂cσяє 2 ∂α вσиez !
emigracyjnie ...
wizazowe powroty
m0nia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 15:43   #9
m0nia1986
Wtajemniczenie
 
Avatar m0nia1986
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bytom PL / Belfast UK :)
Wiadomości: 2 575
Dot.: Powiekszanie Lydek

Mam nadzieję, że jednak w końcu doczekamy się Pana Doktora
__________________
нαя∂cσяє 2 ∂α вσиez !
emigracyjnie ...
wizazowe powroty
m0nia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 16:14   #10
schilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27
Prośba o wypełnienie ankiety

Drodzy Państwo,
Jestem studentką 3 roku Wyższej Szkoły Kosmetycznej w Warszawie i zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej psychologicznych aspektów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, która jest częścią badawczą w mojej pracy dyplomowej.
Ankieta jest kierowana do osób które korzystały z usług klinik chirurgicznych (operacje plastyczne- wszelkiego rodzaju) oraz gabinetów medycyny estetycznej (nieoperacyjne metody poprawy wyglądu – mezoterapia, laser, dermabrazja, makijaż permanentny itp)
Ankietę wysyłam mailem dlatego osoby zainteresowane bardzo proszę o podanie maila na gg 1260187 lub wysłania maila na : karolipska@gmail.com
Dziękuję
schilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 10:05   #11
anitkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 43
Dot.: Powiekszanie Lydek

Podbijam
czy dwiedzialyście się czegoś??
wyczytalam też że można zrobić zabieg z własnego tłuszczu, wiecie coś o tym??
anitkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 20:18   #12
Veronika81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Powiekszanie Lydek

Witam,
Chciałabym się dowiedzieć czy pani juz jest po tej operacji? Ja także mam ten sam problem. Moje łydki są juz od urodzenia bardzo chude. W najgrubszej czesci lydki mam 31 cm. Wstydzę się ich strasznie! Nie ubieram sukienek ani spodenek. Nie ubieram wsumnie niczego co odkrywa moje nogi.Nawet spać chodzę w długich spodniach od pidżamy.
Od niedawna informuje się na temat tej operacji i jestem zdecydowana ja zrobić. Znalazłam w necie klinike w Katowicach. Operacje planuje cos miedzy lutym a marcem. Powiem szczerze , ze się wogole nieboję. Jestem szczęśliwa , ze istnieje taka metoda na powiększanie lydek.
Veronika81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 21:14   #13
Basia_Basia999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Powiekszanie Lydek

do Veronika81,
mam ten sam problem, i chyba będę robić tą operację również w klinice w katowicach. czy możemy się prywatnie skontaktować??? mam bardzo dużo pytań.
Basia_Basia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 16:26   #14
Veronika81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Powiekszanie Lydek

Witaj Basia!
Ja jednak jadę do Wrocławia. Termin na konsultacje mam na 1.03. Juz niemoge się doczekać i operacje pewnie tak 4 tyg pózniej. Moj mail. veronikaporsch@yahoo.de. Pisz pozdrawiam.
Veronika81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.