Chirurgiczne powiększanie ust!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-16, 02:22   #1
dyduska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 32

Chirurgiczne powiększanie ust!!!


Witam! Poszukuję specjalisty, który zajmuje się chirurgicznym powiększaniem ust "przez przesunięcie płata czerwieni wargowej wg uzgodnionego rysunku ust często z wszczepieniem paska skóry właściwej". W tłumaczeniu z polskiego na nasze chodzi o zmniejsznie przestrzeni między nosem a wargą górną, która jest częściowo ukryta. Jestem pewna, że dzieczyny, które taki zabieg miały będą wiedziały o co chodzi. Podajcie mi proszę namiary na jakiegoś specjalistę, który się tym zajmuje.
Pozdrawiam.
dyduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 12:27   #2
eXtasy84
Przyczajenie
 
Avatar eXtasy84
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Londyn/Warszawa
Wiadomości: 21
GG do eXtasy84
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Witam,
Podpisuj się pod dyduska, bo również jestem ciekawa informacji na ten temat. Interesuje mnie również jaki jest efekt tego zabiegu. Z przyjemnością obejrzę zdjęcia przed i po.
Pzdrawiam
eXtasy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 09:43   #3
dyduska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 32
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Witaj extasy84.
Widze, ze poki co nikt do watku nie dolaczyl. Mam jednak nadzieje, ze znajda sie jakies panie, ktore wiedza cos w tym temacie. Jezeli chodzi o "przed i po" to wejdz sobie na strone www.elleklinika.com.pl - jest to jedyna, jak dotad znaleziona przeze mnie, klinika zajnujaca sie takimi operacjami. Bylam nawet na konsultacji, ale lekarz nie wzbudzil mojego zaufania, dlatego szukam dalej. Na w/w stronce sa zdjecia - efekt jest rewelacyjny. Sama zobacz.
Pozdrawiam.
dyduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 16:55   #4
eXtasy84
Przyczajenie
 
Avatar eXtasy84
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Londyn/Warszawa
Wiadomości: 21
GG do eXtasy84
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

wow!
Przyznam ze robi wrazenie. Dziekuje za link dyduska. Jesli ja znajde cos w sieci dam znać.
Zarazilas mnie, hihi.
Pozdrawiam
eXtasy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 18:31   #5
eXtasy84
Przyczajenie
 
Avatar eXtasy84
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Londyn/Warszawa
Wiadomości: 21
GG do eXtasy84
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Ato co znalazlam na innym forum o ustkach, napisane przez D.Skupina.
cytuje:
Korekcja ust:
- chirurgiczna - najmniej polecana, obecnie stosowana jako ostatecznosc
- wypelnianie - niepermanentne (Restylane), permanentne (Aquamid, Goretex, przeszczep zdeepitelizowanej skory, przeszczep tluszczu)
Ceny (orientacyjne):
- m. chirurgiczna - warga górna 2500 zlotych, warga górna i dolna 4000 zlotych
- Restylane 1 cc - 1400 zlotych (polecam - dobrze imituje tkanke wlasna)
- Aquamid 1 cc - 1800 zlotych (polecam - dobrze imituje tkanke wlasna)
- Goretex - 2000 zlotych (nie polecam - moze byc wyczuwalny, zmniejsza delikatnosc ust)
- przeszczep skory deepitelizowanej - 2000-2500 zlotych (nie polecam - moze byc wyczuwalny, zmniejsza delikatnosc ust)
- przeszczep tluszczu - 2500 zlotych (dla duzych objetosci)

Z tej wypowiedzi wynika, ze metoda chirurgiczna nie jest polecana.

Tyle opinni ile ludzi na swiecie.
eXtasy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 09:07   #6
dyduska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 32
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Powiem szczerze, że nie zgadzam się z tą opinią. Chodzi głównie o to, że są osoby, które się do takiej operacji kwalifikują, a inne nie. Ja np. nie uzyskam porzadanego efektu jeżeli sobie wypełnie czymkolwiek usta ponieważ mam własnie taki problem, że przestrzeń między nosem a ustami jest u mnie za długa i przez to usta sa uktyte tak jakby wewnatrz i dlatego mam bardzo waska wargę górną. Wypełniacze nie spowodują, iż ta przestrzeń się skróci :/
Fakt, ze jest to duze ryzyko bo jak wiadomo jezeli chodzi o twarz, to jak cos sie nie uda można zostać oszpeconym a nie upiększonym. Dlatego szukam lekarza, ktoremu zaufam, które bedzie miał doświadczenie w tej kwestii.
Znalazłam jeszcze jedną klinikę, która się tym zajmuje, wybieram sie na konsultacje za około 3 tygodnie. Zobaczymy czego się dowiem. Może słyszałaś coś o dr Grzesiak?
Pozdrawiam.
dyduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:09   #7
eXtasy84
Przyczajenie
 
Avatar eXtasy84
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Londyn/Warszawa
Wiadomości: 21
GG do eXtasy84
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Trzymam kciuki za zblizajaca sie konsultacje.
Niestety nie slyszalam o dr Grzesiak. Mam nadzieje, ze wlaczy sie do rozmowy jakas wizazanka, ktore bedzie potrafila Ci pomoc dyduska.
Przedstawilas doglebniej swoj przypadek i juz wiem dlaczego tak sie upierasz przy operacyjnej metodzie powiekszenia ust, mimo iz nie jest ona polecana.
Ja jednak zdecydowalam sie na Aquamid i w tym kierunku rozpoczne poszukiwania, na dreczace mnie pytania.
pozdrawiam
eXtasy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 19:59   #8
brrawurka
Raczkowanie
 
Avatar brrawurka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

a ja juz myslalam ze wszystkie tu dziewczyny maja piekne pelne usta, tylko nie ja a jednak! ja mam problem z gorna warga, bo jej ptawie nie widac jak sie usmiecham ;( rzeczywiscie myslaam tej o powiekszaniu ust ale sama nie wiedzialam co i jak (przy okazji zmniejszenie nosa!) i hmm ja tez chyba zaczne szukac wiecej informacji na temat tego na A...
__________________
u r the reason why i'm thinking..../rihanna-rehab/ aaaah
brrawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 07:50   #9
dyduska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 32
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Witaj brrawurka, fajnie, że do nas dołączyłaś. Razem raźniej
Daj znać jak dowiesz się czegoś nowego, szczególnie o chirurgicznym powiększaniu.
A Ciebie jaka metoda bardziej interesuje??
dyduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 21:34   #10
Kiciunia85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 530
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Witam Was, widzę, że temat trochę stary, ale myślę, że się odnowi... Bardzo mi zależy na opiniach dziewczyn, które miały taki zabieg, chyba, że takich tu nie ma... Dyduska, ja też mam prawie schowaną górną wargę... a dolna jest jakaś dziwna i też mała... normalnie moje usta wyglądają jak jakiejś starej babci a jak spierzchną to już w ogóle. Dodatkowo kontur ust w niektórych miejscach jest znikomy, gdzieniegdzie czerwień zlewa się ze skórą, tzn. kolor skóry zachodzi na usta i sa takie nieregularności na linii ust... To jakaś masakra. Wszyscy na około, moje koleżanki i w ogóle mają normalne usta, tylko mnie natura tak znienawidziła. Wnioskując po obserwacjach, mam usta po mamie, ale jak oglądam jej zdjęcia z młodości to ona wcale nie miała takich małych! Kontur ładny i w ogóle... Teraz ma jakby mniejsze ale dalej mam wrażenie, że i tak są większe od moich... i kontur ma ładnie zarysowany... Jestem wściekła.
Zajrzyjcie tu, czekam... odświeżmy ten wątek...
__________________
Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Ja nie, bo w ogóle nie nosze!

Opalone, a raczej przypalone, jędrne pośladki!
http://www.youtube.com/watch?v=APKyPYR7jAk
Kiciunia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 13:02   #11
zmijka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Witam -szukam dobrego specjalisty od powiększania ust w Poznaniu - może ktoś doradzi-)
zmijka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 21:34   #12
belli10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 36
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Zastanawiałam się też nad czymś takim, troszkę szukałam, trochę czytam w necie, a koleżanka robiła w jednej z klinik co prawda piersi ,ale bardzo zadowolona i tak się zbieram na konsultację,,,,
belli10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:05   #13
izira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Witam!
Widze, że zainteresowanie chirurgicznym powiększanie ust nie jest zbyt duże Mam w takim razie pytanie przede wszystkim do dyduski, czy już jesteś po zabieg chirurgicznego powiększenia ust? Dość dawno interesowałas się tym tematem, więc jesli już masz to za sobą, to napisz proszę na adres mój: xyzx3@op.pl jak potoczyła się sprawa z tymi usteczkami Jeśli są jakieś dziewczyny, które wykonały już ten zabieg, głównie po to, aby nie tylko zwiększyć usta, ale zmniejszyc znacznie przestrzeń pomiędzy wargą a nosem, to prosze opiszcie.
Dzięki. Pozdrawiam
izira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 04:31   #14
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

nie wszyscy lekarze maja dobr ekomponenty i na to trzeba zwracac uwage, wiadomo taniej - gorzej (choc nei zawsze), ja osobiscie robilam to u dr Widerkiewicza z wawy i bylo ok.
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 23:40   #15
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

a ja dziewczyny robiłam Augmentację u dr Tomasza Kasprzyka w Krakowie i jestm bardzo zadowolona. Nie pamietam dokladnie, bo to maz mi fundowal prezent na rocznicę, ale zdaje się ze placil ok 3000 zł.ale bylo warto

Edytowane przez mandarynkka86
Czas edycji: 2011-01-05 o 23:43
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 21:19   #16
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
a ja dziewczyny robiłam Augmentację u dr Tomasza Kasprzyka w Krakowie i jestm bardzo zadowolona. Nie pamietam dokladnie, bo to maz mi fundowal prezent na rocznicę, ale zdaje się ze placil ok 3000 zł.ale bylo warto
mandarynkka86, robiłaś augmentację poprzez wycięcie paska skóry pod nosem? czy mozesz napisać coś więcej? jak sie udalo?

dziewczyny które powiększały usta tą metodą napiszcie coś wiem że robi to dr Broma ale ciekawia mnie efekty, czy zabiegi sa udane? Chcialabym to zrobic bo mam b waska gorna warge, ale boje sie, w koncu to twarz... z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi|!
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 08:15   #17
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Moja znajoma robiła operację powiększenia ust, bez powikłań, była bardzo zadowolona. Zapłaciła chyba 2 lub 3 tys. zł. Powiększanie metodą operacyjną jeśli jest odradzane, to właśnie dlatego, że jest ryzyko powikłań (przy wypełniaczach raczej nie ma). musi to po prostu zrobić dobry lekarz. Ona akurat robiła to w centrum Malia u dr Kociszewskiej. Ja z kolei z w tej samej klinice wyleczyłam się z trądziku a jeśli miałabym się decydować na powiększenie ust, to raczej wybrałabym wypełniacze. Nie zdecydowałabym się chyba na operacyjne powiększenie, tchórz jestem
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 17:50   #18
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

plastelikaa, dzięki za odpowiedź ja tez długo wolałam wypełniacz ale on niestety nie przy kazdych ustach daje on dobre efekty. ja mam na tyle malo widoczna gorna warge ze wypelniacz niewiele tu zdziala poza malo fajnym efektem kaczych ust. dr Broma odradzil mi wypelniacz. ja zreszta dawno temu robilam i efekt byl kiepski ale wtedy myslalam ze to wina lekarza ktory zle wstrzyknal. teraz juz wiem ze nie osiagne wypelniaczem dobrego efektu.
przy wycieciu skory pod nosem ryzyko powiklan jest stosunkowo male, wieksze jest przy implantach, z kolei przy podniesieniu z cieciem wzdluz ust jest ryzyko brzydkich blizn a tu blizny chowaja sie tuz pod nosem, w tym miejscu dobrze sie tez goja... ale balabym sie bo jak cos nie wyjdzie to tragedia, to twarz i jeszcze na stale... ale nie widze dla siebie innej opcji i pewnie sie zdecyduje...
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 08:50   #19
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

O jakich implantach mówisz? Bo z tego co wiem, to nie ma metody powiększania ust przez wszczepienie implantów silikonowych
No skoro u Ciebie wypełniacze nie przynoszą pożądanych efektów, to rzeczywiście jedyna opcja to operacja. W takim razie życzę powodzenia. Nie bój się, na pewno się uda (i kto to mówi :P )
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 19:08   #20
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

plastelinkaa dziękuję! zobaczymy, mam nadzieję że będzie ok
są implanty też do ust! np. permalip
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 08:10   #21
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

będzie ok na pewno a to nie są po prostu wypełniacze jakieś?
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 20:06   #22
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

nie nie, to implanty silikonowe, widziałam kiedyś na zdjęciu - takie paseczki jakby, w roznych rozmiarach moga byc.
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 08:29   #23
kloelinka
Przyczajenie
 
Avatar kloelinka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

hej hej, podłączam się do tematu, mam małe usta, tylko że się trochę boję operacji, myślałam raczej o jakimś wypełniaczu ;p

Edytowane przez kloelinka
Czas edycji: 2011-03-21 o 08:31
kloelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:03   #24
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

kloelinka, jeśli mylisz o wypełniaczach polecam wątek "Powiększenie ust - wątek zbiorczy" w dziale medycyna estetyczna kopalnia wiedzy i dziewczyny chwaliły się fotkami po. pozdrawiam!
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 09:06   #25
kloelinka
Przyczajenie
 
Avatar kloelinka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

No tak, myślałam o metodzie operacyjnej, ale jednak bardziej mnie wypełniacze zachęcają.. Dzięki leela
kloelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 11:22   #26
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Ja tez mam problem z ustami, a generalnie z gorna warga.
Mam na gornej wardze taki dziubek ktory mysle ze jakby mi wycieto sprawilby ze powieksza mi sie usta, bo tak normalnie gornej wargi prawie nie ma...


Dziewczyny czy mozecie kogos polecic w LUBLINIE?

Slyszałyscie moze o klinice MEDICOS?
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 13:06   #27
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Jaki dziubek? Masz jakieś zdjęcie? Bo nie mogę sobie wyobrazić że po wycięciu czegoś usta będą większe... :P

W Lublinie niestety nikogo nie znam
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 13:20   #28
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

Cytat:
Napisane przez plastelinkaa Pokaż wiadomość
Jaki dziubek? Masz jakieś zdjęcie? Bo nie mogę sobie wyobrazić że po wycięciu czegoś usta będą większe... :P

W Lublinie niestety nikogo nie znam
Nie mam zdjecia ale i tak pewnie na zdjeciu trudno byloby to uchwycic.
Chodzi o to ze od wewnatrz ust, na gornej wardze mam jakby wiecej skory,jakby jakas narosl, nie wiem jak to okreslic. I chcialbym to wyciac, badz naciac w zaleznosci co bedzie lepsze wtedy poprostu moze nie tyle powieksza mi sie usta co ta gorna warga bedzie normalna i pelniejsza.

Bylam juz kiedys z tej sprawie w Medicosie i wybieram tam sie znowu tylko wczesniej chcialabym sie rozeznac, moze czegos wiecej dowiedziec, czy ktos byl, moze robil cos podobnego, bardziej zaglebic sie w temat...

Słyszalam ze takie operacje ust czesto prowadza do opadania ust, ale nie wiem ile w tym prawdy
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 13:34   #29
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

hmmm, ciężko sobie wyobrazić, no ale jak pójdziesz do lekarza, to na pewno się zorientuje o co Ci chodzi co do odpadania różnych części ciała po operacjach plastycznych - ja raczej w takie rzeczy nie wierzę - zmyślone historyjki (no chyba, że ktoś by sobie zrobił niewiadomo ile tych operacji, ale po jednej? nie sądzę )
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:42   #30
Mia 23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wszędzie
Wiadomości: 32
Dot.: Chirurgiczne powiększanie ust!!!

witam Was dziewczyny!!

jestem nowa i dolaczam sie do Was zeby tez zebrac nieco informacji i podzielic sie tym co sama znajde w tym temacie
widze ze nie jestem sama i wiele z Was tez ma podobny problem;/ mianowicie tak jak duduśka i brrawurka i reszta dziewczyn, ktore pisza w tym watku. mianowicie u mnie tez jest problem z ta górną wargą - jest wąska i wogóle mało ją widać;/ u mnie tez wg mnie jest spora odległość między nosem- ktory wcale nie jest taki malutki jakbym chciala, a górną wargą.. strasznie mnie to dobija...;/bo dolna warga jest ok-nie jest mala i to powoduje ze miedzy gorna warga, a dolną jest duza dysproporcja...;//
bardzo zaciekawiło mnie to co napisałyście o tej chirurgicznej metodzie powiekszania ust. i o tym wycięciu nadmiaru skory pod noskiem -mysle ze to by ZAŁATWIŁO SPRAWĘ I sprawilo ze ta gorna warga majac nad sobą-pod nosem, mniej skory ktora ja "trzyma" po PROSTU bY SIE UNOSŁA WYZEJ!! niewiem czy dobrze kombinuje, ale naprawdę chce to w sobie poprawic...
Poradzcie coś dziewczyny
ja tez bede pisala gdy znajde coś na ten temat

Pozdrawiam !

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Dziewczyny, a co do tego adresu mailowego ktory tu w watku podala ktoras z Was. http://www.elleklinika.com.pl/ to mi pod tym adresem wyskakuja jakiez ziola i zaparcia;PP ehehhehehehe a nie zadne zdjecia ust;/ chyba ze cos sie zmienilo na tej str albo poprostu ja nie umiem wejsc..???
Mia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-29 23:52:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.