Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-29, 19:41   #1
just green
Rozeznanie
 
Avatar just green
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 880
GG do just green

Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?


Czy znacie osoby na których zupełnie niestrawny dla Was zapach pachnie pięknie? Tzn. Idziesz do perfumerii psikasz siebie (lub blotterek) i myślisz sobie: ohyda! a potem spotykasz osobę pachnącą tym zapachem i na jej skórze pachnie bosko...
Moja koleżanka, baletnica, używała kiedyś Hypnose i tak przecudownie pachniała... najpiękniejszy zapach jaki pamiętam! Zawsze wydawało mi się, że on po prostu jest taki piękny. I ostatnio robię teścik w Sephorze - i się okazało, że zapach jest straszny a na mojej skórze gorzej niż straszny
A ona tak pięknie nim pachniała... Nigdy tego niezapomnę!

Macie czasem podobne wrażenie?

Mam nadzieję, że nie ma tu już takiego wątku
__________________

just green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 20:13   #2
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

To przecie żadne nowum Każdy inaczej odbiera zapachy i każda skóra inaczej je oddaje
Ja osobiście nie miałam takiego przypadku ale dla mnie generalnie mało zapachów jest ohydnych i nie jestem obiektywna w tej kwestii Poza tym chyba nie znam osób które używałyby zapachów których nie trawię.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 20:14   #3
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Nie zastanawiałam się nad tym jakoś szczególnie, ale w taki właśnie sposób odkryłam Noa. Moja kuzynka, której ten zapach nie leży, podarowała mi próbkę. Byłam właśnie u niej z wizytą i postanowiłam wypróbować zapach od razu, bo od dawna mnie intrygował . Spryskałam nadgarstki, rozmawiamy z kuzynką jakiś czas i nagle ona wypala "ale na tobie to świetnie pachnie, mi ten zapach wcale nie pasuje ."
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 20:31   #4
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

O tak

Nielubiany tutaj Davidoff Cool Water pour Homme na moim ex. rozwijał się wprost cudownie. Na moim bracie (blondyn, sucha skóra) Cool Water pachniał tandetnie. A na nim (brunet, raczej tłusta skóra) wychodziły zupełnie inne, ciepłe wręcz nuty. Nie wiem, czy to kwestia ph czy natłuszczenia naskórka (bo raczej nie mojego sentymentu).
Szkoda, że prawie go nie nosił (zapominał)
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:11   #5
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Oj tak... Na kolezance Angel pachnie wprost cudownie, ja z zazdrości, ze na niej tak ładnie podejmowałam wiele prób i chciałam oswoić ten zapach, ale niestety na mnie to trup i tyle, w dodatku mdlący trup .

Drugi przypadek ogródek śródziemnomorski na znajomej wspaniały, zapach łączący zieloną rośliność, ze słońcem, ciepłym wiatrem znad morza... a na mnie to tylko zgniłe, śmierdzące liście.

Aa zapomniałam jeszcze od Addict ! Na mojej mamie otulający, waniliowy, śliczny, bardzo lubie gdy nim pachnie... też chcialam wiec podkradłam, raz, drugi, ale nie da rady, niestety to jedne z niewielu perfum który wywołują we mnie ... no zwyczajnie bardzo mi niedobrze, dlatego unikam .

Edytowane przez Bulba1
Czas edycji: 2009-05-29 o 21:20
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 08:50   #6
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Gucci Eau de Parfum II. Wachalam u kolezanki. Zapytalam, czy moge uzyc, zeby przetestowac. Po mniej wiecej godzinie kolezanka zapytala czym ja sie spsikalam. Wyszlo na to, ze na niej te perfumy pachna po prostu pieknie a na mnie jakos tak tandetnie.

To, ze perfumy na roznych osobach na ich skorze pachna inaczej to wiem, ale co z wlosami? Na wlosach chyba powinny pachniec na kazdym tak samo.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 09:06   #7
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Na mojej mamie pięknie pachnie Euphoria, z kolei na mnie jest płaska, na niej wibruje, jest wielowymiarowa, soczysta.
Mnie pozostaje wąchanie Euphorii na niej.

Podobno na niektórych Scent CN pachnie ładnie
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 09:41   #8
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Ja sie chyba tak z Tresorem wrocilam... Na kolezance pachnial cudnie, delikatnie, elegancko... A ze akurat trafila sie okazja -kupilam sobie cala Flaszke bez przetestowania na sobie. I co? I landrynka na moczarach mi wyszla... No takim blockiem jakims ciagnie po chwili, ze cos okropnego... Ale moze jeszcze mi sie uda go oswoic, bo mam go od niecalej doby dopiero...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 09:43   #9
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Scent i NR (obie wersje) na mnie ujawniają nutki spoconej pachy i kocich siuśków. Natomiast na naszej Wizażowej Kropce pierwsze pięknie pachną jaśminem a drugie - konwaliami
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 09:43   #10
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Ja sie chyba tak z Tresorem wrobilam... Na kolezance pachnial cudnie, delikatnie, elegancko... A ze akurat trafila sie okazja -kupilam sobie cala Flaszke bez przetestowania na sobie. I co? I landrynka na moczarach mi wyszla... No takim blockiem jakims ciagnie po chwili, ze cos okropnego... Ale moze jeszcze mi sie uda go oswoic, bo mam go od niecalej doby dopiero...


Oj, cos mi sie z Operka zrobilo i zamiast wyedytowac, wyslala 2x ta sama odpowiedz i przez to nabalaganilam
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo

Edytowane przez Murszafka
Czas edycji: 2009-05-30 o 09:45
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 10:28   #11
zuzqie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: split/poznań
Wiadomości: 647
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

YSL Rive Gauche (wersja 'stara') - na mojej mamie pachnie przepięknie. Wiele osób uważa Rive za ohydka, a ja sama uważam, że ten zapach jest hm... perfumeryjnym dziwakiem, jednak nie wyobrażam sobie mojej rodzicielki pachnącej czymś ładniej, niż właśnie Rive. Na mnie rozwija się jak karykatura samego siebie, ale to dobrze - doceniam to, że na niej jest niesamowity. Planuje zakup miniaturki z sentymentu, całe dzieciństwo chciałam mieć swojego pasiaka
zuzqie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 11:08   #12
just green
Rozeznanie
 
Avatar just green
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 880
GG do just green
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

O, właśnie, na mojej mamie przepięknie pachnie... Green Tea EA. Bardzo popularny zapach, znam go dobrze, ale tylko na niej pachnie tak ładnie i zupełnie nietypowo. Na mnie jak cytrynowa landryna:/
__________________

just green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 11:08   #13
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Jest kilka takich zapachów.
Np.
No 5 na mnie "pachnie" obrzydliwym socjalistycznym mydłem "franek" natomiast ma mojej babci rozwija sie pięknie kwiatowo.

Sa Majestete la Rose na mojej mamie pachnie rózanie (pierw swieżą rosnaca w ogrodzie nastepnie nabiera pudroewosci rózy w wazonie) na mnie róza trwa krótka chwile jest pódrowa a pożniej kompozycja "pachnie" konwalia której nie znosze.

Samsara na mnie jest mydlano pudrowo duszaca na mojej mamie pachnie jak powinna.

Cool Water rozwija sie na mnie w kierunku gnijacych glonów.

A i wszelkie kompozycje z konwalia na mojej skórze przybieraja aromaty długo sezonowanego kompostu.

Ale jest tez w druga strone zapachy bardzo obrzydliwe na mnie pachną dobrze/ciekawie/znosnie/akceptowalnie. Jednym z przykładów jest np. "Ospermek" ktory wg mnie rozwinął sie tak inetresyjaco na mojej skórze ze skłonna jestem go nabyć jak tylko po powtórzonych testach bedzie pachniec podobnie. Na innych rozwija sie fizjologicznie na mnie jest bardzo wytrawnie piżmowy.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 11:22   #14
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Eenax,Co to były te "Ospermek", bo coś mi gdzieś dzwoni, ale, w którym kościele to nie wiem
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 11:30   #15
zuzqie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: split/poznań
Wiadomości: 647
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Podejrzewam, że chodzi o jeden z zapachów etat libre d'orange
zuzqie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 11:45   #16
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Cytat:
Napisane przez zuzqie Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że chodzi o jeden z zapachów etat libre d'orange
Jeżeli o "ten" to Miałam wątpliwą nieprzyjemność z nimi. I to tylko z fiolki. To wystarczyło, żeby mieć tzw. "cofkę"
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 12:01   #17
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 145
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Bardzo tandetnie pachnie na mojej skórze Baby Doll i żałuję, bo sam zapach jest uroczy

Angel Innocent śmierdzi na mnie tanim mydłem (koleżanka nie mogła uwierzyć, że to ten zapach !)

Hypnose bardzo mi się podoba, ale nie pachnie na mnie najlepiej - potwierdzone przez otoczenie

Na pewnej koleżance wiele zapachów, które normalnie lubię mi się nie podoba. Crystal Noir, Fragile EDP, Amor Amor - jakieś są nieprzyjemne ostre. Może to kwestia ton papierosów, które wypala
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:45   #18
agiko78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Nabyłam piżmowy "White musc" A.Ashley i pachniał na mnie okropnie, dusząco.Natomiast na mojej Mamie wręcz przeciwnie, zapach jest cudny!Może to nie tylko kwestia ph skóry, ale i wieku?Podobnie było ze mną i nr 5.Gdy byłam młodsza odrzucał mnie i wręcz na mnie śmierdział, dził jakby lepiej się komponuje ze mną, dojrzałam do niego i jestem o 15 lat starsza...
agiko78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 16:17   #19
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Jeżeli o "ten" to Miałam wątpliwą nieprzyjemność z nimi. I to tylko z fiolki. To wystarczyło, żeby mieć tzw. "cofkę"
Rany, pamiętam te testy
Podczas jednego z warszawskich zlotów ktoś przyniósł próbkę Spermy. Taka taka, Eenax, Princeska i ja od razu zapodałysmy sobie na nadgarstek. Na Takusi i Eenax rozwinął się pieknie, za to Princeska i ja miałysmy żołądekw gardle. OHYDA!!! Miałyśmy już uciekac do toalety i zmyć to z siebie, kiedy przypomniałam sobie, że mam nawilżające chusteczki, więc zaczęłyśmy sobie wecować nadgarstki. Co się okazało - że zapach stał się jeszcze bardziej intensywny! Omal pawia nie puściłyśmy przy stolu, błe...

A w temacie - Truth CK pachnie na wszystkich innych pięknie, jak piwonia skropiona poranną rosą. Na mnie wychodzi skwaśniały ocet z umarynowanymi piwoniami
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 19:42   #20
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

taka osobą jest nasza Irkax na której pięknie rozwinęło się Safari a na mnie było ostre i brzydkie...zresztą Irka ma taką skórę, że prawie wszystkie zapachy się na niej zmieniają i pachną inaczej niż na większości z nas
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:47   #21
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Pamiętam, że gdy moja mama kiedyś miała Chanel 5, na niej pachniał elegancko i z klasą, a na mnie jak babcina szafa z kulkami na mole Znam też osobę, której pasuje Belle en Rykiel, a na mnie wychodzi z niego PRL-owskie mydło zmieszane z męską wodą kolońską.

Z kolei na mojej skórze zawsze dobrze się rozwijał nielubiany przez wiele osób Gucci Rush czerwony - żadnych landryn, żadnego plastiku ani palonych opon , tylko ciepłe przyprawowe nuty.
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 23:02   #22
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Chyba tylko te, które same są tak okropne że nawet najgorszy wyziew przemysłu perfumeryjnego będzie w porównaniu z nimi ósmym cudem świata...
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 09:18   #23
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Cerruti Image, kupione pod wpływem impulsu, po wąchnięciu koreczka, który pachniał bosko. Na mnie okazał się zwiędłymi kwiatami i zgniłymi owocami. Oddałam mamie a na niej znów ten uroczy, słodkawy zapach, zupełnie jak w koreczku
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 10:34   #24
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Noa - na mnie smierdzi jakims zakurzonym kwiatkiem, a na przyjaciolce mnie zaintrygowal i nie moglam uwierzyc, ze to Noa. To samo bylo z klasyczna Max Mara.
Bright crystal - na mojej siostrze ladnie pachnie, a na mnie robi sie zimny i kwasny.
Rodriguez - kiedys na kims wyculam i byl bardzo ladny, ale na mnie juz smeirdzial starymi konwaliami i szyprem.
Angel - tez nie jest to do konca moj zapach, choc podoba mi sie, niestety na mnie jest rownie trupi.
Widze, ze duzo zapachow sie tu powtarza
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 12:39   #25
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

W sprawie Angela: na mnie właśnie jest nietypowy, zamiast czekoladowy i ciepły jak na innych to zimny gorzko liliowaty. Wprawdzie nie trupi ale lekko cmentarny.

NR EDT na mnie jest chłodny, męsko - kolońskowaty ale i tak go lubie.

EDIT:
No i zauważyłam ze im większe dziwadło im bardziej zapach "nieludziowy" tym większa szansa ze na mojej skórze się rozwinie się pięknie.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 11:51   #26
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Ja znam:siebie
Olbrzymiej czesci osob Eden Cacharela nie pdooba sie zupelnie i po prostu smierdzi - na mnie jest delikatny (!) i nie rzucajacy sie w nos
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:33   #27
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

No na mnie większość rzeczy nieznośnie śmierdzi... , ujawnia jakieś straszne rzeczy, daje niestrawne efekty-horror.
Na innych są normalne, śliczne wręcz.....
A im dziwniejszy składniki zapachu -np. BC -na mnie super!
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 15:08   #28
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
W sprawie Angela: na mnie właśnie jest nietypowy, zamiast czekoladowy i ciepły jak na innych to zimny gorzko liliowaty. Wprawdzie nie trupi ale lekko cmentarny.

NR EDT na mnie jest chłodny, męsko - kolońskowaty ale i tak go lubie.

EDIT:
No i zauważyłam ze im większe dziwadło im bardziej zapach "nieludziowy" tym większa szansa ze na mojej skórze się rozwinie się pięknie.
Mam to samo z Angelem i NR EDT Przy czym Angel to 'żywy trup" polany starym miodem, bleee.

Edytowane przez Layila
Czas edycji: 2009-06-03 o 15:09
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 16:23   #29
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Na mojej mamie pure poison pachnie tak, ze mogłabym cały czas chodzić za nią kiedy ma go na sobie - niestety twierdzi, że ją dusi. Na mnie pachnie płasko i nijako.
Zdarzyło sie też, ze zawiodłam się na zapachach, w których się zakochałam podczas testowania w perfumerii, to były euphoria i angel innocent. Kiedy w końcu zebrałam się i zamówiłam na allegro okazało się, że na mojej skórze nie pachną jak testery, tylko zwyczajnie, bez wyrazu i ulepnie, a ponadto ulatniają się raz dwa. Sądzę, że to może byc powodem, bo perfumy zamawiałam ze sprawdzonego źródła.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 04:47   #30
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Czy znacie osoby, na których okropny zapach pachnie pięknie?

Ja nieskromnie przyznam, że na mojej skórze wszelkie "śmierdziele" i "stare baby w kościele" pachną pieknie (chociaż niekoniecznie są to moje ulubione zapachy)Na przyklad Obsession klasyk, Chanel 5, Cool Water, Ange ou Demon, Joy Patou, Chanel 19, Chanel Cristalle, Be Delicious, Opium naprawdę pięknie się na mnie rozwijają i ukazują całe swe piękno(którego inni nie zawsze są w stanie dostrzec). Co więcej, otrzymuję więcej komplementów pachnąc właśnie nimi niż innymi popularnymi"ładnymi" i "słitaśnymi" zapachami.
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.