Wybór mleka modyfikowanego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 11:13   #1
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311

Wybór mleka modyfikowanego


Czym się kierujecie wybierając mleko dla swoich dzieci?

Jest bardzo duży wybór mleka na rynku, zastanawiam się czym one się właściwie różnią. Czy droższe zawsze jest lepsze? Czy porównujecie składy, analizujecie, czy tak po prostu kupujecie te które odpowiada wam np. cenowo.

Do założenie wątku skłoniła mnie ostatnia rozmowa ze znajomą, która zasugerowała mi, że powinnam zmienić mleko na Bebilon, bo jest najlepszy. Czemu najlepszy nie umiała już odpowiedzieć, ale kilkanaście razy powtórzyła, że wszyscy lekarze polecają to mleko
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:16   #2
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Fakt, jest lepszy od Bebiko i dużo lepszy od Nan.
Skład ma lepszy.
Proces produkcji lepszy.

Ja wybrałam na początek Nan, bo tani i po co droższy brać, jak to okazjonalnie, piersią karmię.
I dupa.
Młody dostał torsji, ulewał, brzuch go bolał, a zaraz potem wylazła nam skaza, której nie było póki był na piersi.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:16   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Tak samo, jak polecają nan czy bebiko

Tzn. ogólnie bebilon służy wielu dzieciom, to wiem od znajomych i moja córa też po skazie na nim była, jest chyba lżej trawiony niż inne, bo np. zaparć u nas nie było. Gdy już większa była, miała koło półtora roku, przeszłam na bebiko, które ma podobny skład a jednak wcześniej zaparcia były. A na co patrzyłam - cenowo to one podobnie też wychodzą, ale zależało mi, by było dostępne łatwo, czyli pobliska Biedronka

kropka, u nas identycznie niestety. Na piersi skazy Agu niet, dodałam nan i się zaczęło.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:19   #4
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Ciekawe, bo wszyscy pediatrzy których pytałam polecają inne mleko ( droższę) o podobno lepszym składzie, nie wiem nie analizowałam.
Przy wyborze mleka dla mojego dziecka, kierowałam sie tylko i wyłącznie tym czy łaskawie zaakceptuje smak nowego mleka, bo po długim KP pluło prawie każdym mlekiem modyfikowanym, Pozostał Bebilon, i to ten R ( o paskudnym zapachu) który może nie ma najlepszych opinii ale wśród chyba 10 rodzajów mleka jakie wypróbowaliśmy bylo jedynym zaakceptowanym przez dziecko.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:19   #5
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

My jako tako wyboru nie mieliśmy, w szpitalu podawali małemu Bebilon Pepti, kiedy wychodziłam to pytałam się położnych (teoretycznie powinny wiedzieć najlepiej), którego mleka próbować mu podawać, to stwierdziła że może być Pepti.
Potem lekki zonk, bo nasza pediatra naskoczyła czemu mu Pepti podajemy, skoro jest na receptę

No ale koniec końców i tak musieliśmy przez 1,5 roku podawać Pepti, potem przenieśliśmy się na Bebiko ze względu na cenę i dostępność.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:25   #6
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Ciekawe, bo wszyscy pediatrzy których pytałam polecają inne mleko ( droższę) o podobno lepszym składzie, nie wiem nie analizowałam.
Przy wyborze mleka dla mojego dziecka, kierowałam sie tylko i wyłącznie tym czy łaskawie zaakceptuje smak nowego mleka, bo po długim KP pluło prawie każdym mlekiem modyfikowanym, Pozostał Bebilon, i to ten R ( o paskudnym zapachu) który może nie ma najlepszych opinii ale wśród chyba 10 rodzajów mleka jakie wypróbowaliśmy bylo jedynym zaakceptowanym przez dziecko.
Obiło mi się o uszy, że najlepszy podobno Enfamil, ale jest jednak sporo droższy od innych mlek.
Ja jak na razie daję małej mleko Hipp, podobnie jak Bebilon, zawiera kwasy, prebiotyki, więc w sumie nie wiem w czym ta róznica. Cenowo też podobnie wychodzi. Nie analizowałam jakoś wnikliwie składów.
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:39   #7
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Ja karmię Aptamilem jest to ponoć właśnie odpowiednik Bebilonu polskiego. Sugerowałam się głównie opinią innych,że jest to najlepsze mleko i porównując później składy też wydaje mi się dobre. Eryk dobrze je toleruje ( do 9 miesiąca był na piersi)
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 11:58   #8
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Cytat:
Napisane przez boska latynoska Pokaż wiadomość
Obiło mi się o uszy, że najlepszy podobno Enfamil, ale jest jednak sporo droższy od innych mlek.
Ja jak na razie daję małej mleko Hipp, podobnie jak Bebilon, zawiera kwasy, prebiotyki, więc w sumie nie wiem w czym ta róznica. Cenowo też podobnie wychodzi. Nie analizowałam jakoś wnikliwie składów.
Enfamil, podobno jest najlepszy ale co z tego jak mi dziecko nim pluło
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 12:07   #9
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Ja nie wiem dlaczego wybrałam Nan, wysłałam męża po mleko, on zapytał się jakie kupić a ja powiedziałam Nan.
Potem okazało się, że młoda bardzo lubi, mleko jest łatwo dostępne i nie najdroższe.

A teraz dostaje Nestle Junior
__________________

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2013-03-22 o 15:55
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 12:08   #10
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

A mnie się wydaję, że większość mlek jest podobna składowo, różnice są niewielkie jeśli chodzi o mleka w tej samej puli cenowej. A pediatrzy polecają... ekhem... wydaje mi się, że w zależności, który przedstawiciel wyszedł.
Na początku dawałam bebiko, dostałam pudełko od koleżanki, bo jej córa przeszła na pepti. i wymiotowała. dostaliśmy pepti i zaparcia. W końcu była do roku na Nutramigenie. Po roku jej przeszło i wybierałam zwykłe mm. Bebilonu się bałam po akcjach z pepti, więc odrzuciłam. Nan ma dużo żelaza, więc bałam się zaparć. Zastanawiałam się między Hippem a Enfamilem. Zdecydowałam się na hipp. Po pół roku spróowałam tańszego nestle junior i też zaparcia.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 12:17   #11
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

córka do 16 miesiąca nie chciała nawet powąchać MM ( a próbowałam w okresie niemowlęctwa co jakiś czas podać jej MM, sięgnęłam chyba po każde możliwe ), więc jak kupiłam jej kiedyś mleko z zamiarem robienia na nim kaszki to padło na nestle junior - bo tanie i dostępne . o dziwo mała zaskoczyła je również bez kaszki i odstawiła się wtedy od piersi (miała 17 miesięcy...). u nas po nim się nic nie dzieje, no ale Hania pije je tylko raz, wieczorem. jedynie lekkie zaparcie było po mleku z kleikiem (mądra mamusia kupiła przez pomyłkę, zamiast zwykłego )

a co do opini o MM, to też mi wkoło powtarzano, że z MM najlepszy jest bebilon.
no cóż, mojej córce nie podszedł wcale. enfamil również..
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)

Edytowane przez pieleszka
Czas edycji: 2013-03-22 o 12:19
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 13:22   #12
Bolcia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Moja córka ma 17 miesięcy. Po konsultacji z pediatrą nie podaję jej mleka modyfikowanego tylko zwykłe tłuste mleko 3,5% i do tego osobno witaminy(u nas jest vibomil)... malutka dobrze przybiera i nic się jej nie dzieje
Bolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 14:16   #13
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Ja karmiłam mlekiem NAN1, potem NAN Pro Sensitive bo zwykły nie służył małej, potem NAN2 i przy NAN3 nagle się okazało, że nie toleruje mleka i od tamtego czasu Bebilon Pepti. Ale najlepsze jest to, że mleko zwykłe może, a np. mleka modyfikowanego ale nie pepti nie może bo zaraz ma wysypkę. I bądź tu mądry

Mały jest na piersi tylko, raz go tż dokarmił jak wyszłam i dostał beblion1 bo tylko to w domu było
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:22   #14
meta_morfoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 369
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

a ja się najbardziej kierowałam reakcją dziecka. najpierw podaliśmy nan pro, było ok przez pierwszy tydzień, potem zaparcia. Po konsultacji z pediatrą zmieniliśmy mleko (ale lekarka żadnego nie polecała, mówiła, że właściwie najważniejsze by dziecku podpasowało). Podaliśmy bebilon i problem zniknął, więc przy nim już zostaliśmy.
Natomiast moja znajoma zmieniła bebilon na bebiko, twierdząc że to jest to samo, że skład taki sam (ja nie porównywałam), producent ten sam, więc ona różnicy nie widzi, po czym dodała,że dziecko przy zmianie dostaje leki na kolkę, bo ma bóle brzucha... To skoro to jest niby to samo to czemu dziecko różnicę czuje?
meta_morfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:54   #15
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Małej w szpitalu podawali Bebiko Na bodajże i potem przy Bebiku zostaliśmy, przy porównaniu składu z Bebilonem niemalże nie było różnicy ( czegoś 0,2 w jednym a 0,3 w drugim to niewielka różnica) Dziecko zaakceptowało, z czasem przeszliśmy na Nutramigen. Powrót do Bebika i teraz na roślinnych mlekach.
Generalnie warto obserwować dziecko, moje zawsze piło b.dużo mleka i decyzja Bebilon czy Bebiko była potraktowana nie tylko ceną, ale też dostępnością. Koszty Bebilonu długoterminowo są cięzkie ale jeśli brzuszek delikatny to trzeba kupować. Dla nas różnicy nie było.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 17:30   #16
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Nam polozna polecila Bebilon i Malemu spasowalo Jak skonczyl roczek to po jakims czasie zmienilam na Nestle Junior i tez bylo ok
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:05   #17
justii25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 26
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Sugerowałam się tym, że w szpitalu mieli NAN i jak po cesarce nic z piersi nie leciało przez dwa dni, to podawali je. Potem przerzuciłam się na to mleko i w domu. Próbowałam bebiko (sugerowałam się ceną) ale mały miał po nim problemy z brzuszkiem i był niespokojny, było widać ewidentnie,że mu nie służy-znowu NAN. Po 3 m. okazało się, że młody ma skazę i był B.pepti. Teraz ma 14m od miesiąca skazy brak, więc pije NAN Junior.
Na Bebilon mnie nie stać, mimo, że jest bardzo zachwalany wśród rodziców. A ja mam mlekojada w domu-3 razy dziennie musi być mleczko..
justii25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:24   #18
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Cytat:
Napisane przez justii25 Pokaż wiadomość
Sugerowałam się tym, że w szpitalu mieli NAN i jak po cesarce nic z piersi nie leciało przez dwa dni, to podawali je. Potem przerzuciłam się na to mleko i w domu. Próbowałam bebiko (sugerowałam się ceną) ale mały miał po nim problemy z brzuszkiem i był niespokojny, było widać ewidentnie,że mu nie służy-znowu NAN. Po 3 m. okazało się, że młody ma skazę i był B.pepti. Teraz ma 14m od miesiąca skazy brak, więc pije NAN Junior.
Na Bebilon mnie nie stać, mimo, że jest bardzo zachwalany wśród rodziców. A ja mam mlekojada w domu-3 razy dziennie musi być mleczko..
No ja wlasnie tez z powodu ceny skonczylam z Bebilonem. Moj Mlody tez duzo mleczka musial wypic
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:42   #19
madalena83
Zadomowienie
 
Avatar madalena83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

U nas był Hipp - w sumie do teraz jest.
Przed porodem nie zastanawiałam się nad mlekiem - bo byłam nastawiona na karmienie piersią (choć miałam kupione Bebiko w razie w).

Jednak przy wyjściu ze szpitala - w związku z tym iż miałam mało pokarmu dostaliśmy buteleczki z hippem.
Koniec końców udało się karmić tylko i wyłącznie piersią, a po odstawieniu wróciliśmy do hippa.
__________________


"Nie da się żyć byle jak ani nawet tak sobie. Trzeba żyć perfekcyjnie"

Jan Lubiński
madalena83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 20:45   #20
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Ja z kolei dla drugiego Malucha, ktory niedlugo przyjdzie na swiat, tez w razie czego mam kupiony ponownie Bebilon. Mam jednak nadzieje, ze tym razem uda sie karmic piersia
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 10:47   #21
Proste Przepisy
Przyczajenie
 
Avatar Proste Przepisy
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 8
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

U nas na początku był Bebilon, potem dostałam poradę że to dokładnie to samo co Nan, a że finansowo wychodziło lepiej to postawiliśmy na NAN. 2 razy musieliśmy kupiś Bebiko i żenada, mały miał po nim tylko problemy z brzuszkiem, a samo mleko to piana - nic dziwnego że dzieci mają po nim kolki.
__________________
Nie zawadzi jak wejdziesz na moją stronę: http://proste-przepisy.pl
Proste Przepisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 11:17   #22
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Mi pediatra mówiła że nie ma dużych różnic w składach i mam wziąć takie jakie podpasuje małemu.

Nan i nan sensitve nie pasował, bolał brzuszek i był niedojedzony, po bebilonie ulewał, hippem pluł i stanęło na humanie dla dzieci ze zwiększonym apetytem, był najedzony, bez żadnych kolek i od 2 m-ca życia przesypia całe noce, teraz byliśmy na humanie dwa ale zniknęła ze sklepów bo wprowadzają nową i tymczasowo jestem na hipp, 2 już smakuje w porównaniu do 1
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 15:23   #23
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Cytat:
Napisane przez Proste Przepisy Pokaż wiadomość
U nas na początku był Bebilon, potem dostałam poradę że to dokładnie to samo co Nan, a że finansowo wychodziło lepiej to postawiliśmy na NAN. 2 razy musieliśmy kupiś Bebiko i żenada, mały miał po nim tylko problemy z brzuszkiem, a samo mleko to piana - nic dziwnego że dzieci mają po nim kolki.
Sporo mam pisze że atrakcje w postaci kolek i zaparć ich dzieci miały po Nan
Piana Nie zauważyłam problemów z brzuszkiem, chyba moje dziecię mało wybredne.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 16:11   #24
deejayno1
Raczkowanie
 
Avatar deejayno1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Mój mały ma 11 tygodni i jest na Bebilonie w sumie od początku, bardzo dobrze toleruje, zjada wszystko co do kropelki nie boli go brzuszek i robi ładne regularne kupki. Jednak ze względu na cenę planuję mu zmienić na Bebiko (bo ten sam producent, podobny skład) ale dopiero za jakiś czas
deejayno1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 11:27   #25
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Odp: Wybór mleka modyfikowanego

najpierw Młody dostawał bebiko, bo tym był dokarmiany w szpitalu. dostał wysypki i zaparć, położna poradziła nam nestle nan pro. jeszcze gorsze zaparcia. ostatecznie jesteśmy teraz od dawna na gerberze. zasugerowałam się opinią z bangli, gdzie miało wysokie noty będąc jednocześnie w miarę popularne i tanie. na nim Miki raz ma zaparcia, raz nie ma, ale poza tym brak innych negatywnych objawów

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 20:48   #26
Fairycharlotte
Raczkowanie
 
Avatar Fairycharlotte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Synek ma juz w sumie 2 lata ale jeszcze pije mleko modyfikowane przed snem.... bo lubi.

Własciwie przez ponad rok jadł Bebilon. Ale teraz na poczatku stycznia sie wkurzylam i obrazilam na Bebilon, bo nagle podrożał o jakieś 8 zł na opakowaniu!!!

Więc powiedziałam: dość i zakupiłam NAN Pro. Chciałam coś tańszego, ale te tańsze miały w skladzie krystaliczny cukier - bez przesady!

Okazalo się, że odkąd synek pije NAN, przestał w końcu mieć permanetne rozwolnienie ze śluzem, kupska są duuużo normalniejsze.
Fairycharlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 19:12   #27
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

A ja tam podaję najtańsze babydreama 3. Lubię to mleko bo jest gęste (gęściejsze nawet od innych mlek modyfikowanych R z dodatkiem kleiku) i nie muszę dosypywać za dużo kaszki, bo córka jada tylko kaszki na mm. A do zwykłego mm, żeby zrobić kaszkę na gęsto to muszę czasem 1/3 opakowania władować
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 09:03   #28
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

A co myslicie o mleku Gerber?
Jestesmy u dziadkow, wzielam 6 paczek mm(hipp) ale juz mi sie konczy i musze kupic.Mam do wyboru Bebiko z kleikiem i gerber normalne, bo tu innego nie ma.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 09:38   #29
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Moja od początku na Bebilonie (w szpitalu ją tym karmili) a później w domu musiałam dokarmiać, więc postawiłam na mleko, które zaakceptowała. Bez problemu przeszła z 1 na 2. Uważam, że to mleko jest jednym z najlepszych na rynku. Ostatnio czytałam nawet artykuł w którym to mleko było polecane jako nr 1.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 10:08   #30
mamasierpniowa
Zadomowienie
 
Avatar mamasierpniowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Wybór mleka modyfikowanego

Ja od poczatku podaję Bebilon, najpierw 1, później 2, dziecko bardzo lubi ja równiez uważam, ze to dobre mleczko. Niestety nie stać mnie na Bebilon 3 i za chwile muszę wybrac jakieś mleczko 3 a nie wiem jakie żeby było tanio.
Nestle junior za 350 g kosztuje ok. 20 zł , to wystarczyłoby u nas na 10 porcji czyli 3 dni jak wam się to mleczko kalkuluje? ?
mamasierpniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-04 19:22:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.