Futrzane okrycia na zime - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 14:08   #1
aliganza_fashion_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15

Futrzane okrycia na zime


Przegladajac szafe znalazlam naturalne krotkie futerko w czarnym kolorze. Jest przyjemne w dotyku i strasznie cieple,ale ma juz kilka lat i do kroju mozna sie jednak przyczepic. Co sadzicie o tym okryciu na zime? Z czym laczyc , zeby mlode dziewczyny nie wygladaly jak stare malenkie

Przeszukalam dzisiaj kolekcje u nas (nie wiem czy wspominalam , ze pracuje w showroomie) i znalazlam bardzo fajna rzecz, troche droga, ale mysle, ze jest prawie identyczna jak te w kolekcjach projektantow.
Co sadzicie o futerach tych Waszych mam i tych co sa w sklepach?

A moze macie jakies w szafie?Z czym laczycie?

Edytowane przez aliganza_fashion_lover
Czas edycji: 2009-11-19 o 14:19
aliganza_fashion_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 14:30   #2
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Futrzane okrycia na zime

ja mam w szafie srebrne lisy, po mamie z czasow kiedy w polskim zascianku nikt nie slyszal o ekologii, sa za tylek, proste z malym kolnierzykiem, moznaby je nosic do skorzanych rurek

ale jakos z przyczyn ideologicznych nie umiem ich zalozyc, mam tez lisa czarnego do pasa, to chyba bardziej na impreze do jakiegos glam zestawu ze skora i cekinami

za to czarne sztuczne futerko o prostym kroju, krotkie nosze po prostu jako okrycie wierzchnie teraz, czy to do czarnej mini, czy do ciemnych rurek i botkow, byle bylo ekscentycznie

natomiast to ze zdjecia na manekinie bardzo mi sie nie podoba.. wlasnie takie dla babci
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.