tabletki antykoncepcyjne a breast enhancement - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-08, 20:28   #1
sylwunia001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1

tabletki antykoncepcyjne a breast enhancement


Hej! biore tabletki antykoncepcyjne i chce zacząć kuracje herbatką breast enhancement,która poprawia wygląd piersi.Mam pytanie czy herbatka breast enhancement nie wpłynie negatywnie na działanie tabletek antykoncepcyjnych i nie spowoduje że przestaną one działać?Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam
sylwunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 21:01   #2
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: tabletki antykoncepcyjne a breast enhancement

Hmm moim zdaniem zadna "cud herbatka" nie zdziała, a podobno( moze ktos inny sie wypowie)niektóre zioła moga miec zły wpływ na tabletki i takze na Twoje zdrowie.(o ile te tabletki są ziołowe)
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 21:14   #3
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: tabletki antykoncepcyjne a breast enhancement

Cytat:
Napisane przez sylwunia001 Pokaż wiadomość
Hej! biore tabletki antykoncepcyjne i chce zacząć kuracje herbatką breast enhancement,która poprawia wygląd piersi.Mam pytanie czy herbatka breast enhancement nie wpłynie negatywnie na działanie tabletek antykoncepcyjnych i nie spowoduje że przestaną one działać?Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam
nie sadze aby ta "cudowna" herbatka tak rewelacyjnie dzialala na biust. Jak moja mama powiada "nie pomoze woda z Wisly, kiedy jajca juz obwisly"
Ale powracajac do pytania. Ta herbata, z tego co wyczytalam, ma na celu podniesc poziom estrogenow, a juz i tak bierzesz hormony w postaci antykoncepcji, wiec ja na Twoim miejscu nie mieszalabym tych dwoch specyfikow ze soba. Jak dla mnie jest to zbyt ryzykowne posuniecie, brac obie te rzeczy razem...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.