Ciąża?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 15:12   #1
neecia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Unhappy

Ciąża??


Na początku jezeli taki watek juz był z góry przepraszam!

No więc do rzeczy...
Jestem z chłopakiem już długo... we wrzesniu rozpoczeliśmy współżycie ...
Kochaliśmy się 11-tego września,a pózniej 25-tego...
Dodam ,że byłam dziewicą... Z dnia 25/26 wystapiło u mnie krwawienie,z początku myślałam ,ze to miesiączka ,którą powinnam dostać już 20-tego... i zbytnio nie przejmowałam się tym faktem... Dopiero w pazdzierniku gdy przeanalizowałam ten fakt doszłam do wniosku ,że to było krwawienie w wyniku ostateczniego przebicia błony ,a nie miesiączka.. Dodam,że 11-tego kochalismy się bez zabezpieczenia ale chłopak nie skończył we mnie. Dzisiaj jest już prawie koniec pazdziernika i miesiączka spóznia mi się 1,5 tygodnia... Robiłam 2 testy ciążowe i wyszły negatywnie. Mam objawy tj.: mdłości ,zawroty głowy i straszny ból w podbrzuszu(czasem silne kłócie z prawej strony... to nie wyrostek ponieważ miałam usuwany ),zwiększony apetyt,nie mam na nic ochoty, senność. Czy moge byc w ciąży? Pomimo,że testy wyszły negatywnie?

Lecze się z powodu wysokiego poziomu prolaktyny ale we wrzesniu nie brałam Bromergonu gdyż czekałam na wizyty u ginekologa i skierowanie na wyniki do szpitala...
W tej chwili mam przepisane dalej tabletki ale ich nie biore ponieważ fatalnie sie po nich czuje... a dodam,że przy pierwszy braniu Bromergonu nie miałam większych problemów z normalnym funkcjonowaniem na codzień.
neecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 15:34   #2
kasia 19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 5
Dot.: Ciąża??

Cytat:
Napisane przez neecia Pokaż wiadomość
Na początku jezeli taki watek juz był z góry przepraszam!

No więc do rzeczy...
Jestem z chłopakiem już długo... we wrzesniu rozpoczeliśmy współżycie ...
Kochaliśmy się 11-tego września,a pózniej 25-tego...
Dodam ,że byłam dziewicą... Z dnia 25/26 wystapiło u mnie krwawienie,z początku myślałam ,ze to miesiączka ,którą powinnam dostać już 20-tego... i zbytnio nie przejmowałam się tym faktem... Dopiero w pazdzierniku gdy przeanalizowałam ten fakt doszłam do wniosku ,że to było krwawienie w wyniku ostateczniego przebicia błony ,a nie miesiączka.. Dodam,że 11-tego kochalismy się bez zabezpieczenia ale chłopak nie skończył we mnie. Dzisiaj jest już prawie koniec pazdziernika i miesiączka spóznia mi się 1,5 tygodnia... Robiłam 2 testy ciążowe i wyszły negatywnie. Mam objawy tj.: mdłości ,zawroty głowy i straszny ból w podbrzuszu(czasem silne kłócie z prawej strony... to nie wyrostek ponieważ miałam usuwany ),zwiększony apetyt,nie mam na nic ochoty, senność. Czy moge byc w ciąży? Pomimo,że testy wyszły negatywnie?

Lecze się z powodu wysokiego poziomu prolaktyny ale we wrzesniu nie brałam Bromergonu gdyż czekałam na wizyty u ginekologa i skierowanie na wyniki do szpitala...
W tej chwili mam przepisane dalej tabletki ale ich nie biore ponieważ fatalnie sie po nich czuje... a dodam,że przy pierwszy braniu Bromergonu nie miałam większych problemów z normalnym funkcjonowaniem na codzień.
neecia w jaich ostępach robiłaś testy ?
z tego co piszesz możliwe ze jesteś w ciąży, wszystkie obiawy na to wskazuja... Szczególnie ze stosunek odbył się bez zabezpieczenia... testy wykrywają 14 dniowe ciąze...
dla pewności zapisałabym sie na wizyte u ginekologa!
__________________

kasia 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 15:51   #3
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Ciąża??

Po pierwsze: u góry jest wątek zbiorczy, nie musisz zakładać nowego wątku.

Po drugie idź do lekarza, zrób test z krwi, będziesz mieć 100 % pewność, że nie zaszłaś w ciążę
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 16:06   #4
neecia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Ciąża??

Kasiu pierwszy test zrobiłam 25 pazdziernika i nastepny 27 pazdziernika...
neecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 16:11   #5
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Ciąża??

Boże, to już dziś 3 wątek z wyrazem "ciąża" w temacie. Czy tak trudno dopisać się do wątku zbiorczego?
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 19:26   #6
AgusiaczeQ___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: GLIWICE
Wiadomości: 88
GG do AgusiaczeQ___
Dot.: Ciąża??

Cytat:
Napisane przez neecia Pokaż wiadomość
Na początku jezeli taki watek juz był z góry przepraszam!

No więc do rzeczy...
Jestem z chłopakiem już długo... we wrzesniu rozpoczeliśmy współżycie ...
Kochaliśmy się 11-tego września,a pózniej 25-tego...
Dodam ,że byłam dziewicą... Z dnia 25/26 wystapiło u mnie krwawienie,z początku myślałam ,ze to miesiączka ,którą powinnam dostać już 20-tego... i zbytnio nie przejmowałam się tym faktem... Dopiero w pazdzierniku gdy przeanalizowałam ten fakt doszłam do wniosku ,że to było krwawienie w wyniku ostateczniego przebicia błony ,a nie miesiączka.. Dodam,że 11-tego kochalismy się bez zabezpieczenia ale chłopak nie skończył we mnie. Dzisiaj jest już prawie koniec pazdziernika i miesiączka spóznia mi się 1,5 tygodnia... Robiłam 2 testy ciążowe i wyszły negatywnie. Mam objawy tj.: mdłości ,zawroty głowy i straszny ból w podbrzuszu(czasem silne kłócie z prawej strony... to nie wyrostek ponieważ miałam usuwany ),zwiększony apetyt,nie mam na nic ochoty, senność. Czy moge byc w ciąży? Pomimo,że testy wyszły negatywnie?

Lecze się z powodu wysokiego poziomu prolaktyny ale we wrzesniu nie brałam Bromergonu gdyż czekałam na wizyty u ginekologa i skierowanie na wyniki do szpitala...
W tej chwili mam przepisane dalej tabletki ale ich nie biore ponieważ fatalnie sie po nich czuje... a dodam,że przy pierwszy braniu Bromergonu nie miałam większych problemów z normalnym funkcjonowaniem na codzień.
Często, gdy myślimy, że jesteśmy w ciąży, jej objawy wrecz same sobie wmawiamy. Sama tak miałam, jak mi się miesiączka spóźniała miesiąc. Nagle wszystkie objawy wiazałam z ciążą. A myliłam się. Myśle, że testy raczej są wiarygodne, ale lepiej skonsultować sie z lekarzem. Albo zrób bete, to juz bedziesz miała pewnosć pozdrawiam
AgusiaczeQ___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 15:22   #7
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Ciąża??

według mojego ginekologa test może być fałszywie pozytywny, ale jeśli jest negatywny, a został zrobiony po czasie wystąpienia spodziewanej miesiaczki to jest w 99% wiarygodny. natomiast jeśli chodzi o podwyższoną prolaktynę, to po 1. może powodować zaburzenia miesiączkowania, czyli m.in. wydłużenie/rozregulowanie cyklu lub nawet zanik miesiączki, a po 2. czasem powoduje przejściową bezpłodność/mniejszą płodność. więc suma summarum szanse na ciążę są bardzo niewielkie
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 23:31   #8
Robaczeczek
Raczkowanie
 
Avatar Robaczeczek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 55
Dot.: Ciąża??

Bóle brzucha/ podbrzusza nie występują podczas ciąży, a resztę "objawów" można by było sobie wyolbrzymić, w takim stresującym momencie
o tym teście giginthesky ma rację, także bez obaw
Robaczeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 00:15   #9
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Ciąża??

Cytat:
Napisane przez Robaczeczek Pokaż wiadomość
Bóle brzucha/ podbrzusza nie występują podczas ciąży, a resztę "objawów" można by było sobie wyolbrzymić, w takim stresującym momencie
o tym teście giginthesky ma rację, także bez obaw
mogą występować bóle przypominające te przed miesiączką.
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 11:39   #10
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Ciąża??

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Boże, to już dziś 3 wątek z wyrazem "ciąża" w temacie. Czy tak trudno dopisać się do wątku zbiorczego?
właśnie też to zauważyłam)


Możesz być w ciąży, ponieważ nie zabezpieczaliście się- to, że nie skończył w Tobie to żadnym zabezpieczeniem przed ciążą nie jest.
Testy mogą się mylić, zrób test z krwi.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.