Szalooone wyprzedaże w Krakowie ! ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 18:28   #1
Ewcik0410
Zakorzenienie
 
Avatar Ewcik0410
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6 372

Szalooone wyprzedaże w Krakowie ! ;)


Czołem Dziewczęta !
Nie znalazłam żadnego takiego wątku, a więc postanowiłam stworzyć.
Mianowicie trwa sezon szalonych wyprzedaży , praktycznie wszędzie, gdzie tylko się wejdzie , a więc wszystkie Kobietki z Krakowa i okolić łączmy się !
Możemy powymieniać się dobrymi radami gdzie można wyszperać jakie fajne ciuszki po okazyjnych cenach
Ja byłam wczoraj w Galerii Krakowskiej i po prostu nie wiedziałam na czym oczy zawiesić W ręce wpadło mi tyle różnych okazji , że przyszłam do domy tak obładowana że aż Tż o mało nie wpadł z wrażenia w choinkę
Cóż...kobieca słabość... Przyznacie że nie jest to chyba jedynie moim problemem.
Ale Dziewczyny, do rzeczy, a więc podzielmy się swoimi łupami z wyprzedaży (a może nie daj Boże jeszcze coś mi się spodoba i pofrunę na kolejne zakupy ) mile widziane też zdjęcia
A więc jako że założyłam wątek to od razu się pochwalę, że kupiłam świetną czekoladową kurtkę w Berhka (nie wiem jak to się tam odmienia ) za jedyne 80zł ! białe rurki za 19.90 w jakimś takim Outlecie na rynku , czarne uniwersalne zamszowe balerinki za 32zł w Camaieu (przecenione z 70zł!) , białe grubaśne rękawiczki za 10zł w New Yorker (przecenione z 30!) czarną ponadczasową chanelkę w Tally Weijl za 29.90 (stara cena 60zł).

A widziałam jeszcze pełno innych fenomenalnych rzeczy , tylko że zamykali akurat.
Takie bluzki z wyciętymi plecami / body i różne takie inne
malinową wiatróweczkę , w której się po prostu zakochałam
albo takie jasne rurki z dziurami ...

Ale się rozpisałam, teraz napiszcie może coś od siebie.
__________________
wymiana
Ewcik0410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:26   #2
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Szalooone wyprzedaże w Krakowie ! ;)

Cytat:
Napisane przez Ewcik0410 Pokaż wiadomość
Czołem Dziewczęta !
Nie znalazłam żadnego takiego wątku, a więc postanowiłam stworzyć.
Mianowicie trwa sezon szalonych wyprzedaży , praktycznie wszędzie, gdzie tylko się wejdzie , a więc wszystkie Kobietki z Krakowa i okolić łączmy się !
Możemy powymieniać się dobrymi radami gdzie można wyszperać jakie fajne ciuszki po okazyjnych cenach
Ja byłam wczoraj w Galerii Krakowskiej i po prostu nie wiedziałam na czym oczy zawiesić W ręce wpadło mi tyle różnych okazji , że przyszłam do domy tak obładowana że aż Tż o mało nie wpadł z wrażenia w choinkę
Cóż...kobieca słabość... Przyznacie że nie jest to chyba jedynie moim problemem.
Ale Dziewczyny, do rzeczy, a więc podzielmy się swoimi łupami z wyprzedaży (a może nie daj Boże jeszcze coś mi się spodoba i pofrunę na kolejne zakupy ) mile widziane też zdjęcia
A więc jako że założyłam wątek to od razu się pochwalę, że kupiłam świetną czekoladową kurtkę w Berhka (nie wiem jak to się tam odmienia ) za jedyne 80zł ! białe rurki za 19.90 w jakimś takim Outlecie na rynku , czarne uniwersalne zamszowe balerinki za 32zł w Camaieu (przecenione z 70zł!) , białe grubaśne rękawiczki za 10zł w New Yorker (przecenione z 30!) czarną ponadczasową chanelkę w Tally Weijl za 29.90 (stara cena 60zł).

A widziałam jeszcze pełno innych fenomenalnych rzeczy , tylko że zamykali akurat.
Takie bluzki z wyciętymi plecami / body i różne takie inne
malinową wiatróweczkę , w której się po prostu zakochałam
albo takie jasne rurki z dziurami ...

Ale się rozpisałam, teraz napiszcie może coś od siebie.
na modowym masz co miesiąć☼ wątek zakupowy, gdzie możesz się pochwalić swoim zakupami.

więc uważam, że Twój wątek zginie śmiercią naturalną
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.