Wiosenna ciąża - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-15, 08:52   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Wiosenna ciąża


To, że jesteś w ciąży, wcale nie oznacza, że nie możesz być modnie ubrana! Zobacz, co nowego proponują najpopularniejsi w Polce producenci odzieży ciążowej i wybierz coś dla siebie, aby poczuć się piękna na wiosnę. Modne są beżowe rybaczki, wzorzyste i kolorowe lub jednobarwne sukienki w mocnych kolorach oraz tuniki połączone z dżinsami lub białymi, lnianymi spodniami. Wśród kolorów królują różne warianty czerwieni, a zwłaszcza odcień pomarańczowego różu, ale także beż i biel. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 11:07   #2
palina90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wiosenna ciąża

Wszystko ładne i piękne, ale... Sama jestem w ciąży i wiem, że na ten czas po prostu trzeba kupić sobie kilka nowych ciuszków, ale niestety te typowo ciążowe są po prostu drogie. Nie dość, że i tak muszę odkładać pieniążki na przyjście na świat malucha to miałabym jeszcze kupować sobie bluzeczkę za 100zł/szt? Zwyczajnie mnie na to nie stać i w zwykłych sklepach kupuję ciuchy, które po prostu nadają się na okres ciąży
palina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 12:54   #3
Kateea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Wiosenna ciąża

A ja jestem właśnie w 4 miesiącu ciąży i codziennie mam ogromny problem z ubiorem. Jestem drobna, mam 150 cm wzrostu i każdy dodatkowy kilogram czuję potrójnie. Przeglądam wiele ofert, wielu firm odzieżowych i stwierdzam, że odzież ciążowa jest po prostu fatalna. Z uwagi na wzrost nie mogę dobrać kompletnie niczego. Tragedia i tyle.
Kateea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 08:32   #4
wild_daisy
Przyczajenie
 
Avatar wild_daisy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Wiosenna ciąża

A skąd pochodzi ta zielona tunika z tytułowego, pierwszego zdjęcia?W galerii, gdzie podane są firmy i ceny jej niestety nie ma.
wild_daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 15:04   #5
milda1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Wiosenna ciąża

hmm... jeśli chodzi o ubrania ciążowe to rzeczywiście czasami widzę takie ceny, że nie wiem na czyją kieszeń... Ja kupuję tutaj http://www.bella-mamma.pl/ i to głównie z promocji. Jestem z nich zadowolona, bo nadają się po ciąży. Np spodnie z pasem, w czasie ostrej zimy się sprawdzają
milda1 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.