Body wrapping - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Tematy związane z masażami wyszczuplającym, zdrowotnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-02-05, 10:46   #1
lusisi
Raczkowanie

Body wrapping

Albo jestem ślepa, albo nie ma, w każdym bądź razie proszę, nie bijcie mnie.
Chciałabym na dniach zacząć wysmuklać swoje ciało kosmetykami. O body wrappingu już się troszkę naczytałam w przeszłości, owijałam sobie brzuszek folią i smarowałam go żelem termoaktywnym. Jednak chciałabym tym razem zacząć to bardziej profesjonalnie ze specjalnie przeznaczonymi do tego kosmetykami.
Jakie produkty możecie polecić? Robicie to? Słyszałyście tylko o tym i twierdzicie, że to głupota, która nie działa?
Mi się wydaje, że fajnie ujędrnia skórę i można się pozbyć naszego "ukochanego" cellulitu (lecz zdjęcia mogą kłamać) - ale trzeba to połączyć z dietą i ćwiczeniami.
Szukając w internecie kosmetyków, wszędzie wyskakiwały mi kosmetyki z Bielendy, ale może znacie jakieś inne lub możecie ewentualnie potwierdzić działanie tych cudów z pod skrzydeł Bielendy? Cenowo wygląda ok, ale czy aby niektóre nie są nieco zbyt tanie na takie cud-miód zabiegi?
Stary 2018-02-05, 14:05   #2
nikkimikki
RazDwaTrzy

Dot.: Body wrapping

Ja nie wiem czy bym znalazła w domu czas i chęci na takie bawienie się z tym. xd
Jedyny moment, kiedy o tym usłyszałam to jak czytałam ofertę jakiegoś salonu kosmetycznego, ale nie wgłębiałam się bardziej w temat
nikkimikki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 20:33   #3
lusisi
Raczkowanie

Też to widziałam, ale za granicą jest to bardzo popularne, wiele dziewczyn udostępnia swoje zdjęcia i wrzuca filmiki na youtube. Można owijać uda, pośladki, brzuch i biodra, ramiona, ręce... Całkiem fajna sprawa, a ciałko ma się ujędrniać.
Tylko nadal nie wiem zbyt wiele jakie kosmetyki byłyby dobre...
Stary 2018-02-06, 17:54   #4
natalia393
Przyczajenie

Właśnie leżę owinięta folią, pierwszy zabieg z Bingo spa piecze strasznie ale wytrzymam
natalia393 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 15:57   #5
lusisi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natalia393 Pokaż wiadomość
Właśnie leżę owinięta folią, pierwszy zabieg z Bingo spa piecze strasznie ale wytrzymam
Właśnie na Bingo Spa natknęłam się dzisiaj, też mają całkiem niezły wybór. Jaki dokładnie kosmetyk? Mocno piecze? Są efekty?
Stary 2018-02-14, 17:31   #6
natalia393
Przyczajenie

nie mogłam się zdecydować na jeden więc kupiłam 2
Koncentrat Cynamonowo-Kofeinowy z olejkiem arganowym i koncentrat cynamonowo-algowy z l-karnityną.
z tym drugim jestem w stanie wytrzymać pieczenie i leżę z tą folią ok 1h, ten pierwszy pali straszznie po ok 20-30 min szybko ściągałam folie bo czułam jakbym się oblała wrzątkiem i jeszcze ok 20min po zdjęciu paliło chociaż trochę mniej ale wydaje mi się,że po prostu za dużo go nałożyłam.
Efekty fajne skóra jest mocno czerwona po zabiegu ale bardzo miła w dotyku i ujędrniona.
natalia393 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 10:26   #7
lusisi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natalia393 Pokaż wiadomość
nie mogłam się zdecydować na jeden więc kupiłam 2
Koncentrat Cynamonowo-Kofeinowy z olejkiem arganowym i koncentrat cynamonowo-algowy z l-karnityną.
z tym drugim jestem w stanie wytrzymać pieczenie i leżę z tą folią ok 1h, ten pierwszy pali straszznie po ok 20-30 min szybko ściągałam folie bo czułam jakbym się oblała wrzątkiem i jeszcze ok 20min po zdjęciu paliło chociaż trochę mniej ale wydaje mi się,że po prostu za dużo go nałożyłam.
Efekty fajne skóra jest mocno czerwona po zabiegu ale bardzo miła w dotyku i ujędrniona.
Centymetrów masz już mniej? Chcę zacząć, a nie wiem na jakie kosmetyki się zdecydować, haha.

Nowe wątki na forum Masaż

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości