usuwanie blizny po cięciu :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-06, 08:08   #1
marcela12131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1

usuwanie blizny po cięciu :(


Witam!

Jestem tutaj nowa i chciałabym prosić Was o pomoc

Na przedramieniu mam blizny po samookaleczeniu ( okropna przeszłość )... Jedna z nich jest bardzo widoczna i 2 miesiące temu postanowiłam zrobić sobie na tych bliznach tatuaż ( zwykły napis ) z myślą, że też trochę to zakryje. Jednak jest to nadal widoczne, a ja bardzo chciałabym pozbyć się chociaż tej jednej blizny ....
Czy wiecie może jaki jest koszt takiego zabiegu i czy jest możliwość usunięcia blizny, jeżeli na niej znajduje się tatuaż ???

Może wiecie gdzie zajmują się takim czymś na pomorzu? Głównie trójmiasto i okolice
marcela12131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 12:17   #2
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: usuwanie blizny po cięciu :(

up!
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 06:38   #3
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: usuwanie blizny po cięciu :(

A moze pomoze Ci krem NOSCAR na stare blizny??
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 10:27   #4
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: usuwanie blizny po cięciu :(

Cytat:
Napisane przez marcela12131 Pokaż wiadomość
Witam!

Jestem tutaj nowa i chciałabym prosić Was o pomoc

Na przedramieniu mam blizny po samookaleczeniu ( okropna przeszłość )... Jedna z nich jest bardzo widoczna i 2 miesiące temu postanowiłam zrobić sobie na tych bliznach tatuaż ( zwykły napis ) z myślą, że też trochę to zakryje. Jednak jest to nadal widoczne, a ja bardzo chciałabym pozbyć się chociaż tej jednej blizny ....
Czy wiecie może jaki jest koszt takiego zabiegu i czy jest możliwość usunięcia blizny, jeżeli na niej znajduje się tatuaż ???

Może wiecie gdzie zajmują się takim czymś na pomorzu? Głównie trójmiasto i okolice
Kochana zanim zdecydujesz się na jakikolwiek zabieg to skorzystaj z dermatologa - on obejrzy bliznę i oceni czy da się z tym coś zrobić czy nie. Moja koleżanka miała paskudną bliznę po wycinaniu znamienia-kilka szwów jej założyli - wyglądała jakby ją nożownik zaatakował Dermatolog jej doradził aby udała się do chirurga medycyny estetycznej - on jej tą bliznę wyciął i zszył na nowo ale znacznie lepiej, to się zarosło i z blizny 5cm zrobiła się kropeczka. Nie wiem jak to będzie z tatuażem ale ja na Twoim miejscu zaczęłabym od dermatologa. Pamiętaj,że są blizny i bliznowce.
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 08:55   #5
pumka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4
Dot.: usuwanie blizny po cięciu :(

Jeśli nadal szukasz specjalistów w tym temacie to Klinika Invicta Antiaging ma teraz bezpłatne wizyty u dermatologow. Idź, skonsultuj myślę, że coś poradzą. Klinika jest w Gdańsku. Życzę powodzenia
pumka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 22:17   #6
milanaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 25
Dot.: usuwanie blizny po cięciu :(

Ja miałam blizny po operacji dość rozległe, stosowałam naprawdę różne maści, kremy i nic to nie pomagało. W końcu poszła na zabieg laserowy i po bliźnie ani śladu. Oczywiście na początku była widoczna, ale zmieniła kolor i stała się bardziej miękka, teraz praktycznie jej nie widać. To była zdecydowanie dobra inwestycja.
milanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 12:14   #7
glorcia4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 8
Dot.: usuwanie blizny po cięciu :(

Mogę wiedzieć, gdzie byłaś na tym zabiegu? Nie wiem kompletnie, gdzie się zgłosić.
glorcia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-29 13:14:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.