Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-11, 08:07   #2071
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Nie - pokazywała nawet na ręce podkład był ewidentnie biały Lily Lolo ma bardzo jasne ale cena przeraża fakt
ciekawa jestem co to za podkład jeśli pamiętasz co to był za filmik będę wdzięczna za link
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 08:32   #2072
Czerwona Kokarda
Raczkowanie
 
Avatar Czerwona Kokarda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 54
Dot.: Revlon colorstay

Cześć zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam ostatnio revlon colorstay 110, ale niestety po kilku godz. strasznie mi się warzy przez co twarz wygląda nieestetycznie. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się tego problemu? Czy może powinnam już się z nim pożegnać na zawsze?
Czerwona Kokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 08:46   #2073
angrbotha
Raczkowanie
 
Avatar angrbotha
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
GG do angrbotha
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A to nie było o Makeup Revolution The One w odcieniu 1? Ona mówiła o tym w tym filmiku jednym z ostatnich jak zmienić odcień podkładu i sama mówiła że on jest po prostu biały
__________________
Mój blog
angrbotha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 09:08   #2074
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez Czerwona Kokarda Pokaż wiadomość
Cześć zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam ostatnio revlon colorstay 110, ale niestety po kilku godz. strasznie mi się warzy przez co twarz wygląda nieestetycznie. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się tego problemu? Czy może powinnam już się z nim pożegnać na zawsze?
Jakiego kremu używasz?

Wysłane z telefonu, mogę zjadać ogonki i literki : )
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 09:28   #2075
Czerwona Kokarda
Raczkowanie
 
Avatar Czerwona Kokarda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 54
Dot.: Revlon colorstay

Na noc Pharmaceris 5% z kwasem migdałowym, rano myję twarz płynem Cetaphil i nakładam nawilżający krem również z firmy Cetaphil. Próbowałam już nawet nakładać podkład na samą twarz bez kremu, jednak efekt był ten sam

Edytowane przez Czerwona Kokarda
Czas edycji: 2014-10-11 o 09:40
Czerwona Kokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 09:41   #2076
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez Czerwona Kokarda Pokaż wiadomość
Na noc Pharmaceris 5% z kwasem migdałowym, rano myję twarz płynem Cetaphil i nakładam nawilżający krem również z firmy Cetaphil. Próbowałam już nawet nakładać podkład na samą twarz bez kremu, jednak efekt był ten sam
No to faktycznie kiepsko jak nawet bez kremu podkład Ci się warzy Bardzo przetłuszcza Ci się skóra?

Wysłane z telefonu, mogę zjadać ogonki i literki : )
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 09:44   #2077
Czerwona Kokarda
Raczkowanie
 
Avatar Czerwona Kokarda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 54
Dot.: Revlon colorstay

Chyba tak przeciętnie ale nie rozumiem ten podkład jest dedykowany dla skóry tłustej i mieszanej (więc i mojej), w takim razie skąd ten problem ;(
Czerwona Kokarda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 10:21   #2078
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ciekawa jestem co to za podkład jeśli pamiętasz co to był za filmik będę wdzięczna za link
https://www.youtube.com/watch?v=MU1_...Hez8mkwZtwFYrQ

W tym filmiku widać,że jest on biały to podkład z Make Up Revolution

https://www.youtube.com/watch?v=yJcc...wFYrQ&index=18

I tutaj drugi filmik z tym podkładem

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez angrbotha Pokaż wiadomość
A to nie było o Makeup Revolution The One w odcieniu 1? Ona mówiła o tym w tym filmiku jednym z ostatnich jak zmienić odcień podkładu i sama mówiła że on jest po prostu biały
Dokładnie tak
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 12:08   #2079
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

dzięki dziewczyny już myślałam że chodzi o normalnego koloru podkład który dla niej jest "biały"
Na jasno podkładowym dziewczyny wcześniej pisały że podkład MUR dodany do innego podkładu zmniejsza jego krycie, no i wciąż to nie rozwiązuje złej tonacji podkładu jedynie że jest to tania opcja do rozjaśnienia tego co mamy w domu Białych pigmentów i podkładów na rynku trochę jest już od dawna ale wiadomo że nie każdemu chce się co dzień bawić w mieszanie-chyba że ma się swój dobry sprawdzony produkt, w dobrej tonacji a jedynie trochę za ciemny.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 12:22   #2080
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez Czerwona Kokarda Pokaż wiadomość
Chyba tak przeciętnie ale nie rozumiem ten podkład jest dedykowany dla skóry tłustej i mieszanej (więc i mojej), w takim razie skąd ten problem ;(
Może po prostu Twoja skóra "nie lubi się" z tym podkładem Ja miałam dokładnie tak samo jak Ty z podkładem Inglota - nieważne jaki krem dałabym pod spód, po kilku godzinach na twarzy miałam placki
Kurczę ciekawy przypadek, wypróbowałam kilka podkładów i Revlon jest wyjątkowo "cementowy", jak się wgryzie w twarz to ciężko go ściągnąć i w moim przypadku o warzeniu się albo ścieraniu nie ma mowy.
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 21:20   #2081
polla_
Raczkowanie
 
Avatar polla_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 31
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Z góry przepraszam, jeśli już gdzieś o tym pisałyście, ale mam pytanie. Od zawsze używałam typowych podkładów, ale teraz przez okres wakacji używam kremu bb z eveline 8 w 1 i całkiem mi odpowiada, ale zbliża się zima i zastanawiam się czy tego kremu bb mogę używać także gdy będzie zimno/mroźno itp. Czy raczej nie nadaje się na taka pogodę? Ewentualnie może mogłybyście polecić mi jakiś inny krem bb (dostępny raczej w drogeriach) albo jakiś inny podład nie za ciężki i zapychający, jeśli ten bb wg was nie nadaje się na zimę. Dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
polla_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 01:41   #2082
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez polla_ Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam, jeśli już gdzieś o tym pisałyście, ale mam pytanie. Od zawsze używałam typowych podkładów, ale teraz przez okres wakacji używam kremu bb z eveline 8 w 1 i całkiem mi odpowiada, ale zbliża się zima i zastanawiam się czy tego kremu bb mogę używać także gdy będzie zimno/mroźno itp. Czy raczej nie nadaje się na taka pogodę? Ewentualnie może mogłybyście polecić mi jakiś inny krem bb (dostępny raczej w drogeriach) albo jakiś inny podład nie za ciężki i zapychający, jeśli ten bb wg was nie nadaje się na zimę. Dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
Wydaje mi się że BB spokojnie może być jeśli poczujesz że chcesz koniecznie coś innego bo Ci nie odpowiada z powodu zimna możesz zmienić ale ja nie widzę powodu żebyś musiała rezygnować z u tego BB
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 13:19   #2083
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Miała któraś z Was podkład Soraya expert matt.? Przeglądałam właśnie nowego Skarba i na całej stronie reklama tego podkładu i aż jestem ciekawa
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 13:44   #2084
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Miała któraś z Was podkład Soraya expert matt.? Przeglądałam właśnie nowego Skarba i na całej stronie reklama tego podkładu i aż jestem ciekawa
W naturze były testery, 02 jest bardzo ciemny, 01 nie wiem.
kaktuska16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 17:38   #2085
Czerwona Kokarda
Raczkowanie
 
Avatar Czerwona Kokarda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 54
Dot.: Revlon colorstay

Chyba masz rację kasa wyrzucona w błoto
Czerwona Kokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 11:20   #2086
rita01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Question rimmel lasting finish comfort serum

Czy podkład rimmel lasting finish comfort serum nadaje się do cery wrażliwej? Zastanawiam się nad jego kupnem, a nigdzie nie mogę znaleźć składu tego produktu :/
rita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 16:47   #2087
charlize95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

witam wszystkie wizażystki... mój problem jest już od kilku lat i jakoś do tej pory nie potrafię znaleźć idealnego podkładu :|
otóż mam cerę tłustą, chociaż właściwie to nie jestem pewna...mam problemy z trądzikiem odkąd pamiętam, ale to delikatny trądzik, pojedyncze wypryski, za to dużo zaskórników i wągrów. (być może problemy hormonalne, ale żaden lekarz nie chce mi takich badań zrobić, twierdząc, że są za drogie). Poza tym
po kilku godzinach malowania zawsze się świecę... próbowałam już podkładów matujących, ale takie znowu nie zakrywały moich niedoskonałości i uwidaczniały suche skórki.
Chciałabym pokład, który pokryje idealnie moje niedoskonałości, nie był tłusty i żeby był jasny, bo mam jasną cerę. Czy taki w ogóle istnieje? Oczywiście w rozsądnej cenie... Kupowanie podkładów za 200 zł nie wchodzi w grę ktoś coś poleci?
charlize95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 16:50   #2088
Ceann
Przyczajenie
 
Avatar Ceann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Lekki podkład dla mamy

Dzień dobry,

Zbliżają się urodziny mojej mamy i z tej okazji chciałabym kupić jej podkład.
Mama jest w wieku 45+, ma cerę naczynkową, myślę, że chciałaby coś lekkiego co jednocześnie zakryje czerwone policzki. Zależy jej na naturalnym efekcie i delikatnym rozświetleniu.
Dodam, że mama nie używa pudru (nie lubi efektu płaskiego matu) więc dobrze by było gdyby podkład nie błyszczał się na kilometr.

Proszę o jakieś podpowiedzi

Cena poniżej 60 zł
Ceann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 17:52   #2089
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: rimmel lasting finish comfort serum

Cytat:
Napisane przez rita01 Pokaż wiadomość
Czy podkład rimmel lasting finish comfort serum nadaje się do cery wrażliwej? Zastanawiam się nad jego kupnem, a nigdzie nie mogę znaleźć składu tego produktu :/
Tutaj masz skład KLIK
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 18:50   #2090
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Lekki podkład dla mamy

Mysle, ze skoro mama nie uzywa podkladow, to nie trafisz z kolorem. Na naczynka trzeba nalozyc zielony korektor i dopiero na to podklad dobrany kolorem, najprawdopodobniej w zolcieniach, zeby nie podbijac rozowej pigmentacji skory. Z samego podkladu raczej nie bedzie zadowolona, bo nie zakryje jej problemow.
natomiast, jezeli upierasz sie na podklad, to polecam nowosc z erisa, podklad provoke lift albo radiance, testowalam obydwa, mi bardziej pasuje seria lift, ma bardzo eleganckie opakowanie, kosztuje w promocji 69 zl w hebe. Konsystencja lift jest lejaca, daje minimalne krycie, ale za to twarz jest wygladzona i jest piekny zapach. Konsystencja radiance jest gestsza i kremowa, ale tez gladko rozprowadza sie, bardziej ocenilabym je jako kremy z barwnikiem, niemniej jednak lift daje ladny efekt w polaczeniu z pudrem. Troche ciemnieje po nalozeniu na twarz. Tutaj mozesz miec problem, bo wiele podkladow ciemnieje. Ja bym kupila krem mamie, a nie podklad, trzeba sporo potestowac, zeby znalezc cos dobrego dla siebie.
w superpharm sa teraz promocje na apteczne serie kremow, widzialam, ze babki bardzo chwala krem organique gold, chyba dostepny w sklepach firmowych, na all widzialam za 65 zl z wysylka, bo tez sobie kupie. Na twoim miejscu kupilabym mamie krem albo maske do twarzy, z tego napewno by sie ucieszyla. Podklady ze sredniej polki teraz testowalam i wg mnie tam nie ma nic dla mamy, ew. Vichy.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 12:43   #2091
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Lekki podkład dla mamy

Kupiłam najnowszy podkład Rimmela (wahałam się pomiędzy nim a Bourjois HM) i jestem z niego bardzo zadowolona. W działaniu jest identyczny jak pierwotna wersja 16H, którą uwielbiałam. Średnio kryje, łatwo się rozprowadza, nie ściera się i naturalnie wygląda. Warto kupić.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 13:43   #2092
Ceann
Przyczajenie
 
Avatar Ceann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Lekki podkład dla mamy

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mysle, ze skoro mama nie uzywa podkladow, to nie trafisz z kolorem. Na naczynka trzeba nalozyc zielony korektor i dopiero na to podklad dobrany kolorem, najprawdopodobniej w zolcieniach, zeby nie podbijac rozowej pigmentacji skory. Z samego podkladu raczej nie bedzie zadowolona, bo nie zakryje jej problemow.
natomiast, jezeli upierasz sie na podklad, to polecam nowosc z erisa, podklad provoke lift albo radiance, testowalam obydwa, mi bardziej pasuje seria lift, ma bardzo eleganckie opakowanie, kosztuje w promocji 69 zl w hebe. Konsystencja lift jest lejaca, daje minimalne krycie, ale za to twarz jest wygladzona i jest piekny zapach. Konsystencja radiance jest gestsza i kremowa, ale tez gladko rozprowadza sie, bardziej ocenilabym je jako kremy z barwnikiem, niemniej jednak lift daje ladny efekt w polaczeniu z pudrem. Troche ciemnieje po nalozeniu na twarz. Tutaj mozesz miec problem, bo wiele podkladow ciemnieje. Ja bym kupila krem mamie, a nie podklad, trzeba sporo potestowac, zeby znalezc cos dobrego dla siebie.
w superpharm sa teraz promocje na apteczne serie kremow, widzialam, ze babki bardzo chwala krem organique gold, chyba dostepny w sklepach firmowych, na all widzialam za 65 zl z wysylka, bo tez sobie kupie. Na twoim miejscu kupilabym mamie krem albo maske do twarzy, z tego napewno by sie ucieszyla. Podklady ze sredniej polki teraz testowalam i wg mnie tam nie ma nic dla mamy, ew. Vichy.

Dziękuję bardzo za pomoc
Zastanowię się w takim razie nad kremem lub maską do twarzy.
Ceann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 14:41   #2093
rita01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: rimmel lasting finish comfort serum

dziękuję
rita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 12:07   #2094
Tovaa
Raczkowanie
 
Avatar Tovaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 84
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny pomóżcie. Dzisiaj oglądałam "Klinikę urody", w której wizażystka Ania Orłowska używała podkładu-kremu. Tak to chyba określiła. Z tego co pamiętam to był w czarnej tubce. I chodzi o to, że był biały - jak zwykły krem, ale jak nałożyła go na twarz modelce to dopasował się do jej koloru skóry.
Wiecie może jaki to podkład? Albo chociaż możecie mi polecić inny też taki biały dopasowujący się do kolorytu skóry?
Tovaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 12:24   #2095
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Tovaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Dzisiaj oglądałam "Klinikę urody", w której wizażystka Ania Orłowska używała podkładu-kremu. Tak to chyba określiła. Z tego co pamiętam to był w czarnej tubce. I chodzi o to, że był biały - jak zwykły krem, ale jak nałożyła go na twarz modelce to dopasował się do jej koloru skóry.
Wiecie może jaki to podkład? Albo chociaż możecie mi polecić inny też taki biały dopasowujący się do kolorytu skóry?
Chodzi o cc krem. W czarnej tubce jest np. z Lirene Magic make up. Z tym dopasowywaniem się przy super jasnej cerze to bujda. Te cc kremy mają zatopione pigmenty które ciemnieją w trakcie rozsmarowywania i większość robi się pomarańczowa i tak W drogeriach teraz pełno cc kremów, niektóre są początkowo białe, inne od razu mają kolor jak normalny podkład. Do średniej/opalonej cery mogą być ok, są jak krem tonujący
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 12:24   #2096
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Tovaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Dzisiaj oglądałam "Klinikę urody", w której wizażystka Ania Orłowska używała podkładu-kremu. Tak to chyba określiła. Z tego co pamiętam to był w czarnej tubce. I chodzi o to, że był biały - jak zwykły krem, ale jak nałożyła go na twarz modelce to dopasował się do jej koloru skóry.
Wiecie może jaki to podkład? Albo chociaż możecie mi polecić inny też taki biały dopasowujący się do kolorytu skóry?
Albo Lirene albo Eveline
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 13:37   #2097
binx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 124
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Loreal też ma coś takiego. W programie A. Orłowska pewnie pokazała krem Lirene, ma on czarne opakowanie, a firma jest sponsorem jej książki.
binx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 15:43   #2098
shironote
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Affinitone czy Pharmaceris F?

Niedługo wybieram się na zakupy po nowy podkład i zastanawiam się między tymi dwoma: Maybelline Affinitone lub Pharmaceris F kryjący.
Zależy mi na dużym kryciu (mam trądzik) oraz bardzo, bardzo jasnym kolorze podkładu, ponieważ moja skóra jest blada.

Który z tych podkładów polecacie bardziej?
shironote jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 19:21   #2099
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Affinitone czy Pharmaceris F?

Cytat:
Napisane przez shironote Pokaż wiadomość
Niedługo wybieram się na zakupy po nowy podkład i zastanawiam się między tymi dwoma: Maybelline Affinitone lub Pharmaceris F kryjący.
Zależy mi na dużym kryciu (mam trądzik) oraz bardzo, bardzo jasnym kolorze podkładu, ponieważ moja skóra jest blada.

Który z tych podkładów polecacie bardziej?
ja bym żadnego z nich nie poleciła..
poczytaj może opinie na kwc
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 21:03   #2100
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Affinitone czy Pharmaceris F?

Nie wiem o który Affinitone Ci chodzi bo jest chyba kilka rodzajów ale dla mnie wszystkie mają marne krycie :p
__________________
We love you, Arsenal, we do!
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.