Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-14, 10:23   #151
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tewa1259 Pokaż wiadomość
polecam wella color touch- bez amoniaku i nie niszczy włosów
włosy są lśniące i podatne na układanie, jakby bardziej odżywione - stosowałam też dużo specyfików zwanych farbami ale ten wygrywa zdecydowanie POD WARUNKIEM ZE CHCESZ PRZYCIEMNIĆ WŁOSKI
pomijając fakt ze jest to wątek o FARBIE L'OREALA, a nie o produktach welli to po pierwsze color touch to nie farba a szampon koloryzujący a po drugie l'oreal takze posiada podobny produkt pod nazwą Richesse (i jest o nim osobny watek)....
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:27   #152
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
pomijając fakt ze jest to wątek o FARBIE L'OREALA, a nie o produktach welli to po pierwsze color touch to nie farba a szampon koloryzujący a po drugie l'oreal takze posiada podobny produkt pod nazwą Richesse (i jest o nim osobny watek)....

zauważyłam ze jest to wątek o l'oreal i dobrze też wiem że color touch nie jest farbą... ale jak widzisz napisałam że pod warunkiem że chce się przyciemnić włosy, a więc po co niszczyć je przyciemniając farbą jak można zrobić to lżejszym sposobem?

a tak w ogóle to chciałam tylko doradzić... bez urazy..........
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:10   #153
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tewa1259 Pokaż wiadomość
zauważyłam ze jest to wątek o l'oreal i dobrze też wiem że color touch nie jest farbą... ale jak widzisz napisałam że pod warunkiem że chce się przyciemnić włosy, a więc po co niszczyć je przyciemniając farbą jak można zrobić to lżejszym sposobem?

a tak w ogóle to chciałam tylko doradzić... bez urazy..........
Rozumiem ze chciałaś doradzić tylko ze jakby każdy zaczął pisac np. o szamponetkach Joanny, Castingu itp. to chyba sama rozumiesz ze by się zrobił bałagan?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 21:44   #154
kaskapotyszka
Raczkowanie
 
Avatar kaskapotyszka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 39
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cześć Dziewczyny Któraś z Was jest może z Wrocławia i wie gdzie można kupić ta farbę?? Dziękuje i pozdrawiam
kaskapotyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 12:02   #155
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Rozumiem ze chciałaś doradzić tylko ze jakby każdy zaczął pisac np. o szamponetkach Joanny, Castingu itp. to chyba sama rozumiesz ze by się zrobił bałagan?

oczywiście rozumiem i już nie marudzę
pozdrawiam
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 07:37   #156
annajulia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Witam! Proszę o poradę. Dobrze mi w zimnych kolorach zarówno w ubraniu jak i na głowie Chciałabym użyć farby w popielatym odcieniu - zastanawiam się nad jasnym brązem lub ciemnym blondem. Po eksperymentach z farbami sklepowymi mam teraz na głowie brąz z ciepłymi refleksami + odrosty w szarym odcieniu (coś pomiędzy ciemnym blondem a jasny szatyn) Czy farba zlikwiduje te ciepłe pozostałości brązów?
annajulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 20:52   #157
pineapple91
Przyczajenie
 
Avatar pineapple91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annajulia Pokaż wiadomość
Witam! Proszę o poradę. Dobrze mi w zimnych kolorach zarówno w ubraniu jak i na głowie Chciałabym użyć farby w popielatym odcieniu - zastanawiam się nad jasnym brązem lub ciemnym blondem. Po eksperymentach z farbami sklepowymi mam teraz na głowie brąz z ciepłymi refleksami + odrosty w szarym odcieniu (coś pomiędzy ciemnym blondem a jasny szatyn) Czy farba zlikwiduje te ciepłe pozostałości brązów?
mam podobny problem . Moje odrosty osiągnęły już błogo ok.6 cm.
I również interesuje mnie ciemny blond.
Doradźcie nam coś kobietki!
pineapple91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 10:42   #158
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annajulia Pokaż wiadomość
Witam! Proszę o poradę. Dobrze mi w zimnych kolorach zarówno w ubraniu jak i na głowie Chciałabym użyć farby w popielatym odcieniu - zastanawiam się nad jasnym brązem lub ciemnym blondem. Po eksperymentach z farbami sklepowymi mam teraz na głowie brąz z ciepłymi refleksami + odrosty w szarym odcieniu (coś pomiędzy ciemnym blondem a jasny szatyn) Czy farba zlikwiduje te ciepłe pozostałości brązów?
popiel (.1)wybija rude refleksy, metalik(.7) czerwone a fiolet(.2) żółte - wybierz te które Cię ineteresuja
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 20:53   #159
88minka88
Raczkowanie
 
Avatar 88minka88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Hej kochane, mam włosy na poziomie 10 (bardzo jasna platyna złocista) myślę nad lekkim przyciemnieniem do poziomu 9. Zastanawiam się nad zmieszaniem nr 9 i 9,31 lub 9,13... Czy ktoś już używał? Może macie fotki jak to wygląda na włoskach? Nie chodzi o próbniki, bo to nie to samo ;( Dodam że moje naturalne to ciemny blond
88minka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 07:44   #160
emi1218
Przyczajenie
 
Avatar emi1218
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 27
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Dziewczyny, czy któraś z Was kładła na włosy Majirel 8,43 ?
emi1218 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 08:08   #161
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Ja używałam 8.43, ale nie byłam zadowolona. Mój naturalny kolor to dość jasny blond i po nałożeniu moje włosy były po prostu pomarańczowe. Poza tym, kolor sprał się po jakichś dwóch tygodniach niemal całkowicie. Aktualnie mam 7.4 i wygląda dużo lepiej. Chociaż to też na pewno zależy od koloru bazowego i oczekiwań

Poszukaj informacji w wątku o rudościach. Dziewczyny co nieco wspominały o tych farbach.
O rudość waszą i naszą...
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 12:06   #162
emi1218
Przyczajenie
 
Avatar emi1218
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 27
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Dziękuję za podpowiedź o wątku rudości, poszperam tam
A możesz wkleić fotkę jak u Ciebie wyszedł kolor 7,4
Jutro idę do fryzjera i nie wiem na co sie zdecydować, tak naprawdę to chciałabym coś wpadającego w ładny karmel.
W tej chwili mam na głowie LUO Loreala, ale niestety nie kryje moich pierwszych siwków, więc chciałam przejść na Majirela. Tylko nie wiem, który kolor wybrać
Mój obecny kolor to złoty blond na poziomie 8.

Przejrzałam wątek rudości, chodzi mi dokładnie o taki kolor jaki wkleiłaś tam na fotkach.
Udało się Tobie go uzyskać?

Edytowane przez emi1218
Czas edycji: 2009-04-03 o 12:44
emi1218 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:23   #163
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Mój aktualny kolor jest już nieco sprany, a nie mam fotek zrobionych po farbowaniu, więc niestety nie bardzo mam co wkleić.

Kolor po 7.4 wyszedł mi i tak nieco jaśniejszy niż oczekiwałam, ale przynajmniej odcień odpowiada temu, czego się spodziewałam. Po 8.43 włosy miałam po prostu nienaturalnie pomarańczowe. Nie chcę Cię do niczego namawiać, tym bardziej, że dziewczyny chwaliły sobie również ósemkę, jednak jeśli masz aktualnie jasne włosy, bądź ostrożna
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 11:40   #164
angeoudemonn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Witam
Jestem tu nowa. To teraz ja zadam pytanko. Dziewczynki, mam taki problem. Naturalnie jestem jasną blondynką-poziom 8 w farbach fryzjerskich i Loreal Excellence. Mam raczej chłodny połysk, chociaż moje naturalne to też mam naturalne refleksy (cieniutkie niestety i mało je widać;() platynki słonecznej i chłodnej-są to cienisieńkie refleksy. Bardzo chciałabym na (przeważa mój jasny blond, który zimą mocno ciemnieje;() zrobić sobie naturalny i chłodny kolorek blondu, żadna platyna, żadne biele, bardzo naturalnie. Mój problem jest taki, że robiąc zimmnymi blondami i naturalnie wyglądającymi po 2 miesiącach mam ciepły i mocno spłowiały kolor (tak miałam też w okresie zimowym). Nie wiem, może za często myję głowę ;P i nie użuwam kosmetyków do włosów farbowanych. Może to dlatego... Używam te niebieskie produkty, aby spopielacić włosy, ale płukanki wysuszają miza bardzo włosy;( a szampon i odżywka "niebieska" od Farouka mało co ochładza. Po tym produkcie mam perłowo-beżowo-lekko słoneczny odcień a chciałabym zimny beż... Polećcie mi proszę jakąś dobrą i profesjonalną farbę (byleby nie Goldwell-bo łamie włosy...). A zawsze użuwałam wody tylko 6% z farbą też nierozjaśniającą, żadko 9%, bo po farbie nierozjaśniającej z 9% wodą mam już superjasne włosy. Robiłam 2 miesiące temu włosy bardzo bardzo jasnym blondem popielato-fioletowym na 6% wodzie-nr 10.21, ale to kolor nierozjaśniający. Przez 2 miesiące kolor bomba chłodny beż, ale teraz już taki nie jest A nie będę cały czas włosów farbować, bo zaczynam robić taką farbą tylko pasemka. Koniec z farbowaniem całej głowy. Dodam, że mam włosy zdrowe, niezniszczone, zawsze używam odżywki nieraz maski do włosów. Może problem leży w tym, że mam złoto-zielone oczyz niebieskąobwódką i nie mogę utrzymać chłodnego beżu na dużej?
Wklejam zdjęcia z kolorami, co mnie zachwyca. Doradzcie mi kochane chłodna farbkę, która taki efekt zapewni, bardzo naturalny i chłodny i żeby nie była zbyt agresywna.
I jeszcze link na you tube, żeby nie było, nie robię reklamy. Po prostu nie mogę napatrzeć się na ten blond
No i scenka na bardzo wysokim poziomie, klasa
http://www.youtube.com/watch?v=NPTswZP-Avc
Czy farbka majirel zapewnia na dłgo zimny beż?
Wklejam zdjęcia o jakie blondy mi chodzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a6myrrunf99x5zaufjkb.jpg (48,4 KB, 271 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nm0sruj8c4m7whsmgxv6.jpg (48,9 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4328251X.jpg (34,5 KB, 214 załadowań)
angeoudemonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 11:11   #165
maallena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

dziewczyny, mam pytanie robiłam włosy majirelem 6,0 ale nie ma po nim już śladu - został rudo-zielono-żółty ciemny blond. chciałabym teraz coś z 9.11 lub 9.01. wiem już, że na wodzie 9% nie wyjdzie i czy w takim razie mogę sobie samodzielnie strzelić to na 12% ??? czy to zbyt duże ryzyko? dodam, że 6,0 kładłam jakieś 3 tyg temu na 3% i baaaaardzo szybko się sprał. co robić?

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kaskapotyszka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Któraś z Was jest może z Wrocławia i wie gdzie można kupić ta farbę?? Dziękuje i pozdrawiam

we wrocławiu przy ul. drobnera (obok Bema) jest hurtownia i można kupić w detalu. nie jest tanio. tubka majirela 49 zł + 6 zł jakaś tam woda
maallena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 22:56   #166
pysior04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Oln
Wiadomości: 3
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Hej ja dzis zakupilam sobie 8. 2 taki ciemny blad... i nie wiem jak ja rozropis porpstu z woda utleniona ze sklepu fryzjerskiego?? wogole boje sie co mi wyjdzie;/ poniewz przed tym najpierw musze zrobic odrosty bo ostatnio wyszly mi rude odrosty wiec musze potraktowac je rozjasniaczem:/ i sie bije czy potem cos pojdzie nie tak;/
pysior04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 10:06   #167
Martyna00026
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Nie ma problemu bo jest w instrukcji zapisane to chyba było to 75ml.
Ja kupiłam tą loeral nie wiem czy można inne ale raczej tak.
Martyna00026 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 07:14   #168
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

A ja mam takie pytanko. Farbowałam włosy Majirelem 8.1 i kolorek mi się podoba, tylko bardzo szybko się wypłukał do takiego złotego a farba zbyt tania nie jest, bo na moje włosy potrzebne są 2 opakowania, więc zastanawiałam się czy sklepowy Loreal Preference o odcieniu 8.1 da taki sam efekt jak Majrel? Bo chciałam się na coś tańszego przerzucić...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 08:13   #169
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Mieszanka Majirel 5.11 i 5.71. Woda utleniona 6% ( następnym razem użyję 3% bo przy 6% farba wymywa sie do ciepłych tonów).
Farby i oxydant kupowałam na allegro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ss.jpg (89,7 KB, 525 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ss1.jpg (66,3 KB, 395 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 12:57   #170
pysior04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Oln
Wiadomości: 3
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez Bird_Of_Paradaise Pokaż wiadomość
Witam!

Jestem posiadaczką ciemnych włosów a dokładnie ciemno-brązowych.Uważam,że kolor ten dodaje mi więcej lat ,a poza tym chciałabym wreszcie coś zmienić.Marzę o kolorze,jaki ma dziewczyna w załączniku.Wiem,że farby ogólno dostępne,czyli sklepowe nie dadzą mi takiego efektu.Po przeczytaniu pozytywnych opinii o farbie MAJIREL Loreal postanowiłam ją zakupić Tylko nie bardzo wiem,jaki kolor byłby zbliżony do tego na zdjęciu.Może być nawet nieco ciemniejszy.
Pomóżcie!
Poszukaj palety na necie łatwo znalesc wpisz L'oeral MAJIREL+paleta i masz... a co do kolru to znajdz w palecie idz do sklepu kup utleniacz nalepiej 9% i on powiniem rozjasnic o jakies 2 do 3 tonow.. hm to tez zalzey od jakiego czasu farbowalas wlosy na ten ciemniejszy bo wiadomo barwnik sie utrwala we wlosach.... no i ile dodac tego utleniacza pisze w instrukcji... no ale jest to 75 ml z tego co pamietam... pozdrawiam


pysior04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:32   #171
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Mieszanka Majirel 5.11 i 5.71. Woda utleniona 6% ( następnym razem użyję 3% bo przy 6% farba wymywa sie do ciepłych tonów).
Farby i oxydant kupowałam na allegro
Aga, piękny kolor Podziwiałam już do w wątku o popielatych brązach
Skąd wiesz, że 6% woda wymywa się do ciepłych tonów?
Czy 3% nie będzie z kolei powodowała szybszego wymywania się farby?
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:56   #172
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Aga, piękny kolor Podziwiałam już do w wątku o popielatych brązach
Skąd wiesz, że 6% woda wymywa się do ciepłych tonów?
Czy 3% nie będzie z kolei powodowała szybszego wymywania się farby?
tak, będzie szybciej się kolor zmywał bo jest mniejsza ingerencja w strukturę włosa i mniejsze wnikanie barwników.
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 19:03   #173
Lasti
Przyczajenie
 
Avatar Lasti
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 25
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Trochę poczytałam tu o Majirel, namyślałam się, namyślałam, wreszcie kakupiłam sobie odcień 5.25 (z chłodnych jasnych brązów) i oksydant 6%. Chciałabym Was zapytać, jak oceniacie równomierność i intensywność krycia tej farby?

Interesuje mnie to, bo miałam 2 miesiące temu dekoloryzowane włosy (schodzenie z ciemnych brązów, które praktycznie nie różniły się od czerni) i bezpośrednio potem farbowane farbą Artego o odcieniu bardzo podobnym do tego Majirel, który kupiłam. Farbowanie wyszło nierówno, bo i nierówno wyszła dekoloryzacja, nowy kolor położony na osłabiony dekolorem włos również szybko się sprał, ale byłam o tym uprzedzona. Natomiast teraz chciałabym, żeby ślady tych drastycznych zabiegów zostały już trochę ładniej zakamuflowane i żeby kolor był równiejszy.

I jeszcze jedno pytanie - podobno po farbowaniu Majirel najlepiej jest zastosować specjalny szampon zamykający łuskę włosa. Niestety, nie zdążę się już za nim rozejrzeć w hurtowniach czy czekać na przesyłkę z Allegro. Dlatego chciałabym zapytać Was też, czy można taki szampon zastąpić czymś innym? Zawsze przy spłukiwaniu farby z włosów stosowałam "babciny sposób" na domykanie łusek - zimniutki prysznic + trochę soku z cytryny bądź octu. Może być zamiast profesjonalnego szamponu? Mam też maskę do farbowanych włosów, myślicie, że jej położenie po farbowaniu też pomoże przymknąć łuski?
Lasti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 09:11   #174
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Czy ktoras z Was wie cos na temat nowych kolorow konkretnie 6,22?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 17:50   #175
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lasti Pokaż wiadomość
Trochę poczytałam tu o Majirel, namyślałam się, namyślałam, wreszcie kakupiłam sobie odcień 5.25 (z chłodnych jasnych brązów) i oksydant 6%. Chciałabym Was zapytać, jak oceniacie równomierność i intensywność krycia tej farby?

Interesuje mnie to, bo miałam 2 miesiące temu dekoloryzowane włosy (schodzenie z ciemnych brązów, które praktycznie nie różniły się od czerni) i bezpośrednio potem farbowane farbą Artego o odcieniu bardzo podobnym do tego Majirel, który kupiłam. Farbowanie wyszło nierówno, bo i nierówno wyszła dekoloryzacja, nowy kolor położony na osłabiony dekolorem włos również szybko się sprał, ale byłam o tym uprzedzona. Natomiast teraz chciałabym, żeby ślady tych drastycznych zabiegów zostały już trochę ładniej zakamuflowane i żeby kolor był równiejszy.

I jeszcze jedno pytanie - podobno po farbowaniu Majirel najlepiej jest zastosować specjalny szampon zamykający łuskę włosa. Niestety, nie zdążę się już za nim rozejrzeć w hurtowniach czy czekać na przesyłkę z Allegro. Dlatego chciałabym zapytać Was też, czy można taki szampon zastąpić czymś innym? Zawsze przy spłukiwaniu farby z włosów stosowałam "babciny sposób" na domykanie łusek - zimniutki prysznic + trochę soku z cytryny bądź octu. Może być zamiast profesjonalnego szamponu? Mam też maskę do farbowanych włosów, myślicie, że jej położenie po farbowaniu też pomoże przymknąć łuski?
jakiś czas temu moja siostra kładła taki sam nr farby i wyszedł jej bardzo ciemny
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 09:56   #176
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Hej! Mam pytanko czy któraś z dziewczyn farbowała kolorem 8.30 ? Zamówilam sobie ten odcień i jak tak czytam, że kolory wychodzą ciemniej to nie wiem co robic
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 10:53   #177
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Czytam ostatnio trochę o tej farbie, bo mam nią włosy farbowane u fryzjera. Z tym że co 1,5 miesiąca 170 złotych na moją kieszeń to trochę za dużo i postanowiłam zacząć farbować w domu Zastanawiam się nad mieszanką koloru 8.02 i jakiegoś z poziomu 9. Chodzi o to żeby kolor wyszedł chłodny, popielaty. A i mam pytanko, jaką wodę do tego użyć?
Pozdrawiam
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:00   #178
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

0
Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Aga, piękny kolor Podziwiałam już do w wątku o popielatych brązach
Skąd wiesz, że 6% woda wymywa się do ciepłych tonów?
Czy 3% nie będzie z kolei powodowała szybszego wymywania się farby?
dziękuję Tootsie
Przy zmianie ton w ton lepiej zastosować utleniacz 3%. Owszem, przy pierwszych farbowaniach szybciej się wymyje ale nie do ciepłych rudawych tonów jak przy 6% (polecam wątek o zimnych brązach).
W sobotę odświeżam kolor. Jeszcze ze dwa razy nałożę tę mieszankę a potem zacznę mieszac poziom 5 z 6.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 16:36   #179
karol23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

mam pytanko! czy ktośsię orjentuje po którym razie farba pokryje rozjaśniane włosy.Ostatnio nałożyłam ciemniejszą farbę i miałam ją tydzień. Czy farby loreal majirel są dobra i utrzmują się długo na włosach? proszą was o rade
karol23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 16:38   #180
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karol23 Pokaż wiadomość
mam pytanko! czy ktośsię orjentuje po którym razie farba pokryje rozjaśniane włosy.Ostatnio nałożyłam ciemniejszą farbę i miałam ją tydzień. Czy farby loreal majirel są dobra i utrzmują się długo na włosach? proszą was o rade
też jestem ciekawa
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.