Chce,ale sie boje. POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-20, 12:12   #1
owocowaxxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 13

Chce,ale sie boje. POMOCY!


Czesc wszystkim. mam problem. otoz od jakichs 4-5 miesiecy ciagle mysle o tym,zeby pojsc na medycyne. Od zawsze chcialam pracowac z ludzmi i im pomagac. Tylko jest jedno male ale- biologia nie jest moim ulubionym przedmiotem... jestem w 2 kl lo i mam fakultety z matematyki(kocham to!)i zajecia dodatkowe z j.niemieckiego. do tej pory marzylam o studiach prawniczych. A biologia? Lubie tylko to co zwiazane z czlowiekiem, ale i tak znalazlabym rzeczy ktore sa ciekawsze. reszta malo co mnie kreci. te wszystkie rosliny i to ,co z nimi zwiazane malo mnie interesuje. z chemia b. dobrze sobie radze,ale ucze sie podstawy. Myslicie,ze dalabym rade nadrobic braki z pods i rozszerzenia z biologi i rozszerzenie z chemi przez 10 miesiecy ciezkiej pracy? i to na taki poziom,zebym dostala sie na AM w Poznaniu? Prosze o pomoc Moze jest ktos kto studiuje tam? Jesli tak to prosze napisac jak jest, czy miedzy studentami jest rywalizacja. a moze wg powinnam dac sobie spokoj z medycyna? wszyscy mi mowia,zebym szla na prawo. i z jednej strony sama tez tego chce, ale czuje, ze moglabym zalowac tego ze nie poszlam jednak na medycyne. za kazdym razem jak mowie, ze ide na studia prawnicze to zaczynam sie zastanawiac czy naprawde tego chce, ze przeciez od zawsze chcialam pomagac ludziom, w jakis sposob ich pocieszac i wspierac... HELP!!!
owocowaxxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 18:10   #2
Pallina1
Przyczajenie
 
Avatar Pallina1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: Chce,ale sie boje. POMOCY!

Zamknij oczy i wyobraz sobie siebie za 10 lat. W jakim miejscu chcialabys byc? Jesli marzysz o medycynie, gdyz kochasz pomagac ludzia, to gratuluje, wiekszosc idzie na medycyne z prostego powodu- medycyna to pozycja i świetne zarobki. I nikt nie zna bezrobotnego lekarza, czego niestety nie mozna powiedziec o prawnikach.
Nie musisz byc pasjonatka biologii, zeby myslec o tym kierunku studiow, aczkolwiek musisz byc nastawiona na baaardo duzo wkuwania.
Moja przyjaciolka studiuje na CM w Krakowie i uczy sie do 4-5 nad ranem, ma troche problemow z zaliczeniem anatomii i chemii, a jest to osoba baaardzo inteligentna! I sama, jak sobie przypominam, nie lubila, ba, wrecz nienawidzila sie uczyc chemii i biologii na mature! Poprostu wychodzi z zalozenia, ze warto sie poswiecic i pocierpiec w imie wyzszych racji
A sama medycyna to chyba najciekawsze studia jakie mozna sobie wyobrazic! gratuluje wyboru
Pallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 17:32   #3
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Chce,ale sie boje. POMOCY!

Nie zastanawiaj się! Idź na żywioł! Jeśli to kochasz, to na pewno sobie poradzisz!.
Mój chłopak jest lekarzem (właśnie robi specjalizację) i z autopsji wiem jak wiele czasu i energii trzeba poświęcić medycynie. Życia towarzyskiego praktycznie się nie ma. Na studiach konkurencja jest ogromna, ale z pewnością znalazłabyś wiele pokrewnych dusz.
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.