OCM - Metoda czyszczenia olejem - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-04, 09:35   #691
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Ja swoje ściereczki raz na jakiś czas wygotowuje. A tak przed każdym użyciem przepieram je w proszku do prania.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 10:03   #692
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja mam jedna z biedronki wlasnie ta niebieska a druga ze stelli i obydwie sa fajne, ta z biedronki ma 2 strony wiec jest lepsza do demakijazu i pozniej do ponownego mycia a ta druga stosuje tylko wtedy kiedy nie mam na sobie makijazu. A ja piore w mydle bialy jelen i wszystko schodzi i w goracej wodzie oczywiscie ale hmm do pralki jej nie wkladalam jeszcze czy to zle?
mysle, ze moglabys ja wsadzic raz na jakis czas do pralki. recznie nie dopierze sie zawsze wszystkiego. a nawet mala ilosc pozostalosci (zarazkow) to potencjalne zagrozenie dla skory, gdzie przy kazdym OCM otwieramy pory..
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 10:08   #693
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tak jak mówi Ksenka, mikrofibra z biedronki za 3,99 jest idealna (konkretnie ta w niebieskim kolorze) Ja na samym początku stosowałam zwykłe malutkie ręczniczki do buzi i też dobrze się sprawowały, ale mikrofibra lepiej doczyszcza buźkę, z tym, że musisz uważać bo może podrażnić cerę a nawet porobić ranki przy zbyt dużym nacisku na skórę.
no i pieknie, lece do biedrony... po samo wino mi sie nie chcialo, ale bede miala scierke do pyszczkai pewnie jogurt kawowy i podroby nic nacsow i rogalik z toffi. wydam milion dolarow i bede to mogla zrzucic na czuprynke o milionie kalorii nawet nie wspomne
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 10:37   #694
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Wiec chyba tak zrobie, jakos tak o tym nie pomyslalam ale dzieki wam juz wiem
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 11:56   #695
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
J
A ja piore w mydle bialy jelen i wszystko schodzi i w goracej wodzie oczywiscie

Ja też piorę ręcznie w białym jeleniu i jelonek wszystko ładnie mi dopiera, nie tylko pozostałości po makijażu, ale i sam olej, który muszę przyznać, dosyć ciężko spiera się w całości.

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
no i pieknie, lece do biedrony... po samo wino mi sie nie chcialo, ale bede miala scierke do pyszczkai pewnie jogurt kawowy i podroby nic nacsow i rogalik z toffi. wydam milion dolarow i bede to mogla zrzucic na czuprynke o milionie kalorii nawet nie wspomne

Siostro, jeśli tylko ścierka do ryjaczka okaże się dla Ciebie skuteczna, tak jak dla mnie, to mogę i ten milion kalorii wziąć na siebie
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 14:32   #696
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Siostro, jeśli tylko ścierka do ryjaczka okaże się dla Ciebie skuteczna, tak jak dla mnie, to mogę i ten milion kalorii wziąć na siebie
w biedronie bylam i wrocilam z nalesnikami z jablkamiwiec milady 300 kalorii doliczyc sobie proszei nie znalazlam niebieskich cudnosci... sluchajcie, moze ja po prostu nie wiem po co poszlam-czy to sa takie scierki z mikrofibry do luster za 2,99???
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 14:55   #697
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Nie to musi byc sciereczka z microfibry do kuchni, bo ja taka bralam z biedronki a ta ze stelli tez mam do kuchni tzn. pisalo na opakowaniu ze sciereczka do kuchni, te do luster i mebli maja inny sklad i sa takie gladkie
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 17:19   #698
NiekochanaTakiLos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 115
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Dziewczyny a jakie proporcje czego poelcicie dla cery tlustej naczynkowej-wrazliwej ? i ktory olej bazowy wybrac zeby nie podraznial oczu?ktory najbardziej sie do tego nadaje?ale tez zeby nie zapchal tlustej cery? Z gory dziekuje
NiekochanaTakiLos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 17:40   #699
valtiel
Raczkowanie
 
Avatar valtiel
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ale jak to sobie wyobrażasz? Jak usuniesz olej? . Ewentualnie możesz nałożyć olej przed wskoczeniem pod prysznic (ja tak robię), a potem nadmiar usunąć ręcznikiem zmoczonym w letniej wodzie.

Zresztą, ta metoda chyba nie jest zalecana przy wrażliwej i naczynkowej skórze.
e??? no ja nie mówie o robieniu na sucho, tylko po prostu bez rozszerzania porów parówką. usunę normalnie.
zresztą , spróbuję 'na letnio' i napiszę jak będzie, najwyżej się przerzucę na normalną wersję.
a metoda nie jest polecana chyba przez gorącą wodę właśnie.
valtiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 17:46   #700
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez extragirl Pokaż wiadomość
ale robisz parowke po nalozeniu oleju?
nakładam oleje i pochylam się nad miską (głowę zakrywam ręcznikiem) i co jakiś czas delikatnie przecieram twarz chusteczkami.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 18:24   #701
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
w biedronie bylam i wrocilam z nalesnikami z jablkamiwiec milady 300 kalorii doliczyc sobie proszei nie znalazlam niebieskich cudnosci... sluchajcie, moze ja po prostu nie wiem po co poszlam-czy to sa takie scierki z mikrofibry do luster za 2,99???

Skarbie, ściereczka wygląda dokładnie tak jak na zdjęciu, ta niebieska po prawej http://turningthelightsout.blogspot....ikrofibra.html
I bardzo możliwe, że kosztuje 2,99, a nie 3,99 jak pisałam wcześniej. W każdym razie coś koło tego
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 18:53   #702
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

O wiec ja chyba kupie ta do luster i bede robic OCM przy peelingu kwasowym tylko delikatniej
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:00   #703
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Skarbie, ściereczka wygląda dokładnie tak jak na zdjęciu, ta niebieska po prawej http://turningthelightsout.blogspot....ikrofibra.html
I bardzo możliwe, że kosztuje 2,99, a nie 3,99 jak pisałam wcześniej. W każdym razie coś koło tego


hahahaha

szukalam tego w biedronce i tez nie wiedzialam po co poszlam wiec kupilam kolejny olej do wlosow
po zdjeciu widze ze mam w domu identyczna sciereczke tylko do.. kurzu
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:09   #704
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość


hahahaha

szukalam tego w biedronce i tez nie wiedzialam po co poszlam wiec kupilam kolejny olej do wlosow
po zdjeciu widze ze mam w domu identyczna sciereczke tylko do.. kurzu

Ja mam dwie- jedna do ryjka, a druga do kurzu
Notabene, ta do kurzu świetnie radzi sobie z wszelkimi zaciekami na meblach kuchennych i osadem powstałym z gotowania na gazie i to wszystko bez użycia detergentów- jedynie woda i ta ściereczka
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:47   #705
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
I przy kwasach uzywasz OCM?? jakich kwasow uzywasz?? i co to za szczotkowanie na sucho ??
OCM jak pisałam 2x na tydzień, kwas w pozostałe dni. Mam glikolowy. Szczotkowanie na sucho jak mam za dużo skórek suchych, robi teki piling z masażem. Robię to szczotką z naturalnego włosia, można kupić tu http://khaja.pl/. Niby tam pisze że do ciała, ale do twarzy się nadaje. Wyczaiłam tą metodę os babki z Kanady, która ma ponad 50 lat ZERO zmarszczek, piękną promienną cerę, wyglada lepiej niż miała 30

Cytat:
Napisane przez pala813 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Po obejrzeniu filmiku TheCurlyGal o olejowym oczyszczaniu twarzy postanowiłam i ja cos z moja skórą zrobić. Mam w domu olejek rycynowy ,oliwe z oliwek i olej sezamowy jednak z moja wrazliwa sucha skóra wybiore oliwe. Tylko mam pytanie nie mam szmatki tetrowej ani muslinowej nic nic takiego, moge ja czyms zastapic czy zostaje mi czekanie na przesyłke z allegro albo szukanie po aptekach czy czyms w tym rodzaju? I mam jeszcze jedno pytanie czy uzywała któraś olejku myjącego pomarańczowego z biochemi urody? Dobry?
Tak jak dziewczyny pisały ja też mam zwykłą mikrofibrę, nie niebieska co prawda tylko zielona, ale rolę spełnia dobrze

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ja tez po kazdym umyciu w duzej temperaturze, daje duzo zelu ktory ma na poczatku SLS i szoruje
hihi, podobnie u mnie.

Cytat:
Napisane przez NiekochanaTakiLos Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie proporcje czego poelcicie dla cery tlustej naczynkowej-wrazliwej ? i ktory olej bazowy wybrac zeby nie podraznial oczu?ktory najbardziej sie do tego nadaje?ale tez zeby nie zapchal tlustej cery? Z gory dziekuje
Ja myślę że mogłabyś zacząć od standardowej mieszanki słonecznika i rycyny. Normalnie poleciłabym ci sezamowy, ale on dodatkowo rozgrzewa, przy naczynkach to może być za dużo. Mieszankę mogłabyś używać normalnie jak do tłustej, czyli 30% rycyny reszta słonecznika. Jak zobaczysz, że wysusza za mocno to zmniejsz tą rycynkę.
__________________
Wszystko jest dla ludzi, byle stosowane z głową
mangha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:53   #706
femmeann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

[QUOTE=Charlotte95;1986084 2]No a ten mocno ciepły tez rozszerzy pory...A czy takie zamykanie i otwieranie porów codziennie nie roszerzy ich w końcu? Nie wkurza się?

Parówką czy gorącym ręcznikiem nie otworzysz porów, bo one już są otwarte nie jest możliwe otwieranie i zamykanie porów...one nigdy się nie otwierają ani nie zamykają.
femmeann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 20:34   #707
kaadee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 38
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

no to się u mnie porobiło..
a raczej sama sobie porobiłam...
radziłam się Was ostatnio czy przerywać OCM czy kontynuować. Pisałam o tym, że cera zrobiła się dziwna, grudkowata, taka kaszka.
Teraz to jest dopiero Meksyk
Cała buzia czerwona, podrażniona i taaaaaak sucha że zaraz skonam. Koło zewnętrznych kącików oczu też te krostki/podrażnienie, nos to sahara i z krostkami w gratisie. Wstyd do ludzi wychodzić normalnie
Myślałam że t OCM, a teraz... wyobraźcie sobie że przed czy też po (już sama nie pamiętam) OCMie zrobiłam sobie... maseczkę aspirynową. Zakończyłam delikutaśnym masażem. No i mam za swoje. Te dwie "rzeczy" osobno było po prostu grejt, ale razem...
Nawilżam się teraz (mam kurację nawilżającą z ziaja med). Mace jeszcze jakieś pomysły co z tym "fantem" zrobić? Tego suchego badziewia z nosa trzeba się pozbyć. Ale na bank nie użyję peelingu mechanicznego Może enzymatyczny? Polecacie jakieś? Tylko nie z BU, trzy tygodnie to zdecydowanie za długi okres oczekiwania
Ratujcie kobitki złote!
kaadee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 20:43   #708
poisongirl87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 58
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

hej dziewczyny dopiero niedawno odkryłam tę metodę, więc jestem na etapie zastanawiania się, jakie oleje będę dla mnie najlepsze. mam cerę mieszaną, tłustą strefę T, różne dziwne rzeczy na czole - myślicie, że olej ryconowy + z orzechów włoskich dadzą radę? można do takiej mieszanki dodać jeszcze kilka kropel olejku z drzewa herbacianego?
jeszcze nie kupiłam tego z orzechów, ale dzisiaj już nie mogłam się doczekać, żeby zacząć się ocm-ować ;d i zrobiłam miksuturkę z oleju rycynowego i zwykłej oliwy z oliwek. wiem, że nie można spodziewać się natychmiastowych efektów, ale liczyłam na to, że cokolwiek jednak będzie widać, a skóra jest dokładnie taka sama, jak przed 'zabiegiem', może coś zrobiłam źle, a może oliwa z oliwek nie jest odpowiednia do mojej cery? proszę o jakieś rady
poisongirl87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 21:14   #709
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez mangha Pokaż wiadomość
OCM jak pisałam 2x na tydzień, kwas w pozostałe dni. Mam glikolowy. Szczotkowanie na sucho jak mam za dużo skórek suchych, robi teki piling z masażem. Robię to szczotką z naturalnego włosia, można kupić tu http://khaja.pl/. Niby tam pisze że do ciała, ale do twarzy się nadaje. Wyczaiłam tą metodę os babki z Kanady, która ma ponad 50 lat ZERO zmarszczek, piękną promienną cerę, wyglada lepiej niż miała 30
Czy to takie szczotkowanie jak tu jest opisane?
http://naturalneoczyszczanie.pl/2011...kory-na-sucho/
tylko tu pisza zeby takiej z naturalnego wlosia nie uzywac do twarzy, ja mam taka szczoteczke do mycia z donegala chyba z takim sztucznym bialym wlosiem to moze by sie nadala??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 21:25   #710
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Na blogu u siebie opisałam dokładnie jak to wygląda. Ja używam właśnie szczotki z naturalnego włosia, spokojnie można do twarzy. Na początku wydaje się dość twarde, ale to kwestia przyzwyczajenia
__________________
Wszystko jest dla ludzi, byle stosowane z głową
mangha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 08:53   #711
pala813
Raczkowanie
 
Avatar pala813
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 73
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

witam jestem po swoim pierwszym ocm które zrobiłam wczoraj wieczorem i wcale mi sie to nie podoba. Dziewczyny powiedzcie czy zaczerwienione policzki i w sumie prawie cała twarz to normalny efekt? Tak długo sie utrzymuje od wczoraj? Dodam ze nie tarłam mocno skóry bo z natury jest ona sucha i wrazliwa a na noc dodatkowo posmarowalam ją kremem z 3 kroków clinique. Miesznaka której uzywam to oliwa z oliwek i olejek rycynowy w stosunku 4:1 mierzone na łyzki. a i uzywam sciereczki z biedrony ktora zakupiłam własnie do tego celu specjalnie wczoraj po pracy Pozdrawiam
pala813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 09:39   #712
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez pala813 Pokaż wiadomość
witam jestem po swoim pierwszym ocm które zrobiłam wczoraj wieczorem i wcale mi sie to nie podoba. Dziewczyny powiedzcie czy zaczerwienione policzki i w sumie prawie cała twarz to normalny efekt? Tak długo sie utrzymuje od wczoraj? Dodam ze nie tarłam mocno skóry bo z natury jest ona sucha i wrazliwa a na noc dodatkowo posmarowalam ją kremem z 3 kroków clinique. Miesznaka której uzywam to oliwa z oliwek i olejek rycynowy w stosunku 4:1 mierzone na łyzki. a i uzywam sciereczki z biedrony ktora zakupiłam własnie do tego celu specjalnie wczoraj po pracy Pozdrawiam
Mocno nie tarłaś ? Ale czym ścierką z mikrofibry czy chusteczkami, żeby usunąć olej ?
Jeśli chusteczkami, to pamiętaj, że nie ściera się nic ze skóry, tylko delikatnie przykłada chusteczkę do każdego miejsca na twarzy żeby usunąć nadmiar oleju.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 11:55   #713
poisongirl87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 58
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

czy suche skórki po ocm oznaczają, że w mojej mieszance jest za dużo oleju rycynowego? zmniejszyć jego ilość czy zastostosować jako bazę oleju bardziej nawilżającego?
poisongirl87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 13:13   #714
kiikaaa
Raczkowanie
 
Avatar kiikaaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 305
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

a U mnie sytuacja się poprawiła, stasuję OCM od ok 3 tygodni, początkowo miałam mieszankę 30% oleju rycynowego, 70% z pestek winogron, zmniejszyłam stężenie rycynowego i okazało sie ze jest o niebo lepiej niestety jakies 2-3 dni temu znowu pojawiło się duzo niedoskonałosci..;/ głownie takich głęboko podskórnych i wygladających na ropne.. chociaz strefa T poprawiłą się to nie mogę sobie poradzić z.. policzkami. Zastanawiałam się już nad kuracja Triacnealem, ale może najpierw coś delikatniejszego..
__________________

Pocztówkowy Świat Kiki

Filmy 2014:
38
Filmy 2013:

94


kiikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 14:10   #715
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Mnie też zaczęło wysypywać na policzkach. Znowu te same objawy jak za pierwszym razem... Odstawiam metodę.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 19:49   #716
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Nie to musi byc sciereczka z microfibry do kuchni, bo ja taka bralam z biedronki a ta ze stelli tez mam do kuchni tzn. pisalo na opakowaniu ze sciereczka do kuchni, te do luster i mebli maja inny sklad i sa takie gladkie
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Skarbie, ściereczka wygląda dokładnie tak jak na zdjęciu, ta niebieska po prawej http://turningthelightsout.blogspot....ikrofibra.html
I bardzo możliwe, że kosztuje 2,99, a nie 3,99 jak pisałam wcześniej. W każdym razie coś koło tego
Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość


hahahaha

szukalam tego w biedronce i tez nie wiedzialam po co poszlam wiec kupilam kolejny olej do wlosow
po zdjeciu widze ze mam w domu identyczna sciereczke tylko do.. kurzu
boskiejakie wy madre jestescie, ze potraficie wyczarowac cos magicznego ze scierki do sprzatania, preparatu na przeczyszczenie i oliwki dla dzieci!dziekuje za wskazowki i info, chyba sprobuje... ale nie dzisiaj, bo jeszcze w pracy jestem... studenci robia zadania a ja na wizazu siedze lalala
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 20:10   #717
No_cry
Raczkowanie
 
Avatar No_cry
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 163
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

stosuję czwarty dzień ocm i jestem zalamana;( tak mnie wysypało na brodzie, ze masakra, wielkie czerwone gule, mam cere tlusta z duza tendencja do niedokonalosci i stosuje mieszanka 30% rycyny, 70% oleju z orzecha wloskiego, nie wiem moze to nie dla mnie a moze za dlugo masuje...
No_cry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 20:17   #718
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez No_cry Pokaż wiadomość
stosuję czwarty dzień ocm i jestem zalamana;( tak mnie wysypało na brodzie, ze masakra, wielkie czerwone gule, mam cere tlusta z duza tendencja do niedokonalosci i stosuje mieszanka 30% rycyny, 70% oleju z orzecha wloskiego, nie wiem moze to nie dla mnie a moze za dlugo masuje...
Pamiętam jak jakiś czas temu jedna z wizażanek miała ten sam problem. Radzę Ci poczekać aż krotki znikną i dopiero wtedy znów spróbować z OCM - ale tym razem krócej masować.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 20:33   #719
pala813
Raczkowanie
 
Avatar pala813
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 73
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Mocno nie tarłaś ? Ale czym ścierką z mikrofibry czy chusteczkami, żeby usunąć olej ?
Jeśli chusteczkami, to pamiętaj, że nie ściera się nic ze skóry, tylko delikatnie przykłada chusteczkę do każdego miejsca na twarzy żeby usunąć nadmiar oleju.
scierka delikatnie to robilam zadnego mocnego tarcia i dlatego jestem w szoku... do tej pory mam czerwone policzki jak jakis rumien i gorąco mi w nie cos jest nie tak wole chyba nie eksperymentowac bo mnie wysyfi jeszcze albo co
pala813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 20:47   #720
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez pala813 Pokaż wiadomość
scierka delikatnie to robilam zadnego mocnego tarcia i dlatego jestem w szoku... do tej pory mam czerwone policzki jak jakis rumien i gorąco mi w nie cos jest nie tak wole chyba nie eksperymentowac bo mnie wysyfi jeszcze albo co
Ja nie używam ścierki tylko delikatnie przykładam do twarzy chusteczki.
Kiedyś wydawało mi się, że lekko trę twarz ścierką, a następnego dnia obudziłam się ze strupami na twarzy
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-03 12:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.