Smutna sprawa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-02, 10:29   #61
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez gomna122 Pokaż wiadomość
To nie jest tak, że ją bronie. Wiem, że zrobiła coś bardzo złego, ale uważam jedynie, że powinna dostać trochę łagodniejsza karę, niż więzienie, bo to w żaden sposób jej nie pomoże tylko zniszczy życie. Z tego co wiem w areszcie jest jej bardzo ciężko i☠nie☠może tam wytrzymać. Więc więzienie tym bardziej w jej przypadku jest najgorszym rozwiązaniem.
W Polsce więzienie jest formą kary. Kary, na którą ona w pełni zapracowała. Ciężko jej? Cóż. Taka kolej rzeczy. Witamy w dorosłym świecie.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 10:35   #62
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez gomna122 Pokaż wiadomość
To nie jest tak, że ją bronie. Wiem, że zrobiła coś bardzo złego, ale uważam jedynie, że powinna dostać trochę łagodniejsza karę, niż więzienie, bo to w żaden sposób jej nie pomoże tylko zniszczy życie. Z tego co wiem w areszcie jest jej bardzo ciężko i☠nie☠może tam wytrzymać. Więc więzienie tym bardziej w jej przypadku jest najgorszym rozwiązaniem.
Zasluguje na wiezienie. I co z tego, ze wiezienie ja zniszczy. Jak jest sie idiotka, ktora wsiada za kolko po uzywkach to niech teraz to odcierpi
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 10:37   #63
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez gomna122 Pokaż wiadomość
To nie jest tak, że ją bronie. Wiem, że zrobiła coś bardzo złego, ale uważam jedynie, że powinna dostać trochę łagodniejsza karę, niż więzienie, bo to w żaden sposób jej nie pomoże tylko zniszczy życie. Z tego co wiem w areszcie jest jej bardzo ciężko i☠nie☠może tam wytrzymać. Więc więzienie tym bardziej w jej przypadku jest najgorszym rozwiązaniem.


Ojej, nie może wytrzymać, biedactwo, ojojoj:c
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 10:43   #64
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Smutna sprawa

Może Andrzej ulaskawi, pisz list.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 11:28   #65
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Smutna sprawa

Co za absurdalny wątek.

A ofiary wypadku zniszczonego życia nie mają?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 11:45   #66
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez gomna122 Pokaż wiadomość
To był pierwszy raz, gdy zrobiła cos tak głupiego. Nie wiem czemu to zrobiła, ale na pewno teraz tego bardzo żałuje. Dlatego pisałam, że nie powinna trafić do więzienia, bo nie chciała nikomu zrobić krzywdy ani też wcześniej nie miała problemów z prawem. Wiele osób robi podobne rzeczy i nie ponoszą konsekwencji.
to ,ze nie chciala komus zrobic krzywdy nie zmienia tego,ze ja zrobila poprzez swoje glupie dzialanie i swiadome lekcewazenie prawa (oraz zdrowego rozsadku) - jak dla mnie jak najbardziej zasluguje na kare.

Do ostatniego zdania nawet zal sie odnosic

Cytat:
Napisane przez gomna122 Pokaż wiadomość
To nie jest tak, że ją bronie. Wiem, że zrobiła coś bardzo złego, ale uważam jedynie, że powinna dostać trochę łagodniejsza karę, niż więzienie, bo to w żaden sposób jej nie pomoże tylko zniszczy życie. Z tego co wiem w areszcie jest jej bardzo ciężko i☠nie☠może tam wytrzymać. Więc więzienie tym bardziej w jej przypadku jest najgorszym rozwiązaniem.
kary z definicji nie sa mile i przyjemne bo inaczej raczej by zachecaly do przestepstw...
swoja droga niesamowite,ze nie masz poczucia ,ze ona tez komus zniszczyla zycia,
jezdzenie po pijaku to straszna glupota i prowokowanie losu, no nie da sie inaczej tego nazwac-to tak jakby ktos wszedl do klatki lwa w zoo i sie zdziwil,ze lew mu np reke odgryzl - trzeba myslec o przyszlych konsekwencjach swoich dzialan, a jak sie nie mysli to sie laduje w wiezieniu - nawiasem mowiac wiesz po co sa wiezienia? zeby chronic reszte spoleczenstwa przed takimi ludzmi i zeby ktos kto jest glupi i nieodpowiedzialny, nie rozjezdzal co tydzien/miesiac/rok kogos bo sobie pijany wraca z imprezki no i tak jakos wyszlo
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 21:05   #67
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Smutna sprawa

w wiezieniu sobie nie poradzi ale siadając za kólko po pijaku była pewna że sobie poradzi? Niech ją skaża sprawiedliwie. Współczucia dla rannych i ich rodzin
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 21:57   #68
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Smutna sprawa

A może tak dla odmiany zamiast ciągle zamartwiać się o koleżankę jeden raz byś pomyślała o ofiarach głupiego postępowania tej dziewczyny? Czy odniosły poważne obrażenia? Jak długo potrwa ich leczenie? Ile pieniędzy będzie to kosztowało? Ile stresu, nerwów przeżyli? Ile stresu i nerwów przeżyły ich rodziny? Jak długo potrwa zanim będą mogły wrócić do normalnego życia? Czy może Twoja przyjaciółeczka zmarnowała im resztę życia? Jak Ty byś zareagowała gdyby ktoś po pijaku potrącił kogoś z Twojej rodziny? Jaką karę chciałabyś dać takiej osobie?

Dorosłość polega na tym że ponosi się konsekwencje swoich decyzji i czynów. Wiedziała że nie powinna prowadzić po pijaku, wiedziała że prowadząc w takim stanie może spowodować wypadek, zrobić komuś krzywdę. Mimo to zdecydowała że wsiadzie za kierownicę. Teraz musi ponieść konsekwencje. Pewnie nie będą miłe. Była na tyle "dorosła" żeby prowadzić po pijaku teraz musi poradzić sobie w areszcie i ewentualnym więzieniu. Nie żal mi jej ani trochę. Mam nadzieję że dostanie zasłużoną karę.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 22:31   #69
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez gomna122 Pokaż wiadomość
To nie jest tak, że ją bronie. Wiem, że zrobiła coś bardzo złego, ale uważam jedynie, że powinna dostać trochę łagodniejsza karę, niż więzienie, bo to w żaden sposób jej nie pomoże tylko zniszczy życie. Z tego co wiem w areszcie jest jej bardzo ciężko i☠nie☠może tam wytrzymać. Więc więzienie tym bardziej w jej przypadku jest najgorszym rozwiązaniem.
Słuchaj, kara z zasady jest niemiła i uciążliwa. Taka jej rola. Być może sąd weźmie pod uwagę jej mlody wiek i fakt, że był to jej pierwszy wybryk ale raczej na wyrok w zawieszeniu bym nie liczyła. Ofiarom spowodowanego przez glupią parkę (naprawdę efekt doboru naturalnego) też jest teraz zapewne ciężko. Pomyśl przede wszystkim o tym.

Zmień towarzystwo, jak ktoś Ci już dobrze poradził.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 01:19   #70
gomna122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8
Dot.: Smutna sprawa

Myślałam o osobach, które ucierpiały i bardzo mi przykro z tego powodu. Absolutnie jej nie bronie tylko wskazuje, że kara powinna też ją czegoś nauczyć i spowodować, że więcej tego nie zrobi. Każdy popełnia błędy i kara musi też dać szansę je naprawić. W areszcie z tego co wiem poznała dziewczyny w podobnym jej wieku lub trochę starsze, które w żaden sposób nie pomogą w jej resocjalizacji, bo same często popełniły gorsze przestępstwa. Pobyt z patologicznymi kryminalistkami 24 godziny na dobę raczej zaprowadzi ją na złą drogę.
gomna122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 02:15   #71
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez gomna122 Pokaż wiadomość
Myślałam o osobach, które ucierpiały i bardzo mi przykro z tego powodu. Absolutnie jej nie bronie tylko wskazuje, że kara powinna też ją czegoś nauczyć i spowodować, że więcej tego nie zrobi. Każdy popełnia błędy i kara musi też dać szansę je naprawić. W areszcie z tego co wiem poznała dziewczyny w podobnym jej wieku lub trochę starsze, które w żaden sposób nie pomogą w jej resocjalizacji, bo same często popełniły gorsze przestępstwa. Pobyt z patologicznymi kryminalistkami 24 godziny na dobę raczej zaprowadzi ją na złą drogę.
A koleżanka, która trzykrotnie czy nawet czterokrotnie złamała prawo (1. jazda po pijaku, 2. jazda bez prawa jazdy, 3. spowodowanie wypadku, 4. posiadanie narkotyków) wg Ciebie kim jest?
Bo jak dla mnie to w sam raz by nazwać ją patologiczną kryminalistką.

Jaka jest wg Ciebie odpowiednia dla niej kara? Zbieranie śmieci w centrum miasta, jak na filmach? ;o
Jeśli nadal masz ochotę zadawać się z taką osobą, to nie wiem, pisz jej wspierające listy do aresztu albo więzienia czy coś...

Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2016-01-03 o 02:17
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 07:09   #72
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez gomna122 Pokaż wiadomość
Myślałam o osobach, które ucierpiały i bardzo mi przykro z tego powodu. Absolutnie jej nie bronie tylko wskazuje, że kara powinna też ją czegoś nauczyć i spowodować, że więcej tego nie zrobi. Każdy popełnia błędy i kara musi też dać szansę je naprawić. W areszcie z tego co wiem poznała dziewczyny w podobnym jej wieku lub trochę starsze, które w żaden sposób nie pomogą w jej resocjalizacji, bo same często popełniły gorsze przestępstwa. Pobyt z patologicznymi kryminalistkami 24 godziny na dobę raczej zaprowadzi ją na złą drogę.
Wybacz ale ona już dawno weszła na złą drogę. Bo oczywiście zielsko znalazło się w jej torebce przypadkiem? Alkohol zapewne piła i przesadziła z nim też pierwszy raz?
Owszem, każdy popełnia błędy a w ramach zadośćuczynienia sąd (oprócz kary) zasądzi zapewne odszkodowanie na rzecz ofiar a jeśli ci ludzie odnieśli trwałe obrażenia, Twoja koleżanka i jej partner prawdopodobnie będą im placić dożywotnią rentę.

Szkoda, że media nie podają systematycznie do publicznej wiadomości każdego takiego przypadku. Nie, nie chodzi o personalia a o wysokość kary. Być może ludzie pokroju tej parki zastanowiliby się zanim po pijaku sięgną po kluczyki. Skoro argumenty logiczne do nich nie docierają, być może zadziała strach przed karą.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 13:36   #73
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez gomna122 Pokaż wiadomość
Myślałam o osobach, które ucierpiały i bardzo mi przykro z tego powodu. Absolutnie jej nie bronie tylko wskazuje, że kara powinna też ją czegoś nauczyć i spowodować, że więcej tego nie zrobi. Każdy popełnia błędy i kara musi też dać szansę je naprawić. W areszcie z tego co wiem poznała dziewczyny w podobnym jej wieku lub trochę starsze, które w żaden sposób nie pomogą w jej resocjalizacji, bo same często popełniły gorsze przestępstwa. Pobyt z patologicznymi kryminalistkami 24 godziny na dobę raczej zaprowadzi ją na złą drogę.
Ale ona też jest kryminalistką. A na złą drogę zeszła sama (bez żadnej pomocy) wtedy kiedy postanowiła prowadzić auto, po pijaku, bez prawa jazdy.

Pomożesz jej jeśli NIE będziesz jej głaskać po główce, jeśli NIE będziesz się nad nią rozczulać jaka to ona biedna i niesprawiedliwie ukarana, jeśli NIE będziesz jej usprawiedliwiać tak jak robisz to tutaj. Takie teksty jak piszesz tutaj jej tylko zaszkodzą, bo utwierdzą ją w przekonaniu że właściwie nic się nie stało, że właściwie to był tylko błąd i nie ma sprawy. Pomożesz jej jeśli w kilku konkretnych, mocno powiedzianych słowach uświadomisz jej że to nie był tylko błąd. To było poważne przestępstwo, że świadomie skrzywdziła innych ludzi. Że powinna z pokora pochylić głowę i poddać się każe jaką wyznaczy jej sąd. Powinna codziennie myśleć o tym co zrobiła i o tym co zrobić, jakie decyzje podjąć aby nigdy więcej już prawa nie złamać.

Twoje teksty tylko jej zaszkodzą. Bo to co piszesz to żadne usprawiedliwienie. To co piszesz to żenująca próba wybielenia tej dziewczyny. To co piszesz to próba bagatelizowania tego co ona zrobiła (to tylko błąd, w więzieniu siedzą prawdziwe kryminalistki a ona taka nie jest bla bla bla). ONA JEST KRYMINALISTKĄ, NIE POPEŁNIŁA BŁĘDU TYLKO ZŁAMAŁA PRAWO I SKRZYWDZIŁA INNYCH LUDZI.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 01:44   #74
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Wybacz ale ona już dawno weszła na złą drogę. Bo oczywiście zielsko znalazło się w jej torebce przypadkiem? Alkohol zapewne piła i przesadziła z nim też pierwszy raz?
Owszem, każdy popełnia błędy a w ramach zadośćuczynienia sąd (oprócz kary) zasądzi zapewne odszkodowanie na rzecz ofiar a jeśli ci ludzie odnieśli trwałe obrażenia, Twoja koleżanka i jej partner prawdopodobnie będą im placić dożywotnią rentę.

Szkoda, że media nie podają systematycznie do publicznej wiadomości każdego takiego przypadku. Nie, nie chodzi o personalia a o wysokość kary. Być może ludzie pokroju tej parki zastanowiliby się zanim po pijaku sięgną po kluczyki. Skoro argumenty logiczne do nich nie docierają, być może zadziała strach przed karą.
Ja wiem, że tak trzeba, ale mój Boże jak mnie bawi czasem słowo partner XD. Głupia malolata i jej Seba -> partnerzy XD
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 03:47   #75
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Ja wiem, że tak trzeba, ale mój Boże jak mnie bawi czasem słowo partner XD. Głupia malolata i jej Seba -> partnerzy XD
No cóż. W tym przypadku mamy do czynienia z partnerstwem w wyniku doboru naturalnego ale to wciąż jakieś partnerstwo Czasem mnie to zastanawia ale po przeczytaniu wątku, w którym studentka resocjalizacji jest w związku z osadzonym i szuka na wizażu pocieszenia to już coraz mniej.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 09:38   #76
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No cóż. W tym przypadku mamy do czynienia z partnerstwem w wyniku doboru naturalnego ale to wciąż jakieś partnerstwo Czasem mnie to zastanawia ale po przeczytaniu wątku, w którym studentka resocjalizacji jest w związku z osadzonym i szuka na wizażu pocieszenia to już coraz mniej.
może go poznała, zakochała się, jego zapuszkowali, i ona poszła na resocjalizację, żeby go na dobrą drogę ściągnąć? toż to historia prawdziwej miłości, a Ty taka niewrażliwa!
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 10:04   #77
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Smutna sprawa

Powinni ją w więzieniu zamknąć i jeszcze w telewizji pokazać. Zniszczą jej życie? Ojej, bidulka. Bardzo dobrze, niech niszczą, byle skutecznie.
To że spowodowała wypadek po pijaku to jedna sprawa, ale marihuana jest jej gwoździem do trumny.
Chore jest to nasze prawo czasem. Pijani kierowcy powinni gnić w więzieniu, a nie jakieś tam renty płacić. Czasem ludzie, którzy np. przekroczyli prędkość (co też jest złamaniem prawa) i zabili kogoś, kto nagle wlazł na drogę (wina kierowcy, ale piesi też często chodzą jak święte krowy) długie lata siedzą w więzieniu. A tutaj bezmyślna gówniara, pijana, bez prawka, z marihuaną ma dostać minimalną karę. Żałosne.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 10:14   #78
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Powinni ją w więzieniu zamknąć i jeszcze w telewizji pokazać. Zniszczą jej życie? Ojej, bidulka. Bardzo dobrze, niech niszczą, byle skutecznie.
To że spowodowała wypadek po pijaku to jedna sprawa, ale marihuana jest jej gwoździem do trumny.
Chore jest to nasze prawo czasem. Pijani kierowcy powinni gnić w więzieniu, a nie jakieś tam renty płacić. Czasem ludzie, którzy np. przekroczyli prędkość (co też jest złamaniem prawa) i zabili kogoś, kto nagle wlazł na drogę (wina kierowcy, ale piesi też często chodzą jak święte krowy) długie lata siedzą w więzieniu. A tutaj bezmyślna gówniara, pijana, bez prawka, z marihuaną ma dostać minimalną karę. Żałosne.
Jakieś renty? Renta to w uproszczajac roszczenie cywilne i nie ma nic do kary pozbawienia wolności, jest powiedzmy dodatkiem do kary, a nie zamiennikiem. Wnosi o nią sam pokrzywdzony jeśli uważa, za wskazane, sąd podczas procesu karnego się tym nie zajmuje, więc tymbardziej nie można płacić renty ZAMIAST innej kary.

I niech płacą. Owszem. To ich psi obowiązek zapewnić ofierze leczenie, a nie "jakies" renty. Akurat pijani powinni je płacić odgórnie. Pomijajam fakt, że troll koleżanka nie miałaby z czego

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2016-01-04 o 10:26
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 10:16   #79
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
troll z bardzo bujną wyobraźnią,koleżanka nie dość że pijana,bez prawa jazdy to jeszcze z narkotykami no gorzej być nie mogło
Tak, troll aż, miło
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-04, 10:29   #80
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Smutna sprawa

Łohohoh, a jaka jest odpowiednia kara dla dzieciaka, który po pijaku (a może i po upaleniu, bo ganja raczej nie bez powodu w torebce się znalazła), bez uprawnień wsiada w samochód i powoduje wypadek?
Może powinna za karę napisać sto razy "nie będę więcej piła alkoholu?"
Błagam, więzienie to jedyne miejsce, w którym powinna się znaleźć, tam przynajmniej nikt nie pozwoli jej wsiąść za kierownicę.
Jej hiper mądry chłopaczek też powinien odpowiednią karę otrzymać.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 10:41   #81
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Tak, troll aż, miło
Tu być może troll... ale niestety tacy ludzie naprawdę istnieją.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 11:07   #82
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Łohohoh, a jaka jest odpowiednia kara dla dzieciaka, który po pijaku (a może i po upaleniu, bo ganja raczej nie bez powodu w torebce się znalazła), bez uprawnień wsiada w samochód i powoduje wypadek?
Może powinna za karę napisać sto razy "nie będę więcej piła alkoholu?"
Błagam, więzienie to jedyne miejsce, w którym powinna się znaleźć, tam przynajmniej nikt nie pozwoli jej wsiąść za kierownicę.
Jej hiper mądry chłopaczek też powinien odpowiednią karę otrzymać.


no chyba o to autorce chodzi
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 11:29   #83
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez gomna122 Pokaż wiadomość
Myślałam o osobach, które ucierpiały i bardzo mi przykro z tego powodu. Absolutnie jej nie bronie tylko wskazuje, że kara powinna też ją czegoś nauczyć i spowodować, że więcej tego nie zrobi. Każdy popełnia błędy i kara musi też dać szansę je naprawić. W areszcie z tego co wiem poznała dziewczyny w podobnym jej wieku lub trochę starsze, które w żaden sposób nie pomogą w jej resocjalizacji, bo same często popełniły gorsze przestępstwa. Pobyt z patologicznymi kryminalistkami 24 godziny na dobę raczej zaprowadzi ją na złą drogę.
Twoja koleżanka jest dorosła, a sąd to nie rodzic ani ksiądz, żeby wychowywać i nawracać na jasną stronę mocy.
Poza tym - jeśli ją zapuszkują powiedzmy na dwa lata, to przecież przez dwa lata tego nie zrobi

Nie, nie każdy jeździ pijany, upalony, bez prawka, narażając życie innych. Jakoś nie wierzę, że to była jej jednorazowa akcja tego typu.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 13:24   #84
gomna122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8
Dot.: Smutna sprawa

Tak, to był pierwszy raz gdy coś takiego zrobiła. Nigdy wcześniej takich rzeczy nie robiła. Powinna dostać za to karę, ale taką, która nauczy jej czegoś więcej, niż tylko jak przetrwać w więzieniu. Mogłaby dostać na przykład prace społeczne.
gomna122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 13:36   #85
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez gomna122 Pokaż wiadomość
Tak, to był pierwszy raz gdy coś takiego zrobiła. Nigdy wcześniej takich rzeczy nie robiła. Powinna dostać za to karę, ale taką, która nauczy jej czegoś więcej, niż tylko jak przetrwać w więzieniu. Mogłaby dostać na przykład prace społeczne.
Powtarzasz to jak mantrę. To co, mogę iść kogoś zabić i potem prosić sąd o łagodną karę, bo zrobiłam to pierwszy raz?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 13:44   #86
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez gomna122 Pokaż wiadomość
Tak, to był pierwszy raz gdy coś takiego zrobiła. Nigdy wcześniej takich rzeczy nie robiła. Powinna dostać za to karę, ale taką, która nauczy jej czegoś więcej, niż tylko jak przetrwać w więzieniu. Mogłaby dostać na przykład prace społeczne.
Ok, pierwszy raz kogoś przejechała. Mogę się zgodzić. Ale nie uwierzę w to, że pierwszy raz się upiła. Dziewczyna ma 18 lat, jak tak imprezuje myślę, że przed tą magiczną liczbą też się zdarzyło.
Miała trawkę w torebce? No tak, pewnie pierwszy raz. Jechała samochodem? No skoro w miarę umie jeździć, to pewnie już wcześniej to robiła, również bez prawka.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 13:54   #87
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez gomna122 Pokaż wiadomość
Tak, to był pierwszy raz gdy coś takiego zrobiła. Nigdy wcześniej takich rzeczy nie robiła. Powinna dostać za to karę, ale taką, która nauczy jej czegoś więcej, niż tylko jak przetrwać w więzieniu. Mogłaby dostać na przykład prace społeczne.
A ty nie rozumiesz, że ona nie ukradła cukierka ze sklepu, tylko mogła kogoś zabić?

Wyobraź sobie, że w twoją mamę wjeżdża naćpany pijany małolat bez prawka, ona ląduje na wózku, a on sobie radośnie zbiera papierki wzdłuż jakiegoś chodnika, dalej pije, pali i w sumie żadna kara go za to nie spotyka.

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2016-01-04 o 13:56
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 13:55   #88
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez gomna122 Pokaż wiadomość
Tak, to był pierwszy raz gdy coś takiego zrobiła. Nigdy wcześniej takich rzeczy nie robiła. Powinna dostać za to karę, ale taką, która nauczy jej czegoś więcej, niż tylko jak przetrwać w więzieniu. Mogłaby dostać na przykład prace społeczne.
Buahahahaha
Prace społeczne to może dostać 16 latek, który ukradł fajki w sklepie, a nie pato kretynka (najłagodniej mówiąc), która jechała pijana i zjarana bez prawka i skrzywdziła niewinnych ludzi.

Ja wiem, że jesteś trollem i powiem, że wątek Ci się udał, bo za każdym razem, gdy czytam Twoje wypowiedzi, to wywracają mi się flaki z obrzydzenia.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 14:00   #89
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość

Ja wiem, że jesteś trollem i powiem, że wątek Ci się udał, bo za każdym razem, gdy czytam Twoje wypowiedzi, to wywracają mi się flaki z obrzydzenia.
To chyba najlepsze podsumowanie.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 21:26   #90
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Smutna sprawa

Cytat:
Napisane przez gomna122 Pokaż wiadomość
Tak, to był pierwszy raz gdy coś takiego zrobiła. Nigdy wcześniej takich rzeczy nie robiła. Powinna dostać za to karę, ale taką, która nauczy jej czegoś więcej, niż tylko jak przetrwać w więzieniu. Mogłaby dostać na przykład prace społeczne.
Dziewczyno, jeśli nie jesteś trollem to śmiało stwierdzam, że masz IQ na poziomie koleżanki. Idealny przykład doboru naturalnego.

Prace społeczne możesz dostać za niezapłacony mandat (jeśli komornik nie ma skąd ściągnąć zaleglości) lub inne drobne wykroczenie. Z pewnością nie za jazdę na fleku i spowodowanie wypadku.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-22 16:40:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.