jeszcze raz cellulit :-( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-29, 12:30   #1
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101

jeszcze raz cellulit :-(


wiem,ze się powtarzam,ale jestem nową użytkowniczką dlatego proszę o wyrozumiałość ... Mam 25 lat, jestem szczupłą dziewczyną (mam 170 cm i waze 55 kg)i od jakiegos czasu (ok 6 mcy) mam problem z cellulitem na brzuchu !! nie na udach, nie na pupie tylko na brzuchu! Wiem,ze nalezy stosowac różne preparaty, wmasowywac je, ćwiczyć ...i tu właśnie pojawia sie moje pytanie.Jakie cwiczenia na ten problem dotyczący brzucha będą dobre? I w ogole proszę Was o wszelkie pomysły na ten temat Co robić ??? dzięki z góry i pozdrawiam.
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-30, 11:53   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: jeszcze raz cellulit :-(

najlepsze te cwiczonka ktore sa na brzuch czyli te wktorych sie kladziemy zazwyczej na plecach i probujemy sie podniecs, napinaja sie wtedy miesnie brzucha, chryste jak ktos nie cwiczy i dopiero zaczyna to jest wrazenie ze chce brzuch rozwalic. Ale podziwiam za upor bo ja mam kein lust, tzn kiedys troche cwiczylam, teraz wole wcierac preparaty i czekac na cuda hihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-30, 16:49   #3
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Re: jeszcze raz cellulit :-(

dzięki za odpowiedź no tak - czyli po prostu brzuszki ja też nie jestem zbyt wytrwała,ale obawiam się,że preparaty to za mało.Narazie też wcierałam i czekałam na objawienie) No zobaczymy na jak długo starczy mi zapału do brzuszków ...jak już je w końcu zacznę) pozdrówka.
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.