Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskonałości - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-09, 17:23   #31
niezorientowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 131
GG do niezorientowana
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

nie mogę się z Tobą do końca zgodzić...w tym przypadku zostałam "zmuszona" do podania rozmiaru moich dżinsów...32;( a dziewczyna w przymierzalni obok miała spodnie o SZEŚĆ rozmiarów mniejsze!! A nie zmienia to postaci rzeczy, że w sklepach wchodzę w dół 38-40 (oczywiście pewnie ta dziewczyna z przymierzalni obok wchodzi 34-36 jak nie mniejsze). Dodam jeszcze, że mam w pasie 67 cm, co też jest dosyć dużym utrudnieniem przy zakupie spodni, tym bardziej, że za każdym razem pani w sklepie pyta ile mam w pasie. I co z tego, że hipotetycznie wejdę w pasie skoro spodnie zatrzymają mi się na tyłku? I niecierpię tego dziwnego uczucia guli w gardle, jak wychodzę z przymierzalni i mówię poproszę o większy rozmiar. Nie miało to zabrzmieć aż tak dramatycznie ale nie chce mi sięzmieniać tej wypowiedziOczywiście sama znam dziewczyny, które mają figury modelek a mówią, że mają za szerokie biodra czy jakiś inny "defekt". Natomiast w moim przypadku słowa są potwierdzone wizjąTo by było na tyle...
pozdrawiam
niezorientowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 17:25   #32
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Ja moze nie pupe acz uda mam duze ;/ No i bioderka ogolnei niczego sobie. Najgorsze,ze wymiar 92/ 73:[ / 94

Zaraz mija poil roku jak nie pale, mam wakacyjna przerwe w treningach i przytylam cztery kilo ;/ Mam jedne dzinsy z prostymi nogawkami i wciaz nie moge sie do nich przekonac. Jak baleronik.Buuu ((((
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 17:38   #33
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

MoTyleKsw nie zgadzam się, widząc temat wątku skojarzyła mi się moja koleżanka z liceum, latynoskiego pochodzenia. Mimo, że była bardzo szczuplutka i filigranowa to miała ogromniasty tyłek i bardzo szerokie biodra (oczywiście jak na jej warunki).
Moim zdaniem szerokie biodra i wystający tyłek to nie kwestia rozmiaru i tyle!
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 18:30   #34
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Nie kwestia rozmiaru?!
Samo przez się, ktoś ma szerokie biodra=musi mieć większy rozmiar spodni niż wiekszość dziewczyn na mieście, jeśli nie, to znaczy że nie ma szerokoch bioder

jedno to to ze ktos jest nieproporcjonalny
drugie to, że ktoś ma zaprzeproszeniem duży tylek i szerokie biodra

Nie mylmy dwóch zupełnie rożnych spraw.

Niestety nie poudzielam się już, bo wyjeżdżam!

udanych wakacji.
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 18:58   #35
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Cytat:
Napisane przez kasiuuunia_ol Pokaż wiadomość
Ja moze nie pupe acz uda mam duze ;/ No i bioderka ogolnei niczego sobie. Najgorsze,ze wymiar 92/ 73:[ / 94

Zaraz mija poil roku jak nie pale, mam wakacyjna przerwe w treningach i przytylam cztery kilo ;/ Mam jedne dzinsy z prostymi nogawkami i wciaz nie moge sie do nich przekonac. Jak baleronik.Buuu ((((
Wiesz co, na Twoim miejscu bym sie lepiej nie udzielala ze swoimi urojeniami na temat tego, jaka to gruba jestes, bo wkurzasz wszystkie kobiety na tym watku, ktore NAPRAWDE maja na czym usiasc. (teraz bede czekac, az ktos mi zwroci uwage, ze to jest forum dla wszystkich itede itepe, ale pragne zauwazyc, ze watek posiada konkretnego odbiorce wskazanego w tytule) Poza tym - 4 kilo to jeszcze nie powod do rozpaczy. Na Twoim miejscu bym sie raczej cieszyla, ze juz sie nie truje papierosami.

Edytowane przez a-sea-of-honey
Czas edycji: 2007-08-09 o 19:02 Powód: .
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 19:06   #36
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

a sea of honey...Noo jedna normalna
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 19:10   #37
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

e no nieproporcjonalna to nie jestem;-) ale tego nie lubię;-) Taka typowa gruszka. Czemu nie jabłko:-(
To chyba musze się "wypisać: z watku;-) Patrzcie na Beyonce- ...i co?
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 19:26   #38
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Echh Droga Sea-of-honey

Nie bede sie z Toba o to klocic, jestem zakompleksiona jak kazda z Was. Niewiele ponad rok temu schudlam 13 kilo w poltorej miesiaca na glodowce. Mialam dosyc ze zawsze bylam tą brzydka, gruba. Nie mialam zadnego konkretniejszego chlopaka, nie moglam wymieniac sie z kolezankami na ciuchy, nie lubilam chodzic po sklepach bo nie bylo na mnie rozmiarow. Do tej pory mam uraz, wuidzac ze "zwiekszam sie" nie mam ochoty wychodzic z domu, kiedy czuje ze stare ubranie jest na mnei opiete dostaje szalu,wszystko mnei swedzi,goraco mi,denerwuje sie. Moze to glupie,ale tak jest i to prawda, nie glupia bajka. Rozumiem, co to znaczy byc gruba bo sama od zawsez bylam. Wlasni rodzice,brat zawsez mi docinali. Pamietalam to od malucha. Wiec zrozum,ze cztery kilo to kolejny worek zmartwien na moja glowe, jak bardzo nie chcialabuym nad tym zapanowac.

ps.Bardzo sie ciesze ze juz nie pale
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 19:27   #39
Amar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 80
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

co do uwag dziewczyn się zgadzam, ale trzeba brac jeszcze jeden 'gabaryt' pod uwage. wzrost tych 'narzekaczek' ^^
ja mam 160 cm, bioderka w porzadku, ale tak grube uda, ze musze zapomniec o sukienkach czy spodnicach bez rajstop. uda po calym dniu w spodnicy bez rajstop mam tak obtarte, ze az mi sie plakac chce, to jest dopiero straszne.... ;( i bolesne
Amar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 20:11   #40
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Nie kwestia rozmiaru?!
Samo przez się, ktoś ma szerokie biodra=musi mieć większy rozmiar spodni niż wiekszość dziewczyn na mieście, jeśli nie, to znaczy że nie ma szerokoch bioder

jedno to to ze ktos jest nieproporcjonalny
drugie to, że ktoś ma zaprzeproszeniem duży tylek i szerokie biodra
szerokie biodra to nie to samo co obtłuszczone, (szerokie biodra to SZEROKIE KOŚCI BIODROWE)
I ja nie wiem co to znaczy "większy rozmiar niż większość dziewczyn w mieście" ...tzn. przeciętny tak?? w polsce to 36 ale w Anglii powiedzmy 42... więc dziewczyna mająca "szerokie biodra" w Warszawie, w Londynie ma już wąskie.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 20:27   #41
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

a no pewnie to wszystko zalezy od budowy i wzrostu bo moje 97 w tylku przy 164 to troche duzo kurde no skasowal mi sie program do obróbki zdjec i nie moge zmniejszyc formatu bo bym wam wkleila moje kragosci

a tak wogóle co do duzych pup to my polki mamy kompleksy bo u nas w kraju nadal panuje moda na szkieletory wystarczy kuknac na watek o wymiarach na fitness. ja bym musiala obciac pól tylka zeby tyle miec.
a tu w cork duzo cudzoziemców duzo czarnych i wam powiem ze czarne kobietki to dopiero maja tylki!!! nawet jak szczuple to taka anatomia ze tylek wyglada jak pozadlony przez pszczoly albo napompowany!!! - w Polsce sie na to mówi "dupa jak berlin" a czarni znajomi mojego meza mówia ze im wiekszy tylek tym babka seksowniejsza.
__________________
#klubrecenzentki

Edytowane przez goha80
Czas edycji: 2007-08-09 o 20:34 Powód: dopisek :)
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 20:39   #42
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Sprobuj zmniejszyc zdjecie w paincie .
Zaraz zobaxcze te wymiayr na fitness,nie widzialam tego, dziekuje ze powiedziala Murzynki sa straszne brrrr
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 21:02   #43
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
szerokie biodra to nie to samo co obtłuszczone, (szerokie biodra to SZEROKIE KOŚCI BIODROWE)
I ja nie wiem co to znaczy "większy rozmiar niż większość dziewczyn w mieście" ...tzn. przeciętny tak?? w polsce to 36 ale w Anglii powiedzmy 42... więc dziewczyna mająca "szerokie biodra" w Warszawie, w Londynie ma już wąskie.

u nas 36? Interesujące, myślalam, że raczej 38-40.

Ale czy ja pisałam że szerokie biodra to grube biodra? Raczej nie. Sama należę do tych osób, ktore po prostu z budowy mają szerokie biodra. Nie mam szerokich bioder bo tak mi się tłuszczyk rozrósł. Nie jestem gruba, ale mam szerokie biodra i noszę 42. Więc? Nadal nie wiem, w ktorym kierunku
zmierzasz?

A mając szeorkie biodra, automatycznie masz szerszy tyłek. Nie wypuklejszy czy coś, tylko po prostu szerszy, i nie zalozy taka osoba nieszczęsnego rozmiaru 38...
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 21:34   #44
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
A mając szeorkie biodra, automatycznie masz szerszy tyłek. Nie wypuklejszy czy coś, tylko po prostu szerszy, i nie zalozy taka osoba nieszczęsnego rozmiaru 38...
no i tu wczodzi kwestia budowy, filigranowa dziewczyna która ma 1,55 cm wzrostu i nosi rozmiar 34, mając szerokie biodra zmieści się w 38

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Nadal nie wiem, w ktorym kierunku
zmierzasz?
to zwykła dyskusja, wg. mnie można mieć szerokie biodra i mieścić się w nieduże rozmiary. tyle


Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
u nas 36? Interesujące, myślalam, że raczej 38-40.
zależy jaka kategoria wiekowa, ale większość młodych kobiet jak narazie nosi 36
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!

Edytowane przez paulinka_vel_paulinka
Czas edycji: 2007-08-09 o 22:49
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 23:07   #45
paulina_222
Raczkowanie
 
Avatar paulina_222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 56
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
zależy jaka kategoria wiekowa, ale większość młodych kobiet jak narazie nosi 36
młodych kobiet to chyba między 12-18 rokiem życia...

przy okazji: średni rozmiar w Anglii to 16.
__________________
`Dobrze pisać to znaczy czynić myśl widzialną
/Ambrose Bierce/

K.
paulina_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 23:21   #46
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Cytat:
Napisane przez paulina_222 Pokaż wiadomość
młodych kobiet to chyba między 12-18 rokiem życia...

przy okazji: średni rozmiar w Anglii to 16.
no przepraszam, troche generalizowałam co do tych rozmiarów.
Nie wiem, mi się wydaje, że kobiety w Polsce są ogólnie szczupłe, może przesadziłam z tym 36, ale patrząc na Warszawe i okolice, takie odnoszę wrażenie.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 23:50   #47
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Cytat:
Napisane przez kasiuuunia_ol Pokaż wiadomość
Zaraz zobaxcze te wymiayr na fitness,nie widzialam tego, dziekuje ze powiedziala brrrr
link:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=wymiary

wiekszosc tych dziewczyn musi bych szczuplutkich jak modelki 180cm wzrostu, 50 kg 89 w bioderkach...no ale kto jak nie ma czym to sie bedzie chwalil....ech
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 00:10   #48
madzialena87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 43
GG do madzialena87
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

To może i ja się podłącze To moja pierwsza wypowiedż na tym forum (do tej pory tylko się przyglądałam ) Ja również mam dużą pupę i wąską talię czyli typowa gruszka W biodrach 97 a w talii 70 z pupy jestem zadowolona (i to bardzo) Mogę nia kręcić wirować bioderkami itp z czego moj facet jest zadowolny Tylko nóżki mam dosyc grube niestety Aha! Wzrost 168

Pozdrawiam wszystkie gruszeczki cieplutko
madzialena87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 08:44   #49
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Paulina, jakim cudem moznamiec szerokie biodra i mieścic się w nieduże rozmiary!?
Przecież jedno wyklucza drugie?

Może dla ciebie szerokie biodra zaczynają się od 90 cm? i Nie możemy sie dogadać?

Fakt, że ktoś moze byc nieproporcjonalny, i mieć górę mniejszą od dołu, ale jak górę nosi 36 a dół 38 to nadal nie ma szeorkich bioder i dużej pupy. Bosze może ty nie widzialaś szerokich bioder?

No bo do cholery jasnej jak można miec szerokie biodra nosząć rozmiar 38. Nosząc rozmiar 38 ma się w biodrach 94-96. Czy wedlug Ciebie to sa szerokie biodra?
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 10:48   #50
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

czyli jak dziewczyna ma 96 cm w biodrach to nie może powiedzieć, że ma szerokie biodra, a ta która ma 97 cm już może... super rozumowanie... to jest twój punkt widzenia, ktoś inny może uważać, że przy swoim 1,56 wzrostu nawet te 96cm w biodrach to dużo.
Świat nie jest czarno-biały i ludzi nie należy oceniać jedną miarą ( w tym przypadku nawet dosłownie), każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ja Ci poprostu chciałam pokazać różne punkty widzenia. troszke tolerancji.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 11:59   #51
Amar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 80
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
czyli jak dziewczyna ma 96 cm w biodrach to nie może powiedzieć, że ma szerokie biodra, a ta która ma 97 cm już może... super rozumowanie... to jest twój punkt widzenia, ktoś inny może uważać, że przy swoim 1,56 wzrostu nawet te 96cm w biodrach to dużo.
Świat nie jest czarno-biały i ludzi nie należy oceniać jedną miarą ( w tym przypadku nawet dosłownie), każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ja Ci poprostu chciałam pokazać różne punkty widzenia. troszke tolerancji.

jezeli to Ty jestes w avatarze, to musze Cie zasmucic, w cale nie masz szerokich bioder
jestem o pol ciebie szersza.
Amar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 12:08   #52
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Dziewczęta, nie kłócić się! Na załączonym obrazku widać o co chodzi z tymi szerokimi biodrami. Tu nie chodzi o centymetry, bo równie dobrze ktoś kto ma 100 czy więcej może nie mieć szerokich bioder w stosunku do całej swojej sylwetki. Są kobiety "szerokie" w biodrach, a patrząc z boku są "płaskie" (ja tak mam) - a są takie, które z przodu są węższe a cm mają tyle samo (vide: obrazek). I ja mam szerokie biodra mając rozmiar 38 tak jak wcześniej miałam szerokie biodra nosząc rozmiar 34/36.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biodra.JPG (31,0 KB, 97 załadowań)
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 12:10   #53
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Cytat:
Napisane przez Amar Pokaż wiadomość
jezeli to Ty jestes w avatarze, to musze Cie zasmucic, w cale nie masz szerokich bioder
jestem o pol ciebie szersza.
ach ten urok robienia zdjęć z pewnej perspektywy moje bioderka na pewno nie należą do szczupłych
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 13:11   #54
mystify
Raczkowanie
 
Avatar mystify
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 100
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Hmm to są duże pupy? Duże biodra? I to jest wlasnie to co mnie wkurza najbardziej. Że to wlasnie te osoby szczupłe mają największy problem z zaakceptowaniem siebie. A ja co mam powiedziec jak noszę 42 i mam w biodrach 106 i akceptuje siebie w pełni i uważam siebie za osobę atrakcyjną. nawet bardzo.;/ A tutaj płaczą że mają 38. Nieeee nic tylko sie zabic. Jak tu będa pisac takie co mają duże tyłeczki w rozmiarze 38 to ja się już tu nie udzielam. Brrr

Do cholery jasnej to jakie wy rozmiary chciałybyście nosić? 34 :/
Popieram w 100%
mnie to dobija jak pisze ktos kto nosi rozmiar 38 że jest gruby i to tuszuje.. Ja nosze 42 .. więc mam co tuszować.. nawet aż za ;] przy moim minimalnym wzroscie..
__________________
. . . Bóg mnie stworzył a szatan opętał , na zawsze zostanę grzeszna i święta . . .

mystify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 14:41   #55
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

ale tak sobie wtrace jak ktos nosi rozmiar 42, to moze problemem wcale nie byc duzy tylek, bo ma i gore i dol proporcjonalnie w tym samym rozmiarze. Wiec problemem jest np. jak optycznie wydluzysz, wyszczuplic cala sylwetke a nie konkretnie te biodra. Wiec ten watek sie nie przyda na nic takiej osobie

Moja mama np. nosi gora: 36, dol: 40. I to trzeba tuszowac, bo rzuca sie w oczy wlasnie tylek duzy.. I co z tego, ze nie jest tak duzy jak przy rozmiarze 44? Wiec analogicznie jakbym ja nosila gore 34 a dol 38, to to jest duzy tylek w stosunku do sylwetki bo jest az o 2 rozmiary wiekszy. I potrzebne porady jak zatuszowac duza pupe No chyba ze to bylby watek: kto ma najwiecej w biodrach

jak ta dziewczyna ze zdjecia nie ma 38 ale nie ma problemu duzego tylka bo jest proporcjonalna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z4089880X.jpg (96,8 KB, 156 załadowań)
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 15:02   #56
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Kolejna szerokobiodrzasta wizazanka wita!

Ja mam równo 90cm, a w talii 62, biust niestety 80 dlatego mnie denerwuja moje szerokie biodra bo jestem nie proporcjonalna, nogi mam szczupłe, pupe małą a biodra szerokie.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 15:10   #57
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

hehe wg filozofii mojej mamy to powinno byc 90 - 60 - 90 czyli jakies 30 cm róznicy miedzy tym a tym ja mialam takie wymiary jak ty gdy mialam 16 lat. wygladalam jak wieszak bo te biodra to mi wystawaly nawet przez dzinsy chciala bym mies tak teraz a teraz po 10 latach to biuscik mi sie po ciazy zaokraglil, ale bioderka i pupa sie rozrosly i maja kilka cm których wiem ze nie zrzuce. no chyba ze kosztem plaskiego tylka, ale to ja juz wole miec pulchny
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 15:25   #58
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
hehe wg filozofii mojej mamy to powinno byc 90 - 60 - 90 czyli jakies 30 cm róznicy miedzy tym a tym ja mialam takie wymiary jak ty gdy mialam 16 lat. wygladalam jak wieszak bo te biodra to mi wystawaly nawet przez dzinsy chciala bym mies tak teraz a teraz po 10 latach to biuscik mi sie po ciazy zaokraglil, ale bioderka i pupa sie rozrosly i maja kilka cm których wiem ze nie zrzuce. no chyba ze kosztem plaskiego tylka, ale to ja juz wole miec pulchny
Myślę, że i ja po ciąży jeszcze się zaokrągle...poki co to najbardziej mnie denerwuja takie kosci co mam jakby nad biodrami, miednicy czy jakos tak, mam bardzo wystajace i jak leze na brzuchu to mi sie w łózko wbijaja..
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 17:00   #59
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
czyli jak dziewczyna ma 96 cm w biodrach to nie może powiedzieć, że ma szerokie biodra, a ta która ma 97 cm już może... super rozumowanie... to jest twój punkt widzenia, ktoś inny może uważać, że przy swoim 1,56 wzrostu nawet te 96cm w biodrach to dużo.
Świat nie jest czarno-biały i ludzi nie należy oceniać jedną miarą ( w tym przypadku nawet dosłownie), każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ja Ci poprostu chciałam pokazać różne punkty widzenia. troszke tolerancji.


Dziewczyno, czy ty umiesz czytac ze zrozumieniem? Czy ja napisąlam cokolwiek takiego, że cytuje "jak dziewczyna ma 96 cm w biodrach to nie może powiedzieć, że ma szerokie biodra, a ta która ma 97 cm już może"
jak znajdziesz taką moją wypowiedź to pokłony Ci biję. nosząc 40 kobieta jest w sam raz.

I powtarzam po raz enty że jedno, to być nieproporcjonalnym, drugie to to że ktoś ma, może mieć szerokie biodra.

Koniec kropka i koniec kłótni :P bo za 3 godziny wyjeżdżam :p Więc już nie zdążę
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 18:41   #60
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Cytat:
Napisane przez kasiuuunia_ol Pokaż wiadomość
Echh Droga Sea-of-honey

Nie bede sie z Toba o to klocic, jestem zakompleksiona jak kazda z Was. Niewiele ponad rok temu schudlam 13 kilo w poltorej miesiaca na glodowce. Mialam dosyc ze zawsze bylam tą brzydka, gruba. Nie mialam zadnego konkretniejszego chlopaka, nie moglam wymieniac sie z kolezankami na ciuchy, nie lubilam chodzic po sklepach bo nie bylo na mnie rozmiarow. Do tej pory mam uraz, wuidzac ze "zwiekszam sie" nie mam ochoty wychodzic z domu, kiedy czuje ze stare ubranie jest na mnei opiete dostaje szalu,wszystko mnei swedzi,goraco mi,denerwuje sie. Moze to glupie,ale tak jest i to prawda, nie glupia bajka. Rozumiem, co to znaczy byc gruba bo sama od zawsez bylam. Wlasni rodzice,brat zawsez mi docinali. Pamietalam to od malucha. Wiec zrozum,ze cztery kilo to kolejny worek zmartwien na moja glowe, jak bardzo nie chcialabuym nad tym zapanowac.

ps.Bardzo sie ciesze ze juz nie pale
Przepraszam, ze tak na Ciebie najechalam, ale nie mialam pojecia o Twoim problemie (bo skad?). Rozumiem, co czujesz, bo do teraz miewam trudnosci z zapanowaniem nad swoja samoocena i postrzeganiem ciala. Mysle, ze nastepnym razem wystarczy, abys przed wyslaniem posta jeszcze raz go przeczytala i przemyslala, bo widze, ze sama sobie zdajesz sprawe z bledu, w ktorym tkwisz. Moze w ten sposob utrwalisz sobie w glowie ten "prawidlowy" sposob myslenia? Zycze Ci wszystkiego... zaakceptowanego. Przepraszam za offtop, ale uznalam, ze jest potrzebny.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.