Samodzielne cieniowanie włosów :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 08:00   #151
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Po cieniowaniu świetnie Ci sie włoski układają super
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:18   #152
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Dziewczyny które same sie strzygą(nie fryzierki)

Pewien pan w tym wątku napisał, że do cieniowania dobre są degażówki, jednak ja znalazłam na innym forum takie informacje o nich:

"Ja bym sie zastanowila nad tymi nozyczkami. Nie to, ze odradzam, ale przemysl to. Jesli masz ladne proste wlosy to ok, ale jesli masz takie jak ja - geste ze sklonnoscia do falowania i do lokow - to odradzam.Ja sobie zmniejszylam objetosc wlosow tymi nozyczkami i lipa, moje wlosy wygladaly jak siano, jakbym miala strasznie zniszczone. Fryzjerka powiedziala, ze moje wlosy mozna tylko pocieniowac, ale nie degazowac. A teraz mam ladne, gladziutkie wloski."

" Dokladnie, madzia4 ma racje, cieniuje u fryzjera zwyklymi nozyczkami, ale teoretycznie to nie sa zwykle nozyczki takie za 5zl tylko nozyczki fryzjerskie za min.100zl i ktore nie urywaja wlosa i go nie niszcza tylko ladnie tna. Degazowki natomiast sluza do degazowania, czyli zmniejszania objetosci wlosow.Nie widac jak sa uciete wlosy tak jak w przypadku cieniowania widac kazda dlugosc, tylko jest tych wlosow mniej na glowie."

a teraz moje pytanie:
ponieważ posiadam baaaardzo kręcone włosy, z których jestem dumna i kocham jak mam ich dużo na głowie, to boję się, że chcąc jedynie je wycieniować tymi nożyczkami (zwykłe warstwy by się lepeij kręciły i układały) to właśnie je przerzedzę ; / a ja chcę ich mieć jak naj więcej.
Burza zdrowych loków : D

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2009-04-20 o 22:24
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:23   #153
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

zrobiłam to dzisiaj tą metodą.
mam kręcone włosy
jestem zadowolona z efektu.
nie wyszło mi do końca to co chciałam bo jeszcze nie ejstem wprawiona, ale wykonałam na tyle dużo warstw , że wygłada to ładnie i nie narzekam wręcz się cieszę, że teraz lepiej się układają : >
pierwszyraz jednak był ostrymi zwykłymi nożyczkami, kolejny planuję z profesjonalnymi do cieniowania : >


Jeśli chodzi o efekt to podobny do tego nieco powyżej tyle, że ja mam większą burzę loków i najkrótszą warstwę zrobiłam dłuższą niż moja poprzedniczka. mam zbyt kręcone i bałabym się na taką prawie grzywkę : ( a natomiast najdłuższe pasma ma dużo dłuższe ponieważ nie chciałam schodzić z długości, bardziej zależało mi na wycieniowaniu przy twarzy bo już się nie układały ; / może jak da radę wkleję zdjęcie. a moje "przed" znajdziecie w metamorfozach w moim wątku o tym, że liczę na pomoc w doborze fryzury i takie tam : P.

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2009-04-20 o 22:49
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 15:31   #154
Malageńja
Przyczajenie
 
Avatar Malageńja
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: okol. W-wy
Wiadomości: 15
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy - ja już po :)

właśnie pocieniowałam sobie włosy do ramion wg metody kucyków na czubku (z coraz mniejszej ilości włosów), każdy kolejny obcinany 2 cm - wyszło rewelacyjnie!!
do tego szybko i bez stresu, że fryzjerka nie zrozumie, albo postanowi zrealizować własną wizję, która nam wyjdzie bokiem

także pozdrawiam autorkę wątku i wszystkich doradzających - bo temat jest niezwykle przydatny

i od siebie dodam, że nie lakierowałam włosów, jak podają np. tutaj:
https://polki.pl/uroda_wlosy_galeria...0&cmc_id=47283
tylko po prostu ścinałam brudne - przed myciem - przez co same z siebie były sztywniejsze, więc zero problemów

Edytowane przez Malageńja
Czas edycji: 2009-06-23 o 15:32
Malageńja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 12:16   #155
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

Cytat:
Napisane przez Malageńja Pokaż wiadomość
właśnie pocieniowałam sobie włosy do ramion wg metody kucyków na czubku (z coraz mniejszej ilości włosów), każdy kolejny obcinany 2 cm - wyszło rewelacyjnie!!
do tego szybko i bez stresu, że fryzjerka nie zrozumie, albo postanowi zrealizować własną wizję, która nam wyjdzie bokiem

także pozdrawiam autorkę wątku i wszystkich doradzających - bo temat jest niezwykle przydatny
moglabys zamiescic zdjecie?

ale mnie nakrecilyscie tutaj.. a mialam zapuszczac wlosy na prosto.. jednak ciezko zyc bez cieniowanych wlosow (a patrzac teraz, na te, ktore mam - tesknie za moimi wystrzepionymi ).

pamietam, jak mi moja fryzjerka (ktora opuscila moje miasto ), zawinela mi wlosy w rulonik i nacinala na konach - ahhh . takze metoda sprawdzona, nie rozumiem, czemu ktos z postu jakos 2 lata temu, odradzal te metode?

i czy moglaby ktoras zamiescic zdjecie jak te kucyki na glowie zrobic? mam (po fryzjerze ) krotkie wlosy, takze nie moge eksperymentowac.

gdzie moglabym kupic specjalne nozyczki fryzjerskie? poleci mi ktos ?

i jeszcze cos ! jak nazywa sie sciecie koncowek, jak pokazuje to moj rysunek w paincie (zalacznik)? powiedzialam fryzjerce, zeby koncowki podciela blablala, a ona mi wziela nozyczkami z zabkami pociachala.. a to nie ten efekt chcialam ;/.

Edytowane przez wspaniala
Czas edycji: 2014-02-12 o 21:46
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 15:30   #156
KiMi02
Raczkowanie
 
Avatar KiMi02
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 49
GG do KiMi02
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

Witajcie Mam takie pytanko do Was odnośnie medoty kitków, jeśli weźmiemy trzy kitki jeden pod drugim to ścinamy od góry lekko na ukos czy prosto, bo jeśli prosto to na moje otrzyma się tzw. schody.
Chciałabym dzisiaj wypróbować tą metode
czekam na odpowiedź
__________________
Pozdrowionka
Kamilka
KiMi02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 14:09   #157
just julia
Raczkowanie
 
Avatar just julia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 49
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

mam obciętą grzywkę na skos, ale bez cieniowania... troche dziwnie to wyglada, wiec chcialabym sama troche pocieniowac, ale teraz pytanie... poniewaz nie chce jej skracac to moge tylko tak jakby gorna warstwe pocieniowac? i czy same koncowki czy tez tak od polowy dlugosci?
__________________
'w życiu wszystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...' // dziekuje! ; *
muaah ;*

18.08.2010 - [L]kowy sukces i zdane prawko.
just julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 17:52   #158
KiMi02
Raczkowanie
 
Avatar KiMi02
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 49
GG do KiMi02
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

Cytat:
Napisane przez just julia Pokaż wiadomość
mam obciętą grzywkę na skos, ale bez cieniowania... troche dziwnie to wyglada, wiec chcialabym sama troche pocieniowac, ale teraz pytanie... poniewaz nie chce jej skracac to moge tylko tak jakby gorna warstwe pocieniowac? i czy same koncowki czy tez tak od polowy dlugosci?

Żeby nie była taka prosta i nie leżała tak przylegle do czoła powinnaś ją lekko pocieniować od dołu czyli nożyczkami pionowo obcinać końcówki, a jeśli chodzi o pocieniowanie długości grzywki to bierzesz małe pasemka grzywki i ukośnie jadąc na dół nożyczkami przycinasz lekko grzywkę, tylko uważaj żeby nie uciąć pasemka w całości.
Jak mi się uda to zaraz dodam jakiś obrazek przedstawiający jak to zrobić.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez KiMi02 Pokaż wiadomość
Żeby nie była taka prosta i nie leżała tak przylegle do czoła powinnaś ją lekko pocieniować od dołu czyli nożyczkami pionowo obcinać końcówki, a jeśli chodzi o pocieniowanie długości grzywki to bierzesz małe pasemka grzywki i ukośnie jadąc na dół nożyczkami przycinasz lekko grzywkę, tylko uważaj żeby nie uciąć pasemka w całości.
Jak mi się uda to zaraz dodam jakiś obrazek przedstawiający jak to zrobić.
http://yfrog.com/cbobrazekp
__________________
Pozdrowionka
Kamilka
KiMi02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 12:20   #159
just julia
Raczkowanie
 
Avatar just julia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 49
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

Cytat:
Napisane przez KiMi02 Pokaż wiadomość
Żeby nie była taka prosta i nie leżała tak przylegle do czoła powinnaś ją lekko pocieniować od dołu czyli nożyczkami pionowo obcinać końcówki, a jeśli chodzi o pocieniowanie długości grzywki to bierzesz małe pasemka grzywki i ukośnie jadąc na dół nożyczkami przycinasz lekko grzywkę, tylko uważaj żeby nie uciąć pasemka w całości.
Jak mi się uda to zaraz dodam jakiś obrazek przedstawiający jak to zrobić.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------


http://yfrog.com/cbobrazekp
dziekuje Ci bardzo ;*
__________________
'w życiu wszystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...' // dziekuje! ; *
muaah ;*

18.08.2010 - [L]kowy sukces i zdane prawko.
just julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 14:33   #160
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

no coz,ja sie was naczytalam i wczoraj pocieniowalam sobie wlosy efekt....oszalamiajacy jak dla mnie nawet nie myslalam,ze samemu da sie to zrobic. teraz z tylu mam krociuchne na czubku glowy, takie,ze po nastroszeniu moge miec irokeza, a z boku i z przodu mam dlugie proste
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 20:21   #161
magicashley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Arrow Cieniowanie włosów(sanodzielne)

Witam serdecznie wiem ze już był watek na taki temat,ale dość dawno.Mam pytanie odnośne cieniowania.Ostatnio byłam u fryzjera poprosiłam żeby wycieniowała mi końcówki ale nie o taki efekt mi chodziło.Moje końce wyglądają jakby były obcietę na prosto bez żadnych pazurków.Z tego co wiem to da się samemu pięknie wycieniować włosy,lecz nie do końca wiem czy da sie zrobić mniej więcej takie coś.Może dołącze fotki kilku fryzur o taki mniej wiecej efekt mi chodzi .Domyślam się że żęby uzyskać taki efekt trzeba użyć prostownicy włosy mam półdługie mniej więcej do ramion,ale muszę coś z nimi zrobić fajnego żeby mi się podobały przez ten czas kiedy bedę je zapuszczała.Proszę o rady oraz z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg japona.jpg (13,6 KB, 393 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cieniowane.jpg (32,8 KB, 404 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura11.jpg (31,8 KB, 653 załadowań)
magicashley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 10:07   #162
magicashley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Chyba nikt mi nie odpisze
magicashley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 15:38   #163
Lusia231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: jak samemu obcinać włosy???????

Ja widziałam jak obcinać samemu...: a było tak: włosy związane w kucyk na głowie(tu gdzie zwykle przedziałek)nożyczkami obcinamy przy gumce i głowie- wychodzi-2-3cm za uszy.









Hej! The best...
Lusia231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 13:44   #164
morell
Rozeznanie
 
Avatar morell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 873
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

dołączam się od pytania potrzebuję pilnie pocieniować włosy, dosyć mocno, ale nie chciałabym stracić na ich długości metodą z kucykami to wyglądałoby tak, że najpierw związuję wszystkie włosy i ciacham powiedzmy 5 cm, później związuję odrobinę mniej włosów i ciacham tak? ale w tych późniejszych kucykach ciacham mniej niż w pierwszym czy więcej?
Pozdrawiam i licze na odpowiedź
__________________
wymiana ciuszków
morell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 10:09   #165
coccinelle7
Zadomowienie
 
Avatar coccinelle7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 1 188
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

ja, tak samo jak ktoś już tu wcześniej pisał, mam uraz do fryzjerów jak miałam ok 12 lat pewna fryzjerka zrobiła mi masakrę na głowie i od tamtego czasu obcinam się sama i jestem mega zadowolona od kilku lat obcinam i cieniuje sobie tylko grzywkę, ale teraz zrobiłyście mi smaczka na reszte włosów co do grzywki to najważniejsze: zawsze obcinajcie dłuższą niż na prawde chcecie, bo ona się i tak później uniesie! a co do cieniowania zawsze stosuje 2 metody: ruloniki i podnoszenie do pionu do góry i ciach. i wychodzi pozdrawiam
__________________
coccinelle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 10:25   #166
morell
Rozeznanie
 
Avatar morell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 873
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

Obcięłam sobie włoski metodą "na kucyki" i naprawdę świetnie wyszło końcówki od razu zniszczone znieknęły a z długości zcięłam jedynie z 3 cm fryzurka jest śliczna już nigdy nie pójdę do fryzjera:P

__________________
wymiana ciuszków
morell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 09:35   #167
monlisa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: jak samemu obcinać włosy???????

Hej dziewczyny ciekawy wątek tutaj powstał ja mam fajny link z instrukcją jak najłatwiej obcinać włosy w domowych warunkach. https://polki.pl/uroda_wlosy_galeria...r_01_page_no=0 ale sama osobiście się lękam wypróbować na sobie ponieważ będzie to mój pierwszy raz I mam prośbę jeśli któraś z Was zdecyduje się po eksperymentować na własnych włosach to plis prześlijcie foty z efektem końcowym. albo na wizaż albo na castora_fiber@interia.pl powodzenia dziewczyny
monlisa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 18:11   #168
93rudaa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

Ja powiem tak... poprostu uciaz kilka kosmyków w dół głowy w sensie metoda slizku... lapiecie wlosy i na tej dlugoaci gdzie chcecie miec jakrótsze lapiecie i lecicie w doł xD nie wiem jak to inaczej wytłumaczyc xD jestem w technikum fryzjerskiem i nie radze tego robi normalnymi nozyczkami gdyz iz niszcza one wlosy i nie zamykaja końcowek by sie nie rozdwajaly... najlepiej isc do jakiejsc churtowny fryzjerskiej jezaeli bardzo chcecie zrobic to sami i kupic jakies nożyczi albo elpeij po prostu iśc do fryzjera ktory sie na tym zna Pozdrawiam
93rudaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 12:43   #169
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

ja sobie chyba jutro pocieniuje wloski bo jak tak czytam ten watek to coraz bardziej mam na to ochoteznalazlam nawet taki filmik. moze komus sie przyda
http://www.youtube.com/watch?v=VW26bKpQZIg
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 11:41   #170
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

Ja bym też chciała wycieniować włosy mam długie , i trochę się boję wycieniować podanymi przez was metodami ...może jeśli wstawicie fotki po takim obcięciu włosów jak wyglądają to może dodacie mi odwagi ....xD nie wiem czy mam iść do fryzjera ale z tego co tutaj słyszę , to chyba się nie opłaca iść ...doradźcie mi jak to zrobić (chodzi o wycieniowanie długich włosów ) bo chcę mieć tylko takie postrzępione nie żeby obcinać je niewiadomo jak pozdrawiam ^^ !
arashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 10:32   #171
Malageńja
Przyczajenie
 
Avatar Malageńja
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: okol. W-wy
Wiadomości: 15
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

Arashi - wejdź na youtube na ten link, który podaje wyżej Kitty - obejrzyj ten filmik i wszystkie pokrewne z listy obok - jeśli po tym się nie odważysz - to lepiej idź do fryzjera...
Malageńja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 13:41   #172
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

Witam!
JEstem tu nowa...aczkolwiek zagladam tu dosc czesto ,bo i ciekawie u Was Duzo si emozna dowiedziec tak jak np.dzis.Wymyslilam sobie zeby corce grzywke zrobic i pocieniowac wlosy bo niestety od fryzjera wyszla w takim samym stanie jak weszla... dziwne..no coz...O scinaniu wlosow niemam bladego pojecia jakos nigdy nie wychodzilo mi samodzielne obcinanie sobie grzywki hihihi. Ale po przeczytaniu waszych postow(DZIEKI!!!!) scieniowanie wlosow mojej 5 letniej coreczce bylo drobnostka i grzywka tez wysla super potem wrzuce jakas fotke)
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 20:56   #173
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 12:37   #174
goniiia
Raczkowanie
 
Avatar goniiia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 172
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

Ślicznie ci wyszło. Ja kiedyś sama sobie cieniowałam, ale teraz zapuszczam.
Tylko ja mam falowane włosy.
goniiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 18:25   #175
aniulka9959
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

Cytat:
Napisane przez Surya Pokaż wiadomość
wiecie co wpadłam na świetny pomysł trochę boję się na swoich włosach tak eksperymentować, żeby potem nie płakać i wymyśliłam, że poszukam na strychu moich starych lalek Barbie i najpierw nim poobcinam włosy tymi sposobami jak efekt mi się spodoba to przeniosę go na swoją głowę


Och Ach i ech!
Genialny sposobik >
Sama wypróbuję xDD
Bieeedne lalki
aniulka9959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 13:01   #176
xgus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: jak samemu obcinać włosy???????

Cytat:
Napisane przez massakra Pokaż wiadomość
mam pytanie: nie chodzę do fryzjera, włosy obcinam sobie samam lub robi to moja mama... fryzury wychodzą





mi ze zmiennym skutkiem chciałabym dowiedzieć się coś na temat fryzjerskich trików...jak i czym cieniować włosy, robic pazurki i tym podobne

dobre rady wypróbuję na sobie
ja sama mam nozyczki do cieniowania włosów i obcinam włosy sama. Wizyty u fryzjera nie zawsze przynosiły zadowalający efekt . Mam straszny nie ład na głowie wiec włosy moge ciac jak chce bo gdy je ułoże efektów ubocznych nie widać a co do wypowiedzi na temat ciecia włosów maszynka do golenia to owszem ale wtedy juz musisz to robic regularnie ale tak czy owak nie jest to zdrowy zabieg dla włosów pozdrawiam i mam nadzieje ze ci sie uda
xgus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 00:17   #177
oktavvia
Raczkowanie
 
Avatar oktavvia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 36
Dot.: jak samemu obcinać włosy???????

Pamiętam jak miałam 16 lat, pokusiłam się, żeby przyciąć sobie samodzielnie włoski z przodu, blisko buzi. Nie dość że skróciłam je o ponad polowe, to jeszcze potwornie krzywo. Nigdy nie zapomnę miny fryzjerki, która poprawiała mi moje "dzieło"
oktavvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 17:29   #178
czarna22552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

ja mam podobnie tylko ze wloski mam dluzsze sama tez sobie robilam tylko ze ja jestem fryzjerka
czarna22552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:18   #179
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

no takie jak załączyłaś fryzurki, to nie wiem, czy można samemu pocieniować, trochę to trudne jest, no i te sa bardzo perfekcyjne
ja sobie sama ciacham, zwykle tył, na krótko, żeby można było nastroszyć, a z przodu i boki zostawiam długie. takie lubię j-rock'owe klimaty, więc tak się cieniuję i jakoś jestem zadowolona.
a wiecie,czemu? bo NIGDY przenigdy nie wyszłam zadowolona od fryzjera, wiec postanowiłam, że sama dam radę!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:12   #180
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

dokładnie. sama od prawie roku daję sobie rade,,,fryzjerzy to jakaś marna profesja. niektórzy są dobrzy ale są drodzy i zazwyczaj robią nam fryzury wedlug swojego artystycznego widzimisie - ale wtedy wychodzi genialnie.
chodzi mi o to ze wielu tych dobrych i uznawanych i tak tnie po swojemu a i tak klientka wyglada genialnie.

w sumie zawsze zastanawialo mnie czy panie po metamorfozach potrafia pozniej tak samo ulozyc fryzury jaki im wymyslono?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-28 16:30:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.