dermatolog TARNOW!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-26, 07:20   #1
tysiulka992
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 397

dermatolog TARNOW!!!


Poszukuje dobrego dermatologa z tarnowa lub okolic... Walcze z tradzikiem i w sumie dr piotrowicz udalo sie go wyleczyc.. ale bez znalezienia przyczyny.. i wydaje mi sie ze znow powoli powraca.. Prosze o pomoc!! szukam dermatologa ktory nie tylko leczy ale szuka przyczyny i na jej podstawie przepisuje leki!
tysiulka992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 09:51   #2
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: dermatolog TARNOW!!!

Witaj, ja leczę się u p. Jantas w przychodni na M.C Skłodowskiej na necie ma sporo dobrych opinii. U mnie standardowo obyło się bez badań, wymazów i innych takich rzeczy szukających przyczyny, ale dostałam antybiotyk Tetralysal i ( odpukać) na razie mi przechodzi i mam nadzieję, że trądzik po skończeniu leczenia nie wróci. Trzymam kciuki za całkowite wyleczenie
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 11:12   #3
tysiulka992
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 397
Dot.: dermatolog TARNOW!!!

no ja tez go zazywalam.. i niesety powoli wraca po 4 miesiacach.. ;/
ale moze u ciebie bedzie inaczej ;*
tysiulka992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 17:37   #4
karlydt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: dermatolog TARNOW!!!

ja bylam tydzien temu u pani ireny tomczyk. jest bardzo konkretnm lekarzem, wywarla na mnie dobre wrazenie, wytlumaczyla co jak i dlaczego. efekty kuracji juz widac. nie mam nowych syfków tyle,ze mam lekko wysuszona skore. zobacze jak bedzie dalej.
karlydt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 23:46   #5
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: dermatolog TARNOW!!!

Hej ponowie pytanie, czy moze ktos polecić dobrego dermatologa w Tarnowie? Mam problem natury alergicznej, aczkolwiek żaden Dermatolog do tej pory nie był w stanie mi konkretnie powiedzieć co dokładnie mi dolega. Od długiego juz czasu biorę codziennie tabletki antyalergiczne i jest ok, wystarczy ze raz zapomnę od razu problem sie pojawia . Zawsze chodziłam do przychodni Skłodowskiej, aczkolwiek tym razem chyba pójdę prywatnie. Czy możecie kogoś polecić? Dzięki za każda pomoc!
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 09:22   #6
karlydt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: dermatolog TARNOW!!!

ja bylam u piotrowskiej?? i u p ireny zapomnialam nazwiska(dwuczlonowe) ponoc najlepsze w tarnowie a rozoznaly u mnie tlusta skore z tradzikiem pospolitym a druga z tradzikiem rozowatym. i nic nie robily sobie z tego, jak mowilam, ze skora mi schodzi platami. po zaoisanych lekach wysuszajacych do skory tlustej skora zaczela schodzic jeszczez bardziej ... poszlam do dermatologa w krk i oto mam skore bardzo sucha wrazilwa z hormonalnymi zmianami tradzikowymi i odpowiednie leki... problem zniknal
karlydt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 18:26   #7
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: dermatolog TARNOW!!!

Czyli w Tarnowie nie bardzo polecasz? A w Krakowie kogo? Ewentualnie nie tyle, co dermatologa, a alergologa może ktoś dobrego polecić? W Tarnowie, no badz ewentualnie w Krakowie?
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 10:03   #8
Blackigirl
Raczkowanie
 
Avatar Blackigirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 443
Dot.: dermatolog TARNOW!!!

w krakowie alergolog doc. Czarnobilska! nieoceniona, jedyna Wielka, bardzo mi pomogla serdecznie polecam
__________________
Blackigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 14:58   #9
Kreciola
Raczkowanie
 
Avatar Kreciola
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 212
Dot.: dermatolog TARNOW!!!

Alergolog najlepszy na całą okolicę Tarnów i okolice to jest pani doktor Joanna Podhajny z Dąbrowy Tarnowskiej, Przyjmuje w szpitalu w DT oraz u siebie w domu gdzieś na ul. Zazamczej. (Zazamczu).
NIEOCENIONA, JEDYNA NAJLEPSZA!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
"Diab☠le, ty głup☠ku, jeżeli się powieszę, to ko☠go będziesz dręczył? " - Barbara Rosiek
_____________
Kreciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-06 15:58:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.