Suche wlosy - Pomocy!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-15, 15:10   #31
crazyslave
Raczkowanie
 
Avatar crazyslave
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 129
Dot.: Suche wlosy - Pomocy!!

chyba sama za niedlugo bede miala ten problem...chociaz jestem blondynka od niedawna Pamietam jak bardzo przesuszone byly moje wlosy na poczatku ale zarzucilam sobie kilka odzywek i maseczke z avonu no i jest ok
crazyslave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-15, 15:16   #32
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: Suche wlosy - Pomocy!!

Dla mnie maseczki z Avonu nie sa dobre, poprostu nie wiedze po nich zadnych efektow
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-15, 15:23   #33
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: Suche wlosy - Pomocy!!

A ja polecam szampon i odżywkę Gliss Kur płynny jedwab, włosy są mięciutkie, lśnią i super pachną. Do kupienia w drogerii.
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-15, 21:45   #34
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Suche wlosy - Pomocy!!

oj zgadzam sie Polecam taze całą serie gliss kur a pozatym moze warto by było zainwestowac w maseczke Dave intensywne nawilzanie??
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-15, 22:53   #35
vvenus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 171
Dot.: Suche wlosy - Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez sylweczka
oj zgadzam sie Polecam taze całą serie gliss kur a pozatym moze warto by było zainwestowac w maseczke Dave intensywne nawilzanie??
dolaczam sie! mimo ze mam wlosy przetluszczajce sie to dwa razy w tygodniu stosuje te maseczke Dove zeby nawilzyc pozadnie wloski bo regulranie chodze na basen a chlor niszczy straszliwie wlosy
vvenus89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 07:20   #36
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Suche wlosy - Pomocy!!

ostatnio kupilam za 15zl Pantene krem regenerujaco odbudowywujacy , uzylam o dopeior raz ale moje wlosy po umyciu byly inne niz zawsze bo do tej pory uzywalam REne blanche odzywki(sklep fryzjerski okolo 40zl).kOMBINUJE TEZ Z ODZYWKAMI DOMOWYMI .
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 07:48   #37
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Suche wlosy - Pomocy!!

Robię blond pasemnka od około 10 lat , więc włosy jak się można domyślić na końcach naprawdę nie wyglądały najlepiej.
Przede wszystkim ograniczam do minimum uzywania suszarki ale czasem się nie da. Wiele odżywek używałam ale efekty były nijakie- od kilku lat stosuję i się nie zawiodłam serum na końcówki z Avonu (ok.15 zl w promocji).Mam odżywkę z Pantene ze złotej serii ale jakoś super efektów nie zauważyłam ale kiedyś przez przypadek nałożyłam tę odżywkę (włosy spięte w koński ogon) w suche włosy i zostawiłam tak na 30 min. następnie spłukałam- i doznałam szoku- włosy o niebo lepsze, bardziej nawilżone choć nie pozbyłam się do końca siana.Doszłam do wniosku , że nie będę ładowała kasy w super odżywki ale będę kupowała takie do 15-20 zł i wcierała w suche włosy . U mnie zdaje to egzamin.Może warto spróbować a zaznaczam , że miałam odżywkę z profesjonalnej serii Schwarzkopfa, maskę Dora (ale jest i tak super), wczoraj użyłam Rene Furturer i jeszcze kilka innych - je wykończę i na pewno nie kupię już nic droższego.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 08:58   #38
Ila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 122
Dot.: Suche wlosy - Pomocy!!

Może Pani Grażynka doradzi coś z serii profesjonalnej na zniszczone i przesuszone końcówki?
Ila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 22:12   #39
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Suche wlosy - Pomocy!!

Oczywiście najlepsze są profesjonalne odżywki i szampony, ale ja polecam coś domowego: dwie łyżki miodu, dwa żółtka, dużo kropel cytryny i łyżka mleka, głowę należy owinąć folią i grubym ręcznikiem. Przedtem oczywiście umyć i podsuszyć, żeby cały twór nie spływał po szyji i twarzy . Taką maseczkę powinno trzymać się na włosach około 40minut. Ja stosowałam taką kurację przez całe zeszłe wakacje co dwa dni i trzymalam maskę przez dwie godziny!!!Efekty były niesamowite!!!Włosy, już po pierwszym razie stały się bardzo miękkie i błyszczące!A po dłuższym stosowaniu bardzo się wzmocniły, przestaly wypadać, łatwo się układały i nie były przesuszone!!! Polecam stosowanie obok chemicznych środków także babcine metody . Wtedy efekty są o niebo lepsze!!!!
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 09:55   #40
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Suche wlosy - Pomocy!!

a ja ci powiem co jest super na włosy suche


Jakiś czas remu strasznie experymentowałam z wlosami i niestety zrobiły się bardzo,bardzo suche....mam kręcone, naturalnie suche włosy a po rozjaśnianiach i cudowaniu to zrobiły się takie suche ze nawet się kręcic nie chciały.

Wczoraj stwierdziłam ze trza z tym coś zrobić wieć moj rytuał przywracania włosów był taki)a musze powiedzieć ze wystarczył jeden dzień czegoś takiego i dziś już mi się ślicznie kręcą):

Najpierw umyłam włosięta;
Póżniej na włosy nałozyłam wspomniany tutaj WAX, nałozyłam na to foliowy czepek i włączyłam farelke(taką dmuchawke z ciepłym powietrzem)i zaczełam ogrzewać włosy przez ten czepek coś ponad pol godziny,zmyłam;
Potem nałożyłam na włosy maseczke intensywnie nawilżającą z DOVE(takie granatowe pudełeczko) i sobie zrobiłam kucyka i tak przez połowe dnia łaziłam z tą maseczką na łbie za mi nawet troche zaschło,i zmyłam pod wieczor;

Nawet nie mgłam uwierzyc jakie miałam nawilżone włosy, jak splukałam włosy ciapnełam je jeszcze SEBORADINEM i juz wysuszyłam.
Włosy po tym były superrrr
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-18, 09:14   #41
Jovifan
Raczkowanie
 
Avatar Jovifan
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 76
Dot.: Suche wlosy - Pomocy!!

Dobra, ale czy takie dlugie trzymanie odzywek, dodatkowo nie szkodzi wlosom??Czy ich nie przeciaza??
__________________
Always keep the faith!!
Jovifan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 09:30   #42
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Suche wlosy - Pomocy!!

no wiesz jak mam suche włosy to mi nie obciąża bo nie ma jak, moje wlosy wręcz wpijają odrzywke....robie takie kuracje zawsze po jakimś cudowaniu czyli jakies 4 lata co jakis czas i nigdy po czyms takim mi sie nie nie działo złego a wrecz to był jedyny ratunek dla moich włosów bo takie trzymanie przez 5 minut otrzywki nie sprawia ze są nawilzone dlatego tak długo trzymam.
Nie wydaje mi się zeby to jakos obciążało,u mnie w kazdym razie nie a u ciebie to nie wiem jak by było.....możesz raz sprobowac i zobaczysz jak bedzie
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 10:12   #43
M_ija
Przyczajenie
 
Avatar M_ija
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9
suche włosy

Mam bardzo suche i zniszczone włosy, przez to ze ciagle je prostuje ale musze bo inaczej musiałabym miec zwiazane.
Moze znacie jakies fajne odzywki, które wmacniaja i odbudowuja włosy.
Z gory dzieki za rady.
M_ija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 12:22   #44
AP_niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 224
Dot.: suche włosy

Używam odżywki Pantene Pro-V Intensywna regeneracja i jestem bardzo zadowolona. Jeszcze miesiąc temu narzekałam tak jak Ty, a teraz moje włoski są miękkie, nawilżone i ładnie się układają.
Po każdym umyciu wcieram odżywkę we włoski nakładam folie i na to ręcznik i chodzę z tą odżywką ok.pół godzinki później zmywam układam i nie susze już suszarką tylko pozwalam zeby same wyschły. Wyczytałam tą metodę tu na Wizażu

Pozdrawiam
__________________
Ania
AP_niusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 12:52   #45
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: suche włosy

dzis sie samam przekonalam o tym ze odzywki lepiej dzialaja gdy nalozymy na nia folie i recznik. mialam odzywke ktora jak dla mnie wcale nie dzialala, a dzis zawinelam glowe folia i recznikiem i bylam w szoku. odzywka w koncu zaczela dzialac
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 13:11   #46
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: suche włosy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=suche+wlosy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=suche+wlosy (wypowiedz gagi)

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=suche+wlosy


natii86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 15:04   #47
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: suche włosy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...cja+w%B3os%F3w -> jak dbamy o włosy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...cja+w%B3os%F3w ->regeneracja włosów

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...regeneruj%B1ca -> maseczki mocno regenerujące

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...amliwe+w%B3osy -> maseczki regenerujące itp

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...awil%BFaj%B1ce - odżywki hiper nawilżające

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...amliwe+w%B3osy -> kruche i łamliwe włosy

_Lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 18:26   #48
grejczen
Przyczajenie
 
Avatar grejczen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Question Suche Włosy Hellp

Czesto rozjasnialam wlosy, i teraz mam za swoje wlosy sa strasznie przesuszone i nie wiem co mam robic uzywam szponow do włosow suchych i zniszczonych balsamow odzywek i maseczek z dove, glisskur,fructis nic nie pomaga.Moje wlosy dalej wygladaja jak siano
grejczen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 18:28   #49
grejczen
Przyczajenie
 
Avatar grejczen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: Suche Włosy Hellp

prosze help
grejczen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-09, 19:24   #50
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Suche Włosy Hellp

Skoro używasz już masek i odzywek, to właściwie niewiele więcej. Możesz spróbować kosmetyków profesjonalnych, są bardziej skuteczne. Możesz też wybrać się do fryzjera na serię zabiegów regenerujących / nawilżających.
Poszperaj na tym forum, bardzo często omawiane są tu specyfiki do włosów suchych i zniszczonych.
Na pewno też nie zaszkodzi jakieś małe wsparcie od wewnątrz (witaminy i minerały), będą Ci rosły zdrowsze. Końcówki pewnie powinnaś obciąć.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 20:03   #51
Justynusienka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Justynusienka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 467
Dot.: Suche wlosy - Pomocy!!

Ja polecam odzywke pantene pro-v (ta zlota w tubce). Jest po prostu swietna, nawilza od razu po jednym uzyciu,a wlosy sa zdrowsze i na takie wygladaja. jest tania bo kosztuje ok 15 zl. a wlosy nie sa po niej obciazone, nawet moje przetluszczajace sie wlosy nie sa obciazone-polecam.
Justynusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-30, 16:04   #52
crazyslave
Raczkowanie
 
Avatar crazyslave
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 129
Dot.: Suche wlosy - Pomocy!!

Slyszalam ze bardzo dobry jest petrole - taki preparacik z nafta kosmetyczna
__________________
"We are not enemies, but friends.
We must not be enemies.
Though passion may have strained...
we must not break our bonds of affection.
The mystic chords of memory...
will swell when again touched...
as surely they will be...
by the better angels of our nature." /by Martin Luther King
crazyslave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 16:33   #53
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Suche wlosy - Pomocy!!

niestety rozjasniane bardziej szkody niz farbowanie na ciemny kolor.
ja bym radzila wrocic do naturalnego koloru, nie rozjasniac, wybrac sie na jakis zabieg regenerujacy u fryzjera. stosowac maseczki regenerujace (nie wiem co Ci dobrze robi, mi kiedys pomagal wax ale teraz twierdze ze najlepiej na moje wlosy dzialaja szmapony i odzywki Vichy)
pozatym fryzjer powinien Ci doradzic taka fryzurke zebys nie stracila na dlugosci ale zeby usunac jaknajwiecej zniszczony wlosow, przyciac koncowki. To sie da zrobic.
Jak odrosna beda zdrowe
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 22:10   #54
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Suche włosy -> jaka "terapia" dla mnie?

Mam brzydkie, matowe, suche włosy... Z zewnątrz są niczego sobie a od wewnątrz suche i "popalone" prostownicą i suszarką
Od jakichś dobrych kilku miesięcy ich nie prostuję (no chyba, że gdzieś tak raz na miesiąc) ani nie suszę a włosy jakie były takie są..
Przeszłam już "kurację" Waxem, nie bardzo to włosom pomogło..
Z resztą nie mam czasu na takie maski które trzeba trzymać długo, bo myję włoski z rana.
Nie wiem już co mam robić, żeby były ładne i błyszczące.
Codziennie muszę traktować je jedwabiem, żeby przynajmniej nie wydawały się takie suche..
Aha i jeszcze coś: włoski mam farbowane (przyciemniane) ale teraz maluję je gdzieś tak raz na 2,5-3 miesiące, to chyba niezbyt często (słyszałam, że suchych włosów farba długo się trzyma)...
Proszę was, tylko nie radźcie mi obciąć końcówek, bo u mnie trzeba czekać dwa miesiące aż urosną centymetr, a chciałabym mieć te swoje kudełki troche dłuższe. I chciałabym żeby troche szybciej rosły, ale to chyba nie realne
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 08:38   #55
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Suche włosy -> jaka "terapia" dla mnie?

Ja mam bardzo podobny problem.
Jeśli chodzi o odżywianie to używam szampon oraz balsam seboradin do włosów suchych i zniszczonych, oraz maseczkę wax. Jak to po wszystkich aptecznych kosmetykach, włosy są po nich matowe i troche sianiaste (te kosmetyki nie zawierają silikonów), a jeśli zależy mi aby włoski ładnie wyglądały używam szamponu i odzywki Elseve proteiny perły, maseczki pantene intensywna regeneracja (podobno ta maseczka ma dużo silikonów), serum pantene (świetnie nawilża suche włosy), jedwabiu, oraz nabłyszczacza z Welli Schock waves (rewelacja !!! włoski po nabłyszczaczu są mięciutkie, ślicznie błyszczą i wygladają na zdrowe )
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 10:25   #56
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Suche włosy -> jaka "terapia" dla mnie?

Elseve proteiny perły uzywałam i niestety na moich włosach sie nie sprawdził, włosy sie trudno rozczesywały natomiast pantene intensywna regeneracja jest ok..moze wyprobuj rigenol podobno pomaga, jak dostane wypłate to odrazu po niego biegne
czeko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 10:33   #57
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Suche włosy -> jaka "terapia" dla mnie?

Na naprawde suche wlosy mi pomagała maska Hydro z welli sp.jest dosc droga ale tylko to mi przynajmniej pomagało na suchośc.( i szampon absolut r. bez ktorego moje wlosy by chyba wypadły )Ale szczerze mowiac takich wlosków o jakich ty mowisz ze masz niestety nie da sie zregenerowac w tydzien czy dwa.Ja swoje ( mialam kiedys spalone do bialosci przez frzyzjerke ) regenrowalam ok pol roku...roznego rodzaju maski, odzywki szampony, witaminy...bogata dieta i regularne podcinanie niestety bez tego sie nie obejdzie dzis mam zdrowe, gladkie blyszczace wlosy, ale sporo mnie kosztowalo doprowadzenie ich do takiego stanu.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 16:02   #58
anjaa14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Question suche włosy

jeśli mkam krutkie włosy (po ramiona) mam je ładne i lśniżce teraz jednak bardzo podobaja mi sie długie włosy więc je zapuszczam mam je juzdość długie ale nie mogechodzić w rozpuszczonych włosach gdyż sąbardzo suche i zniszczone
co ja mam z nimi zrobić aby byłyładne i by6m mogła chodzić w rozpuszczonych włosach a nie jak teraz w związanych bo mam takie zniszczone a nigdy nie były farbowane ani nic co mam robić????
anjaa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 16:09   #59
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Smile Dot.: suche włosy

Cytat:
Napisane przez anjaa14 Pokaż wiadomość
jeśli mkam krutkie włosy (po ramiona) mam je ładne i lśniżce teraz jednak bardzo podobaja mi sie długie włosy więc je zapuszczam mam je juzdość długie ale nie mogechodzić w rozpuszczonych włosach gdyż sąbardzo suche i zniszczone
co ja mam z nimi zrobić aby byłyładne i by6m mogła chodzić w rozpuszczonych włosach a nie jak teraz w związanych bo mam takie zniszczone a nigdy nie były farbowane ani nic co mam robić????

Odpowiedź:
Na to pytanie odpowiedz jest jasna: odżywiać. Stosuj rozne odzywki najlepiej raz w tygodniu, nie myj wlosow szamponami ktore wysuszaja, najlepiej jakimiś w stylu Garniera albo Pantene. Kondycja sie szybko poprawi
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 18:50   #60
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: suche włosy

BTW anjaa14, dlaczego 2 razy zakładasz wątek na ten sam temat???
---> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=163397
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-09 21:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.