Do dr Wojciecha Kazimieraka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-13, 21:34   #1
z_agnieszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 33
Exclamation

Do dr Wojciecha Kazimieraka


Panie doktorze ma pytanie.Jakies 3 tygodnie temu zaczęło się nieprzyjemne swedzenie i pieczenie ktore z dnia na dzien stawalo sie coraz bardziej uciazliwe, zwlaszcza psychicznie nie moglam tego wytrzymac Umówilam sie na wizyte do ginegologa niestety musialam czekac 2 tygodnie na termin(miedzyczasie mialam okres).Wizyte mialam w zeszly wtorek, natomiast w piatek (przed wizyta w gabinecie)juz nie moglam zniesc tego uczucia i poszlam do apteki.Tam Pani mi polecila masc Clotrimazolum i globulki dopochwowe Albothyl.Podczas wizyty u lekarza powiedzialam mu o stosowanych juz przeze mnie srodkach.Kazal mi skonczyc brac te gobulki i przepisal mi jeszcze Flumycon i kazal wziasc jedna kapsulke 3 dni po zakonczeniu stosowania globulek.Tak tez zrobilam, dokladnie w sobote wzielam ka kapsulke.Wczoraj natomiast "wyszlo" ze mnie cos bialego(czytalam ze tak sie stanie po zakonczeniu stosowania tych globulek i ze to "normalne").
Pozostale kapsulki lekarz nakazal stosowac raz w miesiacu w 5 dniu cyklu i tak dopoki sie skonczy opakowanie.Niestety od 3 dni znow czuje nieprzyjemne swedzenie i pieczenie i do tego mam jeszcze uplawy.Co mam zrobic??Na wizyte do moego ginekloga musze czekac 2 tygodnie ale ja znow tyle nie wytrzmam!!!Mam te kapsulki Flumycon wiec moze po prostu zazywac codziennie po jednej kapsulce??Dodam ze takie swedzenia i piezenie ostatnio dosc czesto u mnie wystepuje i czy jest cos co moglabym stosowac zapobiegawczo.Dbam o higiene, uzywam plynow do higieny intymnej.Prosze o porade.
z_agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.