Ostatnio obejrzane filmy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-22, 06:21   #1
Liriel
Raczkowanie
 
Avatar Liriel
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 252
GG do Liriel

Ostatnio obejrzane filmy


Pomyślałam sobie, iż wartoby było założyć temat, w którym byśmy pisali jaki ostatnio obejrzeliśmy film (nie tylko w kinie, ale też na DVD, VHS) i seriale + krótki komentarz od nas + nasza ocena filmu.
Ma to oczywiśćie służyć temu, bo zachęcić kogoś (lub mu odradzić) do obejrzenia jakiegoś, np. dobrego filmu.
To w takim razie może ja zacznę

Straszny film 4 - Jak dla mnie dno... nie smieszyl mnie wcale, a nawet troche na nim przysypiałam. Po za 2, może 3 scenami smiesznymi, nie było nic wiecej ciekawego. Pamietam, ze plakat reklamowy podobal mi sie i myslalam, ze film też będzie naprawde niezły, a tu ;/ Standardowe żarty i scenki powtarzane w wielu poprzednich filmach na okrąglo - nic nowego, zabawnego to nie wymyślili... a nastawiłam sie na super komedie/parodie... 2/10

Iniemamocni - Flmik naprawdę fajny Polecam go gorąco mimo, że jest to bajka. Są tu dużo śmieszniejsze rzczy niż w Strasznym filmie 4. Jednak powiem szczerze, że nie spodziewałam się, że będzie mi się podobał - zaskoczył mnie. Ocena pozytywna:
9/10

Edytowane przez Liriel
Czas edycji: 2006-05-22 o 10:31
Liriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 08:25   #2
Liriel
Raczkowanie
 
Avatar Liriel
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 252
GG do Liriel
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Hej... Nic nie oglądacie? ;p
Liriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 08:44   #3
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

. . . jasne że oglądamy . . .

. . . jak wypełnię swoje dzisiejsze obowiązki to wieczorkiem na pewno kilka filmów zrecenzjuję . . .

. . . . . . i wystawię ocenki . . .
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 09:25   #4
AnielicaS
Rozeznanie
 
Avatar AnielicaS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 772
GG do AnielicaS
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

A seriale też się liczą? Oglądam sobie z TŻ "Przyjaciół sezon 8" O tym chyba nie muszę mówic
10/10 za to, że tak mnie rozśmiesza i nie wiem jaki bym miała humorek to mi go zawsze poprawia i od razu lepiej się czuję

Ostatnio oglądałam w tv "Zew piekieł". Powiem tylko, że lubię takie klimaty, ale postac szatana nie za bardzo mi się spodobała Kojarzę sobie szatana z aurą erotyzmu i wywołania we mnie strachu, jak tylko spojrzę na niego Niestety tego nie poczułam. Sam film mi się podobał, jak na emisję telewizyjną Ciekawa historia, którą opowiadała główna bohaterka Ocena średnia 5/10

P.S. Może ten wątek przenieśc na "Co gra w duszy?" Tam by chyba lepiej pasował i nie zaginął w tłumie A podoba mi się wątek i napewno będę zaglądac
__________________
"Nadzieja to słup wspierający świat.
Nadzieja to marzenie budzącego się człowieka."
AnielicaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 10:30   #5
Liriel
Raczkowanie
 
Avatar Liriel
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 252
GG do Liriel
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

No to nie jest zły pomysł ale w sumie nie wiem, gdzie by lepiej pasował... to niech zajrzy tu może jakiś mod... i ew. przeniesie.
Liriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 10:49   #6
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Atomic Twister" - film o tornadzie,które uderza w elektorwnie atomową (tzn. 2 tornada w nią uderzyły zanim poszłam spać . Film biedny...dialogi do bani, efekty też a film bodajże z 2001 roku. OCENA: 1/10

"Lord of war" - film o handlarzu bronią (Nicholas Cage). Bardzo mi się podobał, bardziej psychologiczny niż sensacyjny. W sumie polecam OCENA 5/10
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 11:14   #7
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ostatnio widziałam "Nói Albinoi"
Islandzki film, w którym nic się praktycznie nie dzieje,ale jest nacechowany takimi emocjami,że nie sposób ich nie zrozumieć.
Opowieść o 17letnim chłopaku (o bardzo specyficznym wyglądzie...naprawdę ).Nói,który żyje w malenkim miasteczku ,próbuje być szczęśliwy...po prostu

9,5/10


macam autorkę za wątek

Edytowane przez cattt
Czas edycji: 2006-05-22 o 13:42
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 11:15   #8
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Hi way...hihi warto zobaczyc, specyficzne poczucie humoru, ale troszke inne niz to, którego się po mumio spodziewałam, powiem szczerze ja tak uwielbiam tych panów, że same ich twarze i "egzotyczna mimika" wywołują uśmiech na mojej twarzy. Polecam. Dziś wybieram się do kina na Wszyscy jesteścmy Chrystusami.
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 11:21   #9
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ostatnio " Dom Wariatow" i polecam bardzo -pierwsza czesc Adasia Miauczyńskiego z "Dnia Swira"
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 11:37   #10
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

[quote=koosmaaDziś wybieram się do kina na Wszyscy jesteścmy Chrystusami.[/quote]

Ciekawe jakie będą Twoje wrażenia. Zaczęliśmy to oglądać z TŻtem i z moją mama, ale po 10 minutach wyłączyliśmy. Jeśli cały film jest utrzymany w tej konwencji co początek, to dla mnie jeden z najbeznadziejniejszych filmów świata. " Dzień świra" przynajmniej zmęczyłam do końca
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 11:59   #11
kasiunia`18
Zadomowienie
 
Avatar kasiunia`18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 783
GG do kasiunia`18
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

American Pie sobie na dvd obejrzałam,tak dla poprwy humorku...
__________________
"I feel the need - the need for speed!"


Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 12:04   #12
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Miasto gniewu
W końcu udało mi się obejrzeć laureata tegorocznych Oscarów. Muszę przyznać, że nie zawiodłam się na tym filmie. Scanariusz jest świetny, film wyreżyserowany bardzo dobrze. Bohaterów filmu było sporo, dlatego żaden z nich nie mógł zbyt długo pokazać nam się na ekranie. Jednak wspaniałe jest to, że mimo tego ograniczenia czasowego wszyscy dali z siebie, co tylko mogli, wnieśli do tego filmu swoje serce. Problemy poruszone w "Mieście gniewu" dotyczą chyba każdego, uprzedzenia rasowe, brak tolerancji - to nic innego jak tylko życie. Cieszę się, że powstał taki film i że został on zauważony. Ocena: 9/10

Różowa Pantera
Nie obejrzałabym tego filmu, gdyby nie moja młodsza siostra. Dałam się namówić, ale zadowolona z tego nie jestem. Nie lubię takich dennych żartów i gagów. Tu nawet Steve Martin nie pomógł, chociaż i tak za nim specjalnie nie przepadam. Film w ogóle wg mnie jakiś nieskłady, historia gorzej niż banalna, do tego jakoś specjalnie nie wciąga. Kolejny dowód na to, że gwiazdy w obsadzie niczego nie gwarantują. Ocena: 3/10
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 13:58   #13
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Widziałam też "AntarMahal"

Bengalski film poruszający m.in. temat ról i traktowania kobiet w kulturze hinduskiej (generealnie po jego obejrzeniu miałam ochotę stanąć w ramię z K.Szczuką i założyc koszulke zagorzałej feministki ).

Akcja rozgrywa się bodajrze 1889 roku (czyli przed odzyskaniem niepodległości przez Indie)W czasie ogromnych brytyjskich wpływów.
Bogaty Bengalczyk chcąc przypodobać się królowej Victorii nakazuje rzemieślnikowi zmienić twarz posągu czczonej przez nich bogini,na twarz królowej brytyjskiej (żałosne).Czyli po prostu połączyć bóstwo któremu oddawano cześc przez wieki z k.Victorią (jak dla mnie nic innego jak beszczeszczenie,to tak jakby Św.Marii przerobić twarz np. na Reni Beger )

Oddzielny wątek stanowi "układ sił" między bogaczem a jego żonami.Ma dwie.Ożenił sie ponownie ponieważ,jak twierdził,pierwsza nie mogła mu dac syna (później sie okazuje,że problem tak naprawdę tkwi w nim ).Nie szanuje ich,traktuje jak przedmioty.Młodsza żona jest tylko dla niego rzeczą która może mu urodzić dziedzica."Używa" ją tylko do zaspokajania pragnien seksualnych.Ona nie opiera się bo musi traktować go jak boga (tak to u nich jest ).Młody rzemieślnik który wykonuje posąg bogini z nową twarzą, zauważa cierpienie kobiet....

Generalnie bardzo ciężki film,ludzie wrażliwi (tacy jak ja ) będą po nim skołowani,moga go bardzo przeżyć...

daję 8/10
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 14:29   #14
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Hilary i Jackie - historia dwoch siostr, mlodszej wiolonczelistki Jackie i starszej flecistki Hilary. Obie sa bardzo utalentowane, ale to Jackie podbija serca publicznosci i robi miedzynarodowa kariere, jest uwielbiana zarowno przez fanow, jak i przez rodzine, natomiast Hilary zostaje "odsunieta na bok". Film pokazuje koleje ich losu, jakie drogi wybiorą. Niektore wydarzenia sa pokazywane z punktu widzenia ich obu. Dobry film, polecam. 7/10

Niestety, wyszlam podczas jednej sceny i nie wiem, jak sie rozwinela, a ciekawosc mnie zżera, wiec jesli ktos ogladal, to niech napisze - mam pytanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po.6922473.jpg (15,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6160.jpg (10,2 KB, 3 załadowań)
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/




Edytowane przez lir391
Czas edycji: 2006-05-22 o 14:33 Powód: dodalam fotki
lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 15:35   #15
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

lir391 - Gdzieś widziałam zapowiedź tego filmu (chyba na jakiejś VHS albo DVD) ale nie pamietałam tytułu.
Dzięki!
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 15:46   #16
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cattt
Ostatnio widziałam "Nói Albinoi"
Islandzki film, w którym nic się praktycznie nie dzieje,ale jest nacechowany takimi emocjami,że nie sposób ich nie zrozumieć.
Opowieść o 17letnim chłopaku (o bardzo specyficznym wyglądzie...naprawdę ).Nói,który żyje w malenkim miasteczku ,próbuje być szczęśliwy...po prostu

9,5/10


macam autorkę za wątek
Moze być ciekawie

Musze zobaczyć.
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 18:02   #17
Liriel
Raczkowanie
 
Avatar Liriel
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 252
GG do Liriel
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Inni- Film ten polecam wszystkim miłośnikom horrorów (choć myślę, że tacy z pewnością już go widzieli). Jest to mój ulubiony film - a mam wysokie wymagania co do tego gatunku Bardzo zaskakujący i ciekawy jednak w trakcie jego oglądanie może komuś się wydać troszkę nudny, ale zapewniam - do czasu ;p Jak dla mnie jet on na piąteczkę 10/10
Liriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 23:02   #18
Magdalena_P
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena_P
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 353
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"rozgrywka" na tvn7 z Edwardem Nortonem
__________________
however much you use me baby, come on use me more
Magdalena_P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 08:30   #19
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Liriel
Inni- Film ten polecam wszystkim miłośnikom horrorów (choć myślę, że tacy z pewnością już go widzieli). Jest to mój ulubiony film - a mam wysokie wymagania co do tego gatunku Bardzo zaskakujący i ciekawy jednak w trakcie jego oglądanie może komuś się wydać troszkę nudny, ale zapewniam - do czasu ;p Jak dla mnie jet on na piąteczkę 10/10
Żadna secna filmowa nie przestraszyła mnie tak jak ta w "Innych", w ktróej ktoś zatrzaskuje Kidman drzwi przed nosem.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 13:18   #20
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ok kolejny film do recenzji

"Królowa potępionych" - kiepska fabuła, w ogóle przez film się zastanawiałam po co się robi takie filmy. To nie miało być straszne. To nie jest horror, thriller czy nic takiego. Kiepski jednym zdaniem. OCENA 2/10
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 14:41   #21
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Kumple
Siadając przed telewizorem i włączając wczoraj kanał TVP2 nie spodziewałam się tak dobrego filmu. Dobra, wiedziałam, że moze nie będzie zły, ale że aż tak dobry? W życiu. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Film opowiada o przyjaźni i miłości i w ogóle o życiu. Może "Kumple" nie są jakimś odkrywczym dziełem, ale oglądanie tego filmu sprawia ogromną przyjemność. Film wzrusza i bawi, wywołuje bardzo pozytywne emocje, co najważniejsze - nie nudzi, a przy tym wszystkim nie jest przesłodzony. Ocena: 9/10
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 14:55   #22
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cattt
lir391 - Gdzieś widziałam zapowiedź tego filmu (chyba na jakiejś VHS albo DVD) ale nie pamietałam tytułu.
Dzięki!
Bardzo proszę Daj znać, jak obejrzysz, moze rozjasnisz pewna moja wątpliwość
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 23:07   #23
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Obcy vs. predator" - no ja chyba mam ostatnio pecha do filmów Albo zaliczam te, których nie warto zaliczać. A neich tam jedyny pozytywny wątek w tym filmie to taki, bestie potrafią być sprawiedliwe. nic więcej nie powiem, muzyka w sumie też nie powala (autor Harald Kloser m.in. tworzył do "Pojetrze"), ale napisy na końcu ciekawie zrobione...taki pozytywny gest na koniec OCENA:3/10

"Zupełnie jak miłość"-no para ludzi, którzy nie wiedzą czego chcą. Ale jak to w końcu na tkaich filmach bywa jest happy end...tylko strasnzie do niego długo dochodzi Parę nowych rozwiązań jest..wcześniej w tkaich filmach tego nie widziałam..ale ogólnie bania. OCENA 3/10
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 23:55   #24
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

24 godziny. Wpadłam w nałóg. Dawno nic tak mnie nie wciągnęło. Wcale sie tego nie spodziewałam, miałam to za przecietną sensację - myliłam się. PIerwszy odcinek wzięlismy od taty i brata, bardziej 'z braku laku' i tak wpadliśmy Teraz oglądamy z TZ drugą serię. Polecam
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 00:29   #25
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

dzisiaj The Game - stary, ale super
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 00:31   #26
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Otik" - nadany w zeszłym tygodniu w TVP1.

Świetny!

http://www.filmweb.pl/Film?id=114091
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 13:01   #27
AnielicaS
Rozeznanie
 
Avatar AnielicaS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 772
GG do AnielicaS
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cattt gdzie dorwałaś film "AntarMahal"? Na kasecie, dvd, z netu? Zaintrygowałaś mnie opisem i aż mnie rwie do obejrzenia, a na necie nie umię znaleźć
__________________
"Nadzieja to słup wspierający świat.
Nadzieja to marzenie budzącego się człowieka."
AnielicaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 13:14   #28
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Desperaci" - jakiś czas temu na polsacie i przedwczoraj na DVD. Dosyć ciężki i brutalny, ale ma świetną fabułę i jak już się ktoś wkręci, to nie może się oderwać. Obsada również świetna - Benicio Del Toro i Ryan Phillippe przeszli samych siebie i nawet znienawidzona Juliette Lewis była niezła. 8/10
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 13:15   #29
Liriel
Raczkowanie
 
Avatar Liriel
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 252
GG do Liriel
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cattt
Żadna secna filmowa nie przestraszyła mnie tak jak ta w "Innych", w ktróej ktoś zatrzaskuje Kidman drzwi przed nosem.
Przyznam się, że nie pamiętam tej sceny Dla mnie to wogóle cały film trzyma w napięciu i jak się ogląda go pierwszy raz to brrr...

V jak Vendetta - Film ok - dla myślących... i przede wszystkim dla szybko czytających (jak się oczywiście ogląda bez dubbingu). Ja musiałam obejrzeć go 2x, żeby wsztko doczytać... Film mówiący o pewnym człowieku (człowiek-idea), który to chce znienić rzczywistość, ale wcale nie łagodnie, tylko za pomocą terroru. Jak dla mnie bardzo ciekawy! 8/10
Liriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 13:18   #30
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Liriel
Przyznam się, że nie pamiętam tej sceny Dla mnie to wogóle cały film trzyma w napięciu i jak się ogląda go pierwszy raz to brrr...

V jak Vendetta - Film ok - dla myślących... i przede wszystkim dla szybko czytających (jak się oczywiście ogląda bez dubbingu). Ja musiałam obejrzeć go 2x, żeby wsztko doczytać... Film mówiący o pewnym człowieku (człowiek-idea), który to chce znienić rzczywistość, ale wcale nie łagodnie, tylko za pomocą terroru. Jak dla mnie bardzo ciekawy! 8/10
podpiszę się pod faktem, że V jak Vendetta jest ciekawym filmem, ale ja go odebrałam nieco inaczej
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.