fruzura 'przejsciowa' - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-29, 19:58   #1
madika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do madika GG do madika

fruzura 'przejsciowa'


hej!
wlasnie zapuszczam wlosy. wlasy mam ladne, grube i ciezkie i to jest walsnie moje utrapienie to ze sa grubea przez to ciezkie. chce zeby byly do polowy polecow jednak na razie sa ciut za ramiona, scieniowane i w ogole wszystko byloby dobrze gduby nie to ze so oklapniete, niepuszyste i od pewnego czasu zaczely sie ochydnie elektryzowac! ratunku! moze polecicie mi jakis szmpon, odzywke czy cos takiego...
z gory dziekuje i buzka!
madika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-30, 12:02   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: fruzura 'przejsciowa'

przy dlugich wloskach to normakla ze moga byc przyklapniete, opadaja pod wlasnym ciezarem wiec ja nie nosze dlugich jak juz to do ramion, poza tym wszybko mi sie przetluszczaja i to powoduje ze jeszcze szybciej traca puszystosc. Kiedys tez mialam problem z elektyryzowaniem i kupilam odzywke do wlosow farbowanych bez splukiwania z Joanny i problem znikl poza tym wszystkie kosmetyki ktore mocno nawilzaja wlosy jak Pantim ProV czy Dove powoduja ze wlosy sie nie elektryzuja
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.