Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 14:22   #1711
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 592
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ja strasznie nie lubię chodzić w okularach, ale muszę. :-(
tzn. do szkoły nie zakładałam przez ostatnie 2 lata, chodziłam w nich tylko po domu. Mam owalne oprawki, strasznie mi się nie podobają. W sierpniu idę do okulisty, uzbierałam trochę kaski i chciałabym sobie kupić nowe okularki. Tylko nie wiem jakie by mi pasowały.
Jestem osobą raczej skrytą, małomówną, dlatego nie odważyłabym się chyba na megaduże oprawki. Poza tym mam średniodługi nos w kształcie okrągłym - tzw. kartoflany nos.
No i w dodatku mama nie pozwala mi się malować wgl (idę do I klasy szkoly średniej), a w okularach i to jeszcze bez makijażu wyglądam strasznie. :-( A jednak chciałabym ładnie wyglądać itd. W końcu jestem nastolatką. :|
Czy mogłybyście mi doradzić w kwestii doboru oprawek? Moja twarz wydaje się owalna.. :P Naturalne wlosy koloru ciemny blond (lub ciemniejszy, zależy od świetlenia) a farbowane: coś około miodowy blond. Odrosty - 15 cm. ;d
GreyLovex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 14:43   #1712
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ferguusson - u mnie co roku powiększała się o 1D, obecnie jestem na -5D...

GreyLovex3 - bez wklejenia zdjęcia buzi niewiele Ci dziewczyny pomogą...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 08:04   #1713
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ja mam -3,25 na jedno na drugie chyba -3,50 i cylindryczne

tydzien temu kupilam soczewki i jestem mega zadowolona
koszt ich to 220zł na 7m-cy wiec tragedii nie ma...
wreszcie widze jak naprawde wyglądam i moge sie malowac do woli...i to widac ;P

polecam soczewki
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 20:59   #1714
Althea
Raczkowanie
 
Avatar Althea
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 192
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Na jednym oku mam -4,25 na drugim -3,5 i ćwiartkę astygmatyczną. Okulary noszę odkąd pamiętam (od przedszkola jakoś) i strasznie ich nie lubiłam. Od liceum zaczęłam na co dzień chodzić w soczewkach, co ratowało moje samopoczucie i wygląd też (poprzednie okulary miałam po prostu tragiczne- sama nie wiem czemu kiedyś takie sobie wybrałam- ot młodość i głupota).

Ostatnio zrobiłam sobie śliczne okulary, w których chodzę równie chętnie jak w soczewkach Oprawki mają wwiercane w szkła (tak, że są tylko po bokach i przy nosie, a dookoła samych soczewek okularowych nic nie ma). Tak, że okularów dookoła oczu nie widać, do tego same szkła mają ciekawy i oryginalny, lekko asymetryczny kształt. Te resztki oprawek, które jednak być muszą są w kolorze stonowanej czerwienie co świetnie pasuje do goszczących na mojej głowie od ponad roku rudości.

Po raz pierwszy odkąd pamiętam doszłam do wniosku, że w okularach można wyglądać równie dobrze, a nawet lepiej niż bez nich- trzeba tylko się trochę nachodzić zanim znajdzie się oprawki dla siebie
Althea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 21:13   #1715
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Althea Pokaż wiadomość
Po raz pierwszy odkąd pamiętam doszłam do wniosku, że w okularach można wyglądać równie dobrze, a nawet lepiej niż bez nich- trzeba tylko się trochę nachodzić zanim znajdzie się oprawki dla siebie
Super!
Ja niestety mam alergie na moje grube szkła (-6 D) i staram się jak mogę ukryć głeboka studnie w moich okularach. Też podobaja mi się patenciaki ale jak mierze takie oprawki to jest ok, ale zaraz sobie myślę jaką moc będa miały soczewki i humor już mi się psuje.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 21:29   #1716
Althea
Raczkowanie
 
Avatar Althea
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 192
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Super!
Ja niestety mam alergie na moje grube szkła (-6 D) i staram się jak mogę ukryć głeboka studnie w moich okularach. Też podobaja mi się patenciaki ale jak mierze takie oprawki to jest ok, ale zaraz sobie myślę jaką moc będa miały soczewki i humor już mi się psuje.
Sama się bałam jak będą moje patenciaki wyglądać. Optyk mi doradził by wziąć pocieniane szkła (aż byłam w szoku, że robi się takie do nawiercanych). Wprawdzie wydałam na nie więcej niż planowałam, ale efekt jest super.
Okulary i tak są już na lata, gdy wada nie rośnie, więc warto wydać nawet te 200 zł więcej, ale za to mieć cieniuteńkie szkła ( moje są o 45% cieńsze od normalnych)
Althea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 21:40   #1717
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Althea - jaki masz indeks szkieł? Jak przez nie widzisz, musiałaś się przyzwyczajać?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 21:47   #1718
Althea
Raczkowanie
 
Avatar Althea
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 192
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Althea - jaki masz indeks szkieł? Jak przez nie widzisz, musiałaś się przyzwyczajać?
Powiem Ci szczerze, że nie mam pojęcia. Mam gdzieś jeszcze opakowania po szkłach to może je znajdę i wyczytam^^

Znalazłam i mam. 1.67

Edytowane przez Althea
Czas edycji: 2011-01-25 o 21:49 Powód: Znalezione dane
Althea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 21:52   #1719
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

To duży, nie widziałaś na początku dziwnie?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 21:55   #1720
Althea
Raczkowanie
 
Avatar Althea
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 192
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
To duży, nie widziałaś na początku dziwnie?
Przez jakieś dwa dni trochę mi wirowało przed oczami jak szybko głową ruszałam. Potem minęło jak ręką odjął
Althea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 14:01   #1721
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

To ja też się przyłączę do grona okularników niby nigdy nie chciałam ich nosić i od razu wybrałam soczewki, ale tam gdzie mnie nikt nie zna to w sumie zakładam sama sobie się podobam bardziej bez, ale zastanawiam się, czy nie zacząć nosić (przynajmniej na lekcje, mam małą wadę -0,75) Może wstawię tu zdj, sama nie wiem

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-02-06 o 14:03
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 19:11   #1722
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dziewczyny czy Wasze oczy tez tak cierpia na wiosna?? mam jakis swiatlowstret ostatnio
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 19:10   #1723
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze oczy tez tak cierpia na wiosna?? mam jakis swiatlowstret ostatnio
Oj tak, moje oczy nie są chyba przyzwyczajone do światła słonecznego przez przebywanie w ciemnych pomieszczeniach prawie cały dzień..

btw. Czy takie okulary będą pasowały do podłużnej twarzy?
http://www.iokularnicy.pl/produkt/20...neczne-ray-ban
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 20:12   #1724
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Oj tak, moje oczy nie są chyba przyzwyczajone do światła słonecznego przez przebywanie w ciemnych pomieszczeniach prawie cały dzień..

btw. Czy takie okulary będą pasowały do podłużnej twarzy?
http://www.iokularnicy.pl/produkt/20...neczne-ray-ban
szczerze moim zdaniem niee, moj brat ma podluzna twarz i wyglada w takich okropnie. duze lepiej mu w wayfaierach czy jak to sie tam pisze
ostatnio kupilam fossila ( mam twarz sercowata w kierunku podluznej) i swietnie wygladaja. jak chcesz spisze numer to mozesz sprobowac przymierzyc
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 20:23   #1725
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
szczerze moim zdaniem niee, moj brat ma podluzna twarz i wyglada w takich okropnie. duze lepiej mu w wayfaierach czy jak to sie tam pisze
ostatnio kupilam fossila ( mam twarz sercowata w kierunku podluznej) i swietnie wygladaja. jak chcesz spisze numer to mozesz sprobowac przymierzyc
kurcze szkoda, bo podobają mi się takie oprawki. podłużna twarz to zaraza, ja prawie we wszystkim okularach wyglądam beznadziejnie
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 20:28   #1726
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

okrągła jeszcze gorsza
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 14:30   #1727
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
kurcze szkoda, bo podobają mi się takie oprawki. podłużna twarz to zaraza, ja prawie we wszystkim okularach wyglądam beznadziejnie
jesli tak Ci sie podobaja to lec i przymiez, podluzna twarz moze sie przeciez roznic. sa rozne typy, a moim zdaniem o tym w jakich okularach nam najlepiej decduja dwie rzeczy- ksztalt policzkow i brwi (jednoczesnie!!) i ksztalt ust. wrecz co do wyboru oprawek kierowalabym sie wlasnie ustami-pelne poduszeczki wygladja pieknie w wielu fasonach, ale w przesadzonych mega-sexy-tanio ( a takie mi sie podobaja najbardziej).a z kolei waskie usta pieknie prezentuja sie w vintage- maja niesamowita klase...
no i nie zapominaj o konturowaniu twarzy- nie ma nic gorszego niz podluzna twarz bez tego... a jednak ten ksztalt konturuje sie zupelnie inaczej. mam nadzieje, ze nie zamotalam, ale ma koszmarna grype wiec moge si malo spojnie wypowiadac
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 18:53   #1728
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
jesli tak Ci sie podobaja to lec i przymiez, podluzna twarz moze sie przeciez roznic. sa rozne typy, a moim zdaniem o tym w jakich okularach nam najlepiej decduja dwie rzeczy- ksztalt policzkow i brwi (jednoczesnie!!) i ksztalt ust. wrecz co do wyboru oprawek kierowalabym sie wlasnie ustami-pelne poduszeczki wygladja pieknie w wielu fasonach, ale w przesadzonych mega-sexy-tanio ( a takie mi sie podobaja najbardziej).a z kolei waskie usta pieknie prezentuja sie w vintage- maja niesamowita klase...
no i nie zapominaj o konturowaniu twarzy- nie ma nic gorszego niz podluzna twarz bez tego... a jednak ten ksztalt konturuje sie zupelnie inaczej. mam nadzieje, ze nie zamotalam, ale ma koszmarna grype wiec moge si malo spojnie wypowiadac
Wow, dzięki za zarąbiste porady jeszcze tylko muszę się dowiedzieć jak konturować ryjka, ale to już nie tutaj
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 21:48   #1729
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

azure wypracowane z praktyki, pociagla twarz konturuje sie od boku do boku , przejzdzasz tez przez grzbiet nosa, podbrodek i standardowo skronie. najwazniejszy element to konturowanie od boku do boku, nie robisz skosnych ruchow!! tylko hmm nie umiem tlumaczyc wybacz cos jakby "lagodne barwy wojenne". dopiero kiedy skonturowalam swoja twarz odpowiednio zrozumilam jak sie oszpecalam . najgorsze jest to, ze polskie stylistki najczesciej wyrozniaja twarz okragla lub trojkatna pomijajac pociagla bo ta ich zdaniem jest ZAWSZE owalna i kwadratowa np ( ta z kolei jest zawsze okragla)
a i konturujesz sie mozliwie z okularami na twarzy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 18:13   #1730
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
azure wypracowane z praktyki, pociagla twarz konturuje sie od boku do boku , przejzdzasz tez przez grzbiet nosa, podbrodek i standardowo skronie. najwazniejszy element to konturowanie od boku do boku, nie robisz skosnych ruchow!! tylko hmm nie umiem tlumaczyc wybacz cos jakby "lagodne barwy wojenne". dopiero kiedy skonturowalam swoja twarz odpowiednio zrozumilam jak sie oszpecalam . najgorsze jest to, ze polskie stylistki najczesciej wyrozniaja twarz okragla lub trojkatna pomijajac pociagla bo ta ich zdaniem jest ZAWSZE owalna i kwadratowa np ( ta z kolei jest zawsze okragla)
a i konturujesz sie mozliwie z okularami na twarzy
julianna-p jesteś aniołem nawet zrozumiałam, taki ciołek jak ja dzięki, jesteś niezwykle pomocna!
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 20:44   #1731
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

azure nie ma sprawy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 21:16   #1732
emilienne
Raczkowanie
 
Avatar emilienne
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Jeśli można, to ja także dołączam do grona okularniczek okulary noszę jakoś od 3 klasy podstawówki, więc hmm.. 10 lat jakby nie patrzeć :p jestem już do nich przyzwyczajona i nawet uważam, że dziwnie bez nich wyglądam (każdy tak uważa), ale jednak cały czas siedzi we mnie takie poczucie, że może jednak lepiej by mi było bez nich, mogłabym nosić okulary przeciwsłoneczne... Jednak głównym "przeciw" jest to, że mam straszne cienie pod oczami, rzucające się w oczy, i choć mam soczewki, noszę je rzadko... Stosowanie różnych kremów niewiele pomaga, a z chodzeniem wcześniej spać różnie bywa, najczęściej mi się to nie udaje. To by było na tyle
emilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 21:39   #1733
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

emilienne kup masc z arniki i wsamorowuj w since na wieczor, poprawi sie , koszt okolo 3 zl. ewentualnie oklady z czarnej herbaty troche pomagaja, no i tusz do rzes dobierz do odcienia cery bo moim zdaniem polowa kobiet mialaby mniej sine oczy gdyby zamiast niesmiertelnie czarnego tuszu nosila np braz lub grafit
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:08   #1734
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
azure nie ma sprawy
Przepraszam za offtop, ale może polecisz też jakąś fryzurę dla podłużnej twarzy?
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:54   #1735
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

azure mysle, ze zasadniczo obowiazuja dwie reguly- zero plaskich idealnie prostych wlosow (najgorsza opcja - plaskie i przedzialek na srodku) i bez wzgledu na fakture wlosow- maksymalna objetosc. osobiscie nie zawsze jestem fanka grzywek przy tym typie, ale w wiekszosci przypadkow raczej zwracalabym sie ku jakiejs formie grzywki. co do kolorow unikalabym typowo rozmytych ( w stlu szara mysz, ale hodowana bo naturalna) i totalnie przerysowanych . nie zapuszczalabym tez cienkich wlosow. mysle, ze mamy mnostow mozliwych inspiracji z netu chocby gdzie mozna znalesc znane osoby z naszym ksztaltem.
mom zdaniem by wybrac dobra fryzure musisz spojrzec na siebie niejako z boku, bez zebdnych kompleksow , ale tez realnie patrzac.
nie wiem jak wygladasz, ale ja sobie Ciebie wyobrazam jako osobke o podluznej twarzy, dosc waskich ustach i typowo slowianskim spojrzeniu- jesli bym trafila do tego typu dobralabym np. boba do maks polowy szyi w polaczeniu z falami w stylu lat 20 ubieglego wieku. do tego wyrazisty braz/blond/rudy srednio grube brwi i przynajmniej srednio-ciemna pomadka. mysle, ze kobiety o podluznej twarzy maja w sobie urok tamtych pan, do tego jakies vintage oprawki , jeansy dla przelamania looku itp. sorry za rozpisanie , ale tak mam, ze duzo o tym gadam
albo na przekor burze wlosow w stylu lat 70 , mocno dlugie i rozwiane plus duza bizuteria
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 21:51   #1736
emilienne
Raczkowanie
 
Avatar emilienne
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

julianna-p, dzięki za radę używam już jakiś czas żelu arnikowego, muszę powiedzieć, że nieźle mi pomógł, ale myślę, że mój problem leży też w naczynkowej cerze. Mam bardzo widoczne żyłki pod oczami, to pewnie też ma jakis wpływ na wygląd cieni... A z tuszem muszę spróbować zawsze mi się wydawało, że mam śniadą cerę, chociaż o tej porze roku, kiedy ostatni raz kontakt ze słońcem miałam latem, to czuję, że mam skórę jakby bladą, o jakimś takim ziemistym odcieniu, nie wiem jak inaczej to określić ale może brązowy tusz byłby ok
emilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 14:37   #1737
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez emilienne Pokaż wiadomość
julianna-p, dzięki za radę używam już jakiś czas żelu arnikowego, muszę powiedzieć, że nieźle mi pomógł, ale myślę, że mój problem leży też w naczynkowej cerze. Mam bardzo widoczne żyłki pod oczami, to pewnie też ma jakis wpływ na wygląd cieni... A z tuszem muszę spróbować zawsze mi się wydawało, że mam śniadą cerę, chociaż o tej porze roku, kiedy ostatni raz kontakt ze słońcem miałam latem, to czuję, że mam skórę jakby bladą, o jakimś takim ziemistym odcieniu, nie wiem jak inaczej to określić ale może brązowy tusz byłby ok
moim zdaniem do opisanej przez Ciebie cery swietnie bedzie pasowac ciemnogranatowy , grafitowy tusz. brazu bym unikala przy ziemistej cerze bo bedzie gorzej
tez mam cere naczynkowa i mi pomaga przecieranie maceratem z kasztanowca. mozesz tez sprawdzic stan swoich zatok, one czesto odpowiadaja za cienie i since, ale nikt tego nie sprawdza
no i jesli to nic nie da to moge Ci polecic moj ukochany korektor z vichy dermablend - nie zapycha, pieknie kryje i nawet z mineralami swietnie wspolpracuje. popros o probke. chociaz ostatnio nigdize nie widze pelnowymiarowego
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 19:38   #1738
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
azure mysle, ze zasadniczo obowiazuja dwie reguly- zero plaskich idealnie prostych wlosow (najgorsza opcja - plaskie i przedzialek na srodku) i bez wzgledu na fakture wlosow- maksymalna objetosc. osobiscie nie zawsze jestem fanka grzywek przy tym typie, ale w wiekszosci przypadkow raczej zwracalabym sie ku jakiejs formie grzywki. co do kolorow unikalabym typowo rozmytych ( w stlu szara mysz, ale hodowana bo naturalna) i totalnie przerysowanych . nie zapuszczalabym tez cienkich wlosow. mysle, ze mamy mnostow mozliwych inspiracji z netu chocby gdzie mozna znalesc znane osoby z naszym ksztaltem.
mom zdaniem by wybrac dobra fryzure musisz spojrzec na siebie niejako z boku, bez zebdnych kompleksow , ale tez realnie patrzac.
nie wiem jak wygladasz, ale ja sobie Ciebie wyobrazam jako osobke o podluznej twarzy, dosc waskich ustach i typowo slowianskim spojrzeniu- jesli bym trafila do tego typu dobralabym np. boba do maks polowy szyi w polaczeniu z falami w stylu lat 20 ubieglego wieku. do tego wyrazisty braz/blond/rudy srednio grube brwi i przynajmniej srednio-ciemna pomadka. mysle, ze kobiety o podluznej twarzy maja w sobie urok tamtych pan, do tego jakies vintage oprawki , jeansy dla przelamania looku itp. sorry za rozpisanie , ale tak mam, ze duzo o tym gadam
albo na przekor burze wlosow w stylu lat 70 , mocno dlugie i rozwiane plus duza bizuteria
Nie wiem jak to zrobiłaś, ale praktycznie odgadłaś moją urodę
rzucasz genialne rady, na pewno z nich skorzystam kłaki akurat ścięłam do szyki i jest nawet fajnie, ale myślę żeby następnym razem spróbować ściąć je trochę asymetrycznie. Fale uwielbiam, są genialne. Niestety ciężko na mojej głowie wyczarować coś fajnego, bo mam cienkie włosy. Ale największym problem jest grzywka, bo kompletnie nie wiem co z nią zrobić. Fryzjerka poradziła mi zapuścić i czesać na bok, więc chyba spróbuje. Chociaż bez grzywki mam wrażenie naprawdę bardzo podłużnej twarzy.
Jeszce raz dzięki za cenne porady!
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 21:02   #1739
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

azure ciesz sie, ze pomoglam bo uwielbiam stylizowac, cod o uzyskania fal to moge Ci polecic moje dzisiejsze doslownie genialne odkrycie - zel z siemienia lnianego bomba, mam idealnie proste wlosy, ktore nawet lokowka dla azjatek nie chcialy sie skrecic. i co?/ po zelu z siemienia uzyskalam praktycznie anglezy , miekkie i trzymajace sie na moich wlosach ponad 12 godzin nawet podczac mzawki. efekt wieczorem?? lekko oklapniete, ale wciaz sliczne loki. dodam tylko, ze trwala trzymala sie na moich wlosach niecale 15 minut wiec polecam. do tego klamry . grzywke tez bym lekko zapuscila, potem scieniowala na grzebieniu zeby wyszlo ladne wywiniecie
troche linkow
http://ilkana.pinger.pl/m/4608524/fr...racaja-do-mody

https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/20037.jpg

to oczywiscie tylko inspiracje, ale skoro prezentujesz taki, dzisiaj juz wyjatkowy typ uroody to moim zdaniem musisz go odpowiednio wyeksponowac
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 08:23   #1740
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
azure ciesz sie, ze pomoglam bo uwielbiam stylizowac, cod o uzyskania fal to moge Ci polecic moje dzisiejsze doslownie genialne odkrycie - zel z siemienia lnianego [...]
Skrupulatnie czytam to co piszesz do azure, bo to mniej więcej i mój typ urody Tylko nie mam ziemistej cery, ino bladą z różowawym odcieniem. Cienie - są (masakryczne po mamie - jakby nie mogła mi czegoś innego w genach przekazać ), podłużna twarz - jest. Ja dodatkowo mam baaardzo wysokie czoło, więc bez grzywki ani rusz.
A, no i podstawa - okulary. Od 16 lat na nosie Ale ja je lubię
Ostatnio zmieniałam oprawki, w sumie na podobno do poprzednich, ale jestem bardzo zadowolona Teraz muszę jeszcze jakieś słoneczne znaleźć, bo moje obecne przestały mi się podobać Ja słoneczne robię korekcyjne, więc nie muszę się martwić, że nie będę widzieć. Ale mały minusik - mam 2 pary okularów

Ale jakbyś zdradziła jeszcze skąd wziąć ten żel z siemienia lnianego, to było super?
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.