praca przez internet Art Box - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-11, 15:31   #1
andzelika9509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4

praca przez internet Art Box


Może któraś zna firmę Art Box która obecnie szuka osób do składania ozdobnych pudełek? Pytam. ponieważ jestem ciekawa czy to też nie oszuści .
Tutaj podsyłam link do ogłoszenia:
http://www.kupsprzedaj.pl/o/praca-w-...arobki/3206506
Na ich konto trzeba wpłacić kaucje 20 zł. Nie jest to duża kwota ale zebrać od jednego i drugiego to moment kasę uzbierają.
Dlatego pytam tutaj bo może któraś z was słyszała cokolwiek o tej firmie
andzelika9509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 21:17   #2
krysia36a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: praca przez internet Art Box

W piątek próbowałam zebrać info na temat firmy, dała ogłoszenia w wielu niedużych miejscowościach. Nie jest zarejestrowana ani w ewidencji gospodarczej ani jako spółka w KRS. Na moje pytania odnośnie odbioru pudełek itp. odpowiadali natychmiast, natomiast na pytanie o niemożność znalezienia ich w rejestrze, potrzebowali godzinę. Napisali,ze firma jest zarejestrowana w Czechach. Na kolejny mail, o tym że kaucja 20,-( niby zapłata za przesyłkę) ma stanowić gwarancję, że nie wykorzysta się materiałów do prywatnych celów,to jakaś kpina- 900 szt.pudełek z materiałów wysokiej jakości za 20, już nie odpowiedzieli.Według moich ustaleń to zwykła ściema. Za dużo niejasności i zbyt wiele szczegółów i informacji w mailu, które mają uśpić czujność. Zasada jest prosta: nieduża wpłata spowoduje że sporo ludzi może skusić się na to i o te 20,- nikomu nie będzie warto walczyć .Pozdrawiam Krystyna
krysia36a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 06:39   #3
andzelika9509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: praca przez internet Art Box

Dziękuję za odpowiedź, właśnie tego się spodziewałam.
Niestety na moje wiadomości nie odpisywali. Wiem tylko, że adres, który jest podany w wiadomości, nie istnieje.
andzelika9509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 14:28   #4
asiak2521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: praca przez internet Art Box

Też interesowałam się tą firmą. Czekałam na rozwój wydarzeń. Na kilku forach pojawiły się wpisy jakiejś Basi, która bardzo poleca tę firmę, że otrzymała opakowania do składania. I zachęca do tego innych. Ale pojawiły się też wpisy, że to prawdopodobnie podstawiona osoba, bo pudełka wprawdzie przysyłają, ale kasy za złożenie to już nie.
asiak2521 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 16:10   #5
Patrycja_2424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: praca przez internet Art Box

Witam, szukam osób, które tak jak moja siostra dały się nabrać tej firmie....
Patrycja_2424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 09:29   #6
kaarrr
Przyczajenie
 
Avatar kaarrr
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Wiadomości: 17
Dot.: praca przez internet Art Box

ja rowież jestem ciekawa tej firmy, praca w domu kusi, ale faktycznie oni nawet nie maja swojej strony internetowej... dziwne to skoro maja wysokiej jakosci pudelka...
kaarrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 13:19   #7
andzelika9509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: praca przez internet Art Box

Patrycja_2424: nabrać się? możesz powiedzieć coś więcej? Może dzięki temu uda się uniknąć kolejnego oszustwa...
andzelika9509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 18:31   #8
Patrycja_2424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: praca przez internet Art Box

Moja siostra też myślała że podczas wakacji zarobi trochę i wpłaciła kaucję (20 zł) w poczet sprzętu, który miał być jej potrzebny do składania tych pudełek. Na początku zasypali rzeczowymi mailami z cenami za złożone pudełko i że jakie to proste itp. Gdy wpłaciła, kontakt się urwał i nie odp. na maile. Taka to firma...
Patrycja_2424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 07:21   #9
krysia36a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: praca przez internet Art Box

Dobrze ich wyczułam, chodzi tylko o wyłudzenie 20,-. Jak zaczęłam zadawać kłopotliwe dla nich pytania, to zamilkli.
krysia36a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 11:36   #10
lidzia882
Przyczajenie
 
Avatar lidzia882
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: praca przez internet Art Box

Trafiłam dzisiaj przypadkiem na tą ofertę i zaczęłam sie interesować.
Szukając informacji trafiłam na oficjalną stronę firmy, która produkuje puszki ozdobne i pudełka. Zamieścili tam informacje, że nie mają nic wspólnego z tym ogłoszeniem.
http://www.artbox.pl/
lidzia882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 19:43   #11
cebi33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: praca przez internet Art Box

Cytat:
Napisane przez Patrycja_2424 Pokaż wiadomość
Witam, szukam osób, które tak jak moja siostra dały się nabrać tej firmie....

Ciekawa jestem jakie podali konto, bo ja od 2 różnych firm dostałam ten sam nr konta bankowego. Dostałam również REGON firmy, okazało się że to sklep-skontaktowałam się już z właścicielem. Myślę, że to Ci sami ludzie. Jak możesz podaj nr konta bankowego, który Ci przesłali to zobaczymy.
cebi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 16:34   #12
andzelika9509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: praca przez internet Art Box

Cytat:
Napisane przez cebi33 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem jakie podali konto, bo ja od 2 różnych firm dostałam ten sam nr konta bankowego. Dostałam również REGON firmy, okazało się że to sklep-skontaktowałam się już z właścicielem. Myślę, że to Ci sami ludzie. Jak możesz podaj nr konta bankowego, który Ci przesłali to zobaczymy.
mi przesłali taki: 35 2490 0005 0000 4000 9774 7863
andzelika9509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 09:13   #13
Patrycja_2424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: praca przez internet Art Box

Moja siostra otrzymała taki sam nr konta bankowego. Czyli te dwie firmy grają do jednej bramki...
Patrycja_2424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 12:39   #14
toh11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: praca przez internet Art Box

wszystkie osoby oszukane przez firmy podające się za ARS-Pack, Paper-case, Art-Box, Geschenk-art, Vip art, Optima pack, Graf art oferujące prace przy składaniu pudełek proszę o pilny kontakt ze mną pod adres toh11@wp.pl celem ukarania sprawców tego procederu. SPRAWA PILNA
toh11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 16:36   #15
MonaD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: praca przez internet Art Box

UWAGA! Znowu działają!!

Trafiłam na ogłoszenie:
"Składanie opakowań ozdobnych.Umowa o pracę.
dodano 2016-02-22
Nowo rozwijająca się firma Paperart działającą na terenie całego kraju poszukuje osób do pracy, którą można wykonywać w swoim miejscu zamieszkania, w systemie zdalnym, w formie pracy dodatkowej, bądź na pełny etat,polegającej na składaniu pudełek prezentowych według dokładnej czytelnej instrukcji dołączonej do każdego zestawu montażowego.
Bardzo atrakcyjne zarobki 1845 zł. Mile widziane zdolności manualne.

Wymagania:

- dokładność
- staranność, estetyka
- ukończone 16 lat.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na nasz adres e-mail: paperartbox@gmail.com
W odpowiedzi na zgłoszenie wyślemy dokładny program współpracy.
tel. +48000000000 email: paperartbox@gmail.com"

Wysłałam maila, wyrażającego zainteresowanie i w odpowiedzi dostałam:

" Firma Paperart poszukuje pracowników na terenach całej Polski do pracy przy składaniu pudełek prezentowych. Praca odbywa się w miejscu zamieszkania pracownika, materiał do pracy dostarczamy oraz odbieramy za pośrednictwem kuriera. Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy oraz szczegółowe instrukcje montażu. Jesteśmy firmą uczciwą i tego samego oczekujemy od naszych pracowników. Praca jest w pełni legalna, w oparciu o umowę o dzieło.Można u nas pracować dorywczo (jako dodatkowy zarobek)lub na stałe.

Nasza pełna oferta pracy:

SKŁADANIE OPAKOWAŃ WEDŁUG ZAŁĄCZONEJ INSTRUKCJI MONTAŻU:

1. PAKIET NA POCZĄTEK WSPÓŁPRACY - SPRAWDZAJĄCY:
- 300 sztuk prostych do złożenia opakowań prezentowych 3 rożnych kształtów z gotowego, wyciętego już szablonu i założenie wstążki (szablon nie wymaga oklejania dodatkowym materiałem jak i dekorowania - wstążka dołączona do zestawu jest już w formie gotowej do założenia - 0,45 zł sztuka.
- 300 sztuk ozdobnych pudełeczek do złożenia z gotowego,wyciętego szablonu oklejonego papierem ozdobnym oraz przyklejenie kokardki (szablon nie wymaga oklejania dodatkowym materiałem jak i dekorowania - kokardka dołączona do zestawu jest już w formie gotowej do przyklejenia) - 0,65 zł sztuka.
- 300 sztuk pudełek okolicznościowych do złożenia z gotowego, wyciętego szablonu wykonanego z wysokiej jakości papieru czerpanego - dekoracyjnego i przyklejenie aplikacji ozdobnej (szablon nie wymaga oklejania dodatkowym materiałem) Ten rodzaj opakowań wymaga trochę większej precyzji, estetyki jak i staranności - przyklejenie aplikacji ozdobnych w formie sztucznych kwiatów,koralików,tasieme k (aplikacje dołączone są do zestawu w formie gotowej do przyklejenia - 0,95 zł sztuka.

Wymiary pudełeczek po złożeniu to:
4,5cm x 4,5cm
4,5cm x 6,5cm
4,5cm x 8,5cm
Wynagrodzenie naliczamy od każdej złożonej sztuki. Stawki są podane netto czyli na rękę (już po odliczeniach).

ZA PIERWSZY ODDANY W DANYM CZASIE, DOBRZE ZŁOŻONY WG. INSTRUKCJI MATERIAŁ ZARABIAMY NA SAM POCZĄTEK - 615zł !!!

Do każdej przesyłki dołączamy szczegółowe instrukcje montażu, oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.
W zestawie dostarczamy:
- wycięte różne kształty szablonów (wystarczy tylko po liniach przerywanych według wzoru złożyć szablon w formę pudełka. Do każdego wzoru dołączone są dokładne instrukcje jak krok po kroku stworzyć określone opakowania.
- gotowe aplikacje dekoracyjne oraz kokardki i wstążki, które są już upięte i przygotowane do umieszczenia na opakowaniu( od spodu każdej aplikacji znajduje się tasiemka z klejem z której należy ściągnąć folię ochronną i zamieścić według instrukcji w danym miejscu na złożonym już pudełeczku)
- materiały do pakowania i wysyłki gotowych pudełek.

Średni czas na stworzenie gotowego pudełeczka: 3-5 min ,
opakowania dodatkowo dekorowane aplikacjami: 5-8 min.
Praca jest bardzo prosta i przyjemna, gdyż wszystkie materiały są dostarczone w formie gotowej, co zaoszczędzi nam dużo czasu - nie ma konieczności wycinania szablonów, jak i tworzenia aplikacji,upięcia kokardek, dzięki czemu praca idzie bardzo szybko a pudełeczka powstają nawet w 2,3min. Głównym plusem jest to, że możemy ją wykonywać we własnym domu, w godzinach jakie nam najbardziej odpowiadają.

Jeśli, by przyjąć, że średnio na stworzenie pudełeczka potrzebne nam jest 10min to pracując, bez pośpiechu - 5 godzin dziennie przez 30 dni - zrobimy 900 sztuk opakowań co daje nam 615zł!!!
Po tygodniu składania pudełeczek sami przekonacie się, że 5 min na 1 szt. to jest max! Wówczas pracując - 5 godzin dziennie przez 30 dni - zrobimy 1800 sztuk opakowań co daje nam już 1230 zł!!!

Jak widać warto spróbować się sprawdzić i pokazać na samym początku z jak najlepszym zapałem do pracy!
Po sprawdzeniu się, sam decydujesz ile jesteś w stanie zrobić i zarobić!
Maksymalnie można zamówić 2700 sztuk materiału do złożenia - co daje nam - 1845 zł. - miesiąc !!!



PROCEDURA ROZPOCZĘCIA PRACY:

Aby zacząć pracę w naszej firmie, należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

1. Prosimy wysłać e-mailem swoje zgłoszenie do pracy na nasz adres: paperartbox@gmail.com

ZGŁOSZENIE DO PRACY MA WYGLĄDAĆ DOKŁADNIE JAK PONIŻEJ:

"Ja "Imię i nazwisko" zgłaszam gotowość podjęcia zatrudnienia w firmie "Paperart" na stanowisku: monter opakowań, praca w systemie zdalnym. Poniżej podaję dane niezbędne do rozpoczęcia pracy:
- Imię i nazwisko
- wiek
- dokładny adres zamieszkania
- aktualny telefon kontaktowy

2. Prosimy wpłacić kwotę 20 zł na nasze konto firmowe:

Paperart
ul.Konduktorska 11
99-300 Kutno

94 1470 0002 2004 6071 4000 0001



Kwota 20zł jest to opłata za przesyłkę materiałów do pracy. Niestety jest to konieczne, gdyż nasze materiały są drogie i musimy mieć pewność, że nie zostaną one wykorzystane na produkcję i sprzedaż we własnym zakresie!(Kwota ta zostanie zwrócona po dostarczeniu przez Państwa pierwszego gotowego zamówienia) Po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto następuje przygotowanie zamówionych materiałów do wysyłki. Łączny czas oczekiwania na kuriera to od 3 do 5 dni roboczych (od pon do pt).
Czas na wykonanie pracy to 30 dni (licząc od dnia otrzymania przesyłki). W przypadku ukończenia pracy w terminie krótszym niż 30 dni, można zamówić kolejny pakiet do montażu, wystarczy za każdym razem zgłosić nam wykonaną pracę, i wysyłamy nieodpłatnie kuriera, po odbiór i następną dostawę pudełek. W przypadku przekroczenia terminu 30 dni, rozliczamy się z wykonanej pracy ale nie podpisujemy z Państwem umowy. Można zwrócić zamówione materiały bez podania przyczyny w terminie 14 dni. Zwrócimy wpłaconą kwotę w ciągu 14 dni roboczych przelewem na konto.

Umowę spisujemy z Państwem po dostarczeniu gotowego pakietu sprawdzającego. Pierwszy pakiet jest sprawdzającym umiejętności, za złożenie którego otrzymują Państwo 615zł.
Dalsza współpraca i spisanie umowy zależy już tylko od Was. Jeśli dana osoba poradzi sobie z pakietem początkującym zaczynamy dłuższą współpracę i spisanie umowy.
Warunki pracy są proste - Rozliczamy się za wykonane sztuki i to Wy decydujecie czy chcecie z nami współpracować dłużej, czy zakończyć na etapie początkującym.
Wypłata wynagrodzenia następuje również za pośrednictwem kuriera lub na wskazane przez Państwa konto. Za pakiet startowy wypłata następuje w przeciągu jednego dnia od otrzymania przez nas gotowego produktu, przelewem na konto, lub kurierem przy następnym zamówieniu. Po zawarciu umowy wypłaty następują natychmiast po zgłoszeniu wykonanego planu przelewem na konto, lub przez kuriera przy odbiorze. Zniszczone pudełka, głownie podczas transportu, są wliczane w koszta firmy.

PROSIMY TYLKO O DOBRZE PRZEMYŚLANE I POWAŻNE ZGŁOSZENIA!!!

Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na dłuższa współpracę.

Agnieszka Heinze
spec/d.s. kadr i płac"

Wygląda na to, że już latami tak działają..
Żadnej kasy nie zamierzam im wysyłać.
Pozdrawiam.
MonaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 12:48   #16
Najsweety
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: praca przez internet Art Box

uwaga znowu działają, ale teraz pod nazwą Cortes

z tego co zobaczyłam na forum podają ten sam nr konta tylko teraz sprawa dotyczy składania długopisów....


Witamy Serdecznie.
Firma Cortes z siedzibą w Nowym Tomyślu, zajmująca się produkcją artykułów piśmiennych, biurowych i reklamą oferuje pracę wykonywaną w domu jaką jest składanie długopisów.

W odpowiedzi na wykazane przez Państwa zainteresowanie zamieszczoną przez nas ofertą pracy, niniejszym przedstawiam szczegóły jej dotyczące, a zarazem warunki współpracy z naszą firmą w charakterze pracownika zdalnego.

Zgodnie z treścią ogłoszenia praca dotyczy zdalnej produkcji długopisów. Umowa na mocy której przebiega współpraca z naszą firmą to umowa zlecenie ( jeżeli ktoś z jakiegoś względu nie chce bądź nie może mieć umowy jest taka możliwość, należy nas o tym wcześniej poinformować).

Stawka za wykonywaną pracę, przysługująca pracownikom zdalnym zatrudnianym przez naszą firmę jest stała i nie podlega negocjacjom. Płatność netto - 0,24 zł/jeden długopis.

W dwóch paczkach wysyłanych Państwu po nawiązaniu współpracy mieści się łącznie 5 tysięcy sztuk długopisów (elementy do złożenia).

Płatność wynagrodzenia za ukończenie pojedynczej partii pięciu tysięcy długopisów (1200 zł netto / komplet bez ubytków) odbywa się automatycznie przelewem na konto bankowe lub - na wyraźne życzenie - do rąk własnych poprzez kuriera w momencie odbioru gotowych materiałów.

Po zgłoszeniu chęci przystąpienia do współpracy z naszą firmą, umowę zlecenie (podpisywaną z nami wstępnie na okres 2 miesięcy, następnie z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony) wraz z pierwszą partią elementów do produkcji 5 tysięcy długopisów oraz pełną dokumentacją towaru (opisy, instrukcje) nadajemy przesyłką kurierską DHL na wskazany nam adres.

Podpis na umowie składacie Państwo w obecności kuriera po uprzednim okazaniu dokumentu tożsamości, z możliwością wcześniejszego sprawdzenia zawartości przesyłki.

Część kosztów wysyłki pierwszego zestawu (elementów do montażu z dokumentacją) pokrywa z góry kandydat na pracownika zdalnego poprzez uiszczenie wpłaty 15 zł na konto bankowe firmy.

Kwota ta jest natychmiast zwracana w ciągu dwóch dni od otrzymania materiałów od kuriera.

Opłata na pokrycie części kosztów wysyłki pierwszego zestawu dla pracownika ustalona została przez firmę w celu minimalizacji ryzyka zgłoszeń fałszywych oraz przede wszystkim ubezpieczenia paczki w czasie transportu przed uszkodzeniami. Opłaty za przesyłki kolejnych zamawianych partii długopisów do montażu pokrywa już firma.

W momencie ukończenia przez Państwa zlecenia (złożenia partii długopisów) i po poinformowaniu nas o tym fakcie, w ciągu maksimum dwóch dni roboczych, po odbiór zapakowanego i zabezpieczonego zestawu zgłasza się kurier. Firma pokrywa wszelkie koszta związane z odbiorem gotowych partii długopisów. Nie są Państwo zobowiązani do ponoszenia dodatkowych kosztów w związku z dostawą skompletowanych zestawów. Do przesyłki zwrotnej istnieje możliwość wykorzystania kartonu z przesyłki dostawczej, który dzięki utwardzonej strukturze i dobrym zabezpieczeniom jest zdatny do ponownego użytku.

Po otrzymaniu przesyłki z towarem wynagrodzenie wysyłane jest przelewem na wskazane przez Państwa konto bankowe w przeciągu jednego dnia roboczego - wynagrodzenie pieniężne do rąk własnych otrzymują Państwo od kuriera w momencie odebrania gotowych materiałów.

Osoby chętne do nawiązania współpracy z naszą firmą na wyżej określonych warunkach prosimy o wysyłkę na nasz email:
- imię i nazwisko
- adres zamieszkania na który powinien zostać wysłany pakiet części
- numer telefonu do kontaktu z Państwem
- preferowany sposób otrzymywania wynagrodzenia (wraz z niezbędnymi danymi do przelewu/przekazu)

Wpłatę 15 zł za wysyłkę pierwszego zestawu elementów z dokumentacją prosimy kierować na konto bankowe firmy:


Cortes
ul. Poznańska 43
64-300 Nowy Tomyśl


94 1470 0002 2004 6071 4000 0001


Tytuł przelewu: zestaw startowy (imię i nazwisko podejmującego pracę).



Po dokonaniu przelewu przez Państwa prosimy o informację w celu przygotowania materiałów do wysyłki.

Przelewy dokonane poprzez bankowość elektroniczną bywają księgowane na koncie firmy już w kilka godzin po ich nadaniu. W zależności od pory dnia gdy przelew zostaje zaksięgowany, wysyłka pierwszego zestawu następuje w ciągu 7 dni roboczych.




Informacje dodatkowe - regulamin:

1. Pracownikom z niedużym doświadczeniem w przeciągu jednej godziny średnio udaje się złożyć w okolicach 60 sztuk długopisów. Po nabraniu przez nich wprawy ilość ta wzrasta z reguły do ok. 80 sztuk na godzinę.

2. Usterki, uszkodzenia dyskwalifikujące produkt: Długopisy powinny być zdatne do użytku w pełni funkcjonalne, nie mogą się "zacinać", jak również ich stan wizualny powinien być idealny (brak wyraźnych zarysowań, tym bardziej pęknięć). Którakolwiek z wyżej wymienionych wad dyskwalifikuje produkt. Szczegółowe instrukcje na temat składania, jak również bezpiecznego pakowania długopisów zostają zamieszczone w przesyłce.

3. Kwoty potrąceń (brutto) z wynagrodzenia pracownika za braki w wydanym zestawie oraz usterki dyskwalifikujące produkt:
W przypadku stwierdzenia braków w zestawie, gdy liczba nieobecnych sztuk nie przekracza 20, z wynagrodzenia pracownika potrącane jest 0,15 zł za każdy brakujący długopis. W momencie, gdy liczba ta przekracza 20 sztuk - potrącamy 0,40 zł za każdy brakujący długopis. Brak ponad 50 sztuk w zwracanym do nas zestawie, wiąże się z potrąceniem z wynagrodzenia kwoty 0,55 zł za każdy brakujący długopis i zerwaniem dalszej współpracy.
Do przesyłki będą dołączone karty, na których to pracownik ma obowiązek wpisywać czego brakuje bądź co jest uszkodzone oraz z czyjej winy. Jeżeli będzie coś uszkodzone bądź będą jakieś ubytki ze strony firmy Państwo nie ponoszą kosztów.

4. W początkowym okresie współpracy (pierwsze 2 miesiące) pracownikowi nie przysługuje możliwość zamawiania więcej niż jednej partii towaru (5000 sztuk) w pojedynczej przesyłce w jednym miesiącu. Po upływie 2 miesięcy pracownik chcący dalej współpracować przechodzi na umowę na czas nieokreślony i ma możliwość zamawiania do 10000 sztuk w jednym miesiącu co wiąże się ze wzrostem wynagrodzenia do 2400 zł netto.

5. Pracownicy kolejne zamówienia partii długopisów do montażu dokonują pisząc do nas na adres e-mail po ukończeniu złożenia jednej partii po to by kurier od razu mógł wręczyć następną partię do złożenia wraz z wynagrodzeniem (jeżeli taka metoda wynagrodzenia była wybrana przez pracownika).

6. Montowane przez naszych pracowników długopisy składają się z sześciu (6) elementów, są to: Korpus zintegrowany z tzw. "nakrywką" (górna część długopisu), końcówka nakrywki, klips, sprężyna, wewnętrzna część nakrywki (mechanizm wysuwu) oraz wkład w jednym z dwóch kolorów.

7. Na chwilę obecną, pracownicy Cortes zajmują się montażem wyłącznie jednego typu długopisów. Nie przewidujemy zmian asortymentu w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, jak również zmian w wynagrodzeniu oferowanym pracownikom zdalnym (w momencie pojawienia się nowego rodzaju towaru, takie zmiany naturalnie mogą mieć miejsce).

8. Nie narzucamy odgórnie ustalonego terminu wykonania jednej partii długopisów, jakkolwiek w momencie, gdy czas ten przekracza dwa tygodnie, kontaktujemy się z pracownikiem w celu potwierdzenia kontynuowania prac.

9. Rezygnacja ze współpracy może nastąpić w dowolnym momencie, bez ustalonego okresu wypowiedzenia, zarówno ze strony pracownika zdalnego (bez konieczności podania przyczyny), jak również ze strony pracodawcy w wypadku stwierdzenia częstych i nagminnych uchybień popełnianych przez pracownika.

10. Nie przesyłamy kopii oficjalnych dokumentów (umowy, dokumentacji produktu, instrukcji) drogą elektroniczną. Istnieje zbyt duże ryzyko wykorzystania zawartych w nich informacji do podszywania się pod naszą firmę i zamieszczania fałszywych ogłoszeń w jej imieniu.

11. Pracownik przed złożeniem podpisu na umowie, ma możliwość zapoznania się z jej pełną treścią oraz zawartością paczki w obecności kuriera dostarczającego przesyłkę.

12. Potwierdzenie wpływu przelewu (opłaty za wysyłkę) na konto firmy, pracownik otrzymuje drogą elektroniczną (e-mail) w ciągu 4 godzin od momentu jego zaksięgowania, lub o poranku w kolejny dzień roboczy w przypadku gdy księgowanie następuje po godzinie 17.00. Jednocześnie przesyłana jest także informacja odnośnie szacowanego czasu dostawy przesyłki.

13. Przesyłki kurierskie do pracowników nadawane są we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 do 17:00.

14. Wysyłka pierwszych partii towaru z umowami do osób rozpoczynających współpracę z naszą firmą ma miejsce maksimum do 7 dni roboczych, po otrzymaniu wymaganych przez naszą firmę informacji (imię, nazwisko, adres korespondencyjny/do wysyłki, numer telefonu do kontaktu, preferowana metoda otrzymywania wynagrodzenia) oraz wpływie jednorazowej opłaty za wysyłkę na konto bankowe firmy.

15. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 r. z późn. zm., informacje/dane osobowe przesyłane firmie nie są udostępniane osobom postronnym, ani wykorzystywane do celów innych niż sporządzenia umowy, wysyłki zestawów oraz kontaktu z pracownikiem.

16. Osoby nie posiadające stałego zatrudnienia z tytułu umowy o pracę, nawiązujące współpracę z firmą w charakterze zdalnego producenta długopisów, firma obejmuje ubezpieczeniem zdrowotnym, rentowym oraz emerytalnym. Osoby posiadające stałe źródło dochodu z tytułu umowy o pracę podlegają wyłącznie ubezpieczeniu zdrowotnemu.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do odwiedzania naszej firmy osobiście.
Nasza firma czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00


Pozdrawiamy i liczymy na owocną współpracę.


Cortes
Alicja Borowska s/ds kadr i płac
Najsweety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 22:39   #17
patpat71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: praca przez internet Art Box

Również pod nazwą Cargo Sp.zoo z Nowej Rudy.
Skala wręcz ogólnopolska...

--------------------------

Firma “Cargo Sp.zoo” z siedzibą w Nowej Rudzie, zajmująca się miedzy innymi, produkcją artykułów piśmiennych, biurowych i reklamą oferuje pracę wykonywaną w domu jaką jest składanie długopisów.

W odpowiedzi na wykazane przez Państwa zainteresowanie zamieszczoną przez nas ofertą pracy, niniejszym przedstawiam szczegóły jej dotyczące, a zarazem warunki współpracy z naszą firmą w charakterze pracownika zdalnego.

Zgodnie z treścią ogłoszenia praca dotyczy zdalnej produkcji długopisów. Umowa na mocy której przebiega współpraca z naszą firmą to umowa zlecenie ( jeżeli ktoś z jakiegoś względu nie chce bądź nie może mieć umowy jest taka możliwość, należy nas o tym wcześniej poinformować).

Stawka za wykonywaną pracę, przysługująca pracownikom zdalnym zatrudnianym przez naszą firmę jest stała i nie podlega negocjacjom. Płatność netto - 0,24 zł/jeden długopis.

W dwóch paczkach wysyłanych Państwu po nawiązaniu współpracy mieści się łącznie 5 tysięcy sztuk długopisów (elementy do złożenia).

Płatność wynagrodzenia za ukończenie pojedynczej partii pięciu tysięcy długopisów (1200 zł netto / komplet bez ubytków) odbywa się automatycznie przelewem na konto bankowe lub - na wyraźne życzenie - do rąk własnych poprzez kuriera w momencie odbioru gotowych materiałów.

Po zgłoszeniu chęci przystąpienia do współpracy z naszą firmą, umowę zlecenie (podpisywaną z nami wstępnie na okres 2 miesięcy, następnie z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony) wraz z pierwszą partią elementów do produkcji 5 tysięcy długopisów oraz pełną dokumentacją towaru (opisy, instrukcje) nadajemy przesyłką kurierską UPC na wskazany nam adres.

Podpis na umowie składacie Państwo w obecności kuriera po uprzednim okazaniu dokumentu tożsamości, z możliwością wcześniejszego sprawdzenia zawartości przesyłki.

Część kosztów wysyłki pierwszego zestawu (elementów do montażu z dokumentacją) pokrywa z góry kandydat na pracownika zdalnego poprzez uiszczenie wpłaty 16zł lub 21zł(priorytet) na konto bankowe firmy.

Kwota ta jest natychmiast zwracana w ciągu dwóch dni od otrzymania materiałów od kuriera.

Opłata na pokrycie części kosztów wysyłki pierwszego zestawu dla pracownika ustalona została przez firmę w celu minimalizacji ryzyka zgłoszeń fałszywych oraz przede wszystkim ubezpieczenia paczki w czasie transportu przed uszkodzeniami. Opłaty za przesyłki kolejnych zamawianych partii długopisów do montażu pokrywa już firma.

W momencie ukończenia przez Państwa zlecenia (złożenia partii długopisów) i po poinformowaniu nas o tym fakcie, w ciągu maksimum dwóch dni roboczych, po odbiór zapakowanego i zabezpieczonego zestawu zgłasza się kurier. Firma pokrywa wszelkie koszta związane z odbiorem gotowych partii długopisów. Nie są Państwo zobowiązani do ponoszenia dodatkowych kosztów w związku z dostawą skompletowanych zestawów. Do przesyłki zwrotnej istnieje możliwość wykorzystania kartonu z przesyłki dostawczej, który dzięki utwardzonej strukturze i dobrym zabezpieczeniom jest zdatny do ponownego użytku.

Po otrzymaniu przesyłki z towarem wynagrodzenie wysyłane jest przelewem na wskazane przez Państwa konto bankowe w przeciągu jednego dnia roboczego - wynagrodzenie pieniężne do rąk własnych otrzymują Państwo od kuriera w momencie odebrania gotowych materiałów.

Osoby chętne do nawiązania współpracy z naszą firmą na wyżej określonych warunkach prosimy o wysyłkę na nasz email: cargo.cru@gmail.com

- imię i nazwisko
- adres zamieszkania na który ma zostać wysłany pakiet części
- numer telefonu do kontaktu z Państwem
- preferowany sposób otrzymywania wynagrodzenia (wraz z niezbędnymi danymi do przelewu/przekazu)

Wpłatę 16zł lub 21zł(priorytet) za wysyłkę pierwszego zestawu elementów z dokumentacja, prosimy kierować na nasze firmowe konto bankowe:


Cargo Sp.zoo

ul. Niepodległości 17

57-400 Nowa Ruda

94 1470 0002 2004 6071 4000 0001


Tytuł przelewu: zestaw startowy oraz imię i nazwisko podejmującego pracę.



Po dokonaniu przelewu przez Państwa prosimy o informację w celu przygotowania materiałów do wysyłki.

Przelewy dokonane poprzez bankowość elektroniczną bywają księgowane na koncie firmy już w kilka godzin po ich nadaniu. W zależności od pory dnia gdy przelew zostaje zaksięgowany, wysyłka pierwszego zestawu następuje w ciągu 7 dni roboczych.




Informacje dodatkowe - regulamin:

1. Pracownikom z niedużym doświadczeniem w przeciągu jednej godziny średnio udaje się złożyć w okolicach 60 sztuk długopisów. Po nabraniu przez nich wprawy ilość ta wzrasta z reguły do ok. 80 sztuk na godzinę.

2. Usterki, uszkodzenia dyskwalifikujące produkt: Długopisy powinny być zdatne do użytku w pełni funkcjonalne, nie mogą się "zacinać", jak również ich stan wizualny powinien być idealny (brak wyraźnych zarysowań, tym bardziej pęknięć). Którakolwiek z wyżej wymienionych wad dyskwalifikuje produkt. Szczegółowe instrukcje na temat składania, jak również bezpiecznego pakowania długopisów zostają zamieszczone w przesyłce.

3. Kwoty potrąceń (brutto) z wynagrodzenia pracownika za braki w wydanym zestawie oraz usterki dyskwalifikujące produkt:
W przypadku stwierdzenia braków w zestawie, gdy liczba nieobecnych sztuk nie przekracza 20, z wynagrodzenia pracownika potrącane jest 0,15 zł za każdy brakujący długopis. W momencie, gdy liczba ta przekracza 20 sztuk - potrącamy 0,40 zł za każdy brakujący długopis. Brak ponad 50 sztuk w zwracanym do nas zestawie, wiąże się z potrąceniem z wynagrodzenia kwoty 0,55 zł za każdy brakujący długopis i zerwaniem dalszej współpracy.
Do przesyłki będą dołączone karty, na których to pracownik ma obowiązek wpisywać czego brakuje bądź co jest uszkodzone oraz z czyjej winy. Jeżeli będzie coś uszkodzone bądź będą jakieś ubytki ze strony firmy Państwo nie ponoszą kosztów.

4. W początkowym okresie współpracy (pierwsze 2 miesiące) pracownikowi nie przysługuje możliwość zamawiania więcej niż jednej partii towaru (5000 sztuk) w pojedynczej przesyłce w jednym miesiącu. Po upływie 2 miesięcy pracownik chcący dalej współpracować przechodzi na umowę na czas nieokreślony i ma możliwość zamawiania do 10000 sztuk w jednym miesiącu co wiąże się ze wzrostem wynagrodzenia do 2400 zł netto.

5. Pracownicy kolejne zamówienia partii długopisów do montażu dokonują pisząc do nas na adres e-mail po ukończeniu złożenia jednej partii po to by kurier od razu mógł wręczyć następną partię do złożenia wraz z wynagrodzeniem (jeżeli taka metoda wynagrodzenia była wybrana przez pracownika).

6. Montowane przez naszych pracowników długopisy składają się z sześciu (6) elementów, są to: Korpus zintegrowany z tzw. "nakrywką" (górna część długopisu), końcówka nakrywki, klips, sprężyna, wewnętrzna część nakrywki (mechanizm wysuwu) oraz wkład w jednym z dwóch kolorów.

7. Na chwilę obecną, pracownicy “Cargo Sp.zoo.” zajmują się montażem wyłącznie jednego typu długopisów. Nie przewidujemy zmian asortymentu w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, jak również zmian w wynagrodzeniu oferowanym pracownikom zdalnym (w momencie pojawienia się nowego rodzaju towaru, takie zmiany naturalnie mogą mieć miejsce).

8. Nie narzucamy odgórnie ustalonego terminu wykonania jednej partii długopisów, jakkolwiek w momencie, gdy czas ten przekracza dwa tygodnie, kontaktujemy się z pracownikiem w celu potwierdzenia kontynuowania prac.

9. Rezygnacja ze współpracy może nastąpić w dowolnym momencie, bez ustalonego okresu wypowiedzenia, zarówno ze strony pracownika zdalnego (bez konieczności podania przyczyny), jak również ze strony pracodawcy w wypadku stwierdzenia częstych i nagminnych uchybień popełnianych przez pracownika.

10. Nie przesyłamy kopii oficjalnych dokumentów (umowy, dokumentacji produktu, instrukcji) drogą elektroniczną. Istnieje zbyt duże ryzyko wykorzystania zawartych w nich informacji do podszywania się pod naszą firmę i zamieszczania fałszywych ogłoszeń w jej imieniu.

11. Pracownik przed złożeniem podpisu na umowie, ma możliwość zapoznania się z jej pełną treścią oraz zawartością paczki w obecności kuriera dostarczającego przesyłkę.

12. Potwierdzenie wpływu przelewu (opłaty za wysyłkę) na konto firmy, pracownik otrzymuje drogą elektroniczną (e-mail) w ciągu 4 godzin od momentu jego zaksięgowania, lub o poranku w kolejny dzień roboczy w przypadku gdy księgowanie następuje po godzinie 17.00. Jednocześnie przesyłana jest także informacja odnośnie szacowanego czasu dostawy przesyłki.

13. Przesyłki kurierskie do pracowników nadawane są we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 do 17:00.

14. Wysyłka pierwszych partii towaru z umowami do osób rozpoczynających współpracę z naszą firmą ma miejsce maksimum do 7 dni roboczych, po otrzymaniu wymaganych przez naszą firmę informacji (imię, nazwisko, adres korespondencyjny/do wysyłki, numer telefonu do kontaktu, preferowana metoda otrzymywania wynagrodzenia) oraz wpływie jednorazowej opłaty za wysyłkę na konto bankowe firmy.

15. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 r. z późn. zm., informacje/dane osobowe przesyłane firmie nie są udostępniane osobom postronnym, ani wykorzystywane do celów innych niż sporządzenia umowy, wysyłki zestawów oraz kontaktu z pracownikiem.

16. Osoby nie posiadające stałego zatrudnienia z tytułu umowy o pracę, nawiązujące współpracę z firmą w charakterze zdalnego producenta długopisów, firma obejmuje ubezpieczeniem zdrowotnym, rentowym oraz emerytalnym. Osoby posiadające stałe źródło dochodu z tytułu umowy o pracę podlegają wyłącznie ubezpieczeniu zdrowotnemu.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do odwiedzania naszej firmy osobiście.
Nasza firma czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
Naszą firmę można sprawdzić w rejestrze KRS.


Pozdrawiamy i liczymy na owocną współpracę.


Zespół firmy


“Cargo Sp.zoo”
patpat71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 10:55   #18
Siwunia1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Angry Dot.: praca przez internet Art Box

I kolejna firma, ten sam numer konta
Witamy Serdecznie.
Firma Coolpen z siedzibą w Toruniu, zajmująca się produkcją artykułów piśmiennych, biurowych i reklamą oferuje pracę wykonywaną w domu jaką jest składanie długopisów.

W odpowiedzi na wykazane przez Państwa zainteresowanie zamieszczoną przez nas ofertą pracy, niniejszym przedstawiam szczegóły jej dotyczące, a zarazem warunki współpracy z naszą firmą w charakterze pracownika zdalnego.

Zgodnie z treścią ogłoszenia praca dotyczy zdalnej produkcji długopisów. Umowa na mocy której przebiega współpraca z naszą firmą to umowa zlecenie ( jeżeli ktoś z jakiegoś względu nie chce bądź nie może mieć umowy jest taka możliwość, należy nas o tym wcześniej poinformować).

Stawka za wykonywaną pracę, przysługująca pracownikom zdalnym zatrudnianym przez naszą firmę jest stała i nie podlega negocjacjom. Płatność netto - 0,24 zł/jeden długopis.

W dwóch paczkach wysyłanych Państwu po nawiązaniu współpracy mieści się łącznie 5 tysięcy sztuk długopisów (elementy do złożenia).

Płatność wynagrodzenia za ukończenie pojedynczej partii pięciu tysięcy długopisów (1200 zł netto / komplet bez ubytków) odbywa się automatycznie przelewem na konto bankowe lub - na wyraźne życzenie - do rąk własnych poprzez kuriera w momencie odbioru gotowych materiałów.

Po zgłoszeniu chęci przystąpienia do współpracy z naszą firmą, umowę zlecenie (podpisywaną z nami wstępnie na okres 2 miesięcy, następnie z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony) wraz z pierwszą partią elementów do produkcji 5 tysięcy długopisów oraz pełną dokumentacją towaru (opisy, instrukcje) nadajemy przesyłką kurierską DHL na wskazany nam adres.

Podpis na umowie składacie Państwo w obecności kuriera po uprzednim okazaniu dokumentu tożsamości, z możliwością wcześniejszego sprawdzenia zawartości przesyłki.

Część kosztów wysyłki pierwszego zestawu (elementów do montażu z dokumentacją) pokrywa z góry kandydat na pracownika zdalnego poprzez uiszczenie wpłaty 19 zł na konto bankowe firmy.

Kwota ta jest natychmiast zwracana w ciągu dwóch dni od otrzymania materiałów od kuriera.

Opłata na pokrycie części kosztów wysyłki pierwszego zestawu dla pracownika ustalona została przez firmę w celu minimalizacji ryzyka zgłoszeń fałszywych oraz przede wszystkim ubezpieczenia paczki w czasie transportu przed uszkodzeniami. Opłaty za przesyłki kolejnych zamawianych partii długopisów do montażu pokrywa już firma.

W momencie ukończenia przez Państwa zlecenia (złożenia partii długopisów) i po poinformowaniu nas o tym fakcie, w ciągu maksimum dwóch dni roboczych, po odbiór zapakowanego i zabezpieczonego zestawu zgłasza się kurier. Firma pokrywa wszelkie koszta związane z odbiorem gotowych partii długopisów. Nie są Państwo zobowiązani do ponoszenia dodatkowych kosztów w związku z dostawą skompletowanych zestawów. Do przesyłki zwrotnej istnieje możliwość wykorzystania kartonu z przesyłki dostawczej, który dzięki utwardzonej strukturze i dobrym zabezpieczeniom jest zdatny do ponownego użytku.

Po otrzymaniu przesyłki z towarem wynagrodzenie wysyłane jest przelewem na wskazane przez Państwa konto bankowe w przeciągu jednego dnia roboczego - wynagrodzenie pieniężne do rąk własnych otrzymują Państwo od kuriera w momencie odebrania gotowych materiałów.

Osoby chętne do nawiązania współpracy z naszą firmą na wyżej określonych warunkach prosimy o wysyłkę na nasz email:
- imię i nazwisko
- adres zamieszkania na który powinien zostać wysłany pakiet części
- numer telefonu do kontaktu z Państwem
- preferowany sposób otrzymywania wynagrodzenia (wraz z niezbędnymi danymi do przelewu/przekazu)

Wpłatę 19 zł za wysyłkę pierwszego zestawu elementów z dokumentacją prosimy kierować na konto bankowe firmy:


Coolpen
ul.Bydgoska 67
87-100 Toruń

94 1470 0002 2004 6071 4000 0001


Tytuł przelewu: zestaw startowy (imię i nazwisko podejmującego pracę).



Po dokonaniu przelewu przez Państwa prosimy o informację w celu przygotowania materiałów do wysyłki.

Przelewy dokonane poprzez bankowość elektroniczną bywają księgowane na koncie firmy już w kilka godzin po ich nadaniu. W zależności od pory dnia gdy przelew zostaje zaksięgowany, wysyłka pierwszego zestawu następuje w ciągu 7 dni roboczych.




Informacje dodatkowe - regulamin:

1. Pracownikom z niedużym doświadczeniem w przeciągu jednej godziny średnio udaje się złożyć w okolicach 60 sztuk długopisów. Po nabraniu przez nich wprawy ilość ta wzrasta z reguły do ok. 80 sztuk na godzinę.

2. Usterki, uszkodzenia dyskwalifikujące produkt: Długopisy powinny być zdatne do użytku w pełni funkcjonalne, nie mogą się "zacinać", jak również ich stan wizualny powinien być idealny (brak wyraźnych zarysowań, tym bardziej pęknięć). Którakolwiek z wyżej wymienionych wad dyskwalifikuje produkt. Szczegółowe instrukcje na temat składania, jak również bezpiecznego pakowania długopisów zostają zamieszczone w przesyłce.

3. Kwoty potrąceń (brutto) z wynagrodzenia pracownika za braki w wydanym zestawie oraz usterki dyskwalifikujące produkt:
W przypadku stwierdzenia braków w zestawie, gdy liczba nieobecnych sztuk nie przekracza 20, z wynagrodzenia pracownika potrącane jest 0,15 zł za każdy brakujący długopis. W momencie, gdy liczba ta przekracza 20 sztuk - potrącamy 0,40 zł za każdy brakujący długopis. Brak ponad 50 sztuk w zwracanym do nas zestawie, wiąże się z potrąceniem z wynagrodzenia kwoty 0,55 zł za każdy brakujący długopis i zerwaniem dalszej współpracy.
Do przesyłki będą dołączone karty, na których to pracownik ma obowiązek wpisywać czego brakuje bądź co jest uszkodzone oraz z czyjej winy. Jeżeli będzie coś uszkodzone bądź będą jakieś ubytki ze strony firmy Państwo nie ponoszą kosztów.

4. W początkowym okresie współpracy (pierwsze 2 miesiące) pracownikowi nie przysługuje możliwość zamawiania więcej niż jednej partii towaru (5000 sztuk) w pojedynczej przesyłce w jednym miesiącu. Po upływie 2 miesięcy pracownik chcący dalej współpracować przechodzi na umowę na czas nieokreślony i ma możliwość zamawiania do 10000 sztuk w jednym miesiącu co wiąże się ze wzrostem wynagrodzenia do 2400 zł netto.

5. Pracownicy kolejne zamówienia partii długopisów do montażu dokonują pisząc do nas na adres e-mail po ukończeniu złożenia jednej partii po to by kurier od razu mógł wręczyć następną partię do złożenia wraz z wynagrodzeniem (jeżeli taka metoda wynagrodzenia była wybrana przez pracownika).

6. Montowane przez naszych pracowników długopisy składają się z sześciu (6) elementów, są to: Korpus zintegrowany z tzw. "nakrywką" (górna część długopisu), końcówka nakrywki, klips, sprężyna, wewnętrzna część nakrywki (mechanizm wysuwu) oraz wkład w jednym z dwóch kolorów.

7. Na chwilę obecną, pracownicy Coolpen zajmują się montażem wyłącznie jednego typu długopisów. Nie przewidujemy zmian asortymentu w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, jak również zmian w wynagrodzeniu oferowanym pracownikom zdalnym (w momencie pojawienia się nowego rodzaju towaru, takie zmiany naturalnie mogą mieć miejsce).

8. Nie narzucamy odgórnie ustalonego terminu wykonania jednej partii długopisów, jakkolwiek w momencie, gdy czas ten przekracza dwa tygodnie, kontaktujemy się z pracownikiem w celu potwierdzenia kontynuowania prac.

9. Rezygnacja ze współpracy może nastąpić w dowolnym momencie, bez ustalonego okresu wypowiedzenia, zarówno ze strony pracownika zdalnego (bez konieczności podania przyczyny), jak również ze strony pracodawcy w wypadku stwierdzenia częstych i nagminnych uchybień popełnianych przez pracownika.

10. Nie przesyłamy kopii oficjalnych dokumentów (umowy, dokumentacji produktu, instrukcji) drogą elektroniczną. Istnieje zbyt duże ryzyko wykorzystania zawartych w nich informacji do podszywania się pod naszą firmę i zamieszczania fałszywych ogłoszeń w jej imieniu.

11. Pracownik przed złożeniem podpisu na umowie, ma możliwość zapoznania się z jej pełną treścią oraz zawartością paczki w obecności kuriera dostarczającego przesyłkę.

12. Potwierdzenie wpływu przelewu (opłaty za wysyłkę) na konto firmy, pracownik otrzymuje drogą elektroniczną (e-mail) w ciągu 4 godzin od momentu jego zaksięgowania, lub o poranku w kolejny dzień roboczy w przypadku gdy księgowanie następuje po godzinie 17.00. Jednocześnie przesyłana jest także informacja odnośnie szacowanego czasu dostawy przesyłki.

13. Przesyłki kurierskie do pracowników nadawane są we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 do 17:00.

14. Wysyłka pierwszych partii towaru z umowami do osób rozpoczynających współpracę z naszą firmą ma miejsce maksimum do 7 dni roboczych, po otrzymaniu wymaganych przez naszą firmę informacji (imię, nazwisko, adres korespondencyjny/do wysyłki, numer telefonu do kontaktu, preferowana metoda otrzymywania wynagrodzenia) oraz wpływie jednorazowej opłaty za wysyłkę na konto bankowe firmy.

15. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 r. z późn. zm., informacje/dane osobowe przesyłane firmie nie są udostępniane osobom postronnym, ani wykorzystywane do celów innych niż sporządzenia umowy, wysyłki zestawów oraz kontaktu z pracownikiem.

16. Osoby nie posiadające stałego zatrudnienia z tytułu umowy o pracę, nawiązujące współpracę z firmą w charakterze zdalnego producenta długopisów, firma obejmuje ubezpieczeniem zdrowotnym, rentowym oraz emerytalnym. Osoby posiadające stałe źródło dochodu z tytułu umowy o pracę podlegają wyłącznie ubezpieczeniu zdrowotnemu.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do odwiedzania naszej firmy osobiście.
Nasza firma czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00



Pozdrawiamy i liczymy na owocną współpracę.


Coolpen
Antoni Raszewski s/ds kadr i płac


Coolpen
KRS: 0000459287
SĄD REJONOWY W TORUNIU, V WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Siwunia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 15:25   #19
KarolinaMagdalena
Raczkowanie
 
Avatar KarolinaMagdalena
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 238
Dot.: praca przez internet Art Box

A już miałam nadzieję, że poskładam pudełka
Dostałam od nich maila, cytat:
paperartbox@gmail.com
Prosimy wpłacić kwotę 20 zł na nasze konto firmowe:

Paperart
ul.Konduktorska 11
99-300 Kutno

94 1470 0002 2004 6071 4000 0001
KarolinaMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 19:21   #20
annaowsiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 8
Dot.: praca przez internet Art Box

Ja nabrałam się na składanie długopisów firmy Bic, co prawda firma istnieje w KRS, niestety ktoś się pod nią podszywa straciłam jedyne 8 zł ... ale jak sobie pomyśle ile osób dało się nabrać to niezły zarobek dla oszustów, ogłoszenia tej firmy znalazłam na kliku stronach. Zastanawiam się czy da się to jakoś ukrócić? a tak na marginesie to ciężko o pracę chałupniczą jedyne sensowne ofert to szycie czyli generalnie krawiectwo niestety coraz mniej osób z tym fachem.
annaowsiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 12:02   #21
ineed09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 18
Dot.: praca przez internet Art Box

ja dzisziaj znalazłam ofertę tej firmy dotyczącej składania pudełek.

A co myslicie o jednej ze stron internetowych (na tej stronie nie było pracy dotyczącej składania pudełek ), która podobno gwarantuje że znajdziecie prace (w formie telepracy czyli pracy zdalnej czy to jako pisanie tekstów czy też inne zajęcia) aleee... chcą wpłaty 30 zł. Jesli nie znjdziesz pracy zwracają pieniądze.
ineed09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 13:02:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.