wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-19, 13:59   #271
anya34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

A ja znowu polecę nie zaden krem ani zel ani spray, tylko chusteczkę quick-tanning Pedersena.Rozpisałam się szerzej na jej temat w wątku "samoopalacz bez trądziku" ale opiszę Ci pokrótce o co chodzi.Jest to jak wspomniałam chusteczka, więc rozprowadza sie super równomiernie,mozna stosowac i do twarzy i do ciała, co najwazniejsze NIGDY nie zostawia smug,nawet na łokciach czy kolanach.Składniki naturalne,zero parabenu czy alkoholu,całkowicie bezpieczna dla alergików.Sprowadzałam go kiedyś z Danii,ale jest juz w Polsce, mozna kupic na razie w Warszawie,ale maja rozszerzyc dystrybucje.Oczywiscie mozna tez kupic przez allegro albo zamówić sobie po prostu wysyłkowo, na tej stronce jest kontakt i wszystkie informacje www.quick-tanning.com
Polecam wszystkim,jestem fanką quick-tanningu od ponad roku- nigdy mnie nie zawiódł kolorek super
Pozdrawiam
anya34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 14:05   #272
anya34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: samoopalacz do twarzy- jaki najlepszy?

A ja powiem raz jeszcze. Quick-Tanning Pedersena.Zaden krem,zaden zel. Chusteczka samoopalająca na naturalnych składnikach.Zero smug,długo trzyma,działa po godzinie,utrzymuje sie przez 7 dni.No i kosztuje 5 złotych,bo do stycznia mają promocję Jest doskonały do twarzy i do ciała.Wejdz na ich stronkę i poczytaj,mozna tez tam zamówić. www.quick-tanning.com
Pozdrawiam
anya34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 14:20   #273
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

anya34 a ile te chusteczki kosztują?Bo nie ma ceny na tej stronce.Ile jest tych chusteczek?Za mało danych jest tam.Jedna wystarczy na całe ciało?Można zamówić to na tej stronie?
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 14:20   #274
monic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 123
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

Ja także polecam samoopalacz Clarins (mam wersję żelową) - nie śmierdzi tak mocno jak typowy samoopalacz, delikatnie ozłaca twarz. Tylko ta cena! Ale za to jest wydajny.
monic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 14:35   #275
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

Cytat:
Napisane przez MagJa
Ja wiele dobrego słyszałam i czytałam o Oriflame, ale póki co go jeszcze nie wypróbowałam bo czekam na promocję. Normalnie kosztuje prawie 40zł, więc nie bardzo mi sie ta cena uśmiecha, ale za parę dni będzie za jakieś 26zł czy coś koło tego i wtedy zamierzam zamówić. Podobno daje naturalny odcień i co ważne jest koloryzowany, więc widać czy się go dobrze nakłada. Trochę opinii ma na KWC, raczej są pochlebne. Jak będzie w praktyce to się okaże...
Rok temu kupiłam Daxa w piance i nawet byłam zadowolona do momentu, kiedy przestałam go uzywać - schodził strasznie nierównomiernie i strasznie długo
Ten samoopalacz Oriflame to istne cudo!!! Od razu po posmarowaniu widac efekt (poniewaz kolor samoopalacza to ciemny brąz). Jest wspaniały! Opalenizna w 100% wygląda jak naturalna, trzyma się bardzo długo!!!! Jedyny minus to trzeba dłuzej poczekac zeby sie wchłonął bo inaczej pobrudzi się ubranie. Reasumując to najlepszy, dający najładniejszą opaleniaznę, najtrwalszy samoopalacz pod słoncem! Nie chce juz zadnego innego! Żałuje że jak była promocja to nie wzięłam 2 tubek na zapas.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 14:46   #276
anya34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

Silva one kosztują 5 złotych za sztukę, jedna chusteczka starcza na całe ciało,jesli wazysz do 60 kg, a poltorej chusteczki starczy w zupelnosci dla kazdego.Co do zamówienia, to możesz tam zadzwonic do dystrybutora i zapytac, ale mozna kupic tez na allegro.Na stronce masz telefon,wiec zadzwon i wszystko Ci powiedzą.
Pozdrawiam
anya34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 14:52   #277
marcia19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

Odnalazłam na stronie internetowej fajny samoopalacz w chusteczce! Wypróbowałam wiele innych specyfików ale po wypróbowaniu tego jestem zachwycona. Nazywa się Quick Tanning , a strona na której go znalazłam to www.Quick-Tanning.com. Zaproponowałam go mojej koleżance i ona również uważa że jest fantastyczny. Nie zostawia smug i utrzymuje się na ciele około tygodnia. Polecam zapoznanie się z tą stroną i kupno tej chusteczki.
marcia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-19, 14:54   #278
gosia31
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

Anya34 popieram w 100% ! Przetestowałam juz chyba wszystkie samoopalacze,ale quick-tanning bije je na głowe.Dobrze ze mozna juz w Polsce dostac bo taniocha przy tej promocji,a jak z Danii sprowadzalam to troche kasy poszlo. Polecam wszystkim!
gosia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 15:08   #279
marcia19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: Co ile sie smarować samoopalaczem?

Dziewczyny znalazłam fajowy samoopalacz nie w kremie ani w spreyu tylko w chusteczce. Nazywa się Quick Tanning.Rewelka. Po 10 minutach możesz spokojnie nałożyć ubranie i wcale nie brudzi.Szukajcie go na stronie internetowej polecam każdej.Pozdrawiam .
marcia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 15:30   #280
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: samoopalacz bez trądzku?

To jest niestety sprawa indywidualna, trzeba szukać najlepszego metodą prób i błędów. Ja sama rzadko używam samoopalaczy, ostatnio kupiłam sobie Daxa w piance i stosowałam go też na mordkę. Żadnych niespodzianek nie było, wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że wygładził mi trochę buźkę.
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 15:58   #281
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: samoopalacz do twarzy- jaki najlepszy?

Cytat:
Napisane przez anya34
A ja powiem raz jeszcze. Quick-Tanning Pedersena.Zaden krem,zaden zel. Chusteczka samoopalająca na naturalnych składnikach.Zero smug,długo trzyma,działa po godzinie,utrzymuje sie przez 7 dni.No i kosztuje 5 złotych,bo do stycznia mają promocję Jest doskonały do twarzy i do ciała.Wejdz na ich stronkę i poczytaj,mozna tez tam zamówić. www.quick-tanning.com
Pozdrawiam
Anya34! Jesteś świeżo zarejestrowaną wizażanką, zamieściłaś na razie 5 postów, z czego wszystkie jak jeden mąż dotyczną nowego wspaniałego samoopalacza w chusteczce. Jeśli pracujesz dla dystrybutora, to kiepską drogę reklamy sobie wybrałaś (przy okazji - na wizażu jest ona płatna), spamerom na naszym forum mówimy zdecydowane NIE. Ryzykujesz banem!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-19, 16:48   #282
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Co ile sie smarować samoopalaczem?

Cytat:
Napisane przez marcia19
Szukajcie go na stronie internetowej
ale on jest tylko na allegro tzn. przynajmniej mnie sie na zadnej innej stronie nie wyswietla
łeee
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 18:25   #283
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

sa na allegro te chusteczki za 5 zl sztuka..
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 18:53   #284
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

Cytat:
Napisane przez anya34
A ja znowu polecę nie zaden krem ani zel ani spray, tylko chusteczkę quick-tanning Pedersena.
Cytat:
Napisane przez marcia19
Odnalazłam na stronie internetowej fajny samoopalacz w chusteczce! Wypróbowałam wiele innych specyfików ale po wypróbowaniu tego jestem zachwycona. Nazywa się Quick Tanning , a strona na której go znalazłam to www.Quick-Tanning.com. Zaproponowałam go mojej koleżance i ona również uważa że jest fantastyczny. Nie zostawia smug i utrzymuje się na ciele około tygodnia. Polecam zapoznanie się z tą stroną i kupno tej chusteczki.
Cytat:
Napisane przez gosia31
Anya34 popieram w 100% ! Przetestowałam juz chyba wszystkie samoopalacze,ale quick-tanning bije je na głowe.Dobrze ze mozna juz w Polsce dostac bo taniocha przy tej promocji,a jak z Danii sprowadzalam to troche kasy poszlo. Polecam wszystkim!

te chusteczki muszą być naprawdę fantastyczne, skoro dzisiaj aż 3 osoby zarejestrowały się na Wizażu tylko po to, żeby je ocenić wszystkie 3 macie suchą cerę bez skłonności do alergii, więc nie wiem, czy te chusteczki byłyby dobre do mojej mieszanej i wrażliwej...
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 19:03   #285
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: samoopalacz do twarzy- jaki najlepszy?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Anya34! Jesteś świeżo zarejestrowaną wizażanką, zamieściłaś na razie 5 postów, z czego wszystkie jak jeden mąż dotyczną nowego wspaniałego samoopalacza w chusteczce. Jeśli pracujesz dla dystrybutora, to kiepską drogę reklamy sobie wybrałaś (przy okazji - na wizażu jest ona płatna), spamerom na naszym forum mówimy zdecydowane NIE. Ryzykujesz banem!
to samo właśnie podejrzewałam:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...d=1#post836023

tyle, że mam też podejrzenia co do pozostałych 2 osób, dzisiaj zarejestrowanych, i zachwycających się tymi chusteczkami:
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=338684
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=338688
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=338701
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 19:33   #286
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: samoopalacz do twarzy- jaki najlepszy?

Justynko, zauważyłam dokladnie to samo, założyłam już wątek na technicznym w celu zareagowania na spamera w sposób oczywisty

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77545
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 20:36   #287
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

Cytat:
Napisane przez justa79
te chusteczki muszą być naprawdę fantastyczne, skoro dzisiaj aż 3 osoby zarejestrowały się na Wizażu tylko po to, żeby je ocenić wszystkie 3 macie suchą cerę bez skłonności do alergii, więc nie wiem, czy te chusteczki byłyby dobre do mojej mieszanej i wrażliwej...
Te "trzy" osoby to de facto jedna, wiadomości pisano z jednego komputera. Zmieniłem im status w podziękowaniu za nieopłaconą reklamę
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 08:36   #288
nnia***
Raczkowanie
 
Avatar nnia***
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: z uroczego małego miasteczka ;)
Wiadomości: 467
GG do nnia***
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

a czy mozna dostac te chusteczki w sklepach np GC we Wroclawiu albo w innych,czy tylko przez allegro mozna je zdobyc??
nnia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 15:00   #289
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

tez mi sie wydawalo podejrzane z tym "reklamowaniem" chusteczek
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 19:41   #290
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

dla bladolicych (do ciala) idealny jest Karmel Brazujacy Dax Cosmetics- sama stosuje, nie ma mowy o smugach. do twarzy calkiem dobry jest samoopalacz Sorai do jasnej karnacji.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 21:37   #291
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Te "trzy" osoby to de facto jedna, wiadomości pisano z jednego komputera. Zmieniłem im status w podziękowaniu za nieopłaconą reklamę

Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 10:19   #292
Naga
Raczkowanie
 
Avatar Naga
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 38
Dot.: jaki samoopalacz najlepszy??

Witam
Polecam!!! Gorąco polecam balsam brązujący SOPOT!!! Mam też bardzo bladą cere...a ten produkt jest doskonały dla mnie i w dodatku nie jest drogi.Smaruje nim twarz i ciałko.Pozdrawiam
__________________
Oj...te JEGO spojrzenia...oj...
Naga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 06:24   #293
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
samoopalacz a krem

Kochane, mam pytanie odnośnie samoopalacza. Czy pod samoopalacz bądź już po aplikacji samoopalacza należy nałożyć krem (jeśli ktoś ma tak straszną skórę, jak ja).
Wczoraj wieczorem nalożyłam sobie na twarz , szyję i dekold sam samoopalacz, a dziś rano budząc się twarz była cała ściagnięta i miejscami zaczerwieniona.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 06:45   #294
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: samoopalacz a krem

Oliczko wiadomo, że samoopalacz zawsze trochę wysuszy, ponadto może masz uczulenie na jakiś składnik w nim zawarty . Ja jak używam samoopalcza to zawsze albo smaruję twarz przed nałożeniem go lub mieszam krem z samoopalaczem. Ale znam wizażankę, która nakłada krem po aplikacji samoopalacza i jest zadowolona. Więc może wypróbuj co Ci lepiej pasuje,a jeśli wszystko zawiedzie to może lepiej go odstawić
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 07:26   #295
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: samoopalacz a krem

Ja zwykle nakladam najpierw krem nawilzajacy albo jakis bardziej tlustawy, czekam az sie wchlonie i dopiero samoopalacz. Zawsze nakladam samoopalacz wieczorem i jezeli mam zamiar isc juz spac, a krem jeszcze sie nie wchlonal - najpierw przecieram twarz tonikiem Tez mam bardzo sucha skore i wiekszosc samoopalaczy dodatkowo ja wysusza, ale ostatnio odkrylam nowy i rano budze sie z gladka i co najwazniejsze nie wysuszona skora A to odkrycie to samoopalacz do twarzy Yves Rocher - fotka nizej
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 07:34   #296
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: samoopalacz a krem

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
Ja zwykle nakladam najpierw krem nawilzajacy albo jakis bardziej tlustawy, czekam az sie wchlonie i dopiero samoopalacz. Zawsze nakladam samoopalacz wieczorem i jezeli mam zamiar isc juz spac, a krem jeszcze sie nie wchlonal - najpierw przecieram twarz tonikiem Tez mam bardzo sucha skore i wiekszosc samoopalaczy dodatkowo ja wysusza, ale ostatnio odkrylam nowy i rano budze sie z gladka i co najwazniejsze nie wysuszona skora A to odkrycie to samoopalacz do twarzy Yves Rocher - fotka nizej
czesc, a ile ten samoopalacz kosztuje?, bo ja sie zastanawiam bo amm studniowke czy uzyc wlasnie samoopalacza czy isc na solarium
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 09:23   #297
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: samoopalacz a krem

oczywiście, że możesz nałożyć krem, ja zawsze tak robię, najpierw nakładam krem nawilżający, jak zwykle, a na to samoopalacz.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 11:04   #298
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: samoopalacz a krem

Cytat:
Napisane przez czuczenka
czesc, a ile ten samoopalacz kosztuje?, bo ja sie zastanawiam bo amm studniowke czy uzyc wlasnie samoopalacza czy isc na solarium
Nie wiem, ile on w PL koszutje Zaplacialam za niego cos kolo 7 Euro. Cena katalogowa, to chyba 11 Euro, ale byl w promocji
Moze dodam jeszcze, ze nie jest ciemny. Mam jasna karnacje i nakladam zwykle trzy dni z rzedu, pozniej robie dwa dni przerwy i znowu trzy dni nakladam. Wtedy skora nabiera ladnego zlocisto-brazowego odcienia Jest dosc wydajny i zostawia taka tlustawa warstwe na skorze. Jak dla mnie najlepszy ze wszystkich do twarzy, ktore wyprobowalam
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 15:06   #299
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: samoopalacz a krem

Oliczko oczywiście, że możesz najpierw nałożyć na twarz nieco kremu, a na to samoopalacz, albo wymieszać samoopalacz z kremem każdy - nawet drogi samoopalacz troszkę jednak wysusza skórę. Ja stosuję inną metodę - najpierw samoopalacz na skórę oczyszczoną i przetartą tonikiem, po wchłonięciu gruba warstwa kremu
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 16:21   #300
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: samoopalacz a krem

Kochane jesteście dziewczynki.
Kurcze dziś cały dzień cierpie tak wysuszył mi skórę ten samoopalacz, mam wrażenie jakbym miała za mało skóry na policzkach, a i swędzi mnie troszkę. Dzięki naprawdę, gdybym wcześniej się was poradziła, to by może się tak nie stało.
Nie wiem też czy nie podrażnił mnie ten samoopalacz, bo może występuje w nim coś, co mnie podrażniło (to dax cosmetics w piance), sama nie wiem.
Dam sobie spokój dzis z aplikowaniem go dalej, a zrobię sobie okład z wody wapiennej i na noc wysmaruję buzię nanobase, a za kilka dni wróce do samoopalacza, ale na niego nałoże krem. Zobaczymy czy mnie też podrażni. Buziaczki kochane.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.