Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-19, 12:41   #1261
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez matkaWariatka2 Pokaż wiadomość
Skusiłam sie kiedys na zrobienie hybrydy. Nie byłam nigdy przekonana, bardziej ze strachu przed promieniowenie UV niz z opowiesci jak bardzo to niszczy paznokcie. Myslalam sobie, ze niemozliwe, gdyby tak niszczylo, to nie byłoby to tak popularne, mylilam sie. Po zdjęciu moje paznokcie bylo tragiczne. cienkie jak papier, lamliwe, rozwojonr. bardzo długo z nimi walczyłam. dopiero jak zaczełam uzywac odzywki black diamond to troche odzyyly.. Nigdy wiecej nie skusze sie na manicure hybrydowy.
jak ktoś ci prawidłowo nałoży i zdjemie hybrydę to nie ma szans uszkodzenia paznokcia wczytaj się w wątki na hybrydowym, tam masa dziewczyn sobie robi i nie widzą żadnych zmian w paznokciach

natomiast uważałabym na tą odżywkę black diamon, mi zniszczyła paznokcie, wielu osobom też po za tym dziwne ale wszędzie polecasz Golden Rose
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 11:14   #1262
LindaB33333
Raczkowanie
 
Avatar LindaB33333
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 38
Dot.: problem z paznokciami/zniszczone paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY

Hej dziewczyny
Znacie może odżywkę Ados odżywka 10 w 1 ?
Nie maluję paznokci, mam krótkie. Zawsze się rozdwajają, pękają. Jak delikatnie zapuszczę (kilka mm) to się wyginają
Odżywka jest dość tania, ale czy skuteczna?
Nadmienię, że włosy mam świetne- grube, długie, naturalne...a paznokcie do kitu :/
LindaB33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 11:54   #1263
Kami_ldz
Przyczajenie
 
Avatar Kami_ldz
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Ja też polecam odżywki Golden Rose, miałam ich kilka i są naprawdę dobre, maja dobry skład. Ale jest jedna zasada dotycząca wszystkich odżywek i w ogóle paznokci, ta zasada to umiar. Zbyt częste używanie odżywek, zbyt duża ilość witamin, ale też i niezdrowy tryb życia. Zbyt częste używanie silnych środków do paznokci nie dobrze na nie wpływa.
Jeszcze jakieś pół roku temu borykałam się z problemami paznokci(było to dla mnie trudne bo wiele lat miałam twarde piękne paznokcie i nie wiedziałam nawet co to jest łamanie się paznokci), wiecznie rozdwojone mimo że twarde, przez to rozdwajanie łamały się. Używałam odzywek i nic, aż usłyszałam od konsultantki na stoisku żeby na chwile zbastować, obcięłam paznokcie nie używałam odżywek, problem był ale nieco mniejszy. Starałam się malować paznokcie na tyle rzadko jak to możliwe, a raczej zmywać je. Teraz używam hybryd, pierwszą nałożyłam na rozdwojone końce na kilku paznokciach. Teraz nie ma śladu po rozdwojonych paznokciach, kruchych, łamliwych. Są twarde, i ładne mimo że przez matowienie płytki nie lśnią tak jak kiedyś. Nakładam hybryde cały czas, nie robię przerw, miałam jedną bo nie miałam czasu, ale mimo to nie nakładałam odżywki i jest super. Trzeba na swoje paznokcie znaleźć sposób i pamiętać że przewitaminizowanie paznokci jest trudne do pozbycia się. Ja dałam sobie czas i udało się. Myślę że też pomogła mi w tym trochę hybryda i systematyczne skracanie i właściwe piłowanie paznokci
Kami_ldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 09:20   #1264
chinskiejablko
Przyczajenie
 
Avatar chinskiejablko
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez Kami_ldz Pokaż wiadomość
Zbyt częste używanie odżywek, zbyt duża ilość witamin, ale też i niezdrowy tryb życia. Zbyt częste używanie silnych środków do paznokci nie dobrze na nie wpływa.

Ja od kilku lat noszę przeróżne (bezpiecznie ) odżywki non stop, paznokciom nic nie jest. Myślę, że częstotliwość używania odżywek nie ma tu nic do rzeczy. Nie oszukujmy się, tych witamin i innych zdrowotnych składników to nie ma tam aż tak wiele żeby organizm nie wyrabiał z ich przetwarzaniem.
chinskiejablko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 15:27   #1265
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 796
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

dziewczyny odkryłam rewelacyjny kosmetyk na łamliwe, rozdwojone paznokcie. Zawsze miałam problem z paznokciami, które były łamliwe, rozdwajały się itd. Stosowałam wszystkie odzywki od sally hansen zaczynając, po eveline itd. Ostatnio kupuję kosmetyki na zsk.pl i kupiłam hydrolizat keratyny na włosy - i przez przypadek odkryłam najlepszy lek na mocne paznokcie. Po 2-3 tyg widac znaczną poprawę, jestem zachwycona. Keratynę można kupić za 4zł, tania jak barszcz!!!!
__________________
PROSZĘ KLIKNIJ W MÓJ LINK!!!!!

bizarrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 18:30   #1266
2016103100900
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 105
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez bizarrella Pokaż wiadomość
dziewczyny odkryłam rewelacyjny kosmetyk na łamliwe, rozdwojone paznokcie. Zawsze miałam problem z paznokciami, które były łamliwe, rozdwajały się itd. Stosowałam wszystkie odzywki od sally hansen zaczynając, po eveline itd. Ostatnio kupuję kosmetyki na zsk.pl i kupiłam hydrolizat keratyny na włosy - i przez przypadek odkryłam najlepszy lek na mocne paznokcie. Po 2-3 tyg widac znaczną poprawę, jestem zachwycona. Keratynę można kupić za 4zł, tania jak barszcz!!!!
a jak go używasz?
2016103100900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 14:16   #1267
Dora_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Super też są suplementy diety i znakomicie działa wapń. Poprawia wygląd i strukturę paznokcia. Ja używam (reklama)

Polecam extra!

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez LindaB33333 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Znacie może odżywkę Ados odżywka 10 w 1 ?
Nie maluję paznokci, mam krótkie. Zawsze się rozdwajają, pękają. Jak delikatnie zapuszczę (kilka mm) to się wyginają
Odżywka jest dość tania, ale czy skuteczna?
Nadmienię, że włosy mam świetne- grube, długie, naturalne...a paznokcie do kitu :/
Odpowiedź: Polecam wapń (reklama)
jest super!

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-09-29 o 16:55 Powód: Reklama
Dora_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-02, 13:11   #1268
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 796
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez nikaonaa Pokaż wiadomość
a jak go używasz?
daje po kropelce na 3 pazokcie, i troszkę wmasowuje w paznokcie. Trzeba uważac żeby nie nakładać na miejsce skaleczone lub otarte bo mocno zapiecze.
__________________
PROSZĘ KLIKNIJ W MÓJ LINK!!!!!

bizarrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 09:50   #1269
milinkkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Ja tam zamiast łykać leki lub co chwila kupować odżywki zainwestowałam w żywą sól magnezową. Kąpię się w niej regularnie i mam ładniejszą skórę, paznokcie się nie łamią, a włosy już też tak nie lecą.
milinkkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 09:44   #1270
zbiksylwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

przez całe zycie obgryzalam paznokcie, teraz oduczyłam sie tego ale one i tak się lamia jest to moj duzy kompleks, pomocy ;C
zbiksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 10:10   #1271
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
od jakiegos czasu b. rozdwajaja mi sie paznokcie , juz kiedys to przezylam ale nie w takim stopniu jak teraz - poprostu koszmar!! Maluje je odzywka do paznokci rozdwajajacych sie, lykam jakies tabletki ze srzypem i drozdzami, ale moje paznokcie maja to w nosie! Poradzcie co jeszcze, bo chcialaby przynajmniej na sylwestra miec ladne paznokcie.
ja Ci polecam smarować sumienne pazurki oliwką BabyDream. Co dzień, na wieczór rób sobie taki seans, a szpony Ci odżyją i będą jak nowe ja tak robię i mimo noszenia hybryd, mam dalej mocne i zdrowe paznokcie
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-24, 11:37   #1272
olivka_1985
Przyczajenie
 
Avatar olivka_1985
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Ja mam po mamie mega słabe paznokcie i nigdy nie mogłam "wyhodować" długich paznokci. Wcześniej robiłam żele, potem hybrydy, ale po ich ściagnięciu paznokcie były w opłakanym stanie. Od miesiąca stosuje pomarańczowy Unglax z ceramidami i juz widze różnicę - stosuje 2 razy w tyg 2 warstwy i moje paznokcie w końcu rosną Może Wam też pomoże
olivka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 18:17   #1273
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Z takich działaczy cudów to się sprawdza Sally Hansen maximum strength. W ciągu tygodnie potrafią paznokcie utwardzić i wzmocnić. Ale to też fakt, że każda płytka jest inna wieć i czas działania pewnie inny.
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 19:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.