Wątek o sklepie Missguided - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-01-11, 22:45   #91
natalia8425
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wątek o sklepie Missguided

Co powiedziałaś/jak wytlumaczyłaś pani na poczcie, że przyjęła Ci ten darmowy zwrot?
natalia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-11, 22:55   #92
agns11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wątek o sklepie Missguided

maadelajn Uff dziś dostałam maila, że otrzymali moje paczki (zwracałam dwie) i ze dostane zwrot pieniędzy za 2-5 dni ;-)

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

natalia8425 Powiedziałam że chcę nadać paczki i ze powinny być opłacone, jednak Pani na poczcie nie miała pojęcia co zrobić z tym fantem gdy spojrzała na naklejki i poszła się z kimś skonsultować a następnie przekazała mi info ze może wziąć ode mnie przesyłkę na moją odpowiedzialnośc - nie dostanę potwierdzenia i to sobie pójdzie po prostu w świat

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

margla099 Niestety śledzenie nie działa...Jak otrzymasz maila ze zamówienie zostało wysłane z magazynu to mija jakieś 5 dni roboczych i przesyłka powinna dotrzeć. Inpost chyba dostarcza paczki

Edytowane przez agns11
Czas edycji: 2017-01-12 o 08:16
agns11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 12:40   #93
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Wątek o sklepie Missguided

taki, Inpost dostarcza paczki. Jeżeli liczysz, że dowiesz się czegokolwiek z linku to raczej nie sądzę - ile razy zamawiałam to nigdy mi się link nie wyświetlił... po prostu po paru dniach przyjeżdżał inpost i tyle. Dziewczyny, tak sobie myślę, czy nie próbować oddawać przesyłek do inpostu... w końcu oni dostarczają więc powinni też odebrać. Ile ułatwiłoby odbieranie paczek w paczkomacie... to moje marzenie. Jesteście zadowolone ze swoich ciuchów z Missguided, w sensie jak wam się podoba stosunek jakości do ceny?
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 08:03   #94
cziczi1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wątek o sklepie Missguided

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
taki, Inpost dostarcza paczki. Jeżeli liczysz, że dowiesz się czegokolwiek z linku to raczej nie sądzę - ile razy zamawiałam to nigdy mi się link nie wyświetlił... po prostu po paru dniach przyjeżdżał inpost i tyle. Dziewczyny, tak sobie myślę, czy nie próbować oddawać przesyłek do inpostu... w końcu oni dostarczają więc powinni też odebrać. Ile ułatwiłoby odbieranie paczek w paczkomacie... to moje marzenie. Jesteście zadowolone ze swoich ciuchów z Missguided, w sensie jak wam się podoba stosunek jakości do ceny?
Dzień dobry,mam pytanie odnośnie zwrotu.Udało się go wysłać?i w jaki sposób?ja poszłam wczoraj na pocztę i Pani nie chciała przyjąć paczki z naklejką.Chciała abym ją nadała Globalem za 64zł!więc zrezygnowałam.Dziś dzwoniłam do Inpostu i jeśli tylko na naklejce jest kod kreskowy podobno można wysłać obojęnie z jakiego paczkoamtu.Tylko nie mam akurat przy sobie tej naklejki i się zastanawiam czy owy kod tam jest.Jeśli jest to przesyłka jest darmowa,jeśli nie trzeba zapłacić.Czy ktoś robił zwrot Inpostem i czy to działa??
cziczi1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 10:20   #95
Kdjdfn
Zakorzenienie
 
Avatar Kdjdfn
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 082
Dot.: Wątek o sklepie Missguided

Dziewczyny, a jak z jakością ciuchów? Sporo rzeczy mi się spodobało, zastanawiam się czy warto zamówić.
Kdjdfn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 20:55   #96
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Wątek o sklepie Missguided

Chyba mam wyjątkowego pecha... Zamówiłam, wysyłkę wybrałam najtańszą bo do imprezy miałam jeszcze sporo czasu i stwierdziłam że nawet jak się spóźni to mam zapas Cóż, Missguided wyciągnęło do mnie rękę i oddali mi koszty przesyłki bo paczka dotarła do mnie tydzień po czasie. Miło z ich strony. Niestety zamiast sukienki dostałam spódniczkę Odesłałam a na imprezę pójdę w mojej ślubnej bo to jedyna sukienka jaką mam (nie, nie jest typowo ślubna, przeciwnie).

Na mojej poczcie przyjeli paczke bez problemu. Powiedziałam że mają dane nadawcy (moje) więc jak im sie coś nie będzie zgadzało to już mój w tym problem.

Edytowane przez Kaoru22
Czas edycji: 2017-03-22 o 20:56
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 09:55   #97
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wątek o sklepie Missguided

Jestem na świeżo po zakupach w Missguided, więc podzielę się z Wami moją opinią. Całkiem niedawno odkryłam ten sklep. Spodobało mi się wiele rzeczy. Razem z koleżanką zrobiłyśmy zamówienie na próbę żeby sprawdzić jakość. Od 250 zł wysyłka jest gratis. Zwrot przez Inpost kosztuje 16 zł i jest tańszy niż koszt dostawy kiedy zakupy nie przekraczają 250 zł. Paczka przyszła dość szybko. Nie pamiętam dokładnie, ale na pewno do 5 dni. Na zdjęciach ciuchy prezentują się pięknie, niestety na żywo mocno rozczarowują. Są wykonane z tanich, bardzo sztucznych materiałów. Rękawy długie i wąskie. Przy tym sieciówki typu zara czy hm mają naprawdę super jakość. Zamówiłyśmy po kilka rzeczy, ale zostawiłyśmy tylko po bluzce. Reszta do odsyłki. Wybrałyśmy opcję paczkomatu. Missguided wysyła specjalną etykietę z kodem zwrotu. Po ponad 2 tygodniach od nadania paczki nie dostałam od nich odpowiedzi, że zwrot dotarł. Napisałam do nich maila. Stwierdzili, że wszystko przeszukali, ale paczki na pewno jeszcze nie otrzymali. Postanowiłam skontaktować się z Inpostem. Tu pojawił się problem z mojej winy, ponieważ przez przypadek usunęłam z telefonu zdjęcie etykiety z kodem nadania. Missguided twierdzi, że nie przechowuje etykiet w bazie danych i pomóc nie może. Na moje szczęście trafiłam na miłego pana na infolinii Inpostu, który pomógł mi zidentyfikować nr przesyłki jak podałam mu nr paczkomatu, datę i godzinę nadania. Powiedział też, że paczka została doręczona po 2 dniach od nadania. Napisałam to do Missguided oraz nr przesyłki. Stwierdzili, że skoro minęło 10 dni odkąd otrzymali paczkę to, że zwrócą mi pieniądze i żebym im napisała, które produkty zwracałam. Nie rozumiem po co skoro mieli ten zwrot z paragonem i widzieli co zostawiałam, a co odesłałam. Tego samego dnia zrobili na szczęście zwrot gotówki. Nie wiem czy faktycznie początkowo nie mogli znaleźć tego zwrotu czy liczyli na to, że zapomnę i nie będę się upominać. Ogólnie nie polecam zakupów w tym sklepie. Jakość marna, obsługa też. No i radzę jak oka w głowię pilnować potwierdzenia nadania paczki
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-16, 18:51   #98
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Wątek o sklepie Missguided

T shirty dla wysokich są długie, z dobrej jakości materiałów, żakiet, który zamówiłam tez jest super. Wszystko prane normalnie, bez deformacji czy utraty koloru jak to ma miejsce w h&m np. Zwrot robią bardzo szybko. Coś jak zalando.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 08:38   #99
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Wątek o sklepie Missguided

Opowiem wam jak skończyła się moja akcja sukienkowo-spódnicowa. Otóż wspomniana pomyłka zaszła 3 razy!!! Tak, 3 razy wysłano mi spódnicę zamiast sukienki. W końcu zapytałam czy nie możemy zrobić tak, że po prostu wybiorę sobie inny produkt i ewentualnie dopłacę i wyślą mi go zamiast tej pechowe sukienki. Nie można tak zrobić bo nie. Nie można pójść wkurzonemu klientowi na rękę W końcu przyznali się że sukienki i nie ma i zrobią mi zwrot kasy (żebym musiała znowu płacić za przesyłkę w razie gdybym się jeszcze totalnie nie zraziła i zamówiła coś innego). Zwrot miał pojawić się w ciągu 10 dni roboczych. Nie pojawił się. Czekałam na niego prawie 3 tygodnie wypisując maile do Missguided. Obsługa fatalna, już nic tam nie kupię.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-10, 16:37   #100
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wątek o sklepie Missguided

A ja właśnie znalazłam kombinezon u nich, niestety na zalando jest tylko czarny, a jak tu problemy takie robią to sobie daruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 12:12   #101
kasia_kusa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wątek o sklepie Missguided

Hej Dziewczyny,
Chciałabym Was się zapytać, ponieważ mam paczkę MissGuided do zwrotu, ale nie wiem jak za bardzo to zrobić.
Czy któraś z Was wie, jak pójdę na InPost i pójdę z dowodem zakupu, to ten kod kreskowy o którym któraś z Was pisała (załączone zdjęcie, lewy górny róg) wystarczy?
Czuję się mocno skołowana
Z góry dziękuję Wam za pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5508.jpg (146,0 KB, 51 załadowań)
kasia_kusa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-27, 08:30   #102
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Wątek o sklepie Missguided

To chyba tyczy się poczty polskiej i to na własną odpowiedzialność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 21:33   #103
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Wątek o sklepie Missguided

Hej czy ktoś ostatnio coś kupował w Missguided i zwracał? Mam kilka pytań.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 12:43   #104
agnieszkajuleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wątek o sklepie Missguided

Nie polecam absolutnie zakupów w tym sklepie.paczki nigdy się nie doczekałam na maile nie odpowiadają telefonu brak.Jest wiele fajnych polskich sklepów a ten sklep to porażka
agnieszkajuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-21 13:43:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.