Chanel kolorówka część II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-19, 19:03   #691
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Chanel kolorówka część II

wow, ale ładniutka buzia, fajnie, ze sie załapałam, pasuje ci taki męski styl
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:11   #692
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
DZIEKUJĘ

Masz ciekawy typ urody i to taki, który intryguje
Bardzo podoba mi się Twoja fryzura, sama o takiej marze, no może o deczko dłuższej, ale się boję, bo mam szczuplutką buzię.
I jak na prawie saute buzię - to rewelka
Dzieeeki Corii jak bedziesz miala wlosy wzglednie rowno obciete i tylko lekko 'obrobione' na koncach, to sie nie martw - w razie co szybko odrosna te 2 centymetry. Jak fryzjer spartaczy po wierzchu... to jazda z odrastaniem bedzie bezlitosna..
Fryzura jest dzielem przypadku, ale dobrze sie w niej czuje. Lubie cieniowania, ale po ostatnich 2 latach potyczek z fryzjerami i wiloma dziurami na glowie... po prostu sie boje. Moje ulubione fryzjerki... niestety we Wroclawiu, a znane mi warszwianki - niestety sie gdzies wyprowadzily. A Szwedki ... 250 zlotych za 'ponoc dobre' strzyzenie i pewnosci nie ma do konca. Wiec uparlam sie i nosze takie prawie rowne. Rekompensuje sobie to najwyzej kolorowka.
Tu fotka porazki srzed 1,5 roku

Ale, zeby tak teraz w Chanel uderzyc....bo oftop sie zrobil.... no wlasnie ))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010947.jpg (95,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010946.jpg (98,4 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-01-19 o 19:13
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:19   #693
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Z delikatnych - najbardziej Chanel do mnie trafiaja, bo lubie... androgyniczny look i pewnie kolejne lato bede smigac w mokrych wlosach przylizanych do czaszki . A i kolorystyka fajna .
No i te mocne brwi tez sa cool. Lubie takie 'meskie' nieugladzone makijaze z podkreslonymi brwiami, 'mocna' szczeka, odkrytym czolem i bez najmniejszej szczypty kokieterii.

Czerwona kredke na oku nosilam pierwszy raz chyba w 95tym. Smarkula sie nagapila siostrzanego 'Twojego stylu' i zechciala sobie zrobic look . Fajnie to wygladalo. Grunt to... dobrze zagruntowana concealerem twarz, bo wszytsko widac jak na dloni.
aaa ślczna jesteś i faktycznie androgyniczny look pasuje do Ciebie i czerwone usta tez
masz fajną urodę, można Cię na wiele sposobów wystylizować

ale wyobrażałam sobie Ciebie inaczej, z długimi ciepło-blond włosami, nie wiem dlaczego

co do czerwonej kredki - pamietam, że ok 2000 r była moda na czerwony tusz do rzęs, miałam krótkie włosy i się tak malowałam

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Guacamole, pisząc o "babcinych" zapachach - coco - miałas na mysli coco mademoiselle? kurcze, one mi sie z babcinymi nigdy nie kojarzyly, inne chanelki tak, ale nie te...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:23   #694
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Chanel kolorówka część II

Też się załapałam na zdjęciówkę, ale piszę dopiero teraz, śliczna z Ciebie dziewczyna A ja za to niefotogeniczna jestem, zupełnie inaczej na zdjęciach wychodzę, jak przeszczep Ludzie mnie nie poznają
A i bazę można już kupić na stronie Debenhamsa, a bite pół roku nie była dostępna
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:29   #695
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dzieeeki Corii jak bedziesz miala wlosy wzglednie rowno obciete i tylko lekko 'obrobione' na koncach, to sie nie martw - w razie co szybko odrosna te 2 centymetry. Jak fryzjer spartaczy po wierzchu... to jazda z odrastaniem bedzie bezlitosna..
Fryzura jest dzielem przypadku, ale dobrze sie w niej czuje. Lubie cieniowania, ale po ostatnich 2 latach potyczek z fryzjerami i wiloma dziurami na glowie... po prostu sie boje. Moje ulubione fryzjerki... niestety we Wroclawiu, a znane mi warszwianki - niestety sie gdzies wyprowadzily. A Szwedki ... 250 zlotych za 'ponoc dobre' strzyzenie i pewnosci nie ma do konca. Wiec uparlam sie i nosze takie prawie rowne. Rekompensuje sobie to najwyzej kolorowka.
Tu fotka porazki srzed 1,5 roku
Ja teraz mam mocno pocieniowane na calutkiej długości i powoli mi odrastają. Tez własnie fanka jestem cieniowań, ale rok temu mi się znudziły i również sciełam prościutko włosy - do ramion, ale coś mi się nie spodobało ostatecznie i za nastpenym razem własnie kazałam sobie zrobić masakrę teksańska nozyczkami na głowie No i wyszło fryzjerce za krótko, teraz jestem w fazie odrastania. Najkrótsze pióra mam gdzies Twojej aktualnej długości. I albo teraz, albo jak będą z 2 cm dłuższe chciałam je ciachnąc na takiego boba - choc nie do końca boba, moze coś bardziej podobnego do Twojej fryz.
A propo zdjęć sprzed 1,5 roku - zdecydowanie wolę Cię w blond
A jaki jest Twój naturalny kolor?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:32   #696
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
wow, ale ładniutka buzia, fajnie, ze sie załapałam, pasuje ci taki męski styl
dzieki Pingu!
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:32   #697
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dzieeeki Corii jak bedziesz miala wlosy wzglednie rowno obciete i tylko lekko 'obrobione' na koncach, to sie nie martw - w razie co szybko odrosna te 2 centymetry. Jak fryzjer spartaczy po wierzchu... to jazda z odrastaniem bedzie bezlitosna..
Fryzura jest dzielem przypadku, ale dobrze sie w niej czuje. Lubie cieniowania, ale po ostatnich 2 latach potyczek z fryzjerami i wiloma dziurami na glowie... po prostu sie boje. Moje ulubione fryzjerki... niestety we Wroclawiu, a znane mi warszwianki - niestety sie gdzies wyprowadzily. A Szwedki ... 250 zlotych za 'ponoc dobre' strzyzenie i pewnosci nie ma do konca. Wiec uparlam sie i nosze takie prawie rowne. Rekompensuje sobie to najwyzej kolorowka.
Tu fotka porazki srzed 1,5 roku

Ale, zeby tak teraz w Chanel uderzyc....bo oftop sie zrobil.... no wlasnie ))
A kogo we Wroclawiu polecasz?

Ja nie znosze fryzjerow. Zawsze szarpia mnie przy czesaniu mowiac "o, wlosy Ci sie placza"
Ja ogolnie nie lubie poza tym jak ktos moich wlosow dotyka. Poza tym wielu fryzjerow nie rozumie wyrazenia "TYLKO podciac koncowki". Dla wiekszosci koncowki to 10 cm (chociaz ja zawsze pokazuje ile wedlug mnie to te koncowki maja) .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 19:47   #698
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
aaa ślczna jesteś i faktycznie androgyniczny look pasuje do Ciebie i czerwone usta tez
masz fajną urodę, można Cię na wiele sposobów wystylizować

ale wyobrażałam sobie Ciebie inaczej, z długimi ciepło-blond włosami, nie wiem dlaczego

co do czerwonej kredki - pamietam, że ok 2000 r była moda na czerwony tusz do rzęs, miałam krótkie włosy i się tak malowałam

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Guacamole, pisząc o "babcinych" zapachach - coco - miałas na mysli coco mademoiselle? kurcze, one mi sie z babcinymi nigdy nie kojarzyly, inne chanelki tak, ale nie te...
Dzieki Milka za komplementy
Co do stylizowania... rzeczywiscie inaczej wygladam na zdjeciach, gdzie mam inne kolory wlosow i ciecia. Wystarczy inny ksztal grzywki i twarz zupelnie inna.
Wlosy.. coz, mialam dluuuuuugie i czarne, ale je scilam do boba 2 lata temu i puscilam przez nie pasemka, by wysjc z ciemnej strony mocy na jasna . Od tamtej pory mam jazde.... Naturalny kolor to poziom 6 - mysi jasny braz, ciemny blond.
Czerwony tusz ) tego akurat nie pamietam. Ale wiem, ze byly wlasnie eye-linery wplatane w stylistyke a la 'japonska kaligrafia': biel skory, czerwona pomadka lub liner, krotka grzywka i satynowe kiecki. Chanel chyba tez szalal w tym klimacie

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Też się załapałam na zdjęciówkę, ale piszę dopiero teraz, śliczna z Ciebie dziewczyna A ja za to niefotogeniczna jestem, zupełnie inaczej na zdjęciach wychodzę, jak przeszczep Ludzie mnie nie poznają
A i bazę można już kupić na stronie Debenhamsa, a bite pół roku nie była dostępna
E.. to jak kazda z nas. Nie znam nikogo, kto by byl bardzo zadowolony z wlasnych zdjec Ja w realu wygladam nieco ogledniej, a na zdjeciach.. wole tylko te z lekkiego profilu. Jak foty mi robil profs to na kazdym wygladalam, jak 'gwiazduncia' ,a jak sama 'en face'..... strach z ulicy wiazow .

Spojrz tez na strone garden.co.uk. Moze bedzie Ci sie oplacac. Oni wysylaja tez do PL- jesli ktoras jest sklonna wywalic 10 funtow za przesylke(do ktorrj mozna jeszcze kilka rzeczy wciagnac). Sama baza to 29 £. Debenhams wysyla tylko na Wyspy.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31726907]A kogo we Wroclawiu polecasz?

Ja nie znosze fryzjerow. Zawsze szarpia mnie przy czesaniu mowiac "o, wlosy Ci sie placza"
Ja ogolnie nie lubie poza tym jak ktos moich wlosow dotyka. Poza tym wielu fryzjerow nie rozumie wyrazenia "TYLKO podciac koncowki". Dla wiekszosci koncowki to 10 cm (chociaz ja zawsze pokazuje ile wedlug mnie to te koncowki maja) .[/QUOTE]

Na Jaracza, chyba 4, jest salon L'Oreal. Kosmetykow tej marki nie uzywam i nie lubie, ale ciecie i farbowanie wyszlo mi tam dosc tanio i przeladnie. Pracowaly tam 2 mlode dziewczyny. Jedna, Ania, z aparatem ortodontycznym i w krotkiej ciemnej grzywce. Nie wiem, jak teraz wyglada, bo to 3 lata w plecy. Bylam bardzo zadowolona, bo wlosy sie ukladaly pieknie, ciete bylo z umiarem. Nawts same fryzjerki nie sa chetnie ciac wiele, jak widza, ze wlosy zdrowe. Bylam baaardzo happy. Ciecie sprzed 3 lat ok. 75 zlotych.

Tu musze wylozyc min. 120, a nie mam sensu na glowie na dluzsza mete :/ W Wawie na 'wycieczkach' dostaje tylko pochrepanego kasku.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 20:13   #699
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość


Spojrz tez na strone garden.co.uk. Moze bedzie Ci sie oplacac. Oni wysylaja tez do PL- jesli ktoras jest sklonna wywalic 10 funtow za przesylke(do ktorrj mozna jeszcze kilka rzeczy wciagnac). Sama baza to 29 £. Debenhams wysyla tylko na Wyspy.[COLOR="Silver"]
A ja na wyspach własnie A bazę mam, tak tylko piszę, bo gdzieś czytałam że wycofują
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 20:19   #700
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość


Na Jaracza, chyba 4, jest salon L'Oreal. Kosmetykow tej marki nie uzywam i nie lubie, ale ciecie i farbowanie wyszlo mi tam dosc tanio i przeladnie. Pracowaly tam 2 mlode dziewczyny. Jedna, Ania, z aparatem ortodontycznym i w krotkiej ciemnej grzywce. Nie wiem, jak teraz wyglada, bo to 3 lata w plecy. Bylam bardzo zadowolona, bo wlosy sie ukladaly pieknie, ciete bylo z umiarem. Nawts same fryzjerki nie sa chetnie ciac wiele, jak widza, ze wlosy zdrowe. Bylam baaardzo happy. Ciecie sprzed 3 lat ok. 75 zlotych.
Dziekuje .
---------------------------------------------------

To ktora teraz swoje foto wrzuca?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 20:20   #701
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
A czy w Tago Mago można zamówić tę bazę bez obawy, że to podróbka?
Pomoże ktoś?
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 20:20   #702
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Chanel kolorówka część II

nie zalapalam sie na zdjecie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 20:23   #703
Gon24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 70
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie zalapalam sie na zdjecie
Mnie się już 2 raz nie udało
Gon24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 20:36   #704
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Chanel kolorówka część II

guacamole - w blond super wyglądasz, tak jakby to były Twoje naturalne, podoba mi się
w Wawie dobry jest fryzjer na ul. Zgoda 13 Creative Hair, p. Albert. To jest w Centrum - z tyłu za DT Centrum. Jest świetny, ale nie należy do tanich (ale też nie do najdroższych). Polecam, jakbyś kiedyś była.


Korniszonek2010 - Tagomago - chyba jest ok, możesz przejrzeć wątek perfumowy, tam jest na liście zaufanych perfumerii
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67132
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 20:41   #705
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Chanel kolorówka część II

Też się nie załapałam
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:03   #706
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Jak trzeci raz sie wkleje to jeszcze jakiegos narcyzmu ze szczekosciskiem dostane

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
guacamole - w blond super wyglądasz, tak jakby to były Twoje naturalne, podoba mi się
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
w Wawie dobry jest fryzjer na ul. Zgoda 13 Creative Hair, p. Albert. To jest w Centrum - z tyłu za DT Centrum. Jest świetny, ale nie należy do tanich (ale też nie do najdroższych). Polecam, jakbyś kiedyś była.
Milka! Dzieki wielkie za namiar! Kasa juz nie gra roli, ja tylko na ciecie. Niech i 150 zlotych zaplace, i 200, ale zeby mi dobrze chlopak zrobil . Baj de lej, nie tnie po cenach salonu Jagi Hupalo? (taka Jage mialam kilka lat, czarne i krotkogrzywne klaki)
Po tylu porazkach w ciagu 2 niecalych lat baaaardzo cenie dobrego fryzjera. Farbowanie robie sobie sama . Kupuje tylko spory arsenal farb profesjonalnych i sie smaruje. Raz lepiej, raz gorzej, ale jakis blond tam wychodzi .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:07   #707
Gon24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 70
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jak trzeci raz sie wkleje to jeszcze jakiegos narcyzmu ze szczekosciskiem dostane



Milka! Dzieki wielkie za namiar! Kasa juz nie gra roli, ja tylko na ciecie. Niech i 150 zlotych zaplace, i 200, ale zeby mi dobrze chlopak zrobil . Baj de lej, nie tnie po cenach salonu Jagi Hupalo? (taka Jage mialam kilka lat, czarne i krotkogrzywne klaki)
Po tylu porazkach w ciagu 2 niecalych lat baaaardzo cenie dobrego fryzjera. Farbowanie robie sobie sama . Kupuje tylko spory arsenal farb profesjonalnych i sie smaruje. Raz lepiej, raz gorzej, ale jakis blond tam wychodzi .

Załącz do tego postu po raz ostatni zdjęcie- np na godzinę 22:10...
Gon24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:25   #708
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o bazę Soleil Tan de Chanel - to nie - ona nie jest w woreczku, pudełko wsadzone jest tylko w kartonik. Przynajmniej moja, kupowana w Sephorze, woreczka nie miała.
a moja przyszła w takim woreczku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_6567.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (23,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_6510.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (26,1 KB, 28 załadowań)
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:31   #709
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Gon wrzucam po raz ostatni na kilka minut
No i dorzucam ciemne klaki w pakiecie .

Makijaz... of koz Chanel. Tyle, ze na tym cimnowlosym dostalam jakis transparentny blyszczyk

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-01-19 o 22:57
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 21:33   #710
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a moja przyszła w takim woreczku
Wow!!! ten woreczek to prawie jak taki woreczek na przyjecia, do sukienki hi hi . Zmiesci sie w nim pewnie jakas komorke Jamesa Bonda i pomadke trumienke Guerlain
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:43   #711
Gon24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 70
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Gon wrzucam po raz ostatni na kilka minut
No i dorzucam ciemne klaki w pakiecie .

Makijaz... of koz Chanel. Tyle, ze na tym cimnowlosym dostalam jakis transparentny blyszczyk
Bardzo mi się podobasz w ciemnych, długich włosach...
Gon24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:54   #712
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Gon24 Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobasz w ciemnych, długich włosach...
Dzieki Gon. Ciemne wlosy maja to do siebie, ze widac po nich zdrowie i kondycje, blond jest mniej blyszczacy i spektakularny. Ale latka leca, a ciemne kolory nieco wyostrzaja rysy.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:58   #713
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dzieki Gon. Ciemne wlosy maja to do siebie, ze widac po nich zdrowie i kondycje, blond jest mniej blyszczacy i spektakularny. Ale latka leca, a ciemne kolory nieco wyostrzaja rysy.
Rowniez w ciemnych wlosach swietnie wygladasz. To rzadko sie zdarza, aby i jasne i ciemne wlosy komus pasowaly.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 22:06   #714
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Milka! Dzieki wielkie za namiar! Kasa juz nie gra roli, ja tylko na ciecie. Niech i 150 zlotych zaplace, i 200, ale zeby mi dobrze chlopak zrobil . Baj de lej, nie tnie po cenach salonu Jagi Hupalo? (taka Jage mialam kilka lat, czarne i krotkogrzywne klaki)
Po tylu porazkach w ciagu 2 niecalych lat baaaardzo cenie dobrego fryzjera. Farbowanie robie sobie sama . Kupuje tylko spory arsenal farb profesjonalnych i sie smaruje. Raz lepiej, raz gorzej, ale jakis blond tam wychodzi .
nie, nie po cenach Hupało hehe (sławetna grzywka za 5 stówek)
ja płacę za farbowanie (moje włosy fryzjerzy zaliczają do długich) i strzyżenie ok 230-240 zł. Pan Albert jest dobrym fryzjerem, z wieloletnim stażem (ale stary nie jest ), wszystko czai, jak trzeba. Używają farb Joico. Cięcie pewnie kosztuje koło 100 zł


Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Gon wrzucam po raz ostatni na kilka minut
No i dorzucam ciemne klaki w pakiecie .

Makijaz... of koz Chanel. Tyle, ze na tym cimnowlosym dostalam jakis transparentny blyszczyk
ślicznie w ciemnych, ale faktycznie poważniej, albo tak jak zauważyłaś "ostrzej" ale niezłe jest to, że dobrze Ci w obydwu takich przeciwstawnych kolorach. Zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a moja przyszła w takim woreczku
ooo, ładny a gdzie zamawiałaś?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 22:12   #715
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Gon wrzucam po raz ostatni na kilka minut
No i dorzucam ciemne klaki w pakiecie .

Makijaz... of koz Chanel. Tyle, ze na tym cimnowlosym dostalam jakis transparentny blyszczyk
Śliczna jesteś Masz bardzo ładny typ urody!
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 22:20   #716
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31730797]Rowniez w ciemnych wlosach swietnie wygladasz. To rzadko sie zdarza, aby i jasne i ciemne wlosy komus pasowaly.[/QUOTE]

Dzieki, James Mi sie wydaje, ze to zalezy od temperatury koloru wlosow i uzywanych kosmetykow kolorowych. Zwlaszcza, jak naturalne wlosy sa sredniego mysiego koloru. Mozna pokusic sie o duze zmiany, ale dobrze sie jest trzymac jakiegos umiaru. Z naturalnie 'bialymi' czy czarnymi wlosami to latwiej o ryzyko, tak mi sie wydaje.

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
nie, nie po cenach Hupało hehe (sławetna grzywka za 5 stówek)
ja płacę za farbowanie (moje włosy fryzjerzy zaliczają do długich) i strzyżenie ok 230-240 zł. Pan Albert jest dobrym fryzjerem, z wieloletnim stażem (ale stary nie jest ), wszystko czai, jak trzeba. Używają farb Joico. Cięcie pewnie kosztuje koło 100 zł



ślicznie w ciemnych, ale faktycznie poważniej, albo tak jak zauważyłaś "ostrzej" ale niezłe jest to, że dobrze Ci w obydwu takich przeciwstawnych kolorach. Zazdroszczę
Ano, dzieki )) Bede gwalcic pana Alberta, jak jeszcze nie taki wiekowy .
A slawetna grzywke a la Jaga albo Baba jaga, nosilam wieeeki swietlne. Z ciemnym brazem dawala piekna obramowke twarzy, ale trzeba bylo mocno uwazac na mejkap - kolory czyste, bez ozdobnikow, mocno nasycone. Inaczej detka. No i przy takiej ciemnicy na glowie nie wolno wyjsc z domu bez makijazu, bo straszy, nawet do kosza na smieci .

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Śliczna jesteś Masz bardzo ładny typ urody!
Dzieki Yasia za komplemencik
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 22:23   #717
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dzieki, James Mi sie wydaje, ze to zalezy od temperatury koloru wlosow i uzywanych kosmetykow kolorowych. Zwlaszcza, jak naturalne wlosy sa sredniego mysiego koloru. Mozna pokusic sie o duze zmiany, ale dobrze sie jest trzymac jakiegos umiaru. Z naturalnie 'bialymi' czy czarnymi wlosami to latwiej o ryzyko, tak mi sie wydaje.
Ja mam wlasnie taki mysi kolor wlosow naturalnie. Do tego jestem bardzo blada i mam brazowo-zolte oczy. Teoretycznie przy ciemnych oczach i bladej skorze powinnam wygladac lepiej w ciemnych wlosach (cos a'la Sniezka). Ponoc lepiej mi jednak w jasnych (mam takie jak w avatarze obecnie) .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 22:36   #718
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31731284]Ja mam wlasnie taki mysi kolor wlosow naturalnie. Do tego jestem bardzo blada i mam brazowo-zolte oczy. Teoretycznie przy ciemnych oczach i bladej skorze powinnam wygladac lepiej w ciemnych wlosach (cos a'la Sniezka). Ponoc lepiej mi jednak w jasnych (mam takie jak w avatarze obecnie) .[/QUOTE]

Kolor Twoich oczu podpowiada mi, ze ze Sniezka masz wspolna tylko cere, ale moge sie mylic . Jezeli dobrze wygladasz w czerni i czystej niebieskiej czerwieni - ok, jestes Sniezka , a jak nie... trzeba szukac czegos blizej lata. Tez ono bywa chlodne, ale nie jest takie 'ostre'. Osobiscie mysle nawet, ze moglabys sie pokusic o jakis jasny kolor z pazurem - jakis blyszczacy karmel czy orzech laskowy, cos co podkreci Ci kolor oczu . No i taki chyba masz, jak patrzec na avatar . Z taka uroda to mozesz pewnie i pod wiosne sie podciagnac - jak dobrze wygladasz w groszkowej zieleni i w jasnym lososiu, a odcien skory w delikatny cieply roz uderza . Albo pod jesien - jesli przy jasnej cerze, na nosie kilka piegow, oczy bardziej zlote, a butelkowa zielen i rudy najbardziej dodaja urody

Ja w naturalnych barwach to takie lato jestem. Jak sie przyciemnie i zmienie ubrania - zima. Czasem wystarczy zmienic wlosy, a zaraz polowa szafy idzie w odstawke .

Ten kolor z avataru, to ja pewnie mam aktualnie cos podobnego, ale lekko wy-beige-owane . Ten kolor odjal mojej twarzy 50 procent charakteru, ale ja jestem na etapie lagodnosci, poszukiwania zajec jogi i wybierania nart biegowek (bo tylek zima mi urosl) , niz negocjowania czegokolwiek z panami w garniturach. Wiec jakos jeszcze ponosze te jasnosc przez kilka sezonow.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-01-19 o 22:43
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 22:45   #719
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Guacamole, po tym 2-gim zdjęciu w czerni cięzko mi stwierdzić, w którym kolorze bardziej mi się poodbasz, bowiem i w blond i w czerni Ci jest super. To chyba ewenement, bo zazwyczaj jak komuś dobrze w jasnym blond to niekoniecznie w czarnym i vice versa. Zazdraszczam Ci tego. Bo ja w blondzie się nie wyobrażam, chociaż nie ukrywam, chciałabym kiedys spróbować.
Póki co powoli zmieniam kolor z czarnego na jasniejszy. Obecnie dąże do brązu podbarwionego czerwienią.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 22:55   #720
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Guacamole, po tym 2-gim zdjęciu w czerni cięzko mi stwierdzić, w którym kolorze bardziej mi się poodbasz, bowiem i w blond i w czerni Ci jest super. To chyba ewenement, bo zazwyczaj jak komuś dobrze w jasnym blond to niekoniecznie w czarnym i vice versa. Zazdraszczam Ci tego. Bo ja w blondzie się nie wyobrażam, chociaż nie ukrywam, chciałabym kiedys spróbować.
Póki co powoli zmieniam kolor z czarnego na jasniejszy. Obecnie dąże do brązu podbarwionego czerwienią.

Szkoda, ze Chanel nie produkuje farb do wlosow, bo bysmy mogly ciagnac temat w nieskoncznosc .
Corii, z czasem przyjdzie taki moment w zyciu, ze sie pokusisz o blond. Ja sie bronilam rencamy i nogamy, az sie pokusilam przed slubem, gdy stracilam 10 kilo... i to, co mialam na glowie - bardzo ciemny braz podpigmentowany fioletem, niestety wyostrzyl mi rysy, a moja spadajaca z tylka morelowo-szampanowa sukienka dopelnila czary goryczy. Jak bylam pelniejsza i mlodsza - bylo swietnie, a jak dobieglam 3iej dychy i schudlam - zaczela mi sie robic baba jaga z wielkimi galami i dlugim nosem Polozylam sobie wtedy zloto-borsuczy blond w formie pasemek i jakos.... lepiej .
Malzonek namawia mnie na wszelkie kasztany, ale to nie moja bajka.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 23:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.