Szczoteczka do zębów na prezent? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-21, 21:38   #1
HorneAudrey91
Raczkowanie
 
Avatar HorneAudrey91
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 40
Cool

Szczoteczka do zębów na prezent?


Drogie Kobietki!
Zbliżają się urodziny mojego faceta, wspominał ostatnio o szczoteczkach, że przydałaby mu się elektryczna (bo my wciaż na analogowych hehe). Pewnie pomyślicie że to słaby pomysł na prezent, ale my wychodzimy z założenia, że lepiej dawać sobie jakieś przydatne rzeczy, zamiast czegoś co się wyrzuci za tydzień w kąt.
Tylko tutaj pojawia się problem, bo kompletnie się na tym nie znam. Na co zwracać uwagę przy zakupie? Które są lepsze, obrotowe czy soniczne? Polecicie coś? Coś takiego do 200-250 zł max bym chciała, aby ząbki lśniły i zdrowe były
HorneAudrey91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 21:00   #2
MagicNicky
Przyczajenie
 
Avatar MagicNicky
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 4
Dot.: Szczoteczka do zębów na prezent?

Cześć koleżanko!
Do 200 zł bardzo fajna jest szczoteczka, z której sama korzystam - Oral-B Pro 2000. Dosyć standardowa, ma możliwość zasilania elektrycznego, więc nie trzeba bateryjek wymieniać. Niestety końcówki są dosyć drogie, czasem udaje się w sferisie kupić w promocji 3 szt. taniej.
Tak więc mając dwie końcówki będziecie mogli z mężem korzystać z jednej szczoteczki, i to higienicznie
__________________
Who cares if one more light goes out?
In the sky of a million stars
It flickers, flickers
Who cares when someone's time runs out?
If a moment is all we are
Or quicker, quicker
Who cares if one more light goes out?
Well I do...
MagicNicky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 11:43   #3
dzasq
Raczkowanie
 
Avatar dzasq
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Szczoteczka do zębów na prezent?

Też szukam dla męża, ale tak do 200 zl max
dzasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 12:33   #4
agnieszka_321
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka_321
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 57
Dot.: Szczoteczka do zębów na prezent?

Mam szczoteczkę elektryczną i soniczną podróżną (kupiona na promocji w markecie). Soniczna wydaje mi się być delikatniejsza, mniej mi po niej krwawią dziąsła. Mam zamiar kupić normalną soniczną, żeby odstawić elektryczną.
Uważam, że praktyczne prezenty są fajne, a nie jakieś figurki, czy inne pierdoły
agnieszka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 16:12   #5
glam_girly
Przyczajenie
 
Avatar glam_girly
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 15
Dot.: Szczoteczka do zębów na prezent?

Ja mam elektryczną, obrotową z Oral-B, myślę, że naprawdę się opłaca zainwestować. Ogólnie bardzo fajnie myje, rzadziej chodzę do dentysty sciągać kamień, także plusy będą też dla Ciebie, jak Twój mężczyzna zyska piękny uśmiech
Są różne końcówki, możecie sobie zmieniać, raz na przykład kupić wybielające z takimi gumkami, raz zwykłe.
Ja to mam taką typową niebieską szczoteczkę, ale widziałam nawet ostatnio takie eleganckie czarne, w sam raz na prezent dla mężczyzny.
Ja bym patrzyła głównie na firmę i na okazję, bo się nieraz w poszczególnych sklepach ten sam model sporo różni ceną.
__________________
Gdyby kobiety ubierały się tylko dla jednego mężczyzny, nie trwałoby to tak długo...

Edytowane przez glam_girly
Czas edycji: 2017-08-23 o 16:14
glam_girly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 13:35   #6
Dommii877
Raczkowanie
 
Avatar Dommii877
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 54
Dot.: Szczoteczka do zębów na prezent?

Tez mam taka i jestem bardzo zadowolona. Teraz mam wrażenie, że wcześniej bardzo niedokładnie czyściłam zęby.
Dommii877 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 19:50   #7
HorneAudrey91
Raczkowanie
 
Avatar HorneAudrey91
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 40
Dot.: Szczoteczka do zębów na prezent?

@glam_girly @Dommii877
A jakie macie modele? Widziałam ostatnio w Rossmanie taką Vitality CrossAction za 110 zł. Po opiniach widzę że jest dosyć chwalona, ale trochę za tania mi się wydaje...
A próbówałyście też soniczne? Tak żeby było porównanie która lepsza
HorneAudrey91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-28, 12:22   #8
glam_girly
Przyczajenie
 
Avatar glam_girly
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 15
Dot.: Szczoteczka do zębów na prezent?

Cytat:
Napisane przez HorneAudrey91 Pokaż wiadomość
@glam_girly @Dommii877
A jakie macie modele? Widziałam ostatnio w Rossmanie taką Vitality CrossAction za 110 zł. Po opiniach widzę że jest dosyć chwalona, ale trochę za tania mi się wydaje...
A próbówałyście też soniczne? Tak żeby było porównanie która lepsza
Ja mam akurat Advance Power, ale to w sumie dlatego, że chciałam mieć na wycieczki w góry, więc pasowało mi, że jest na baterie. Ta moja też do najdroższych nie należy, a spełnia wszystkie moje wymagania Czytałam, że najważniejsze, żeby było dużo obrotów na minutę no i żeby właśnie się obracała, bo te takie po 20 zł z marketów co niby drgają, to jest totalny szajs. Jeśli już nie obrotowa, to prawdziwa soniczna, ale sonicznej niestety nie miałam okazji testować, więc Ci nie polecę.
Zastanawiałam się jak kupowałam nad tym modelem, co Ty teraz chcesz kupić, to jest chyba najbardziej znany model Oral-B,więc myślę, że będzie się sprawdzał. Tylko 110 zł to nie jest jakaś nadzwyczaj dobra cena. Obczaj sobie tutaj https://szczoteczki24.pl/szczoteczki-obrotowe/52-szczoteczka-elektryczna-oral-b-vitality-cross-action-d12513-5-koncowek.html, ten sam model jest za 89 zł i jeszcze masz końcówki gratis, to starczy Ci na rok, albo i lepiej, bo ja jedną końcówkę zmieniam co 3 miesiące.
__________________
Gdyby kobiety ubierały się tylko dla jednego mężczyzny, nie trwałoby to tak długo...
glam_girly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 21:52   #9
HorneAudrey91
Raczkowanie
 
Avatar HorneAudrey91
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 40
Dot.: Szczoteczka do zębów na prezent?

Cytat:
Napisane przez glam_girly Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się jak kupowałam nad tym modelem, co Ty teraz chcesz kupić, to jest chyba najbardziej znany model Oral-B,więc myślę, że będzie się sprawdzał. Tylko 110 zł to nie jest jakaś nadzwyczaj dobra cena. Obczaj sobie tutaj https://szczoteczki24.pl/szczoteczki-obrotowe/52-szczoteczka-elektryczna-oral-b-vitality-cross-action-d12513-5-koncowek.html, ten sam model jest za 89 zł i jeszcze masz końcówki gratis, to starczy Ci na rok, albo i lepiej, bo ja jedną końcówkę zmieniam co 3 miesiące.
Całkiem niezłe, jak tak czytam opinie to poza narzekaniem na głośność pracy wszystko z nią w porządku, myje i czyści dokładnie. Nie sądziłam że tak tanio można kupić fajną szczoteczkę
Dziękuję za opinie.
HorneAudrey91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-28 22:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.