Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 cz. IV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-16, 22:10   #61
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
zboczuch
to jakiego Ty bobra miałaś na myśli
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 22:12   #62
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez lop Pokaż wiadomość
Dobry wieczor dziewczyny.oj kilka watkow mnie ominelo .ale teraz od jakiegos czasu podczytuje Was regularnie ale tak jakos nie wiem kiedy sie wtracic sluzycie mi nieoceniona pomoca w zabkowaniu, krzeselkach itp wiec za to buziaki no ale wlasnie musialam sie wtracic teraz:

mi tez sie zrobilo smutno jak juz siebie na liscie nie zobaczylam. ale wiem i rozumiem.naprawde lista bylaby dlugasna...
widze ze dzieciaczki rosna jak na drozdzach a mamusie rowniez bardzo plodne (co widac po ilosci watków)
moja Lizka ma juz ponad pol roczku.kochana niunia,choc ostatnio przyznam zepsula mi sie troche.nie chce spac po nocach.budzi sie co chwile z placzem wiec mam ciagle oczy na zapalkach.moze to ząbki,ale nic nie widze na dziasełkach, żadnych śladów.
dobrej nocki zycze!
hello
Juz jestes na liście przez cały wątek wystarczy raz się odezwać żeby wisieć na liście, więc to sprawiedliwe( chyba) niesiety nam sie tez dzieciaczki psuja, ale to chyba wiesz, czytajac nas. Zachecam do częstszego oddzywania sie, przyznam że Cie pamietam, choc jak przez mgłe


spadam spać!

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
niby gdzie?

zboczuch
teraz mi różne bobry po głowie chodza oj pora na mnie
świntuszka!haha
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 22:13   #63
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
ja to se idziesz?pogieło Cie?o tej godzinie?
Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
niby gdzie?
spac ide!!! bo mi sie chce!!! moze dzisiaj sie uda zasnac przed 00:00
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 22:14   #64
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

A mnie sie juz obraz po winie rozmazuje i plecy bola od siedzenia przed kompem wiec ide spac i zbierac sile na diete turbo bo od jutra zaczynam lodowka zaopatrzona na jakies 3-4 dni plan rozpisany bo az 2 jeden od Monix a drugi wlasny wiec bede dzialac

DOBRANOC

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-10-16 o 22:15
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 22:15   #65
anadun
Rozeznanie
 
Avatar anadun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 917
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

ehh nie zajrzeć na czas do wątku i rajtki przegapione
Ja nie kupiłam, ale ostatnio podobne w carrefurze kupiłam, też dość tanio. Mnie ten kombinezon zainteresował, ale jakoś mało tu widać na zdjęciu, czy to coś ciepłego będzie
Dzięki że z listy nie wypadłam, choć ostatnio bywam nieregularnie... i niestety nie mogę obiecać poprawy Ten powrót do pracy jakiś ciężki i nie mogę się zorganizować. A jak już mam chwilę i do Was zajrzę, to jakoś nie mam weny do pisania, albo zasypiam. Teraz na dodatek wyjeżdżam na tydzień i nie będę miała dostępu do netu chyba. Jadę do teściów, mam nadzieję, że Emil sie tam jakoś zadomowi, bo od środy idę na szkolenie i cały dzien mnie nie będzie. Na szczęście mąż do nas dołączy we wtorek, bo teściowie to chyba sami nie daliby rady. Widzieli Emila chyba ze trzy razy, nie wiem jak zareaguje na nich na dłużej.
Nie wiem czy pisałam, ale ostatnio stwierdziłam, że mój tż to mądry facet jak kiedyś mówił, że fajnie by było, gdybym nie pracowała jakiś czas, tylko się dzieckiem zajęła, to się burzyłam, że mam ambicje zawodowe i takie tam. A teraz nie miałabym nic przeciwko opiekowaniu się Emilem jeszcze z pół roku albo dłużej i żałuję, że nas na to nie stać Kredyt na dom sam się nie spłaci. Ale jak muszę się rano zrywać i do pracy zbierać i widzę jak moje dziecko mnie szuka w łóżku, to mi się serce kraje Dziś wyglądał spod kołdry jak mała dżdżownica, bo się na brzuch przekręcił i głowa mu wystawała, a machał nią na lewo i prawo. Wiem, że jest pod dobrą opieką, ale jak wróce to się strasznie cieszy, a ja chyba jeszcze bardziej.
aa i dzięki dziewczynom opiekującym się wątkiem Szkoda, że nie wszyscy aktualizują galerie nawet Emilka innym aktualizuje, a swoją chyba troszkę zaniedbała
Dobrej nocy wszystkim, jutro może jeszcze zajrzę, a w niedzielę już wyjeżdżamy.
__________________
EMIL
anadun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 22:19   #66
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez anadun Pokaż wiadomość
ehh nie zajrzeć na czas do wątku i rajtki przegapione
Ja nie kupiłam, ale ostatnio podobne w carrefurze kupiłam, też dość tanio. Mnie ten kombinezon zainteresował, ale jakoś mało tu widać na zdjęciu, czy to coś ciepłego będzie
Dzięki że z listy nie wypadłam, choć ostatnio bywam nieregularnie... i niestety nie mogę obiecać poprawy Ten powrót do pracy jakiś ciężki i nie mogę się zorganizować. A jak już mam chwilę i do Was zajrzę, to jakoś nie mam weny do pisania, albo zasypiam. Teraz na dodatek wyjeżdżam na tydzień i nie będę miała dostępu do netu chyba. Jadę do teściów, mam nadzieję, że Emil sie tam jakoś zadomowi, bo od środy idę na szkolenie i cały dzien mnie nie będzie. Na szczęście mąż do nas dołączy we wtorek, bo teściowie to chyba sami nie daliby rady. Widzieli Emila chyba ze trzy razy, nie wiem jak zareaguje na nich na dłużej.
Nie wiem czy pisałam, ale ostatnio stwierdziłam, że mój tż to mądry facet jak kiedyś mówił, że fajnie by było, gdybym nie pracowała jakiś czas, tylko się dzieckiem zajęła, to się burzyłam, że mam ambicje zawodowe i takie tam. A teraz nie miałabym nic przeciwko opiekowaniu się Emilem jeszcze z pół roku albo dłużej i żałuję, że nas na to nie stać Kredyt na dom sam się nie spłaci. Ale jak muszę się rano zrywać i do pracy zbierać i widzę jak moje dziecko mnie szuka w łóżku, to mi się serce kraje Dziś wyglądał spod kołdry jak mała dżdżownica, bo się na brzuch przekręcił i głowa mu wystawała, a machał nią na lewo i prawo. Wiem, że jest pod dobrą opieką, ale jak wróce to się strasznie cieszy, a ja chyba jeszcze bardziej.
aa i dzięki dziewczynom opiekującym się wątkiem Szkoda, że nie wszyscy aktualizują galerie nawet Emilka innym aktualizuje, a swoją chyba troszkę zaniedbała
Dobrej nocy wszystkim, jutro może jeszcze zajrzę, a w niedzielę już wyjeżdżamy.
Oj to musi być ciężkie...
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 22:21   #67
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Zamówiłam se to krzesełko, co pokazywałam. Jak przyjdzie, dam znać jak się sprawuje.
Gabi te co pokazywałaś też fajne. Zamawiasz? Ja się zastanawiałam czy lepsze 4 kółka czy 2 ale już nie chce mi się dalej zastanawiać i kupiłam dzisiaj bo bym się nigdy nie zdecydowała.
Ja kupiłam to bo mi z pracy się złożyli na prezent dla Adasia, normalnie bym takiego drogiego nie kupowała.

Świetne jesteście, rano jeszcze była III cz. a tu już IV i do tego 3 strony...
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 22:30   #68
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez anadun Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pisałam, ale ostatnio stwierdziłam, że mój tż to mądry facet jak kiedyś mówił, że fajnie by było, gdybym nie pracowała jakiś czas, tylko się dzieckiem zajęła, to się burzyłam, że mam ambicje zawodowe i takie tam. A teraz nie miałabym nic przeciwko opiekowaniu się Emilem jeszcze z pół roku albo dłużej i żałuję, że nas na to nie stać Kredyt na dom sam się nie spłaci. Ale jak muszę się rano zrywać i do pracy zbierać i widzę jak moje dziecko mnie szuka w łóżku, to mi się serce kraje Dziś wyglądał spod kołdry jak mała dżdżownica, bo się na brzuch przekręcił i głowa mu wystawała, a machał nią na lewo i prawo. Wiem, że jest pod dobrą opieką, ale jak wróce to się strasznie cieszy, a ja chyba jeszcze bardziej.
aa i dzięki dziewczynom opiekującym się wątkiem Szkoda, że nie wszyscy aktualizują galerie nawet Emilka innym aktualizuje, a swoją chyba troszkę zaniedbała
Dobrej nocy wszystkim, jutro może jeszcze zajrzę, a w niedzielę już wyjeżdżamy.
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 22:42   #69
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
to jakiego Ty bobra miałaś na myśli
ja w ogóle żadnego bobra nie miałam na myśli sama zaczęłaś
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość

teraz mi różne bobry po głowie chodza oj pora na mnie
świntuszka!haha

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
spac ide!!! bo mi sie chce!!! moze dzisiaj sie uda zasnac przed 00:00
no to se idź
Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
A mnie sie juz obraz po winie rozmazuje i plecy bola od siedzenia przed kompem wiec ide spac i zbierac sile na diete turbo bo od jutra zaczynam lodowka zaopatrzona na jakies 3-4 dni plan rozpisany bo az 2 jeden od Monix a drugi wlasny wiec bede dzialac

DOBRANOC
takiej to dobrze chociaż jak mi się coś rozmazywało to raczej rozmawiałam ze szklanym uchem niż szłam spać

no i poszły wszystkie spać. A ja się wykąpałam i mi się odechciało
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 23:02   #70
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość

takiej to dobrze chociaż jak mi się coś rozmazywało to raczej rozmawiałam ze szklanym uchem niż szłam spać

no i poszły wszystkie spać. A ja się wykąpałam i mi się odechciało
Ja jeszcze nie śpię...ale się wybieram bo znowu będę na rzęsach chodzić...

z jakim uchem
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 23:13   #71
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie śpię...ale się wybieram bo znowu będę na rzęsach chodzić...

z jakim uchem
w sensie z muszlą

to idę i ja skoro wszyscy idą
dobranoc
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 23:17   #72
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
w sensie z muszlą

to idę i ja skoro wszyscy idą
dobranoc
aaaa...to jak mój pałomat...tylko on uważa następnego dnia, że ktoś mu powiedział, że w tej muszli to morze słychać...i jak się zbliżył to się okazało, że ma chorobę morską no nie mówiłam...pałomat:brzydal :

dobranoc

nie pisać za dużo bo pałomat ma weekend wolny i nie będę miała za bardzo jak czytać

P.S IV część wątku a tu już 72 posty
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 00:28   #73
alex501
Raczkowanie
 
Avatar alex501
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 152
GG do alex501
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Hello hello !!!!!

to i ja witam w nowej części
teraz to wychodzi które dzieci grzeczne a które nie
alex501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 07:55   #74
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

oficjalnie melduję się w kolejnej części

Witam Mamusie
Alkamor mąż dostał jeszcze tydzień L4, bo jeszcze go dusi, a on nie chorował w tym roku wcale, co go coś brało to przemęczył w pracy, ale teraz postanowił porządnie się wykurować w domu
są plusy że jest ze mną, choć i tak nigdzie nie może wychodzić, ale kurcze ogranicza mnie, nie pozwoli na wizażu siedzieć, krzyczy na mnie...
żartuję hehe

ja kupiłam 4 pary tych rajstop z Biedronki, są mega grube i całkiem spoko mają wzory, Filip właśnie w jednych śmiga

no i na allegro kupiłam mężowi skórzany portfel za niecałe 12 zł, super mi się trafiło bo skóra prawdziwa a grosze, no a stary portfel się TŻ przetarł

pochmurno dziś, szaro a w domu aż ciemno, nienawidzę takiej pogody
zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:20   #75
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dzien dobry

Ja nie mam co robic bo wody od samego rana nie ma jak zwykle znowu awaria na osiedlu ta sama co tydzien temu a idioci znowu łataja! syf w domu okropny ale bez wody ani rusz!
A pozatym dieta dzien pierwszy jak narazie zjedzony tunczyk z orzechami wloskimi popity cherbatka odchudzajaca kiepskie menu bo omalo do tego "szklanego ucha" nie polecialam
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:22   #76
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

dzien dobry!!

ooo widzę, że na nowym odnajdują się zabłąkane dusze

u nas masakry ciąg dalszy! całą noc pierś w dziobie i nie dało się wyciągnąć


Zanko witaj
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:37   #77
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

mąż właśnie skończył grać i łaskawie mnie puścił na kompa
młodego uśpiłam i chwila spokoju
Buziaczekk trzymam kciuki za dietę

ja też w końcu muszę się za siebie wziąć
tak w ogóle mam w planie na następne wakacje wyglądać względnie dobrze, ważyć jakieś max 50 kg, mam nadzieję, że stan skóry się poprawi, a do tego zapuszczam włosy (setny raz w życiu)
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:58   #78
kajaska87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 144
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Melduje sie i ja Ja sie nie odzywam za czesto bo dalej zadna nie chce mnie nauczyc wielocytowac.. a bez tego ciezko zapamietac co kazda napisze..
A moj maly baczek zaczac pelzac do przodu, przekomicznie to wyglada no i teraz juz sam nie moze zostac.. co oznacza problem bo tak jak go zawsze zostawialam na macie i szlam sprzatac do kuchni, tak teraz wracam a on pod stolikiem
kajaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 11:53   #79
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Kajaska ikonka wielocytowania to ta którą zaznaczyłam na czerwono
w każdym poście który chcesz zaczytować klikasz na nią, wtedy robi się pomarańczowa a na końcu jak zaznaczysz w ten sposób kilka postów dajesz po prostu Odpowiedz i masz wszystkie posty zacytowane
mam nadzieję, że rozumiesz
sprawdź
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 13:04   #80
mamika6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 352
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

-gdzie ja jestem? to mój watek?melduje przynaleznosc,prosze mnie nie wykreślać.Ja mam sajgon w domu,szukam nowej opiekunkita sasiadka wyjeżdza za granice.W pioniedziałek sie odezwe
mamika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 13:20   #81
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

zaraz zmykamy do moich rodziców
wklejam Filipa w nowej huśtawce
i FILMIK
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"


Edytowane przez zanka205
Czas edycji: 2009-12-14 o 09:46
zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 13:26   #82
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Mamika ale masz jazdy z opiekunkami....
Kajaska juz nie zwalaj na wielocytowanie fajnie,ze sie odezwałaś!brawa za pełzanie dla bączka
Alex no to w szoku jestem, pewnie sie odezwałaś, żeby Cie z listy nie wyskreslic , co tam u maluszka Twojego?
Buziak kciuki trzymam, z tą woda masz przeboje, chyba bym zrobila protest, ile mozna?powalilo ich!
Zanka ja za rok tez chce byc juz piękna!
Anadun no wiesz....zeby zostac wykreslonym z wątku to trzeba się całkowicie nie oddzywać, wspołczuje błednego wzroku "dzdzowniczki" spok kołderki, chyba bym sie rozryczała!ale mus to mus!Na pewno przywykniecie po czasie i bedzie juz dobrze, tak jak u Emilki
Anya współczuje nocki cięzkiej, u nas był strajk od 2 do 4:30 Najlepszy sie bawił, co zmruzyłam oko był płacz, dziś wyglądam jak wyplute skasztanienie
Ew@ oby krzesełko spisało sie na medal, ale Ci fajnie taki prezent dostać....

dzień dobry
Jestem zła!!!nigdzie nie ma ciepłych butów na zime, fuck!zakupy nie udane
Choc udało mi sie kupic bielizne pod kiecke ślubną, bolerko 3/4 i gacie rozmiar mniejsze niz kilka miesiecy temu
w piekarniku robi sie schab po cygańsku z przepisu rudabln, będę jesc dopiero o 16:30...umre z głodu do tego czasu....
TZ oczywiscie mnie wkurzał od rana, bo się na uczelnie wybrac nie mógł, a pozniej chodził i krzyczał.....pałomat:pala :

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
zaraz zmykamy do moich rodziców
wklejam Filipa w nowej huśtawce
i FILMIK
cudo!!!jak On sie słodko chwieje!!!i jak mu to wstawanie juz sprawnie idzie!!
p.s. mamy takie same rajtki
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-10-17 o 13:42
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 14:12   #83
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez mamika6 Pokaż wiadomość
-gdzie ja jestem? to mój watek?melduje przynaleznosc,prosze mnie nie wykreślać.Ja mam sajgon w domu,szukam nowej opiekunkita sasiadka wyjeżdza za granice.W pioniedziałek sie odezwe
ale ty masz pecha z tymi opiekunkami
Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
zaraz zmykamy do moich rodziców
wklejam Filipa w nowej huśtawce
i FILMIK

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Buziak kciuki trzymam, z tą woda masz przeboje, chyba bym zrobila protest, ile mozna?powalilo ich!
Zanka ja za rok tez chce byc juz piękna!
Anadun no wiesz....zeby zostac wykreslonym z wątku to trzeba się całkowicie nie oddzywać, wspołczuje błednego wzroku "dzdzowniczki" spok kołderki, chyba bym sie rozryczała!ale mus to mus!Na pewno przywykniecie po czasie i bedzie juz dobrze, tak jak u Emilki
Anya współczuje nocki cięzkiej, u nas był strajk od 2 do 4:30 Najlepszy sie bawił, co zmruzyłam oko był płacz, dziś wyglądam jak wyplute skasztanienie



dzien dobry
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 15:30   #84
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
tak w ogóle mam w planie na następne wakacje wyglądać względnie dobrze, ważyć jakieś max 50 kg, mam nadzieję, że stan skóry się poprawi, a do tego zapuszczam włosy (setny raz w życiu)
to mamy podobny plan co do sylwetki wakacyjnej

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
zaraz zmykamy do moich rodziców
wklejam Filipa w nowej huśtawce
i FILMIK
boski

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
w piekarniku robi sie schab po cygańsku z przepisu rudabln, będę jesc dopiero o 16:30...umre z głodu do tego czasu....
ej też chcę ten przepis !
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 15:36   #85
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez Ev@ Pokaż wiadomość


ej też chcę ten przepis !
tutaj masz ten przepis
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 15:57   #86
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Czorno jakas TY obeznana...nonono nie pogadasz!
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 16:22   #87
lop
Raczkowanie
 
Avatar lop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia / Polandia
Wiadomości: 78
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Witam witam
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
hello
Juz jestes na liście przez cały wątek wystarczy raz się odezwać żeby wisieć na liście, więc to sprawiedliwe( chyba) niesiety nam sie tez dzieciaczki psuja, ale to chyba wiesz, czytajac nas. Zachecam do częstszego oddzywania sie, przyznam że Cie pamietam, choc jak przez mgłe
sprawiedliwe! no to super ze jestem na liscie!

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość

A pozatym dieta dzien pierwszy jak narazie zjedzony tunczyk z orzechami wloskimi popity cherbatka odchudzajaca kiepskie menu bo omalo do tego "szklanego ucha" nie polecialam
a ja jakos diety nie moge zaczac a zostalo mi do schudniecia jeszcze troszke!a poza tym ta lodowka tak kusi wrrr nie potrzebie!

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
zaraz zmykamy do moich rodziców
wklejam Filipa w nowej huśtawce
i FILMIK
jaki slodziak!

tak sie nagadalyscie o tych rajstopkach z biedronki ze juz z ranca polecialam i kupilam sa swietne takie cieplutkie!

a nie wiecie co sie dzieje u fizjo, jastinady ? judy widzialam ze sie odzywala i przezywa chyba jakies smutne chwile. trzymaj sie cieplutko!
lop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 16:36   #88
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Anya Fizjo tez sie oddzywala kilka dni temu:-P, jakie rajstopki kupiłaś??tylko nie mow, ze takie jak ma Filip hehe
a Jasti....(??)
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-10-17 o 16:37
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 16:50   #89
lop
Raczkowanie
 
Avatar lop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia / Polandia
Wiadomości: 78
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Anya Fizjo tez sie oddzywala kilka dni temu:-P, jakie rajstopki kupiłaś??tylko nie mow, ze takie jak ma Filip hehe
a Jasti....(??)
nie zwrocilam uwago na rajstopki ,musialam raz jeszcze obejrzec ja mam takie z krowa. ale zaluje ze wzielam jedna pare.choc rajstopek mam sporo ale wszystkie takie cieniutkie..

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

czy to tez krowa na pupce byla ))
lop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 17:01   #90
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez lop Pokaż wiadomość
nie zwrocilam uwago na rajstopki ,musialam raz jeszcze obejrzec ja mam takie z krowa. ale zaluje ze wzielam jedna pare.choc rajstopek mam sporo ale wszystkie takie cieniutkie..

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

czy to tez krowa na pupce byla ))
Lop wybacz Anya do Ciebie napisałam....a jaki kolor masz rajtek?kremowo-brązowe?
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.