Ciepły odcień ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 22:46   #1
toJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 384

Ten odcień.....


Witam. mam do Was ogromną prośbe. Opowiem w skrócie historie moich włosów. Czesto malowałam na braz, tzn pogłebiałam swoj kolor aż pewnego dnia mi odbiło i umalowałam na czarno z lekkim odcieniem czerwieni, w grudniu zrobiłam dekoloryzacje, wyszła tragicznie, kasa wyrzucona w błoto, nie uzyskałam takiego koloru jak chciałam nawet w 10% a tylko zniszczyłam włosy, fryzjerka umalowała mi włosy-farba sie spłukała po 2 myciach, poszłam jeszcze raz i jeszcze i tak było 3 razy, wychodził paskudny rudy blond, niewiem jak to nazwać brrrr....
Umalowałam w domu, 2 razy-i to samo, farba sie zmywała po pierwszym myciu. A góra 3tyg temu umalowałam perfect mousse (niewiem czy dobrze mówie) kolor średni brąz (który wyszedł jak ciemny brąz,prawie czarny, ale sie spłukuje) i o dziwo sie trzyma, delikatnie zbladł na jaśniejszych pasemkach ale ogólnie nie jest żle.
Problem w tym że mam odcień czerwieni-rudości, niewiem jaki to kolor, a nie chce tego ciepłego odcienia, chce zeby to był czysty brąz. Czy są jakies sposoby, może płukanki, cokolwiek żeby ten odcien zlikwidowac? Ewentualnie moze jakaś inna farba która nie da tego efektu, a nie bedzie bardzo ciemna? Mam juz dość czerwieni i tych paskudnych odcieni!!! Do fryzjera nie pójde!!!! U mnie w miescie nie ma chyba nikogo konkretnego (odwiedziłam juz sporo''najlepszych'') PROSZE POMÓŻCIE!!!!

Edytowane przez toJaaa
Czas edycji: 2011-03-31 o 22:48
toJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 07:29   #2
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Ciepły odcień ??

Farba Ci się wymywała bo miałaś przetrawione włosy, po rozjaśnianiu, dekoloryzacji itp kiedy włos jest zniszczony farba się wymywa. Co do tego odcienia to ja przynajmniej nie znam żadnych sposobów, możesz spróbować nałozyć na całość farbę z brązem bez żadnych odcieni i może to jakoś przykryje to czerwienie ale ręki sobie za to nie utne.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 10:14   #3
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Ciepły odcień ??

do jasnego brązu domieszaj poł na pol ciemny blond popielaty. Powinno zneutralizowac rudosci i nie pozostawić popieli, tylko odcien chłodniejszego brązu. Ale poczekaj z koloryzacją, az minie 4-5 tygodni. Kolor lepiej chwyci.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 11:36   #4
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Ciepły odcień ??

Albo spróbuj jakiegoś popielatego odcienia brązu (z 1 po przecinku) z farb fryzjerkich, bo drogeryjne takich odcieni nie mają.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 23:16   #5
toJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 384
Dot.: Ciepły odcień ??

Dziekuje za odpowiedzi. Wolałabym cos z farb drogeryjnych, na fryzjerskich sie nie znam. Zapomniałam dodać jeszcze o zieleni która tez sie gdzieniegdzie przebija.

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Tak na marginesie moniczka_90 jak to robisz że nie farnujesz włosów??? Bardzo bym chciała dać im odpocząć
toJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 00:04   #6
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Ciepły odcień ??

masz zieleń i czerwień? dziwne, te dwa odcienie się neutralizują, na zieleń polecam nałozyć czerwień, natomiast na czerwień której nie chcesz, polecam zieleń.
nie wiem jak to zrobisz, może tak: poczekaj jak mówią dziewczyny, kilka tygodni, daj kolorowi się wypłukać, jak będzie sprany i jasniejszy, nałóż na włosy zielony lub turkusowy toner, to powinno usunac czerwony odcień. nie powinno a musi.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 07:06   #7
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Ciepły odcień ??

Cytat:
Napisane przez toJaaa Pokaż wiadomość
Tak na marginesie moniczka_90 jak to robisz że nie farnujesz włosów??? Bardzo bym chciała dać im odpocząć
Jak to jak to robię ? No po prostu przestałam farbować włosy bo też muszę im dac odpocząć i chce wrócić do naturalnego kolory jeśli nie na zawsze to chociaż na jakiś czas Odrost widać ale nie tak chamsko bo nie schodze z blondu tylko z takiego ciemniejszego niż moje, ot cała filozofia na górze te moje odrosty sa przepiękne i widać, ze włos nienaruszony i zdrowy
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 15:52   #8
toJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 384
Dot.: Ciepły odcień ??

pozazdrościć wytrwałości, ja bym tak nie mogła a bardzo bym chciała. Możesz pokazac zdjecia swoich włosków?


Dziwne te moje włosy, już niewiem jak o nie dbać nie wydając fortuny i nie spedzając pół dnia w łazience do tego cud spotkać dobrego fryzjera u mnie w mieście, który by wiedzial co robić...
toJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 16:46   #9
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Ciepły odcień ??

Cytat:
Napisane przez toJaaa Pokaż wiadomość
pozazdrościć wytrwałości, ja bym tak nie mogła a bardzo bym chciała. Możesz pokazac zdjecia swoich włosków?


Dziwne te moje włosy, już niewiem jak o nie dbać nie wydając fortuny i nie spedzając pół dnia w łazience do tego cud spotkać dobrego fryzjera u mnie w mieście, który by wiedzial co robić...
niestety nie mam aktualnych fotek a skąd jesteś jeśli mogę zapytać ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 20:38   #10
toJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 384
Dot.: Ciepły odcień ??

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
niestety nie mam aktualnych fotek a skąd jesteś jeśli mogę zapytać ?
mieszkam niedaleko kielc, konkretnie wole nie mówić

musze sie jakos przemóc i zostawic nieszczesne odrosty
toJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.