Finanse i rachunkowość - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-19, 19:56   #511
tomatini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 33
Dot.: Finanse i rachunkowość

Cześć,

Chciałbym studiować FiR na UEKu jednak zabraknie mi tam punktów gdyż zdawałem tylko matmę podstawową. Mam do Was parę pytań:

1) Dostałbym się spokojnie na UE Katowice na FiR jednak mieszkam i studiuję w Krakowie. Czy można przed rokiem akademickim przenieść się na UEK jako student katowickiego wydziału.

2) Czy warto zdawać matematykę roz. i spróbować za rok czy jednak zacząć zaoczne i spróbować się przenieść na dziennie?

Dziękuje,
tomatini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 20:10   #512
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Finanse i rachunkowość

może jednak się dostaniesz z podstawą :p co roku są niższe progi punktowe.
ja osobiscie odradzam tą uczelnię, chyba, że naprawdę lubisz księgowość, bądź giełdę... a tak to - kiszka.
Gdybym mogła cofnąć czas, na pewno wybrałabym inny kierunek i inną uczelnię.
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 11:17   #513
daria05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 126
Dot.: Finanse i rachunkowość

witam, chciałabym studiować fir na politechnice rzeszowskiej zaocznie ale niestety nie zdawałam ani geogr ani hist tylko biol z chem rozszerzoną i mam 2 pyt. Są jakieś szanse że dostanę się na te studia? I czy zajęcia na politechnice rzeszowskiej na studiach niestacjonarnych są co tydzień czy co 2 tygodnie?
Za odp będę zobowiązana, pozdrawiam
daria05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 01:00   #514
lalotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 40
Dot.: Finanse i rachunkowość

Witam,
mam pytanie, czy ktos mial moze do czynienia z dr licem? Chodzi mi o podstawy prawa na FiR'e. Z czego najlepiej się uczyc na egzamin? jak egzamin wygląda? ma ktos moze jakies pomoce, pamieta pytanie itd? wszelkie informacje beda przydatne.
lalotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 14:52   #515
xxxCiaraxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Finanse i rachunkowość

Hej!
Czy ktoś z Was studiuje Finanse i Rachunkowość w Lublinie na UMCSie? Czy z takimi wynikami z matury dostanę się na FiR nie tylko do Lublina?
polski - 64%, angielski - 94%, mat - 92%, geo - 36% (ale geografia chyba nie jest brana pod uwagę na tym kierunku) rozszerzenia: ang - 65%, mat - 24% - z czego dumna nie jestem ;D
Ewentualnie jakie podobne kierunki polecacie? Myślałam o ekonomii, zarządzaniu, wcześniej o architekturze.
Pozdrawiam
__________________
50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
xxxCiaraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 16:30   #516
disaster21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 334
Dot.: Finanse i rachunkowość

Cytat:
Napisane przez xxxCiaraxxx Pokaż wiadomość
Hej!
Czy ktoś z Was studiuje Finanse i Rachunkowość w Lublinie na UMCSie? Czy z takimi wynikami z matury dostanę się na FiR nie tylko do Lublina?
polski - 64%, angielski - 94%, mat - 92%, geo - 36% (ale geografia chyba nie jest brana pod uwagę na tym kierunku) rozszerzenia: ang - 65%, mat - 24% - z czego dumna nie jestem ;D
Ewentualnie jakie podobne kierunki polecacie? Myślałam o ekonomii, zarządzaniu, wcześniej o architekturze.
Pozdrawiam
Myślę, ze dasz radę się dostać na FiR na UMCS. Na inne uczelnie to różnie. Na uniwersytety ekonomiczne to raczej nie, na państwowe w Warszawie też raczej nie.
disaster21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 19:57   #517
xxxCiaraxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Finanse i rachunkowość

Kiedyś chciałam iść dalej, ale mieszkam niedaleko Lublina i gdybym poszła na uczelnię tutaj zaoszczędziłabym dużo na stancji i tym podobnych, a w tym roku kasa przyda mi się na dodatkowe kursy np. językowe. Wydaje mi się lepszym rozwiązaniem zainwestowanie np. w dodatkowy język obcy niż stancję w dużym mieście. Chociaż wiadomo - wszystko ma swoje plusy i minusy. Boje się tylko, że z takim wynikiem z matematyki się nie dostanę. Myślałam o tym, żeby składać na zaoczne ale to chyba też nie bardzo się opłaca, nie tylko jeśli chodzi o pieniądze.
Dziękuję za odpowiedź, fajnie by było gdyby ktoś z tej uczelni wyraził swoją opinię.
__________________
50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
xxxCiaraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 14:24   #518
zanniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 83
Dot.: Finanse i rachunkowość

Cześć Mam nadzieję, że ktoś tu zajrzy. Mam parę pytań:
1. Jakie są przedmioty na firze? Konkretnie UE Katowice. Taka głupota a nie umiem się doszukać
2. Ile języków obcych? Coś mi gdzieś na jakimś forum mignęło, że 3 a w takim razie jestem w ciemnej d... bo jak z angielskim nie mam za dużych problemów tak nauki innych języków sobie nie wyobrażam Miałam 3 lata francuskiego w liceum ale miałam taką nauczycielkę, że potrafię się tylko przedstawić.
3. Jeśli faktycznie jest tyle języków, jest to ciężkie do przebrnięcia? Oczywiście nie mam zamiaru "przebrnąć" przez całe studia, chodzi mi tylko o te języki.
4. Nie miałam matematyki rozszerzonej w liceum, zdaje tylko podstawy. W takim razie prawdopodobnie na dzienne się nie dostanę, więc zaoczne. Ale czy nie mając w liceum rozszerzenia dam sobie radę? Jestem kumata i większych problemów z podstawami nie mam. Tak myślę.
Na razie tyle
zanniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 16:48   #519
luminosa
Raczkowanie
 
Avatar luminosa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 92
Dot.: Finanse i rachunkowość

Cytat:
Napisane przez zanniia Pokaż wiadomość
Cześć Mam nadzieję, że ktoś tu zajrzy. Mam parę pytań:
1. Jakie są przedmioty na firze? Konkretnie UE Katowice. Taka głupota a nie umiem się doszukać
2. Ile języków obcych? Coś mi gdzieś na jakimś forum mignęło, że 3 a w takim razie jestem w ciemnej d... bo jak z angielskim nie mam za dużych problemów tak nauki innych języków sobie nie wyobrażam Miałam 3 lata francuskiego w liceum ale miałam taką nauczycielkę, że potrafię się tylko przedstawić.
3. Jeśli faktycznie jest tyle języków, jest to ciężkie do przebrnięcia? Oczywiście nie mam zamiaru "przebrnąć" przez całe studia, chodzi mi tylko o te języki.
4. Nie miałam matematyki rozszerzonej w liceum, zdaje tylko podstawy. W takim razie prawdopodobnie na dzienne się nie dostanę, więc zaoczne. Ale czy nie mając w liceum rozszerzenia dam sobie radę? Jestem kumata i większych problemów z podstawami nie mam. Tak myślę.
Na razie tyle
hej
1.
https://web.ue.katowice.pl/sylabusy/kandydat/
2,3.
2 jezyki, angielski + jakiś dodatkowy, wszystkie poziomy, ja mialam od A1 włoski, jedynie hiszpański jest bardzo wymagający reszta spoko
4.
też same podstawy miałam z matury i się dostałam, zależy ile osób mają zamiar przyjąć, ale jak bd miała kolo 90% to spoko. Jak jesteś kumata to dasz rade
luminosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 20:01   #520
zanniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 83
Dot.: Finanse i rachunkowość

Wątpię w 90%. Nie przykładałam się tak bardzo do matematyki bo miałam iść na pielęgniarstwo. Leciałam z biologią a resztę "byleby zdać" (ale żeby nie było- oczywiście się uczyłam) i takim sposobem biologię która nie jest mi do niczego potrzebna napiszę na 80% a resztę?No na pewno gorzej. Teraz siedzę nad matą i mimo mojej "kumatości" 90% brzmi trochę nierealnie. No ale jako jedna z 3 osób w klasie mam 4 na koniec więc chyba źle nie będzie. Ustaliłam sobie plan powtórek do samej matury, postaram się napisać jak najlepiej
Co do języków to mi ulżyło Chyba wybiorę francuski bo to z nim miałam kontakt ostatnie 3 lata. Tylko, że musiałabym zacząć od 0.
zanniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 15:30   #521
finansistka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 796
Dot.: Finanse i rachunkowość

Hej
Czy ktoś tutaj jeszcze zagląda i może pomóc mi w szukaniu informacji na temat Macierzy BCG. W jakich książkach szukać?
z góry dziękuję za pomoc!
finansistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 19:49   #522
JustynaL89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 31
Dot.: Finanse i rachunkowość

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja jestem po admisnitracji i zastanawiam się nad mgr z FIR,
tylko że ta matma
typowa humanistka ze mnie
A pamietasz moze jakie mialas przedmioty na pierwszym roku administracji? mialas moze jakies trudnosci ?
JustynaL89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-10 20:49:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.