pięćdziesiatki z plusem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-16, 11:42   #31
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez kabuki
Kiedys nawet mialam kremy z DERMIKI seria inteligentna 2001 i sobie chwalilam. Ale chyba moja buzia sie postarzala, bo mialam wrazenie ze krem po kilku opakowaniach nie dzialal tak jak na poczatku . Przeszlam na inne. Co do tego kremu, to reklame ma bardzo obiecujaca, czytalam o tym kremie wlasnie to samo. Kwas hialuronowy hm, nie pisze w jakim stezeniu ? Moze warto zainwestowac . Powiem ze od kilku dni uzywam kolagen naturalny. Na razie zbyt krotko, aby cos napisac, ale sie podziele jakie na mnie wywarl wrazenie. Generalnie, teraz nie wiem na co stawiac, bo skora naprawde sie zmienia z roku na rok. Chomiki sie pojawiaja , rany koguta!!!! Najgorsze sa kregi pod oczami .Na nie chyba nic nie pomoze. Kupilam temps majeur YSL drogi jak cholera, ale po probkach mialam wrazenie , ze dobry. Zobacze. Pa
koniecznie zdawaj relacje na bieżąco jak z tym kolagenem.A ten YSL to co on takiego zrobiła z oczkami i ile kosztuje? Ach, ja coraz częściej myślę o liftingu. Wydaje sie tyle na kremy , jakby to zsumować to może by mały lifting był
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 22:13   #32
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez vilandra
koniecznie zdawaj relacje na bieżąco jak z tym kolagenem.A ten YSL to co on takiego zrobiła z oczkami i ile kosztuje? Ach, ja coraz częściej myślę o liftingu. Wydaje sie tyle na kremy , jakby to zsumować to może by mały lifting był
Nigdy nie zdecydowałabym się na lifting.
Jestem wrogiem naruszania struktury organizmu, bez absolutnej konieczności .
Nie będę przeciez z tego powodu młodsza, nawet jak się będzie przez jakiś czas tak wydawało
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 12:57   #33
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Nigdy nie zdecydowałabym się na lifting.
Jestem wrogiem naruszania struktury organizmu, bez absolutnej konieczności .
Nie będę przeciez z tego powodu młodsza, nawet jak się będzie przez jakiś czas tak wydawało
młodsza nie młodsza mnie osobiście całkowicie satysfakcjonowało by młodsze odbicie w lustrze, moje odbicie do ,którego bym sie uśmiechneła z zadowoleniem
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 19:22   #34
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez vilandra
młodsza nie młodsza mnie osobiście całkowicie satysfakcjonowało by młodsze odbicie w lustrze, moje odbicie do ,którego bym sie uśmiechneła z zadowoleniem
Ja sie tam do siebie w lustrze uśmiecham
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 21:00   #35
amberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie słuszne wiekiem Kobiety!

Bardzo się cieszę,że są tu moje rówieśniczki.Jestem 40+ i uważam,ze wymiana opinii na temat kosmetyków w tym gronie to świetny pomysł.
Uzywałam wielu specyfików i chętnie podzielę się wrażeniami.Jeśli chodzi o Bio-Performace Shiseido,to uważam,że jest za słaby dla nas.Owszem nawilża i rozświetla skórę,ale bardziej przeciwzmarszczkowo działa Benefiance.Matka natura dała mi niezłe geny i właściwie nie mam zmarszczek(poza kurzymi łapkami oczywiście),ale pomagam jej od lat pielęgnacją.Moim problemem są worki pod oczami i opuchnięcia twarzy.Niezła jest seria Morpholift Lancome,tylko ta cena!
amberia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 08:23   #36
kabuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Ja tez jestem zwolenniczka pieknego wygladu i niechetnie godze sie ze zmianami ktore sa spowodowane uplywem czasu . Milo mi kiedy slysze ze pieknie wygladam, a nie ze uslysze ,, pieknie sie STARZEJESZ". I kiedy stwierdze, ze juz na siebie patrzec nie moge to w miare mozliwosci / kochana kasiorka! / cos z tym zrobie. Chirurgia plastyczna jest przeciez dla ludzi, a jak milo jest BYC MLODYM CIALEM I DUCHEM . Mam 40+ i nie mam na szczescie zmarszczek poza tymi pod oczami , kiedy sie usmiecham. Ale dbam o siebie i kremami cos polepszam. Ostatnio wypelnilam bruzdy smiechu kwasem hialuronowym i SUPER sie czuje . Tez mam problem z cieniami pod oczami dla mnie jest dobry YSL ale 400 zeta trza dac. NO! I mozliwe ze po jakims czasie przestanie dzialac.
kabuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 13:33   #37
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez kabuki
Ja tez jestem zwolenniczka pieknego wygladu i niechetnie godze sie ze zmianami ktore sa spowodowane uplywem czasu . Milo mi kiedy slysze ze pieknie wygladam, a nie ze uslysze ,, pieknie sie STARZEJESZ". I kiedy stwierdze, ze juz na siebie patrzec nie moge to w miare mozliwosci / kochana kasiorka! / cos z tym zrobie. Chirurgia plastyczna jest przeciez dla ludzi, a jak milo jest BYC MLODYM CIALEM I DUCHEM . Mam 40+ i nie mam na szczescie zmarszczek poza tymi pod oczami , kiedy sie usmiecham. Ale dbam o siebie i kremami cos polepszam. Ostatnio wypelnilam bruzdy smiechu kwasem hialuronowym i SUPER sie czuje . Tez mam problem z cieniami pod oczami dla mnie jest dobry YSL ale 400 zeta trza dac. NO! I mozliwe ze po jakims czasie przestanie dzialac.
matko, 400 To musi cuda robic Nic, może uda mi sie próbkę wyłudzic
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 13:36   #38
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez amberia
Witajcie słuszne wiekiem Kobiety!

Bardzo się cieszę,że są tu moje rówieśniczki.Jestem 40+ i uważam,ze wymiana opinii na temat kosmetyków w tym gronie to świetny pomysł.
Uzywałam wielu specyfików i chętnie podzielę się wrażeniami.Jeśli chodzi o Bio-Performace Shiseido,to uważam,że jest za słaby dla nas.Owszem nawilża i rozświetla skórę,ale bardziej przeciwzmarszczkowo działa Benefiance.Matka natura dała mi niezłe geny i właściwie nie mam zmarszczek(poza kurzymi łapkami oczywiście),ale pomagam jej od lat pielęgnacją.Moim problemem są worki pod oczami i opuchnięcia twarzy.Niezła jest seria Morpholift Lancome,tylko ta cena!
wiem, że o Benefiance ładnie piszą, ale on ma retinol a ja jestem na niego uczulona
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 10:00   #39
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

A na czym polega wypelnianie zmarszczek kwasem hialurowym?
Mialas na mysli krem,czy "zastrzyk"?
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 18:18   #40
amberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Vilandra ja nie jestem pewna czy Benefiance ma retinol.Nie widzę go w składzie,jest kwas hialuronowy,witamina E,ATP,oraz inne składniki.Ma go Bio-Perfomance.Chyba,ze cos poplatałam.Poza tym jest w otwartym słoiczku,więc niewiele by ten retinol wytrzymał.Najlepiej jednak jest go wypróbować.
Pozdrawiam!
amberia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 11:50   #41
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez amberia
Vilandra ja nie jestem pewna czy Benefiance ma retinol.Nie widzę go w składzie,jest kwas hialuronowy,witamina E,ATP,oraz inne składniki.Ma go Bio-Perfomance.Chyba,ze cos poplatałam.Poza tym jest w otwartym słoiczku,więc niewiele by ten retinol wytrzymał.Najlepiej jednak jest go wypróbować.
Pozdrawiam!
wiesz, ja tez nie jestm pewna. Wiem tylko napewno, że retinol ma któryś krem pod oczy albo maska i stąd moje przypuszczenie, ze cała seria Benefiance. Perfomance nie ma retinolu, chyba, że tez któryś z kremów.
W Sephorze powiedziano mi, że linia Performance jest silniejsza od Benefinace
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 13:09   #42
kabuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Jesli chodzi o kwas hialuronowy to wypelnilam zmarszczki wokol ust od srodka-zastrzykiem. Super efekt. Cena 900 zl.
Generalnie dla mnie , mojego wieku i na moje uczulenia / tez alergik / obecnie pod oczy jest rewela YSL Majeur - naprawde jest cudowny /niestety nie moglam zdobyc na allegro, bo nie ma /
Chcialam sobie wyprobowac pod oczka Cellular Radiance La Prairie, ktore bardzo zachwalala Danuta Stenka - ze niby cudownie zwalcza cienie i opuchniecia. Moze ktoras miala?
kabuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 13:55   #43
kabuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Na forum doczytalam, ze jakies babki mialy wstrzykiwany botox, ja sie tego boje. Pisza, ze botox za pierwszym razem utrzymuje sie ok. 6 m-cy , potem podawany w miare regularnie daje efekt przez nawet ponad rok. Co o tym sadzicie?
kabuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 13:57   #44
kabuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Botox to przeciez trucizna a kwas hialuronowy jest naturalny. Po zle podanym boroxie moze byc nie najciekawszy efekt
kabuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 20:14   #45
amberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez vilandra
wiesz, ja tez nie jestm pewna. Wiem tylko napewno, że retinol ma któryś krem pod oczy albo maska i stąd moje przypuszczenie, ze cała seria Benefiance. Perfomance nie ma retinolu, chyba, że tez któryś z kremów.
W Sephorze powiedziano mi, że linia Performance jest silniejsza od Benefinace
Żaden z tych kremów nie ma retinolu.W serii Benefiance jest maseczka pod oczy z rerinolem.Jeśli zaś chodzi o moc tych kremów to też słyszalam różne opinie i w Sephorze i w Douglasie.Z własnego i znajomej doswiadczenia wiem jednak ,że mocniejszy jest Benefiance.Natomiast najlepszy krem pod oczy jakiego używałam to SISLEYA Sisley.Niestety ma taką cenę,że nie mogę tego powtórzyć,a szkoda.Jednak polecam gorąco tym ,które mogą sobie na to pozwolić.
amberia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 20:18   #46
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez kabuki
Botox to przeciez trucizna a kwas hialuronowy jest naturalny. Po zle podanym boroxie moze byc nie najciekawszy efekt
Chyba słyszałam coś o porazeniu nerwa tym botokxem. Ja bym sobie nie dała czegośc takiego strzyknąc za nic !
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 20:32   #47
amberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Oj,ja też sie boję takich"wynalazków".A jak coś by się nie udało?Chociaz wiem,że są takie desperatki,które dla urody dadzą się pokroic wzdłuz i wszerz.Osobiście nie jestem tego zwolenniczką,co innego jesli ktoś jest oszpecony z powodu jakiegoś wypadku.Wtedy jestem za.
amberia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 12:53   #48
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

hej, hej dziewczyny, co tam u Was? Smarujecie sie mazidłami, piekniejcie? Haaaaaaaloooooooooooo!!!! !!!!!!!
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 17:20   #49
TOMKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Chciałabym podyskutowac na temet pięlegnacji naszych "dojrzałych" włosów.Chodzi mi o kosmetyki do włosów zwłaszcza apteczne.
Może macie jakieś ciekawe propozycje dla włosów rzadkich,słabych,wypadają cych.Myślałam o kosmetykach aptecznych Dora może ktoś stosował?
Pozdrawiam i zachęcam do wymiamy doświadczeń.
TOMKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-08, 11:49   #50
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez TOMKA Pokaż wiadomość
Chciałabym podyskutowac na temet pięlegnacji naszych "dojrzałych" włosów.Chodzi mi o kosmetyki do włosów zwłaszcza apteczne.
Może macie jakieś ciekawe propozycje dla włosów rzadkich,słabych,wypadają cych.Myślałam o kosmetykach aptecznych Dora może ktoś stosował?
Pozdrawiam i zachęcam do wymiamy doświadczeń.
mialam maski Dory i byłam zawiedziona, średniaki. Z szamponów to może Vichy albo bardzo delikatny Pregaine
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 17:05   #51
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Mam włosy cieniutkie, ale nie sa ani rzadkie, ani tym bardziej wypadające.Bogu dzięki .

Natomisat znam preparat, ktory stosowany przez dłuższy czas łącznie z preparatami ze skrzypem daje dobry efekt. Ten spsósób znam od kolezanki która miała problemy z włosami i zelecił jej to dermatolog, jak się okazało skutecznie. Włosy przestały wypadać, a przerzedzone miejsce "zgęstniało ".

Ten preparat nazywa się LOXON 5 % , stosuje się go na skórę głowy w miejscach osłabienia i przerzedzenia włosów. Daje efekt z jednoczesnym zażywaniem preparatów skrzypu.kuracja chyba trwa 3 miesiąće.

Czy znacie jakąś odzywkę do spłukiwania ,która miałaby właściwości zmiękczająće i utrwalające podkręcone potem loko-suszrką włosy ?
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 17:09   #52
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
hej, hej dziewczyny, co tam u Was? Smarujecie sie mazidłami, piekniejcie? Haaaaaaaloooooooooooo!!!! !!!!!!!
maziac to się maziam Tylko z tym pieęknienieniem gorzej

Aktualnie maziam się próbkami kremów firmy Carita i bardzo jestem zadowolona. Świetnie się wchłaniają , wygładzają , nawilżają. łoagodza podraznione naczynka - mój jedyny problem z cerą ( poza zmarszczkami , ale to się nie liczy )
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-16, 00:53   #53
irka50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Słyszałam, że do cieńkich,słabych i wypadających włosów najlepsza jest odżywka WAX, którą kupuje się w aptece. Produkuje ją jakaś angielska firma, a stosują też kobiety po zabiegach chemioterapii. I jest niedroga- ok.20 zł. Nie wszystko co najdroższe jest najlepsze...Jeśli chodzi o kremy dla pań z klubu "40 z vat" to dobrze jest szukac takich z zawartością retinolu, ew. kwasów owocowych lub wit.c , bo właśnie te składniki stymulują odbudowę kolagenu i elastyny. I dobrze byłoby zrobić sobie jakiś peeling u dermatologa. Wczesna jesień, gdy słońce nie świeci juz tak intensywnie ,a nie ma jeszcze mrozów jest dobrą porą na taki zabieg. Ja chyba wreszcie się zdecyduję. Choć wcześniej musze poczytać i wybrać jaki peeling będzie dla mnie najlepszy..
irka50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 16:28   #54
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
maziac to się maziam Tylko z tym pieęknienieniem gorzej

Aktualnie maziam się próbkami kremów firmy Carita i bardzo jestem zadowolona. Świetnie się wchłaniają , wygładzają , nawilżają. łoagodza podraznione naczynka - mój jedyny problem z cerą ( poza zmarszczkami , ale to się nie liczy )
ja ciągle na próbkach "jadę' juz zapominam, które uzywałam , które nie....... Pudełeczk Sephora i Douglas mam coraz więcej, nie wiem, na Allegro wystawić?
Altualnie mam Banefiance i Performance. Benefiance mnie uczulił, ale oprócz tego to jakos sie kleił nie wchłaniał, bleeeee
Nadal szukam . No nie moge sie zdecydowac co kupic???????
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 13:35   #55
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Post Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajcie wszystkie minus i plus pięćdziesiątki!
Odwiedzam wizaż od jakiegoś czasu ale dopiero dzisiaj trafiłam na ten wątek.
Cieszę się,że są tu moje rówieśniczki /mam 50/ i mogę wreszcie pogadać a nie wyłącznie przeglądać fora. Podczytuję trochę Wasze wypowiedzi i mam nadzieję skorzystać z paru dobrych rad w temacie kosmetyki. Moja cera jest całkiem,całkiem a jedyny na razie problem to worki pod oczami.
Pozdrawiam.
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 10:42   #56
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witajci dziewczyny czy ten wątek zaginal?? szukalam dosc dlugo wreszcie Was znalazlam.Ale czesto odwiedzany on nie jest. Proponuję odswiezyc znajomosci.Czy sa jakies chetne do wymiany pogladów i pogaduszek?
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 21:16   #57
so_na_ta
Rozeznanie
 
Avatar so_na_ta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 801
Thumbs up Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Przeglądam to forum od niedawna , jestem tu Nowa więc prosze o wyrozumiałość . Natrafiłam na ten watek przypadkowo ,szkoda bo wygląda na wymarły . Będę tu zaglądać od czasu do czasu - kobiety 40plus -zbierzmy swe siły i doradzajmy sobie nawzajem nie tylko w poradach dot.kremów . Co do tych ostatnich , mam zaufanie jedynie do znanych , sprawdzonych firm, stosuję od dłuższego czasu kremy z apteki Vichy i jestem w miare zadowolona .
so_na_ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 08:04   #58
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez so_na_ta Pokaż wiadomość
Przeglądam to forum od niedawna , jestem tu Nowa więc prosze o wyrozumiałość . Natrafiłam na ten watek przypadkowo ,szkoda bo wygląda na wymarły . Będę tu zaglądać od czasu do czasu - kobiety 40plus -zbierzmy swe siły i doradzajmy sobie nawzajem nie tylko w poradach dot.kremów . Co do tych ostatnich , mam zaufanie jedynie do znanych , sprawdzonych firm, stosuję od dłuższego czasu kremy z apteki Vichy i jestem w miare zadowolona .
Sonato witaj,
świetnie że się odezwałas.
Ja jestem uczulona na niektóre kremy,ostanio od kilu lat używam Nivea visage.
Pozdrawiam
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 18:59   #59
so_na_ta
Rozeznanie
 
Avatar so_na_ta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Nika -jestes pierwsza osobą, ktora odezwała się bezpośrednio do mnie na tym forum .Czuje się dzięki temu bardziej swojsko ,dziekuję ! Jest tu fantastycznie, trochę jak w Miescie Kobiet , tematy bliskie skórze i duszy kobiecej , do tego serdeczna pomocna rada innych kobiet .
Również jestem alergiczka i to nie tylko jeżeli chodzi o kosmetyki , wiosna i kwitnienie roslin jest dla mnie koszmarem . Możliwe,że jest to związane z zanieczyszczeniem regionu, w którym mieszkamy .
Co do Nivea -visage , myśle,że jest to jeden z lepszych , sprawdzających sie kremów .Mimo,ze zazwyczaj bazuje na kremach Vichy -czasem zmieniam, mam obecnie Nivea Visage na noc, przeciwzmarszkowy z koenzymem Q10 plus. Mam pytanie do wszystkich -czy uzywał ktoś kremów firmy OLAY ? Jakie sa wasze spostrzezenia ? Uzywałam kilka miesięcy temu Total effects 7 i nie byłam zadowolona z rezultatów , gorzej cera jakby pogorszyła sie , wysuszyła ,zmarszczki bardziej uwydatniły . Ciekawa jestem Waszych spostrzeżeń , w sumie krem nie nalezy do tych najtańszych a firma głośno reklamuje się . ja czuje sie zawiedziona nim .
so_na_ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 19:16   #60
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Sonato nie odważyłam sie kupić serii Olay,bo moje uczulenie polega na tym że buzia mnie piecze,swęci,czerwon a się robi.Dlatego sprawdziłam kremy Nivea i narazie ich używam.Ostatnio kupiłam krem pod oczy Ziaji i też jestem zadowolona a tani.
Teraz myślę żeby kupić coś na wzmocnienie włosów i paznokci,myślałam o skrzypie,ale niewiem czy jest wystarczająco skuteczny.
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.