Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-21, 21:10   #121
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Dawno, dawno temu ukradłam z hipermarketu kartkę świąteczną. Idąc do kasy miałam kilka produktów, w tym jakieś czasopismo i tę kartkę. Wsunęłam ją do środka czasopisma. Byłam ciekawa, czy się zorientują. Kasjerka policzyła mi za czasopismo, ale kartki w środku nie zauważyła. To był taki eksperyment z mojej strony.

Jak byłam młodszą nastolatką, na moim osiedlu był sklep spożywczy z niemiłymi, młodymi ekspedientkami. Stał tam taki automat z piłeczkami kauczukowymi, żeby taką wyrzucił, trzeba było wrzucić specjalny żeton, który kupowało się w kasie. Ja i moja przyjaciółka miałyśmy parę monet sprzed denominacji, wykryłyśmy, że mają taką samą wielkość, co żetony, więc wykorzystałyśmy je do automatu.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 23:27   #122
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Tak, wyjęłam magnes z jednego opakowania danonków i przełożyłam do swojego. Strasznie się czułam z tą myślą i miałam wrażenie, że ochroniarze mnie otaczają.

Kiedyś jednej dziewczynie ze szkoły zwinęłam kapsel z pokemonem. Ona miała Pikachu, a mnie ciągle trafiał się Jiglipuff. Wzięłam sobie Pikachu,a jej podrzuciłam kapsel z Jiglipuffem.
__________________

wanitatywna jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 23:37   #123
m_arysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 28
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
Kiedyś jednej dziewczynie ze szkoły zwinęłam kapsel z pokemonem. Ona miała Pikachu, a mnie ciągle trafiał się Jiglipuff. Wzięłam sobie Pikachu,a jej podrzuciłam kapsel z Jiglipuffem.
To mi przypomniało, że kiedyś rąbnęłam przyjaciółce tatuaż czy naklejkę z pokemonem. Ale to było w odwecie, bo ona zwinęła mi karteczkę ze spice girls
m_arysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 19:55   #124
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Bez przesady, warto skubnąć dwa trzy winogrona. Ja też próbuję truskawki czy nie są kwaśne przez przypadek. Oczywiście nie stoję i nie wybieram garściami, no ale spróbować można.
fuuuj,wole żałować po powrocie do domu ,że owoc nie smakuje tak jak powinien niż podjadać w sklepie takie macane przez wszystkich
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 22:00   #125
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Kiedyś przypadkiem gwizdnęłam biustonosz. Grzebałam w wielkich koszach z bielizną, jeden egzemplarz mi się spodobał i powiesiłam sobie go na nadgarstku do mierzenia, po czym kontynuowałam grzebanie. Zaraz chcę iść go przymierzyć,a go nie ma Pomyślałam, że zgubiłam go w czasie przekopywania i machnęłam na niego ręką.

Potem potem zdejmuję płaszcz i okazało się, że miałam go w rękawie

Cytat:
Napisane przez NothingElse Pokaż wiadomość
weź pod uwagę,że są jednak osoby,które za to płacą. a co złego jest w tym,że jeśli jestem głodna to jem batonika a przy kasie proszę o doliczenie go do rachunku?
fakt,że ktoś coś zje/wypije i nie zapłaci to już inna sprawa.
Ja rozumiem, jak jakieś małe dziecko ciamka sobie bagietkę czy kajzerkę, ale dorosła osoba nie potrafi zaczekać? Ile? Godziny? Dwóch?
Nie chciałabym spotkać kogoś, komu zachce się coś przeciwnego do jedzenia On ma potrzebę i on musi.
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 12:50   #126
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

nie, nie zdarzyło mi się, zawsze miałam poczucie ze później sumienie by mnie zżarło
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 14:38   #127
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Nie, nie zdarzyło mi się nic ukraść. Ani w dzieciństwie, ani tym bardziej teraz To nie na moje nerwy

Nigdy też nie próbuję owoców w sklepie. Przecież to po pierwsze niemyte, po drugie zmacane przez wielu ludzi (niekoniecznie czystymi rękami). Jak ładne i świeżo pachną - kupuję i porządnie myję w domu.

Co do ochrony - nie spotykam się z jakimiś szczególnymi nadgorliwcami, co to chcą zapukntować u szefa

Edytowane przez Maniwa
Czas edycji: 2010-03-09 o 14:40
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 19:11   #128
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez panierrka Pokaż wiadomość
Kiedyś przypadkiem gwizdnęłam biustonosz. Grzebałam w wielkich koszach z bielizną, jeden egzemplarz mi się spodobał i powiesiłam sobie go na nadgarstku do mierzenia, po czym kontynuowałam grzebanie. Zaraz chcę iść go przymierzyć,a go nie ma Pomyślałam, że zgubiłam go w czasie przekopywania i machnęłam na niego ręką.

Potem potem zdejmuję płaszcz i okazało się, że miałam go w rękawie



Ja rozumiem, jak jakieś małe dziecko ciamka sobie bagietkę czy kajzerkę, ale dorosła osoba nie potrafi zaczekać? Ile? Godziny? Dwóch?
Nie chciałabym spotkać kogoś, komu zachce się coś przeciwnego do jedzenia On ma potrzebę i on musi.

robisz problem z niczego jeśli zje/wypije i zapłaci to co w tym złego? podkreślam-mówię o osobach,które naprawdę płacą za te przedmioty.
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 08:42   #129
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez NothingElse Pokaż wiadomość
robisz problem z niczego jeśli zje/wypije i zapłaci to co w tym złego? podkreślam-mówię o osobach,które naprawdę płacą za te przedmioty.
\

ja tez często płacę za już napoczęty sok czy bułke, kiedy chodze z bratankiem na zakupy sama tez czesto w trakcie zakupow zaczynam konsumować, ale zawsze jest to ta sama rzecz- bagietka czosnkowa ;p pozniej oczywiscie place za nią
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 08:56   #130
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Nigdy niczego nie ukradłam, nie potrafiłabym tego zrobić - sumienie by mi nie pozwoliło. Wiem, że ludzie nie z takimi rzeczami potrafią przejść do porządku dziennego, ale ja nie potrafiłabym.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 19:47   #131
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez NothingElse Pokaż wiadomość
robisz problem z niczego jeśli zje/wypije i zapłaci to co w tym złego? podkreślam-mówię o osobach,które naprawdę płacą za te przedmioty.
A co złego jest w publicznym puszczaniu bąków? Przecież niezdrowo jest trzymać to w sobie A jednak kultura wymaga, żeby panować nad tym (ot, takie dziwactwo i problem z niczego). Tak samo z jedzeniem w sklepie. W małym spożywczaku też dorosły człowiek nie umie doczekać do podejścia do kasy?

Cóż, różnie są ludzie wychowani.

I nie ma co narzekać na nachalną ochronę, jakby mieli każdego nieopanowanego odprowadzić pod kasę. Sklep nie ma żadnej gwarancji na to, że zapłacicie w kasie
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 20:26   #132
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Kiedys o jedna bulke za duzo wzielam w biedronce :O CELOWO :O Fatalna myśl
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 22:39   #133
Empirical
Raczkowanie
 
Avatar Empirical
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dalej niż północ..
Wiadomości: 192
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez panierrka Pokaż wiadomość
A co złego jest w publicznym puszczaniu bąków? Przecież niezdrowo jest trzymać to w sobie A jednak kultura wymaga, żeby panować nad tym (ot, takie dziwactwo i problem z niczego). Tak samo z jedzeniem w sklepie. W małym spożywczaku też dorosły człowiek nie umie doczekać do podejścia do kasy?

Cóż, różnie są ludzie wychowani.

A co jest złego w publicznym jedzeniu.? Porównanie publicznego konsumowania rzeczy za które i tak zapłacimy do puszczania bąków jest dla mnie obłędne. Przecież jeśli ja za to i tak zapłace to moge z tym zrobić co chce.. wiec co za róznica czy zjem w sklepie czy zaraz jak opuszcze jego mury.? Nie rozumiem jak sie ma zjedzenie batonika podczas dlugich i duzych zakupów lub wypicie coli w tej samej sytuacji do dobrego wychowania.? Skoro chce mi sie pic czy jest mi słabo w tym momencie, a i tak bede to kupowac to czemu mialabym czekac te godzine czy nawet pol.. bo ludzie mnie zobacza i powiedza ze jestem niewychowana.? No prosze.

Oczywiście cały czas tu mówie o płacących za swoje skonsumowane rzeczy.
No i również nie mówie tu o skrajnych przypadkach wchłaniania setek produktów podczas tych samych zakupów.. to owszem jest dziwne, no ale jesli ktos lubi, ma ochote, apetyt i co najwazniejsze pieniazki na to, to co mnie do tego.
__________________
Paparazzo chwil ulotnych..
Empirical jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 00:50   #134
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

oj niestety tak.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 07:44   #135
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

nie zdarzyło mi się...
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 08:47   #136
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez Empirical Pokaż wiadomość
A co jest złego w publicznym jedzeniu.? Porównanie publicznego konsumowania rzeczy za które i tak zapłacimy do puszczania bąków jest dla mnie obłędne. Przecież jeśli ja za to i tak zapłace to moge z tym zrobić co chce.. wiec co za róznica czy zjem w sklepie czy zaraz jak opuszcze jego mury.? Nie rozumiem jak sie ma zjedzenie batonika podczas dlugich i duzych zakupów lub wypicie coli w tej samej sytuacji do dobrego wychowania.? Skoro chce mi sie pic czy jest mi słabo w tym momencie, a i tak bede to kupowac to czemu mialabym czekac te godzine czy nawet pol.. bo ludzie mnie zobacza i powiedza ze jestem niewychowana.? No prosze.

Oczywiście cały czas tu mówie o płacących za swoje skonsumowane rzeczy.
No i również nie mówie tu o skrajnych przypadkach wchłaniania setek produktów podczas tych samych zakupów.. to owszem jest dziwne, no ale jesli ktos lubi, ma ochote, apetyt i co najwazniejsze pieniazki na to, to co mnie do tego.
Ja nie mówię o publicznym jedzeniu, a jedzeniu czegoś, co nie jest (jeszcze) Twoją własnością. Dla mnie zasada jest prosta.
Mówisz o długich zakupach. To ile one trwają? 5 godzin? Może czas zacząć brać prowiant na te wyprawy?
Powtarzam pytanie, czy w małym sklepie spożywczym też podjadasz, bo np. jest kolejka na 3 osoby?
Dla mnie ciamkanie bułki jest dopuszczalne tylko przez dzieci, ale dorośli?
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:19   #137
trats
Rozeznanie
 
Avatar trats
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 906
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez panierrka Pokaż wiadomość
Ja nie mówię o publicznym jedzeniu, a jedzeniu czegoś, co nie jest (jeszcze) Twoją własnością. Dla mnie zasada jest prosta.
Mówisz o długich zakupach. To ile one trwają? 5 godzin? Może czas zacząć brać prowiant na te wyprawy?
Powtarzam pytanie, czy w małym sklepie spożywczym też podjadasz, bo np. jest kolejka na 3 osoby?
Dla mnie ciamkanie bułki jest dopuszczalne tylko przez dzieci, ale dorośli?
w restauracji, gdy płaci się po skonsumowaniu, też jesz coś, co nie należy jeszcze do ciebie

a tak poza tym to ja też często otwieram coś (najczęściej jest to coś do picia, bo wiecznie mi się pić chce) i nie widzę w tym nic złego. i tak za to zapłacę, i tak to zjem / wypiję. zdarza mi się to też w małych sklepikach, gdy czekam w kolejce.

nie ma to jak robić z igły widły, utrudniać sobie życie i szukać problemów tam gdzie ich nie ma
trats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:03   #138
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez trats Pokaż wiadomość
w restauracji, gdy płaci się po skonsumowaniu, też jesz coś, co nie należy jeszcze do ciebie

a tak poza tym to ja też często otwieram coś (najczęściej jest to coś do picia, bo wiecznie mi się pić chce) i nie widzę w tym nic złego. i tak za to zapłacę, i tak to zjem / wypiję. zdarza mi się to też w małych sklepikach, gdy czekam w kolejce.

nie ma to jak robić z igły widły, utrudniać sobie życie i szukać problemów tam gdzie ich nie ma
Takie jest moje zdanie, możesz pękać ze śmiechu

Jeśli ktoś lubi się poczuć podejrzanym o kradzież, to niech sobie je (bo padnie trupem), a zakupy trzyma w kieszeni. Jego wybór.

Sytuacja w restauracji to kiepski żart rozumiem?
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:29   #139
trats
Rozeznanie
 
Avatar trats
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 906
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez panierrka Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś lubi się poczuć podejrzanym o kradzież, to niech sobie je (bo padnie trupem), a zakupy trzyma w kieszeni. Jego wybór.
wiem, że tego nie ukradnę, więc podejrzana się nie czuję. a czy ktoś tak pomyśli to mam głęboko w . z tymi zakupami w kieszeni to nie bardzo zrozumiałam o co Ci chodzi, ale jak dla mnie, to nawet niech sobie je w majtki przed zapłaceniem wsadzi (te majtki to taka przenośnia ma być, gdyby ktoś nie zrozumiał, bo nie życzę nikomu przy kasie dotykania później tego co by klient wyciągną ), o ile faktycznie ma zamiar za to zapłacić.

Cytat:
Napisane przez panierrka Pokaż wiadomość
Sytuacja w restauracji to kiepski żart rozumiem?
po pierwsze nie kiepski, po drugie nie żart
trats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 21:36   #140
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Sądzę, że można miec głęboko w , dopóki ochroniarz nie zwróci uwagi, a moim zdaniem, ma prawo ją zwrócić. Wtedy to już obciach.

Dla mnie sytuacja w restauracji jest jeszcze gorszym przykładem od publicznego puszczania gazów Do restauracji się idzie zjeść, ustaliło się, że najpierw człowiek je, potem płaci. W sklepie obowiązują odwrotne zasady.

Swoją drogą, dla ludzi o słabym zdrowiu/kondycji fizycznej, są małe bary wewnątrz sklepu (tak jest np w Carrefourze).
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:57   #141
trats
Rozeznanie
 
Avatar trats
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 906
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez panierrka Pokaż wiadomość
Sądzę, że można miec głęboko w , dopóki ochroniarz nie zwróci uwagi, a moim zdaniem, ma prawo ją zwrócić. Wtedy to już obciach.
zwrócenie uwagi to nie wstyd, wstyd byłby gdyby ten ochroniarz przy wszystkich oskarżył cię o kradzież. swoją drogą czy, jeśli na terenie sklepu chowasz coś, to czy ochrona ma prawo wtedy już oskarżyć cię o kradzież, czy dopiero gdy za ten schowany przedmiot nie zapłacisz? jak to jest?

Cytat:
Napisane przez panierrka Pokaż wiadomość
Dla mnie sytuacja w restauracji jest jeszcze gorszym przykładem od publicznego puszczania gazów
eee, po raz drugi nie wiem co masz na myśli

Cytat:
Napisane przez panierrka Pokaż wiadomość
Do restauracji się idzie zjeść, ustaliło się, że najpierw człowiek je, potem płaci. W sklepie obowiązują odwrotne zasady.
nie spotkałam się z tym, żeby przy wejściu do sklepu wisiała tabliczka z napisem "nie konsumować przed zapłaceniem", nikt nigdy mi na to nie zwrócił uwagi, mimo że wielokrotnie pijąc coś, piłam na oczach niejednego ochroniarza czy sprzedawcy, nie robię także w ten sposób nikomu krzywdy, więc naprawdę problemu nie widzę.

i śmieszy mnie trochę porównywanie do puszczania bąków. nie mam ochoty wąchać gazów ulatniających się z czyjejś tylnej części ciała. konsumując cokolwiek przed zapłatą, nie narażam nikogo na jakiekolwiek odrażające widoki czy odczucia.

Cytat:
Napisane przez panierrka Pokaż wiadomość
Swoją drogą, dla ludzi o słabym zdrowiu/kondycji fizycznej, są małe bary wewnątrz sklepu (tak jest np w Carrefourze).
zdarza mi się czasem zjeść coś w jakimś barze w hipermarkecie przed zrobieniem zakupów, i szczególnie wtedy jestem zmuszona otworzyć sok lub wodę w trakcie przechadzki po nim, bo okropnie chce mi się pić
trats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:41   #142
pumciaa
Raczkowanie
 
Avatar pumciaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 47
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez trats Pokaż wiadomość
zwrócenie uwagi to nie wstyd, wstyd byłby gdyby ten ochroniarz przy wszystkich oskarżył cię o kradzież. swoją drogą czy, jeśli na terenie sklepu chowasz coś, to czy ochrona ma prawo wtedy już oskarżyć cię o kradzież, czy dopiero gdy za ten schowany przedmiot nie zapłacisz? jak to jest?


eee, po raz drugi nie wiem co masz na myśli


nie spotkałam się z tym, żeby przy wejściu do sklepu wisiała tabliczka z napisem "nie konsumować przed zapłaceniem", nikt nigdy mi na to nie zwrócił uwagi, mimo że wielokrotnie pijąc coś, piłam na oczach niejednego ochroniarza czy sprzedawcy, nie robię także w ten sposób nikomu krzywdy, więc naprawdę problemu nie widzę.

i śmieszy mnie trochę porównywanie do puszczania bąków. nie mam ochoty wąchać gazów ulatniających się z czyjejś tylnej części ciała. konsumując cokolwiek przed zapłatą, nie narażam nikogo na jakiekolwiek odrażające widoki czy odczucia.


zdarza mi się czasem zjeść coś w jakimś barze w hipermarkecie przed zrobieniem zakupów, i szczególnie wtedy jestem zmuszona otworzyć sok lub wodę w trakcie przechadzki po nim, bo okropnie chce mi się pić
Zgadzam się z Tobą.
Przecież wiadomo, że w sklepie nikt się wielce nie obżera i nie je niewiadomo czego.
Po co robić problem z napoczęcia napoju czy otwarcia paczki czipsów, czy czegoś w tym stylu.
Jeśli ktoś tego nie robi to ok, ale jesli ktoś odczuwa taka potrzebę to moim zdaniem nie jest to oznaka braku kultury, chyba, że ktoś nie płaci za to co wziął.
Ja akurat nie otwieram niczego, ale to bardziej dlatego, że nigdy nie chciało mi się szczególnie pić czy jeść. Zupełnie zaś nie przeszkadzają mi osoby, które tak robią.
Apropo porównań - moim zdaniem bardziej trafne jest to z restauracją, niż z puszczaniem bąków :P
pumciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 21:18   #143
ermety
Raczkowanie
 
Avatar ermety
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 51
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Nie, nigdy i w sumie ciesze sie z tego
ermety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.