do fryzjera w Kraq - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-03, 11:28   #1
lagusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Krakw
Wiadomości: 22

do fryzjera w Kraq


Witam wszystkie wizażanki

W pazdzierniku rozpoczynam swój pierwszy rok akademicki.
Chciałam zrobić pierwsze dobre wrażenie. Niestety moje włoski po wakacjach nie wyglądają najlepiej, mimo że prawie wogóle nie przebywałam na słońcu.
Chciałabym sobie je jakoś łądnie ściąć.
Najchętniej poszłabym do fryzjera już w Krakowie tylko, że nie mam pojęcia gdzie się udać.
Czy mogłybyście mi poradzić dobrą fryzjerkę lub fryzjera w Krakowie?
Najlepiej żeby mi doradził jakąś ciekawą fryzurkę co w moim przypadku nie jest łatwe ponieważ profil mojej twarzy raczej ma daleko do ideału
( no najlepiej żeby też nie było zbyt drogo, w końcu studenci nie mają łatwo

Dziękuje z góry i gorąco pozdrawiam

L.
lagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-03, 11:28   #2
lagusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Krakw
Wiadomości: 22
do fryzjera w Kraq

Witam wszystkie wizażanki

W pazdzierniku rozpoczynam swój pierwszy rok akademicki.
Chciałam zrobić pierwsze dobre wrażenie. Niestety moje włoski po wakacjach nie wyglądają najlepiej, mimo że prawie wogóle nie przebywałam na słońcu.
Chciałabym sobie je jakoś łądnie ściąć.
Najchętniej poszłabym do fryzjera już w Krakowie tylko, że nie mam pojęcia gdzie się udać.
Czy mogłybyście mi poradzić dobrą fryzjerkę lub fryzjera w Krakowie?
Najlepiej żeby mi doradził jakąś ciekawą fryzurkę co w moim przypadku nie jest łatwe ponieważ profil mojej twarzy raczej ma daleko do ideału
( no najlepiej żeby też nie było zbyt drogo, w końcu studenci nie mają łatwo

Dziękuje z góry i gorąco pozdrawiam

L.
lagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-03, 11:32   #3
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: do fryzjera w Kraq

Pod tym linkiem znajdziesz pomoc http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1049187910
Polecam wyszukiwarkę
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-03, 11:32   #4
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: do fryzjera w Kraq

Pod tym linkiem znajdziesz pomoc http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1049187910
Polecam wyszukiwarkę
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-03, 12:22   #5
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: do fryzjera w Kraq

lagusia napisał(a):
> Witam wszystkie wizażanki
>
> W pazdzierniku rozpoczynam swój pierwszy rok akademicki.
> Chciałam zrobić pierwsze dobre wrażenie.

ja zrobilam, zostalam staroscina .

Pozdrawiam

Nefretete
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-03, 12:22   #6
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: do fryzjera w Kraq

lagusia napisał(a):
> Witam wszystkie wizażanki
>
> W pazdzierniku rozpoczynam swój pierwszy rok akademicki.
> Chciałam zrobić pierwsze dobre wrażenie.

ja zrobilam, zostalam staroscina .

Pozdrawiam

Nefretete
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-03, 12:31   #7
Kasia1001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 38
Re: do fryzjera w Kraq

Mieszkam w Krakowie i też długo poszukiwałam dobrego fryzjera.Wiesz nie chciałam iśc do fryzjera który czesze starsze panie bo uważałam że nie będzie wstanie dobrać mi odpowiedniej fryzurki. Jednak koło mnie do dawna istniał salon kosmetyczny ale jakos go nie odwiedzaam nadszedł czas studniówki a ja nie wiedziałm co mam zrobic z moimi włosami przemierzyłam milony fryzjerek i nic w końcu zdecydowałam sie na ten salon i musze powiedzieć że był to strzał w 10.Obsługa jest bardzo miła
(młode dziewczyny) i w środku jest też przyjemnie.Drugim moim krokiem było ściecie włosów z długich na krótkie i musze przyznać że jestem zadowolona. Ogólnie polecam go wszystkim bo warto. Cóz co do cen to nie jest ani tanio ani drogo przynajmniej tak mi sie wydaje z opwiadań moich koleżanek które za pasemka płaciły nie bagatelne kwoty myśle że warto wydac troche kasy bo przecież chodzi o wygląd a ten ma sie tylko jeden. Podam Ci adres ,,Studio Urody" ul Urzędnicza 37 tel:632-58-20 czynned poniedziłku do piątku od 9:00- 20:00a w soboty od 12:00 do 16:00 Z fryzjerek znam Panią Agetke i Panią Gosie ale jej teraz długo nie będzie jest jeszcze jedna pani ale jej nie znam.Troche sie rospisałam.Pozdrawiam i życze powodzenia jak zdecydujesz sie tam pójść to daj znak i powiedz ja było to mój meil kasia100134@interia.pl
Kasia1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-03, 12:31   #8
Kasia1001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 38
Re: do fryzjera w Kraq

Mieszkam w Krakowie i też długo poszukiwałam dobrego fryzjera.Wiesz nie chciałam iśc do fryzjera który czesze starsze panie bo uważałam że nie będzie wstanie dobrać mi odpowiedniej fryzurki. Jednak koło mnie do dawna istniał salon kosmetyczny ale jakos go nie odwiedzaam nadszedł czas studniówki a ja nie wiedziałm co mam zrobic z moimi włosami przemierzyłam milony fryzjerek i nic w końcu zdecydowałam sie na ten salon i musze powiedzieć że był to strzał w 10.Obsługa jest bardzo miła
(młode dziewczyny) i w środku jest też przyjemnie.Drugim moim krokiem było ściecie włosów z długich na krótkie i musze przyznać że jestem zadowolona. Ogólnie polecam go wszystkim bo warto. Cóz co do cen to nie jest ani tanio ani drogo przynajmniej tak mi sie wydaje z opwiadań moich koleżanek które za pasemka płaciły nie bagatelne kwoty myśle że warto wydac troche kasy bo przecież chodzi o wygląd a ten ma sie tylko jeden. Podam Ci adres ,,Studio Urody" ul Urzędnicza 37 tel:632-58-20 czynned poniedziłku do piątku od 9:00- 20:00a w soboty od 12:00 do 16:00 Z fryzjerek znam Panią Agetke i Panią Gosie ale jej teraz długo nie będzie jest jeszcze jedna pani ale jej nie znam.Troche sie rospisałam.Pozdrawiam i życze powodzenia jak zdecydujesz sie tam pójść to daj znak i powiedz ja było to mój meil kasia100134@interia.pl
Kasia1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-03, 13:15   #9
sharoon
Raczkowanie
 
Avatar sharoon
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 213
Re: do fryzjera w Kraq

Ja polecam Ci fryzjera na ul. Borsuczej. Fryzjerzy stamtąd obsługują wybory Wakacyjnej Dziewczyny Playboya i naprawdę znają się na swoim fachu. Byłam w szoku zobaczywszy, jak pięknie poczesali dziewczyny. Polecam gorąco.
sharoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-03, 13:15   #10
sharoon
Raczkowanie
 
Avatar sharoon
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 213
Re: do fryzjera w Kraq

Ja polecam Ci fryzjera na ul. Borsuczej. Fryzjerzy stamtąd obsługują wybory Wakacyjnej Dziewczyny Playboya i naprawdę znają się na swoim fachu. Byłam w szoku zobaczywszy, jak pięknie poczesali dziewczyny. Polecam gorąco.
sharoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.