Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 23:41   #31
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

nie mam wprawnej ręki
ale może się kiedyś wyrobię, nie tracę nadzieji
też mam pędzelek z zestawu z All i jeszcze pędzelek z Sephory, ale się nie prawdzają
niestety ten Twój jest out of stock, gdyby nie to pewnie już bym go brała
spot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 00:34   #32
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
nie mam wprawnej ręki
ale może się kiedyś wyrobię, nie tracę nadzieji
też mam pędzelek z zestawu z All i jeszcze pędzelek z Sephory, ale się nie prawdzają
niestety ten Twój jest out of stock, gdyby nie to pewnie już bym go brała
a spróbuj cień na mokro na początek- u mnie kreska nie szła dopóki nie spróbowałam kombinacji: sephorowy pedzelek do kresek+cień na mokro.
Myślę że cień mniej się "lepi" i łatwiej rozprowadza. No i o proprawki łatwiej - zawsze można cień rozetrzeć. Nauczyłam się wtedy jak prowadzić pędzel i potem jest z górki
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 09:46   #33
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Ella77 cudnie Ja mam problem z naczynkami na polikach.Zdradź sekret jak nakładasz zielony korektor
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 09:58   #34
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
a spróbuj cień na mokro na początek- u mnie kreska nie szła dopóki nie spróbowałam kombinacji: sephorowy pedzelek do kresek+cień na mokro.
Myślę że cień mniej się "lepi" i łatwiej rozprowadza. No i o proprawki łatwiej - zawsze można cień rozetrzeć. Nauczyłam się wtedy jak prowadzić pędzel i potem jest z górki
Podpisuję się rękami i nogami, dla mnie (osoby z 2 lewymi łapkami i brakiem zdolności estetycznych i manualnych wszelkich) tez najlepiej się sprawdza cień na mokro - dodatkowa zaleta że masz dowolny kolor linera, teraz po miesiącach praktyki doszłam do linera w kremie.. ale takich szybko zasychających, wyraźnych jeszcze nie umiem
Wstydzę się na razie coś wrzucić, ale czytam i podziwiam
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 23:27   #35
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Wstydzę się na razie coś wrzucić, ale czytam i podziwiam
to tak jak ja
dziękuję za rady , będę się szkolić
spot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 23:32   #36
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

no co Wy, dziewczyny, jak ja się nie wstydzilam to wszyscy powinni coś wrzucić!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 14:38   #37
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ella, masz identyczna karnacje (kolor, oczy, brwi) i skore (przebarwienia i czerwone plamki) jak ja! jakbym siebie widziala! szok Prosze, blagam, zajrzyj na watek o sposobach nakladania mineralow, napisz mi tam prosze jak dokladnie nakladasz korektor mint
zaginiona siostra?
a w wątku o nakładaniu minerałów dodałam swoją wypowiedź z dokładnym opisem

yaminishi
cathy
evelinek_r
Anecka
dimiti
dziękuję Wam DZiewczyny za tak miłe słowa
i cieszę się, że mój cel udało się osiągnąc, tzn. pokazać jak świetnie można zakryć niedoskonałości dzięki minerałom a jednocześnie zachować naturalny look.

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Ella77 cudnie Ja mam problem z naczynkami na polikach.Zdradź sekret jak nakładasz zielony korektor
wielkie dzięki a co do korektora to zajrzyj do wątku o nakłądaniu minerałów - tam wszytsko opisałam
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 20:01   #38
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

tu mnie jeszcze nie było (znaczy się w roli wstawiającej zdjęcia...)No to dzisiaj ja.. Co prawda zdjęcia "przed" nie mam odwagi wstawić (ba, ja nawet sama nie mam odwagi go oglądać, a poza tym wyszło w nieco innym świetle), więc tylko ja umalowana w całości (poza tuszem) kosmetykami mineralnymi.
przez ostatnie kilka dni chorowałam, więc dzisiaj już nie wytrzymałam i wskoczyłam w pełny makijaż
Użyłam:
- Juvena Skinmarine Mat (fluid nawilżający do cery tłustej i mieszanej)
- Silk Naturals - Tinted Oil Control Primer
- jako podkład buff'd w kolorze warm - formuła light
- na policzkach róż Silk Naturals Climax
- brwi - EDM - medium brown (cień do brwi)
- oczy - cień EDM medium brown zmieszany z korektorem EDM pearl beige
- pod łukiem - korektor EDM pearl beige
- Buff'd - sprasowany i nałożony na mokro pigment fuschia
- pędzelki oczywiście flat top EDM oraz fiber optic blush Silk Naturals oraz z CS do oczu

Nie wiem, czy polubię się z podkładem buff'd w tej formule, bo coś mi się on nie podoba na mojej twarzy
Mam wrażenie, że podkreśla mi wszystkie pory i jakoś tak niespecjalnie się w nim czuję ...

To chyba na tyle... Ot, taki makijażyk na siedzenie w domu (bo i tak nigdzie nie mogę jeszcze wyjść )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mojdzisiejszy.jpg (32,4 KB, 1695 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mojdzisiejszy1.jpg (29,5 KB, 1295 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-11 o 20:05
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:06   #39
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cathy prześliczna jesteś i prześlicznie Ci w takim makijażu. Przekonałaś się już na dobre do minerałów, czy na razie to tylko próby i podchody? I jak oceniasz ostatecznie ten mały duo fiber z SN - da się nim swobodnie pracować?

BTW dobrze, że w końcu jesteś w tym wątku, czekałam tu na Twoją wrzutkę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:12   #40
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy prześliczna jesteś i prześlicznie Ci w takim makijażu. Przekonałaś się już na dobre do minerałów, czy na razie to tylko próby i podchody? I jak oceniasz ostatecznie ten mały duo fiber z SN - da się nim swobodnie pracować?

BTW dobrze, że w końcu jesteś w tym wątku, czekałam tu na Twoją wrzutkę.
Frantic - ja kiedyś specjalnie dla Ciebie wrzucę zdjęcie bez makijażu, to zobaczymy co wtedy powiesz Nie mniej jednak - baaardzo Ci dziekuję Tego mi własnie było trzeba po 3 dniach spędzonych w łózku

A co do minerałów- wpadłam bezpowrotnie chyba ...Pierwszy raz dzisiaj miałam problem, który podkład użyć, bo przyszły do mnie 2 zamówienia z joppa, 1 z buff'd, 1 z silk naturals i 1 z EDM.. I siedziałam przerażona patrząc na te wszystkie próbki i tak mi się zeszło z tym, że ledwo zdązyłam się umalować, a już światła nie było odpowiedniego, by obfotografować moje nowe zdobycze

a ten duo- kurczę, maleństwo straszne, ale wiesz co? Da się tym róż nałożyć.. Chociaż on chyba będzie lepszy do bardzo napigmentowanych i ciemnych kolorów, bo nałożenie nim widocznej warstwy różu wymaga kilku porządnych machnięć.. I niestety- ma jedną wadę- mnie osobiście nieco drapie Ale spróbuję go jeszcze do płynnego korektora użyć, bo podobno w tej roli spisuje się świetnie..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:17   #41
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cathy jestes cennym nabytkiem mineralnego ( dobre zdjecia robisz )
Pisać, że ładnie wygladasz nie będę Tak, mamy taką samą karnację (przypomnialo mi sie o liście :x) a róz jest cudowny, cieszę się że go kiedyś fuksem znalazlam
Bardzo mi się podoba to zestawienie kolorów na oczach, bardzo
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 20:23   #42
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Pastereczko, bardzo Ci dziękuję jeżeli chodzi o moje zdjęcia, to uwierz mi, ja nie potrafię z tego aparatu wyciągnąć nic więcej, jakieś lewe ręce mam do tego chyba, bo ciągle gubię ostrość i jak uda mi się poustawiać te wszystkie czasy naświetlenia itd. i na ekraniku wydaje się ok, to jak wrzucam na komputer, to mi mina rzednie
I cieszę się, że Ci się podoba moje zestawienie, bo dopiero jak się umalowałam, to zaczełam się zastanawiać, czy fiolet z brązem w ogóle się łączy
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:36   #43
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

cathy, super widze ze u kazdego troche inaczej cienie wygladaja. U mnie fuchsia jest jasniejsza a czasami klade na mokro no i sie u mnie bardzo blyszczy.

Masz efekt photoshopa Tez bym tak chciała. W dodatku mam wrazenie ze to iz mam przebarwienia i nie chca sie one ukryc, to przez to, jak chce oko pomalowac, to zawsze wygladaja oczy na brudne, jakies takie nijakie :/
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:43   #44
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Moje ulubione zestawienie to braz z fioletami i braz z turkusami jesli chodzi o oczy Tu mi dodatkowo pasuje mat w brązie i perła w innych o ile ślepa nie jestem. Jestem maniaczką kolorystyczną ( z bizuterii nawyk/zamiłowanie)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 21:07   #45
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
cathy, super widze ze u kazdego troche inaczej cienie wygladaja. U mnie fuchsia jest jasniejsza a czasami klade na mokro no i sie u mnie bardzo blyszczy.

Masz efekt photoshopa Tez bym tak chciała. W dodatku mam wrazenie ze to iz mam przebarwienia i nie chca sie one ukryc, to przez to, jak chce oko pomalowac, to zawsze wygladaja oczy na brudne, jakies takie nijakie :/
Dziękuję
Co do pigmentu - tu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...20&page=18#535
wrzucałam zdjęcia, jak wyglądały moje pigmenty z buff'd przed sprasowaniem i po trochę koloru z nich udało mi się wyciągnąć ( ale i tak nie jestem z nich zadowolona) i może stąd ta różnica w odcieniu
A jeżeli chodzi o efekt PS- oj, chciałabym Ale raczej nie w tym podkładzie Coś mi on nie do końca pasuje chyba.. Może to formuła, a może generalnie buff'd - nie wiem jeszcze, bo to pierwszy mój dzień z buff'd ...

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Moje ulubione zestawienie to braz z fioletami i braz z turkusami jesli chodzi o oczy Tu mi dodatkowo pasuje mat w brązie i perła w innych o ile ślepa nie jestem. Jestem maniaczką kolorystyczną ( z bizuterii nawyk/zamiłowanie)
Zgadza się- brąz w macie (choć ciut rozjaśniony perłowym korektorem z EDM), pod łuk i fiolet błysczące lekko ... A turkus z brązem też lubię i to baaardzo, ale nie na swoich oczach Kiedyś nawet na MM próbowałam, ale średnio mi to wyszło
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 21:12   #46
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cathy wyglądasz cudnie! Jakie tam pory - cera marzenie! Wszystko śliczne, umiesz podkreślić urodę i super cieniujesz oczy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 21:23   #47
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Frantic - ja kiedyś specjalnie dla Ciebie wrzucę zdjęcie bez makijażu, to zobaczymy co wtedy powiesz Nie mniej jednak - baaardzo Ci dziekuję Tego mi własnie było trzeba po 3 dniach spędzonych w łózku
E tam po co masz straszyć ludzi.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
A co do minerałów- wpadłam bezpowrotnie chyba ...Pierwszy raz dzisiaj miałam problem, który podkład użyć, bo przyszły do mnie 2 zamówienia z joppa, 1 z buff'd, 1 z silk naturals i 1 z EDM.. I siedziałam przerażona patrząc na te wszystkie próbki i tak mi się zeszło z tym, że ledwo zdązyłam się umalować, a już światła nie było odpowiedniego, by obfotografować moje nowe zdobycze
Zamawiałaś podkład z SN, ten do własnoręcznego mieszania? Jak tak, to czekam (nie)cierpliwie na Twoje oceny jak już go spróbujesz.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a ten duo- kurczę, maleństwo straszne, ale wiesz co? Da się tym róż nałożyć.. Chociaż on chyba będzie lepszy do bardzo napigmentowanych i ciemnych kolorów, bo nałożenie nim widocznej warstwy różu wymaga kilku porządnych machnięć.. I niestety- ma jedną wadę- mnie osobiście nieco drapie Ale spróbuję go jeszcze do płynnego korektora użyć, bo podobno w tej roli spisuje się świetnie..
Myślę, że jak duo będzie za mały dla mnie do różu, to może być dobry do rozświetlacza na szczyty kości policzkowych. Mam taki rozświetlacz champagne z EDM, który pięknie rozświetla, ale jest tak diabelsko błyszczący, że zwykłym pędzlem baaardzo łatwo o efekt bombki. A zauważyłam też, że takie pędzle duo fiber jakby "gubią" drobinki, tzn. po aplikacji nim róże nie są tak błyszczące jak przy aplikacji zwartym pędzlem. Byłoby to z korzyścią przy tym rozświetlaczu, bo tak mocno drobinkowego efektu nie lubię.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 21:24   #48
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Cathy wyglądasz cudnie! Jakie tam pory - cera marzenie! Wszystko śliczne, umiesz podkreślić urodę i super cieniujesz oczy
dziękuję Ci bardzo I wciąż czekam, aż znowu zaczniesz szaleć na MM Cieniowanie? Akurat tu się za bardzo nie przykładałam, bo wiedziałam, że na MM tego nie umieszczę (dziewczyny by mnie zjadły ) - ot, tak się pomazałam, co by listonosza nie straszyć wyglądem, gdyby akurat do mnie zajrzał (a nie zajrzał i nic nie przyniósł )
a co do cery... oj wrzucę w końcu to zdjęcie bez podkładu, wrzucę, to sobie obejrzycie

Frantic - małpa jesteś Bez obrazy ... No wiesz ? Ja tam myślałam, że powiesz coś w stylu "eee, nie jest na pewno tak źle", a Ty mi tu... ?
Pędzel rzeczywiście chyba do rozświetlacza się nada, bo rzeczywiście, climax na ręku wydawał się dość błyszczący (nawet całkiem mocne "dość"), a na policzku już nie...
Ty mnie tu nie kuś mieszankami żadnymi, bo wiesz, że ja słabą wolę mam A na koncie niedługo 2 cyfrową sumę zobaczę, jak tak dalej pójdzie Nie zamawiałam i zamawiać nie będę.. nie będę... nie będę
A champagne za mną chodzi i chodzi... ale nie.. nie będę...
Ja akurat lubię błysk na twarzy i przeważnie wybieram róże z połyskiem, ale czasem rzeczywiście przyda się nieco bardziej stonowany efekt.
Tylko, że dobrego pędzla do różu nadal nie mam.. A na blusche widziałam dostępny ten do różu.. Nic, twardo czekam na jakąś sensowną promocję na EDM

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-11 o 21:31
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 22:06   #49
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziękuję Ci bardzo I wciąż czekam, aż znowu zaczniesz szaleć na MM Cieniowanie? Akurat tu się za bardzo nie przykładałam, bo wiedziałam, że na MM tego nie umieszczę (dziewczyny by mnie zjadły ) - ot, tak się pomazałam, co by listonosza nie straszyć wyglądem, gdyby akurat do mnie zajrzał (a nie zajrzał i nic nie przyniósł )
a co do cery... oj wrzucę w końcu to zdjęcie bez podkładu, wrzucę, to sobie obejrzycie
Nie wrzucam nic na MM bo mam wrażenie że stoję w miejscu z makijażem nic nowego, wszystko stare.
Kochana cieniowanie sypkimi minerałki to dla mnie katorga! Na całą powiekę - OK ale łaczyć 2 kolorki... szkoda gadać W u Ciebie wyraźnie widze dwa kolory które w dodatku fajowo razem wygladają! A cerę mozesz zapodac ale nie wierzę, żeby bylo strasznie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 22:19   #50
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cathy-super Ci to wyszlo-cera idealna
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 22:29   #51
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Susannko- ja i tak czekam na Twoje dziewczęce i pełne uroku makijaże .. A ja jakoś cieni mineralnych chyba nie polubię.. Takie mam wrażenie, ale może jeszcze sie to zmieni
CzarnyElfie- Dziękuję Ci bardzo

Dobra, same tego chciałyście Zamykam oczy i wrzucam swoje zdjęcie bez makijażu.. To jeden z dni, kiedy nie chciało mi się kompletnie nic (i kompletnie nic nie musiałam )... Sama nie wierzę, że to robię, bo bez makijazu to nawet mój TŻ ma rzadko okazję mnie oglądać
Zdjęcie robione przez moją córkę, któregoś styczniowego wieczoru ...
No dobra, kiedyś musi być ten pierwszy raz pokazać się publicznie bez makijażu.. Może lepiej będzie przez to widać, ile dobrego robią kosmetyki na mojej twarzy (przynajmniej mogę się ludziom pokazać )

ps. na rzęsach tusz, na brwiach pozostałości nieudanej henny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg scary.jpg (78,4 KB, 1653 załadowań)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 22:41   #52
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Boże, jaki potwór.


Żart oczywiście.
Cathy, przesadzasz. Ładna jesteś i z makijażem, i bez niego.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 22:44   #53
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cathy ty masz taką cerę bez makijażu ?
I czego ty się wstydzisz, wyglądasz świetnie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 22:45   #54
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1093794 9]Boże, jaki potwór. [/quote]
a nie mówiłam

Cytat:
Żart oczywiście.
Cathy, przesadzasz. Ładna jesteś i z makijażem, i bez niego.
dobra, dobra, ja tam swoje wiem i widzę
ale dzięki za dobre chęci

Dominkab - dziękuję.. Oj dziewczyny, dziewczyny, Wy to potraficie człowieka pocieszyć Mnie się to zdjęcie cudem na kompie uchowało, ku przestrodze, co by się ludziom bez makijazu nie pokazywać

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-11 o 22:48
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 22:47   #55
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cathy ty masz taką cerę bez makijażu ?
I czego ty się wstydzisz, wyglądasz świetnie
Ja myślałam, że mi się zły załącznik otworzył i ze na tym zdjęciu jesteś Cathy umalowana. Wyglądasz ślicznie zarówno w makijażu jak i bez.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 22:50   #56
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ja myślałam, że mi się zły załącznik otworzył i ze na tym zdjęciu jesteś Cathy umalowana. Wyglądasz ślicznie zarówno w makijażu jak i bez.

Nie ma to jak po 30- tce usłyszeć coś takiego Naprawdę jesteście kochane
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 23:04   #57
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ja myślałam, że mi się zły załącznik otworzył i ze na tym zdjęciu jesteś Cathy umalowana. Wyglądasz ślicznie zarówno w makijażu jak i bez.
zgadam się w 100%
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 23:07   #58
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Frantic - małpa jesteś Bez obrazy ... No wiesz ? Ja tam myślałam, że powiesz coś w stylu "eee, nie jest na pewno tak źle", a Ty mi tu... ?
Pędzel rzeczywiście chyba do rozświetlacza się nada, bo rzeczywiście, climax na ręku wydawał się dość błyszczący (nawet całkiem mocne "dość"), a na policzku już nie...
Ty mnie tu nie kuś mieszankami żadnymi, bo wiesz, że ja słabą wolę mam A na koncie niedługo 2 cyfrową sumę zobaczę, jak tak dalej pójdzie Nie zamawiałam i zamawiać nie będę.. nie będę... nie będę
A champagne za mną chodzi i chodzi... ale nie.. nie będę...
Ja akurat lubię błysk na twarzy i przeważnie wybieram róże z połyskiem, ale czasem rzeczywiście przyda się nieco bardziej stonowany efekt.
Tylko, że dobrego pędzla do różu nadal nie mam.. A na blusche widziałam dostępny ten do różu.. Nic, twardo czekam na jakąś sensowną promocję na EDM
Wiem, że tak myślałaś, ale po co niepotrzebnie słodzić. Lepiej żebyś pomyślała "no to jednak wrzucę fotkę ja tak gadasz". Efekt osiągnęłam.
A teraz nie będzie słodzenia tylko szczera prawda - cerę masz naprawdę ok. W makijażu twarzy potrzebujesz chyba tylko ujednolicenia koloru skóry, a to jest łatwo osiągnąć nawet lekkimi formułami. Nie musisz się chyba bawić z korektorami. Zazdroszczę braku większych przebarwień, ja niestety mam ich jeszcze trochę, ale wierzę, że jak wrócę znowu do kwasów to szybko znikną i będę miała taką ładną cerę jak Twoja. To teraz mów mi małpko zamiast małpo.

A jeszcze wracając do rozświetlacza champagne to ja błysk też lubię i staram się już nie kupować matowych różów, tylko te delikatnie rozświetlające. Ale ten EDM-owy rozświetlacz to przegięcie jest, nałożony ociupinkę za dużo daje efekt taniego, bazarkowego rozświetlacza. Używać więc należy dosłownie ćwierć szczypty na oba policzki. Jak chcesz to mogę Ci odsypać połowę próbki i tak jej nigdy całej nie zużyję.

BTW Fajnie nazwałaś plik ze swoim zdjęciem.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-11 o 23:08
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 23:17   #59
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Ella77

I teraz po kolei

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wiem, że tak myślałaś, ale po co niepotrzebnie słodzić. Lepiej żebyś pomyślała "no to jednak wrzucę fotkę ja tak gadasz". Efekt osiągnęłam.
A teraz nie będzie słodzenia tylko szczera prawda - cerę masz naprawdę ok. W makijażu twarzy potrzebujesz chyba tylko ujednolicenia koloru skóry, a to jest łatwo osiągnąć nawet lekkimi formułami. Nie musisz się chyba bawić z korektorami. Zazdroszczę braku większych przebarwień, ja niestety mam ich jeszcze trochę, ale wierzę, że jak wrócę znowu do kwasów to szybko znikną i będę miała taką ładną cerę jak Twoja. To teraz mów mi małpko zamiast małpo.
Dziękuję Ci za te słowa bez słodzenia Z korektorami chyba nigdy nie uda mi się zaprzyjaźnić, bo one są za trudne w obsłudze dla mnie Ja swoich przebarwień (już na szczęście nieco mniej widocznych niż 2-3 lata temu) nabawiłam się właśnie podczas kwasów, które z jakieś 10 lat temu przepisała mi moja dermatolog na problemy z trądzikiem nie informują jednocześnie o używaniu filtrów (a ja wtedy jedyne, z czym kojarzyłam filtry to plaża ) Potem kwasy różnego rodzaju nieco rozjaśniły te przebarwienia, ale i tak wciąż wiem, że tam są ...

Cytat:
A jeszcze wracając do rozświetlacza champagne to ja błysk też lubię i staram się już nie kupować matowych różów, tylko te delikatnie rozświetlające. Ale ten EDM-owy rozświetlacz to przegięcie jest, nałożony ociupinkę za dużo daje efekt taniego, bazarkowego rozświetlacza. Używać więc należy dosłownie ćwierć szczypty na oba policzki. Jak chcesz to mogę Ci odsypać połowę próbki i tak jej nigdy całej nie zużyję.
A zamówiłaś już theme park? Bo po sprasowaniu zostało mi jakieś 1/3 próbki w pudełeczku, więc możemy się wymienić Więcej nie mam, mówię szczerze (nie zdrapię Ci swojego prasowańca ), ale to powinno Ci wystarczyć na kilka (-naście) aplikacji, więc...

Cytat:
BTW Fajnie nazwałaś plik ze swoim zdjęciem.
Pierwsze skojarzenie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 23:25   #60
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
A zamówiłaś już theme park? Bo po sprasowaniu zostało mi jakieś 1/3 próbki w pudełeczku, więc możemy się wymienić Więcej nie mam, mówię szczerze (nie zdrapię Ci swojego prasowańca ), ale to powinno Ci wystarczyć na kilka (-naście) aplikacji, więc...
Nie zamawiałam ale jestem chętna, chociaż jak byś nic nie miała to i tak bym Ci go wysłała, to nie tak że chcę Cię na coś naciągać.
Jeszcze Ci zrobię próbkę rozświetlacza natural - nie jest tak szaleńczo błyszczący jak champagne i jest w brązowej tonacji, więc może go polubisz.

Dobra to jutro Ci to wszystko wyślę, tylko jeszcze raz mi podeślij swoje dane na pw.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-13 10:27:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.