Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-15, 21:20   #4111
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
ja się obecnie zastanawiam nad serum LEMON, hydrolatem oczarowym, tudzież tonikiem PHA, i nie wiem co wybrać...może wziąć od razu wszystkie 3? cerę mam bardzo trudną tj. bardzo tłustą, bardzo skłonną do trądziku, bywają i ostre stany zapalne...a jednoczesnie skłonną do odwodnienia, może któraś z Was ma podobny przypadek i może mi doradzić? z góry dziękuję za wszelką pomoc
Witaj,
z tak problematyczna cera najlepiej zwrocic sie o porade do BU, odpowiadaja szybko i konkretnie.
Ja Ci moge zasugerowac
1. Lemon+zel hialuronowy na noc,
2. tonik BHA+AHA (do tego koniecznie filtry) co kilka dni (wg uznania)
3. Hydrolat oczar bedzie bardzo dobry do przetluszczajacej sie buzi, ale mozesz probowac roznych (rumianek jest np lagodzacy)

Opcje dodatkowe, choc dla wielu po prostu must have:
5. Olejek do mycia bezzapachowy (zmywa bez podraznien i przesuszania)
5. Peeling enzymatyczny (przy kwasach sie bardzo przydaje, likwiduje suche skorki i oczyszcza pory)
6. Ktoras maseczka z glinka
3. Flavo C lub Amla na dzien (co drugi starczy)

Wyslij koniecznie zapytanie do BU, zeby sobie krzywdy nie zrobic!
Pozdrawiam cieplo

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2009-05-15 o 21:36
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 21:36   #4112
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziekuję Ci ślicznie
Maila do BU na pewno też wyślę, ale najpierw Was chciałam zapytać, bo testowałyscie na własnej skórze
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 21:38   #4113
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A prosze Parsifalku

Dostalam odpowiedz z BU o olej ostropestowy:

Olej ostropestowy jest olejem przeznaczonym dla cery suchej, naczynkowej, może być aplikowany bezpośrednio na skórę samodzielnie lub w połączeniu z żelem hialuronowym.
http://www.biochemiaurody.com/slownik/thistleoil.html
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 21:48   #4114
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
naczynka slicznie łagodzi hydrolat z kocanki,tylko dziewczyny narzekają na jego zapach,ja lubię serum flavo C z żelem hialuronowym,a dla bardziej ważliwych cer-serum olejowe z vit.C....
delitatne działanie ''wybielające'' widze tez po hydrolacie róznanym
Hydrolat z kocanki już mam i na pewno kupię jeszcze.
Serum z wit C pewnie też spróbuje,ale dopiero jak się lepiej nauczę mieszać mazidełka,na razie nie mam odwagi.
A z tym hydrolatem różanym dobry pomysł.
Tylko który hydrolat jest lepszy:z róży damascenaczy stulistnej?Jeszcze jedno,na jak długo starcza wam taki hydrolat 200ml,bo ja jakoś szybko je zużywam i nie wiem czy to ja jestem taka nie-ekonomiczna czy po prostu tak jest.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 21:56   #4115
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Dostalam odpowiedz z BU o olej ostropestowy:

Olej ostropestowy jest olejem przeznaczonym dla cery suchej, naczynkowej, może być aplikowany bezpośrednio na skórę samodzielnie lub w połączeniu z żelem hialuronowym.
Odpisali mi dokładnie to samo, słowo w słowo. Jakoś to zużyję, chociaż moja cera z naczynkową nie ma nic wspólnego.
Odebrałam jedno zamówienie i myślę już o kolejnym. Kusi mnie tonik BHA+AHA i peeling enzymatyczny. Z drugiej strony może powinnam z tym poczekać do końca lata...?

Parsifal,
od jutra będę testować serum Lemon, puder bambusowy z jedwabiem i pomarańczowy olejek myjący. Zdam Ci relację, bo tak jak Ty mam wyjątkowo problematyczną cerę.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 22:00   #4116
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Super dzięki
Tym olejkiem i pudrem też jestem zainteresowana, szkoda tylko że środki finansowe ograniczone...
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 22:06   #4117
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Tylko który hydrolat jest lepszy:z róży damascenaczy stulistnej?Jeszcze jedno,na jak długo starcza wam taki hydrolat 200ml,bo ja jakoś szybko je zużywam i nie wiem czy to ja jestem taka nie-ekonomiczna czy po prostu tak jest.
Ja polecam z róży damascena, chociaż ten ze stulistnej też wcale nie jest zły. Damascena ma intenywniejszy zapach, taki miodowy. 200ml wystarcza mi na 2 miesiące - używam rano i wieczorem.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 22:11   #4118
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Super dzięki
Tym olejkiem i pudrem też jestem zainteresowana, szkoda tylko że środki finansowe ograniczone...
Olejek jest bardzo wydajny i niedrogi, pudru też wystarczy odrobina. Kosmetyki z BU są dla mnie alternatywą dla tych droższych, aptecznych.
W każdym razie opłaca się.
Ewentualnie puder bambusowy możesz zastąpić zwykłą skrobią ziemniaczaną z dodatkiem cynamonu. Ładnie matuje i, przynajmniej jeżeli chodzi o mnie, nie zapycha porów. Warto wypróbować.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 22:21   #4119
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja polecam z róży damascena, chociaż ten ze stulistnej też wcale nie jest zły. Damascena ma intenywniejszy zapach, taki miodowy. 200ml wystarcza mi na 2 miesiące - używam rano i wieczorem.
Ja też polecam hydrolat z róży damascena , mogłabym się w nim kąpać , gdyby był tańszy
koi , łagodzi , rozjaśnia , lubie się nim maziać , i ten zapach dla mnie cudowny
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 22:34   #4120
Etorfina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 377
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny mam problem . Zamówiłam sobie serum flavo c i nie dostałam w zestawie pojemnika na ten kosmetyk. Czy powinien w nim być ? Chodzi mi o pojemniczek na gotowy produkt . Napisać do nich jak myślicie ?
Etorfina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 22:40   #4121
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja polecam z róży damascena, chociaż ten ze stulistnej też wcale nie jest zły. Damascena ma intenywniejszy zapach, taki miodowy. 200ml wystarcza mi na 2 miesiące - używam rano i wieczorem.
No kurcze,to ja naprawdę nieekonomiczna jestem,bo mi 200ml kocanki to nie wiem czy na miesiąc starczy.
Dzięki za opinie.W takim razie kupię damascena.
Kurcze,poklikałam na zamówienie i wyszło prawie 150 zł.
Oj,mój portfel tego nie wytrzyma.Muszę część zakupów odłożyć na później.Tylko co??
Jeszcze jedno.Co myślicie o olejkach do mycia?Polecacie je czy raczej nie warto?
Na razie mam w koszyku 2,ale nie próbowałam ich jeszcze i nie wiem czy na razie nie kupić jednego i pierw przetestować.

Edytowane przez katty86
Czas edycji: 2009-05-15 o 22:49
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 22:42   #4122
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Etorfina Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem . Zamówiłam sobie serum flavo c i nie dostałam w zestawie pojemnika na ten kosmetyk. Czy powinien w nim być ? Chodzi mi o pojemniczek na gotowy produkt . Napisać do nich jak myślicie ?
.....
gotowe serum trzymasz w lodówce w tym pojemniku w którym był hydrolat w zestawie,w tym samym w którym je mieszałaś,a porcje na tydzien przelewasz to tej bronzowej szklanej buteleczki z zakraplaczem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 22:47   #4123
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Etorfina Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem . Zamówiłam sobie serum flavo c i nie dostałam w zestawie pojemnika na ten kosmetyk. Czy powinien w nim być ? Chodzi mi o pojemniczek na gotowy produkt . Napisać do nich jak myślicie ?
Jeśli brakuje ci tej brązowej szklanej butelki z pipetką , to powinnaś napisać do BU . Serum robisz w tej plastikowej , której jest hydrolat
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 22:53   #4124
Etorfina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 377
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
gotowe serum trzymasz w lodówce w tym pojemniku w którym był hydrolat w zestawie,w tym samym w którym je mieszałaś,a porcje na tydzien przelewasz to tej bronzowej szklanej buteleczki z zakraplaczem.
Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Jeśli brakuje ci tej brązowej szklanej butelki z pipetką , to powinnaś napisać do BU . Serum robisz w tej plastikowej , której jest hydrolat

Dziękuje bardzo mi pomogłyście . Nie doczytałam ze mam je wymieszać w buteleczce z hydrolatem .
Etorfina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 05:19   #4125
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
Olejek jest bardzo wydajny i niedrogi, pudru też wystarczy odrobina. Kosmetyki z BU są dla mnie alternatywą dla tych droższych, aptecznych.
W każdym razie opłaca się.
Ewentualnie puder bambusowy możesz zastąpić zwykłą skrobią ziemniaczaną z dodatkiem cynamonu. Ładnie matuje i, przynajmniej jeżeli chodzi o mnie, nie zapycha porów. Warto wypróbować.
Jak zrobic taką mieszankę.Chodzi mi o proporcje.

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
No kurcze,to ja naprawdę nieekonomiczna jestem,bo mi 200ml kocanki to nie wiem czy na miesiąc starczy.
Dzięki za opinie.W takim razie kupię damascena.
Kurcze,poklikałam na zamówienie i wyszło prawie 150 zł.
Oj,mój portfel tego nie wytrzyma.Muszę część zakupów odłożyć na później.Tylko co??
Jeszcze jedno.Co myślicie o olejkach do mycia?Polecacie je czy raczej nie warto?
Na razie mam w koszyku 2,ale nie próbowałam ich jeszcze i nie wiem czy na razie nie kupić jednego i pierw przetestować.
Ja ma olejek do mycia twarzy pomarańczowy i jakos na mnie nie działa.Nie zauważyłam żadnej poprawy cery a stosuje go już miesiąc z kawałkiem.
Jeśli miałabym z czegoś zrezygnowac to byłby to właśnie olejek.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 07:49   #4126
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno.Co myślicie o olejkach do mycia?Polecacie je czy raczej nie warto?
Na razie mam w koszyku 2,ale nie próbowałam ich jeszcze i nie wiem czy na razie nie kupić jednego i pierw przetestować.
Ja używam różanego i jestem bardzo zadowolona, chociaż dziwnie się myć tak "na sucho", ale już opanowałam sztukę dawkowania i się przyzwyczaiłam.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 08:09   #4127
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Etorfina Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem . Zamówiłam sobie serum flavo c i nie dostałam w zestawie pojemnika na ten kosmetyk. Czy powinien w nim być ? Chodzi mi o pojemniczek na gotowy produkt . Napisać do nich jak myślicie ?

ten biały pojemniczek TO JEST WŁAŚNIE TEN "SŁOICZEK"

katty jak tam ta kocanka działa czy nie działa bo jak narazie wiem, że nie pachnie zbyt ciekawie
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 09:00   #4128
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Podsumuję sobie trochę moją biochemiczną pielęgnację. Dodam, że moja skóra była kiedyś mieszana, z czasem przeszła w stronę suchej, acz bez przesady, od czasu do czasu pojawiają się na niej niespodziewanki w postaci krostek, raz na jakiś czas wysypki alergiczne.

Z olejków myjących ostatecznie zrezygnowałam, raz, że nie zmywały dobrze mojego tuszu do rzęs, a dwa miałam wrażenie tłustawej skóry. Z maseczek uzywam wszystkich wulkanicznych, boskie są, cudownie oczyszczają skórę, ściągają pory, lekko wysuszają, ale wybaczam im to. Uzależniłam się również od peelingu z bromeliną, świetnie sobie radzi z wszelkimi suchymi skórkami Z hydrolatów jestem wierna oczarowemu, inne jakoś mnie nie uwiodły.
Sera.. serum lemon ostatecznie mnie rozczarowało, poczatkowo wydawało mi się, że ładnie rozjaśnia i uspokaja skórę, ale ten efekt szybko minął. Teraz używam serum flavo-c i jest rewelacyjne, ładnie rozjaśnia przebarwienia (używam też toniku z kwasami pha). Wspomniany tonik jest świetny, mocno nawilża, rozjasnia przebarwienia.
Z olejków tamanu i innych zrezygnowałam, ale to chyba raczej dlatego, ze mam psychicznego jeża przed kładzeniem czegoś tak tłustego na twarz Za to uwielbiam masło kokosowe jako balsam do ciała i włosów. Rewelacyjne jest też mleczko jedwabne do włosów, mocno zwiększa ich objętość, nie przeciąża i generalnie ułatwia rozczesywanie Puder bambusowy z jedwabiem to dla mnie jakieś nieporozumienie, wysypuje się toto nieproszone (najchętniej na ciemne ubrania ), bieli okropnie, nie mam do niego cierpliwości i nie potrafię równomiernie nałożyć. Brr.

Cieszę się, że zaraziłyście mnie sympatią do mazideł
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 09:04   #4129
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość

katty jak tam ta kocanka działa czy nie działa bo jak narazie wiem, że nie pachnie zbyt ciekawie
Delikatnie powiedziane :/ Używam od dwóch dni na okolice oczu i nie robi nic prócz śmierdolenia ;P A naprawdę mój nos jest mało wrażliwy na zapachy. Czy ktoś wie po jakim czasie mogę oczekiwać efektów? Nie wiem czy już ją wystawić na wymianę czy jeszcze nie
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 09:41   #4130
anies1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 56
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
A próbowałaś w ogóle nie dodawać hydrolatu? Samym żelem rozrobić? Bo mnie tylko tak nie piecze - każda inna wersja już jest odczuwalna
próbowałam tylko żelem i tak samo... po prostu może moja skóra nie toleruje akurat w tej maseccze jakiegoś składniku??? ehhhhhh pooużywam innych maseczek i może kiedyś jescze spróbuję wrócić do tej
anies1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 09:49   #4131
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anies1981 Pokaż wiadomość
próbowałam tylko żelem i tak samo... po prostu może moja skóra nie toleruje akurat w tej maseccze jakiegoś składniku??? ehhhhhh pooużywam innych maseczek i może kiedyś jescze spróbuję wrócić do tej
No możliwe. Wczoraj sobie zrobiłam znów z żelem i było ok. Tylko to średnio wydajne jest ;-)
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 10:08   #4132
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej.Mam do Was pytanko-dziś zamawiam 1 raz paczkę z BU .Czy wysyłają próbki produktów na życzenie klienta? Gdzie ewentualnie i jak mozna o nie prosić?Będę wdzięczna za odpowiedz
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 10:34   #4133
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Hej.Mam do Was pytanko-dziś zamawiam 1 raz paczkę z BU .Czy wysyłają próbki produktów na życzenie klienta? Gdzie ewentualnie i jak mozna o nie prosić?Będę wdzięczna za odpowiedz
W komentarzu pod zamówieniem można napisać.
Ja prosiłam 2 razy i nie dostałam, a teraz zamawiałam trzecią paczke i oprócz kuponu -4% dostałam próbkę o jaką prosiłam .
Jestem w pod wrażeniem szybkości - zamówiłam i zapłaciłam we wtorek a wczoraj paczuszka była u mnie
Trochę hydrolatu migdałowego się wylało

Niepotrzebnie zrobiłam zamieszania z konserwantem do toniku mleczno-różanego, bo dostałam go z kwasem hialuronowym w proszku.
Natalia1 - dziekuję Ci bardzo za pomoc, konserwant napewno się przyda

I musze się pozlaić - zrobiłam wczoraj ten tonik a gdy zamykałam fiolkę po kwasie mlekowym, pare kropelek rozprysło mi na twarz Piekło strasznie, szybko zmyłam, ale mimo to, nadal czuje lekkie pieczenie w kilku miejscach i mam 2 ranki Czym można to zlagodzić??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-05-16 o 10:39
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 10:43   #4134
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Jak zrobic taką mieszankę.Chodzi mi o proporcje.
Około 3 porcje skrobii ziemniaczanej na jedną porcję cynamonu, ale to nie jest reguła. Musisz po prostu poeksperymentować. Ja dodatkowo przesiewam tę mieszankę przez gęste sitko. Niektóre wizażanki dodają do tego puder sypki. Wszystko zależy od Ciebie.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 10:58   #4135
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
ten biały pojemniczek TO JEST WŁAŚNIE TEN "SŁOICZEK"

katty jak tam ta kocanka działa czy nie działa bo jak narazie wiem, że nie pachnie zbyt ciekawie
Nom,dla mnie też śmierdzi strasznie,ale po paru dniach przywykłam i już tak nie czuje.Ale pierwszego dnia to TŻ nie mógł wytrzymać tego smrodku.
W ogóle moje policzki są jakieś takie jaśniejsze.Tyle,że ja oprócz kocanki użyłam ze 2-3 razy olejku z pestek malin(zmieszanego z humektanem)
i nie wiem czy to nie jego zasługa.Poza tym na podrażnienia próbowałam również hydrolatu z rumianku(różnicy nie widziałam) i okładów z płatków owsianych(nieprzyjemne ale działa ładnie).
Co do kocanki to moim zdaniem pomaga trochę(tak jakby mniej się rumienię),ale za wcześnie żeby o efektach mówić,bo ja używam ją dopiero około tygodnia.Poza tym jak napisałam to u mnie raczej kompleksowa pielęgnacja.
Jeszcze jedna rzecz:ja w sumie tej kocanki sporo dawałam,bo w ciągu tygodnia(myślałam że dłużej już ją mam ale to dopiero tydzień) zużyłam już z 3/4 z 200ml kocanki,a tu jakaś dziewczyna pisała że jej na 2 miesiące starcza.
Także niestety dla mnie to raczej droga zabawa.Mimo to zamierzam spróbować jeszcze raz(tyle że już oszczędniej),zamówię jeszcze ze 2 butelki i wtedy będę miała pełniejszy obraz.


Co do olejków myjących.Ja się praktycznie nie maluję,potrzebuje tylko czegoś co zmyje filtr i puder/skrobię.To w takim razie co polecacie zamiast nich dla bardzo wrażliwej skóry?A może jednak warto spróbować?

Edytowane przez katty86
Czas edycji: 2009-05-16 o 11:20
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 12:28   #4136
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

I musze się pozlaić - zrobiłam wczoraj ten tonik a gdy zamykałam fiolkę po kwasie mlekowym, pare kropelek rozprysło mi na twarz Piekło strasznie, szybko zmyłam, ale mimo to, nadal czuje lekkie pieczenie w kilku miejscach i mam 2 ranki Czym można to zlagodzić??
Uo matko Niefajnie. Zmyłaś szarym mydłem albo czymś innym zasadowym?

Na takie ranki najlepiej chyba pantenol, alantoina ew. tormentiol. I do zagojenia żadnych mocno aktywnych preparatów. Przynajmniej ja bym tak zrobiła...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 13:18   #4137
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy ma któraś z Was porównanie hydrolantów z BU a tymi z mazideł ?
Bo te z mazideł taniej wychodza tak na dłuższa mete...
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 13:25   #4138
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja zaczynam flavo C z BU podjerzewac o zapychanie
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 13:50   #4139
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam wszystkich.
Po przestudiowaniu wątku w niedzielę zrobiłam swoje pierwsze zamówienie na BU.
A wczoraj sąsiad oddał mi paczkę, podobno listonosz był 3 razy i w końcu namówił sąsiada aby przyjął.
Późno wracam z pracy.
A zamówiłam:
- hydrolat z kocanki
- hydrolat z kwiatu pomarańczy
- maseczkę różaną
- olejek myjący pomarańczowy
- krem łagodzący z lukrecją + konserwant.

Narazie zrobiłam tylko olejek myjący.
Już go wypróbowałam i jest świetny, i ten energetyzujący zapach.
Hydrolat z kocanki użyłam jeszcze wczoraj. Faktycznie ma specyficzny zapach, typowo ziołowy, ja strasznie lubię takie trawiaste zapachy więc mi nie przeszkadza.
Po postach mówiących że wręcz śmierdzi spodziewałam się czegoś gorszego.
Mam skórę bardzo wrażliwą i naczynkową.
Nie wiem czy to efekt placebo ale wczoraj użyłam kocankę pierwszy raz i zaraz po przetarciu twarzy widziałam jak moje naczynka bledną.
Nie wiem może widziałam to co chciałam zobaczyć
ale będę używać nadal i zobaczymy jak będzie po dłuższym stosowaniu.
Jak zrobię krem z lukrecją to się wypowiem.

Edytowane przez Mientka
Czas edycji: 2009-05-16 o 13:52 Powód: Literówka.
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 13:52   #4140
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Uo matko Niefajnie. Zmyłaś szarym mydłem albo czymś innym zasadowym?

Na takie ranki najlepiej chyba pantenol, alantoina ew. tormentiol. I do zagojenia żadnych mocno aktywnych preparatów. Przynajmniej ja bym tak zrobiła...
Dziękuje za rady
Zaraz poszperam za pantenolem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.