Rossmann - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-11, 20:00   #1501
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

jest też taki balsam, szkoda że nie u nas...
http://www.rossmann.de/DesktopModule...=753&rec=60219
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 20:48   #1502
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

właśnie przypomniało mi się, że wczoraj widziałam w rossmanie w cieszynie dwa kremy ze smokiem, te co już wycofali. jakby ktoś chciał, to mogę kupić i wysłać
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 20:57   #1503
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
To ten. Używałaś może?
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 21:43   #1504
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
To ten. Używałaś może?
Kurcze, kusi mnie. Ciekawe jak składowo. Mam nadzieję, że bez parafiny.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 08:50   #1505
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
To ten. Używałaś może?
Ja jeszcze nie. mam jeszcze krem z Aldi Süd z mocznkiemiem, mam resztki kremu do rak Alterra i w kolejce czeka tez naturalny z Aldi Süd, ale tak sobie mysle, ze moze uda mi sie w zimie go wyprobowac.
Krem z moczniekiem stoi w kuchni obok zlewu. Jak go wykoncze to chetnie sie skusze na ten z Rossmanna. Jestem ciekawa czy taki sam dobry jak wersje apteczne.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 14:45   #1506
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: rossmann

zakupiłam dziś słynną pomadkę Alterra w promocji (chyba całe 50 groszy taniej! taka okazja się nie powtarza) i zakochałam się od pierwszego użycia... świetna konsystencja, zapach bardzo mi się podoba, o efekcie nie wspomnę. kupiłam też mleczko i tonik rival de looop, te z ginkgo i ogórkiem, na wyjazd. tonik był tylko w dużym opakowaniu a mleczko tylko w małym czy są też 'na odwrót'?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 07:27   #1507
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: rossmann

Dzisiaj jadę do rossmanna, dam znać co upolowałam, a miałam być na odwyku.......
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 18:40   #1508
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: rossmann

Na drugim wątku o Rossmanie Agatka wkleiła nową Gazetkę -
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...363467&page=16

Strasznie się cieszę że się oparłam i nie kupiłam pianki do mycia ze smokiem liliputz
bo teraz jest w promocji to sobie wypróbuję.
A dokładnie będzie od 18.09.2009

Edytowane przez Mientka
Czas edycji: 2009-09-14 o 18:41
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 20:04   #1509
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: rossmann

Upolowałam żel BD z pompką, tonik Miraculum PURE PLEASURE przeceniony z 25 na 8 zł, mydełko BD, mydełko isana soft, miałam kupić jeszcze parę rzeczy, ale było strasznie duszno i ochroniarz jak zwykle mnie wkurzał
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 22:05   #1510
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, to czerwono-biała, Przy cenie zaznaczone było że nowość, kosztowało chyba z 5zł
widziałąm dziś ten krem, kosztuje 5,99 kupiłam miniaturkę pianki do mycia twarzy na spróbowanie
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 09:17   #1511
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: rossmann

Cześć dziewczyny jak się cieszę, że znalazłam ten wątek. Też jestem wielką fanką kosmetyków rossmanowskich, a szczególnie serii BD. Mam problem z przesuszającą się skórą na ciele, szczególnie swędzą mnie uda i plecy nad tyłkiem. Odkąd stosuję uniwersalny żel do mycia BD i oliwkę po kąpieli problem powoli znika . Wczoraj zakupiłam sobie jeszcze nagietkowy krem z cynkiem, krem księżniczkowy, chusteczki nawilżane, mleczko do ciała BD, próbkę pianki do mycia buźki RdL, próbkę mleczka do ciała Isana i pomadkę Altera . A od baaardzo dawna używam tylko i wyłącznie zmywacza do paznokci Isana . W planach mam zamiar zakupić jeszcze: pilnik do stóp, krem BD (ten w płaskim pudełeczku), samoopalacz Sun Ozon.
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 09:56   #1512
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: rossmann

Dziś znowu zrobiłam spore zakupy w Rossmannie . Kupiłam:
- pilnik do stóp Fuss wohl (akurat była na niego promocja )
- płyn do demakijażu Rival de loop (zaczynam go uwielbiać )
- samoopalacz w kremie Sun ozon (tu mam trochę stracha, używał ktoś go już i może się podzielić spostrzeżeniami i wskazówkami? Szczególnie jeśli chodzi o twarz, bo jak mi coś nie wyjdzie gdzie indziej to jakoś przeżyję)
- pędzel do pudru kieszonkowy For your beauty (jakiś twardy się wydaje )
- wkładki żelowe pod palce do wysokich butów Fuss wohl (mam nadzieję, że się sprawdzą skubańce)
Jeszcze kusił mnie żel dla piratów i inne Lilliputzy, ale odstraszyła mnie cena. Wszystkie produkty Lilliputza są teraz prawie 2 razy droższe niż były przed zmianą opakowań . A pojemności ani składy się nie polepszyły
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 10:23   #1513
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

No i ja dzis bylam w Rossmannie. Kupilam 3 razy podkolanowek rajstopowych, ale nie takie zwykle, takie z lekkim uciskiem.
Do tego miniatureke balsamu Isana z Q10. Chcialam tez z mocznikiem, ale ze przychodza swietaczne rzeczy to koszyki oproznione w polowie i musze poczekac kilka miesiecy. Moze sie jeszcze te miniaturki pojawia.
Do tego znow przytachalam deko Alterra. Tym razem kupilam cien brazowy, zielony kusil, ale jakos sie powstrzymalam i korektor w sztyfcie, chodz mam ledwo co napoczaty Nivea, ale ta Alterra tak kusila... Od kiedy uzywam w wiekszosci tych naturalnych dekoracyjnych kosmetakow mam cere jak laleczka
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 10:33   #1514
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
- samoopalacz w kremie Sun ozon (tu mam trochę stracha, używał ktoś go już i może się podzielić spostrzeżeniami i wskazówkami? Szczególnie jeśli chodzi o twarz, bo jak mi coś nie wyjdzie gdzie indziej to jakoś przeżyję)
Ja mam ten samoopalacz do jasnej karnacji i stosuje właśnie do twarzy; moim zdaniem jest naprawdę dobry, dobrze się rozprowadza, nie zostawia smug i bardzo delikatnie brązuje co akurat uważam za plus ponieważ pozwala stopniować efekt. "Opalenizna" jest naturalna, ma ładny kolorek, na pewno nie marchewkowy

na KWC tez ma dobre opinie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14098
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 10:36   #1515
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: rossmann

Obecnie używam 4 kosmetyków z rossmana, które bardzo lubię, a są to:
spray Lilliputz
odżywka Yung
szampon BD
pianka Issana (nowa)
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 10:38   #1516
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: rossmann

Ja używam regularnie samoopalacza Sun Ozon. Jest bardzo dobry, jeden z lepszych jakie używałam, nie mówiąc o cenie jest tylko jedno "ale" Samoopalacz jest dość mocny i trzeba bardzo uważać przy nakładaniu
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 10:54   #1517
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Obecnie używam 4 kosmetyków z rossmana, które bardzo lubię, a są to:
spray Lilliputz
odżywka Yung
szampon BD
pianka Issana (nowa)
co to za kosmetyki?? są na KWC??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:15   #1518
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Dziś widziałam krem Isana do rąk z 5% mocznikiem (jakaś nowość) Czy ktoś już używał? Jakie wrażenia?
Kupiłam ten krem chyba przedwczoraj jak zobaczyłam skład to zrobiłam "hyyyyy" i do koszyka
Z fajnych składników ma oczywiście mocznik (na 4 miejscu w składzie) olej sojowy,glicerynę, pantenol, wosk pszczeli, masło shea. Baardzo odżywczy i gęsty, solidny, zostawia ochronny film na skórze (który nie przeszkadza w niczym). Chyba zostanie ze mną na dłużej ostatnio nie mogłam sobie dobrać kremu do rąk wszystkie były dla mnie za rzadkie i dodatkowo wysuszały, wiecznie czułam dyskomfort.
Jeśli balsam ma tak samo dobry skład (bez parafiny!) to miejmy nadzieje, że wkrótce do nas zawita
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:15   #1519
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

a ja ostatnio najbardziej się zachwycam płynem do demakijażu oczu RdL i antyperspirantem w kulce Issana Aloe -poprostu rewelacja tak skutecznego i łagodnego dla skóry antyperspirantu jeszcze nie miałam, a skórę pod pachami mam wyjątkowo wrażliwą i problemową. do tego szybko wysycha i nie zostawia białych plam. pachnie bardzo delikatnie i nienachalnie. stosuję go także bezpośrednio po goleniu i mam wrażenie, że łagodzi podrażnienia. no cud miodzio jutro idę w góry, więc będzie test skuteczności w trudnych warunkach
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 15:47   #1520
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
co to za kosmetyki?? są na KWC??
Pianki nie znam, ale pewnie chodzi o tą http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27538 odżywkę Yung, polecaną do mycia włosów .

Jeszcze nie pochwaliłam się swoimi sobotnimi zakupami:
-dwie pomadki Alterra
-Fuss Wohl dla mamy (przypomniałam sobie o Waszej dyskusji na forum, ale nie pamiętałam nazwy, więc znalazłam ten pilnik dzięki cenie )
-peeling,
-maseczka
-i krem z serii AA Skóra pod kontrolą
-dwa filtry Babydream
- z cynkiem
-olejek do kąpieli Babydream (pomyliłam z balsamem )

Jestem bardzo zadowolona. Nie wiem jeszcze, czy Gesischtscreme mnie zapycha, ale to pierwszy krem, który pomimo wysuszającego cynku cudownie złagodził podrażnione skrzydełka nosa! Każdy specyfik w tym przypadku wywoływał pieczenie i wchłaniał się błyskawicznie, a Gesischtscreme pozostawia warstewkę, cudownie łagodzi i pięknie pachnie
Filtr Babydream najprawdopodobniej mnie nie zapycha, ale radzę sobie z matowieniem go. Macie jakieś Rossmanowskie patenty poza talkiem? Nie dbam już o destabilizację
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:39   #1521
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: rossmann

Marcheweczko, myślisz, ze ten krem do rąk będzie dobrze chronił przed mrozem? Jak dajesz radę z bieleniem filtru BD? Ile płaciłaś za pilniczek Fuss Wohl? I Alterry, będą dobre na zimę? Nabłyszczają, bielą usta(oby nie)?
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:52   #1522
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: rossmann

dokładnie tak jak marcheweczka pisze, to są te właśnie kosmetyki. Polecam z całego serca. Teraz dojdzie żel BD do mycia ciała i włosów (też jest w KWC)
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 18:37   #1523
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Ja mam ten samoopalacz do jasnej karnacji i stosuje właśnie do twarzy; moim zdaniem jest naprawdę dobry, dobrze się rozprowadza, nie zostawia smug i bardzo delikatnie brązuje co akurat uważam za plus ponieważ pozwala stopniować efekt. "Opalenizna" jest naturalna, ma ładny kolorek, na pewno nie marchewkowy

na KWC tez ma dobre opinie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14098
Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Ja używam regularnie samoopalacza Sun Ozon. Jest bardzo dobry, jeden z lepszych jakie używałam, nie mówiąc o cenie jest tylko jedno "ale" Samoopalacz jest dość mocny i trzeba bardzo uważać przy nakładaniu
Wielkie dzięki za opinie . KWC przeczytałam już 2 razy (raz przed zakupem, drugi, żeby wyłapać właśnie jakieś rady co do stosowania). Mam ten do jasnej karnacji, ale i tak myślę, że wymieszam go najpierw trochę z kremem do twarzy i taką rozcieńczoną wersję będę testować. Bo z samoopalaczami nie mam doświadczenia jeszcze niestety
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 18:58   #1524
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Pianki nie znam, ale pewnie chodzi o tą http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27538 odżywkę Yung, polecaną do mycia włosów .

Jeszcze nie pochwaliłam się swoimi sobotnimi zakupami:
-dwie pomadki Alterra
-Fuss Wohl dla mamy (przypomniałam sobie o Waszej dyskusji na forum, ale nie pamiętałam nazwy, więc znalazłam ten pilnik dzięki cenie )
-peeling,
-maseczka
-i krem z serii AA Skóra pod kontrolą
-dwa filtry Babydream
- z cynkiem
-olejek do kąpieli Babydream (pomyliłam z balsamem )

Jestem bardzo zadowolona. Nie wiem jeszcze, czy Gesischtscreme mnie zapycha, ale to pierwszy krem, który pomimo wysuszającego cynku cudownie złagodził podrażnione skrzydełka nosa! Każdy specyfik w tym przypadku wywoływał pieczenie i wchłaniał się błyskawicznie, a Gesischtscreme pozostawia warstewkę, cudownie łagodzi i pięknie pachnie
Filtr Babydream najprawdopodobniej mnie nie zapycha, ale radzę sobie z matowieniem go. Macie jakieś Rossmanowskie patenty poza talkiem? Nie dbam już o destabilizację
Ten krem nie ma cynku w składzie
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 19:45   #1525
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Kupiłam ten krem chyba przedwczoraj jak zobaczyłam skład to zrobiłam "hyyyyy" i do koszyka
Z fajnych składników ma oczywiście mocznik (na 4 miejscu w składzie) olej sojowy,glicerynę, pantenol, wosk pszczeli, masło shea. Baardzo odżywczy i gęsty, solidny, zostawia ochronny film na skórze (który nie przeszkadza w niczym). Chyba zostanie ze mną na dłużej ostatnio nie mogłam sobie dobrać kremu do rąk wszystkie były dla mnie za rzadkie i dodatkowo wysuszały, wiecznie czułam dyskomfort.
Jeśli balsam ma tak samo dobry skład (bez parafiny!) to miejmy nadzieje, że wkrótce do nas zawita
Malutki glosik w dyskusji, bedac w niemczech zaszalałam w rossmanie, który tam - akurat w miejscowosci w której bylam, byl wielkosci supermarketu i malo nie oszalałam w srodku od tak szerokiego asortymentu i troche na siebie wydałam (moze pozniej sie pochwale....)
Ale do meritum jesli napiszesz jak mam rozpoznac parafine w składzie to moge sprawdzic, bo ten balsam z mocznikiem akurat nabyłam, jakby co za kilka dni moge wpisac caly sklad ale teraz mam za duzo na glowie i wogole mnie tu nie powinno byc.....ech.....ten....wi zaz......uzaleznia:rolley es:
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:08   #1526
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

paraffinum liquidum, paraffin, mineral oil- tak najczęściej oznaczana jest parafina.
fajnie by było gdybyś wrzuciła cały skład jakbyś miała chwilkę
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:36   #1527
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Marcheweczko, myślisz, ze ten krem do rąk będzie dobrze chronił przed mrozem? Jak dajesz radę z bieleniem filtru BD? Ile płaciłaś za pilniczek Fuss Wohl? I Alterry, będą dobre na zimę? Nabłyszczają, bielą usta(oby nie)?
Na kremach do rąk się nie znam, ale ta wersja bez cynku pewnie będzie równie dobrze łagodzić, ale bez wysuszania, czyli będzie chronić.
Bielenie? Ja już tak zbladłam przez brak wakacji, chorowanie i filtrowanie (od hiszpankiej do słowiańskiej cery), że mam w d**** bielenie Bardziej mi przeszkadza tona tłuszczu na twarzy. A tak na serio to w końcu ruszę się i kupię skrobię i mączkę karobową albo puder bambusowy z owsem i pokombinuję jak się zmatowić i zbrązowieć
Pilniczek - 2,49
Alterra to moja pierwsza pomadka po latach, zwykle używam nawilżających błyszczyków w tubkach. Póki co dobrze się sprawdza, zima dopisze resztę, ale biorąc pod uwagę ile czasu poświęcono jej na forum, na pewno warto spróbować Trochę nabłyszcza i nie bieli tak strasznie jak pomadki z dzieciństwa
Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Ten krem nie ma cynku w składzie
Masz rację, pomyliło mi się, całe szczęście nie w sklepie
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 21:11   #1528
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Pianki nie znam, ale pewnie chodzi o tą http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27538 odżywkę Yung, polecaną do mycia włosów .

Jeszcze nie pochwaliłam się swoimi sobotnimi zakupami:
-dwie pomadki Alterra
-Fuss Wohl dla mamy (przypomniałam sobie o Waszej dyskusji na forum, ale nie pamiętałam nazwy, więc znalazłam ten pilnik dzięki cenie )
-peeling,
-maseczka
-i krem z serii AA Skóra pod kontrolą
-dwa filtry Babydream
- z cynkiem
-olejek do kąpieli Babydream (pomyliłam z balsamem )

Jestem bardzo zadowolona. Nie wiem jeszcze, czy Gesischtscreme mnie zapycha, ale to pierwszy krem, który pomimo wysuszającego cynku cudownie złagodził podrażnione skrzydełka nosa! Każdy specyfik w tym przypadku wywoływał pieczenie i wchłaniał się błyskawicznie, a Gesischtscreme pozostawia warstewkę, cudownie łagodzi i pięknie pachnie
Filtr Babydream najprawdopodobniej mnie nie zapycha, ale radzę sobie z matowieniem go. Macie jakieś Rossmanowskie patenty poza talkiem? Nie dbam już o destabilizację
dziękuję
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 21:34   #1529
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Dot.: rossmann

Czy tez tak macie ze jak cos was zdenerwuje max. to odechciewa sie wam pracowac? probuje napisac cos madrego ale poleglam na walce z drukarka i jestem na wizazu w efekcie

Koniec off-topa

Wpisuje sklad ISANA BODY LOTION INTESIV 5% UREA

A wiec: aqua, urea, glycerin, ceteryl alcohol, butyrospermum parkii butter, isopropyl palmitate, polyglyceryl-3, methyglucose disterate, dicaprylyl ether, olea europaea oil, tocopheryl acetate, amomonium acryloyldimethyltaurate/vp copolymer, parfum, benzyl salicylate, coumarin, geraniol, hexyl cinnamal, linalool, butyylphenyl methylpropional, limonen, phenoxyethanok, i parabeny (methyl, ethyl, propyl, isobutyl, butyl), citiric acid, sodium hydroxide


Za literowki pprzepraszam, a wogóle nastepnym razem to zrobie zdjecie to chyba bedzie lepszy pomysl
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 21:46   #1530
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
Wpisuje sklad ISANA BODY LOTION INTESIV 5% UREA
Maaa. Lepszy od tego Garniera! Isano, przybywaj szybko do Polski!

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2009-09-16 o 21:57
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.