AAAAAAA!!! Moje włosy to porażka! Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-21, 17:41   #1
pantera@@@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 5

AAAAAAA!!! Moje włosy to porażka! Pomocy!


Nie mogę już wytrzymać z moimi włosami. Prubowałam wszystkiego. Przeróżne produkty, zapuszczanie, skracanie włosów...
Mam cienkie i delikatne włosy. A co w nich niecierpie to to, że się nieładnie falują. Bez ładu i składu. Raz podwijają się pod spód, raz do góry a raz w jeszcze inną stronę. Używam po każdym myciu żel do prostowania włosów Goldwell, który wygładza je, rozprostowuje i sprawia że się lepiej układają. Gdy podeschną dosuszem je suszarką i układam na suszarko-lokówce rozprostowując je. I jest spoko dopuki nie zacznie padać deszcz lub nie będzie wilgotno. Wtedy na mojej głowie tworzą się nieładne fale.... Już nie wiem co mam zrobić. Błagam! Poradźcie!
pantera@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-21, 19:57   #2
aniapl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 38
Re: AAAAAAA!!! Moje włosy to porażka! Pomocy!

Mam podobny rodzaj wlosow, tez z tym walczylam i przez usilne prostowanie ich mozna je tylko zniszczyc a wtedy bedzie jeszcze gorzej.
Gdy poczuja wilgoc ich luski rozszezraja sie i sa podatne na krecenie i niesforne zachowanie, to juz taki rodzaj wlosow i tak ich struktura. Wszytskie zabiegi dotyczace prostowania straczaja od jednego do drugiego stosowania, bardziej profesjonalne troche dluzej.

Mysle, ze najlepiej dobrac fruzurke, najlepiej jakos zwichrowana, przy ktorej tak ukladajace sie wlosy dodadza jej uroku, byc moze wtedy docenisz takie a nie inne swoje wlosy i bedziesz zadowolona.

Sproboj zapuscicwlosy tak za ramiona, tak zeby wlosy mialy jednakowa dlugosc, a nawet z przodu zeby byly "lekko" dluzsze, koncowki prosto przyciete - nie wystrzepione, wtedy wlosy nie bede sie zaczepiac o siebie i mniej bede sie wywijac, a jak juz bede to wszytskie na tej samej mniej wiecej dlugosci i nie bedziesz moze tak sie denerwowac - niektore dziewczyny nawet chcialby taka fruzurkei takie wlosy niz ich naturalne proste.

Jesli zapuscisz tak wlosy, wtedy bedzie mozna ladnie je jakos sciac i dobrac odpwoiednia dla nich fryzurke jesli tak Ci sei znudzi.

Ale moze sama znajdziesz tez inny i ciekawy sposob na swoje "niegrzeczne" włoski.

Pozdrawiam
Leila
aniapl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-22, 16:27   #3
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: AAAAAAA!!! Moje włosy to porażka! Pomocy!


Radą na falowane włoski jest albo odpowiednia fryzurka, taka właśnie roztrzepana Albo trwałe prostowanie włosków. L'oreal wykonuje zabieg X-tenso, jest to stałe wygładzanie włosków i prostowanie. Utrzymuje się bodajże miesiąc ? lub dłużej, gdy się sotosuje specialne produkty również z L'oreala.
Pozdrawiam !
Ana
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 13:03   #4
QxQ
Raczkowanie
 
Avatar QxQ
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Z kąPa ;)
Wiadomości: 37
GG do QxQ
Dot.: Re: AAAAAAA!!! Moje włosy to porażka! Pomocy!

mam normalnie chyba identyczne włosy !
wczoraj bylam u fryzjera i je troche skrocilam i zrobilam grzywke wyglada fatalnie zobacz https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=372842
__________________
Kocham Patrzeć jak męczysz się mi dorównać ! <3
QxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 13:14   #5
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: AAAAAAA!!! Moje włosy to porażka! Pomocy!

ja uzywam balsamu prostujacego wlosy Nivea straight&easy. wedlug mnie troche pomaga. wlosy sa po nim gladsze i nie wyginaja sie w kazda strone
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 14:25   #6
ewelinusia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 34
Dot.: AAAAAAA!!! Moje włosy to porażka! Pomocy!

mam takie włosy jak ty i z doswiadczenia wiem że im krótsze tym gorzej wygladaja. dzisiaj rano je wyprostowałam były ladne i proste wyszłam na zewnatrz i już po prostych nie ma śladu ale nie wygladaja fatalnie tak jak kiedys kiedy miałam je dużo krótsze. obecie mam włosy do ramion. włosy im dłuższe tym sa cieższe a tym samym mniej podatne na skręcanie. mi troche pomaga wcieranie w wilgotne wlosy pianki podkreślającej skręt loków wtedy ładniej się skrecają a nie tylko wywijają na wszystkie strony
ewelinusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.