Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 08:17   #2401
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Czyli teraz już nie ma żadnych filtrów, na które można kłaść dowolną kolorówkę?
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 10:06   #2402
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Jak dla mnie nakładanie filtrów, a na nie np podkład mija się totalnie z celem. Nakładasz filtr, a potem przykrywasz np podkładem? Pudrem? Jesli tak, w takim razie cała warstwa ochornna zostaje zniwelowana - więc jaki sens w ogóle nakładać ten filtr? Lepiej juz kupić podkład z filtrami...
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 10:26   #2403
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Jak dla mnie nakładanie filtrów, a na nie np podkład mija się totalnie z celem. Nakładasz filtr, a potem przykrywasz np podkładem? Pudrem? Jesli tak, w takim razie cała warstwa ochornna zostaje zniwelowana - więc jaki sens w ogóle nakładać ten filtr? Lepiej juz kupić podkład z filtrami...
Podkłady nie mają zbyt wysokiej ochrony, 25 to chyba najwyższa, z jaką się spotkałam, z kolei filtry z kolorem ( Avene,lpr czy bioderm) mają, jak dla mnie beznadziejną kolorystykę i kompletnie mi nie leżą...Używam kremów z filtrem od jakiegoś czasu, nakładam dwie,trzy warstwy, jak się troche wchłonie - podkład gąbką...Sprawdza się, chociaż jest to dość uciążliwe
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 11:26   #2404
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Na pewno plusem nowej wersji filtrów Avene jest brak parabenów.
Jeśli zaś chodzi o parsol to mi jakoś szczególnie nie przeszkadza, bo po zastosowaniu emulsji Avene właściwie nie muszę już w ogóle nakładać pudru. Mam tylko nadzieję, że ta nowa wersja będzie równie przyjemna w aplikacji i efekt na twarzy będzie też podobny.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 11:51   #2405
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Jak dla mnie nakładanie filtrów, a na nie np podkład mija się totalnie z celem. Nakładasz filtr, a potem przykrywasz np podkładem? Pudrem? Jesli tak, w takim razie cała warstwa ochornna zostaje zniwelowana - więc jaki sens w ogóle nakładać ten filtr? Lepiej juz kupić podkład z filtrami...
A pokaż mi podkład z filtrem spf 50 i PPD 20? Jak to zrobisz to Cię ozłocę
Jaki jest sens nakładania filtru? Co to za pytanie????

Poza tym cała warstwa ochronna, jak piszesz, zostaje zniwelowana w przypadku filtrów z Parsolem. Tu się zgodzę. Destabilizacja i te sprawy.

Odpowiadając na Twoje filozoficzne pytania - podkład, puder, róż etc. są po to by lepiej wyglądać. By przykryć ślady po trądziku. By nie świecić się jak żarówka ( zanim napiszesz o skrobi, odpowiem, że źle wygląda na mojej twarzy).
Kosmetyki kolorowe nakładam po 30 minutach od wypaćkania się filtrem. delikatnie - tak by nie zetrzeć.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1851874 7]Na pewno plusem nowej wersji filtrów Avene jest brak parabenów.
Jeśli zaś chodzi o parsol to mi jakoś szczególnie nie przeszkadza, bo po zastosowaniu emulsji Avene właściwie nie muszę już w ogóle nakładać pudru. Mam tylko nadzieję, że ta nowa wersja będzie równie przyjemna w aplikacji i efekt na twarzy będzie też podobny.[/QUOTE]

mnie niestety emulsja zatyka
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 12:25   #2406
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[QUOTE=Trawa_cytrynowa;185 19212]A pokaż mi podkład z filtrem spf 50 i PPD 20? Jak to zrobisz to Cię ozłocę
Jaki jest sens nakładania filtru? Co to za pytanie????

Poza tym cała warstwa ochronna, jak piszesz, zostaje zniwelowana w przypadku filtrów z Parsolem. Tu się zgodzę. Destabilizacja i te sprawy.

Odpowiadając na Twoje filozoficzne pytania - podkład, puder, róż etc. są po to by lepiej wyglądać. By przykryć ślady po trądziku. By nie świecić się jak żarówka ( zanim napiszesz o skrobi, odpowiem, że źle wygląda na mojej twarzy).
Kosmetyki kolorowe nakładam po 30 minutach od wypaćkania się filtrem. delikatnie - tak by nie zetrzeć.[COLOR="Silver"]


Odp.1. Nie można mieć wszytskiego, ja stosuje podkład Vichy Normateint SPF 20, albo same filtry koloryzujący LRP albo zwykły LRP 50 +, nigdy razem
Acha! używam tylko filtrów z Parsolem Nie chce mi się szukać innych Skrobia? Nie używam

Odp.2. Nie przeszkadza mi świecenie, bo gdy jest duże nasłonecznienie fajnie odbija światło i twarz wydaje się rozpromieniona, przynajmniej moja Dodam, że kremy wchłaniają mi się fajnie, nie narzekam, okulary przeciwsłoneczne i lecimy w terenik. Podkład pod oczy na cienie. Do biura, pracy, domu nie widze sensu nakłądania tak wyskokich filtrów, jak dla mnie starczy podkład Uzywam wtedy Vichy Aqualia PPD18 SPF15
Co do pudrów różów - bardzo lekko, prawie wcale, na nosek, troszkę na brode, delikatnie, ale rzadko. Na podkład owszem strefa T zawsze przupudrowana, widział ktoś kiedyś zmarszczki na nosie? Pozdro

Edytowane przez Labirynth
Czas edycji: 2010-04-12 o 12:27
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 12:37   #2407
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość

mnie niestety emulsja zatyka
Widziałam w profilu, że masz skórę mieszaną, czyli teoretycznie emulsja powinna się sprawdzić, bo ona jest właśnie dla cer mieszanych i normalnych.
Na Twoim miejscu przetestowałabym jeszcze Uriage (fluid przeciwsłoneczny) i Bioderme (taka wersja matująca) chyba SPF40. No chyba, że już próbowałaś...
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 12:57   #2408
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Podkłady nie mają zbyt wysokiej ochrony, 25 to chyba najwyższa, z jaką się spotkałam, z kolei filtry z kolorem ( Avene,lpr czy bioderm) mają, jak dla mnie beznadziejną kolorystykę i kompletnie mi nie leżą...Używam kremów z filtrem od jakiegoś czasu, nakładam dwie,trzy warstwy, jak się troche wchłonie - podkład gąbką...Sprawdza się, chociaż jest to dość uciążliwe
Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
A pokaż mi podkład z filtrem spf 50 i PPD 20? Jak to zrobisz to Cię ozłocę
Jaki jest sens nakładania filtru? Co to za pytanie????

Poza tym cała warstwa ochronna, jak piszesz, zostaje zniwelowana w przypadku filtrów z Parsolem. Tu się zgodzę. Destabilizacja i te sprawy.

Odpowiadając na Twoje filozoficzne pytania - podkład, puder, róż etc. są po to by lepiej wyglądać. By przykryć ślady po trądziku. By nie świecić się jak żarówka ( zanim napiszesz o skrobi, odpowiem, że źle wygląda na mojej twarzy).
Kosmetyki kolorowe nakładam po 30 minutach od wypaćkania się filtrem. delikatnie - tak by nie zetrzeć.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------



mnie niestety emulsja zatyka
dziewczyny - naprawdę podziwiam. ja od kilku lat stosowania filtrów nie umiem tak nałożyć korektora pod oczy by nic się nie starło...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:16   #2409
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dziewczyny - naprawdę podziwiam. ja od kilku lat stosowania filtrów nie umiem tak nałożyć korektora pod oczy by nic się nie starło...
Ja MAM nadzieję, że nie ścieram filtra W każdym razie nie w całości. Ocenię za parę lat , bo ja plamiasta jestem...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:26   #2410
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1852009 2]Widziałam w profilu, że masz skórę mieszaną, czyli teoretycznie emulsja powinna się sprawdzić, bo ona jest właśnie dla cer mieszanych i normalnych.
Na Twoim miejscu przetestowałabym jeszcze Uriage (fluid przeciwsłoneczny) i Bioderme (taka wersja matująca) chyba SPF40. No chyba, że już próbowałaś...[/QUOTE]

Też się zdziwiłam tą emulsją O dziwo krem Avene mnie nie zatyka, ale jest trochę za ciężki - za bardzo go "czuć" na twarzy. Prawdopodobnie gdybym nałoży smalec, odczucia byłyby podobne. Teraz jestem w fazie testów Antka AC i bardzo mi odpowiada, no ale wtedy makijaż mija się z celem, bo mi filtr zdestabilizuje. Rozważam jeszcze opcję zakupu Antka barwionego i nakładanie cienkiej warstwy na Antka AC, w celu uzyskania lepszego efektu wizualnego (bo filtry tej samej firmy zdaje się można warstwowo). Tylko najpierw muszę próbkę dorwać. Jeżeli kolorem przypomina barwiony Avene to ja odpadam

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dziewczyny - naprawdę podziwiam. ja od kilku lat stosowania filtrów nie umiem tak nałożyć korektora pod oczy by nic się nie starło...
Nie sądzą abym NIC nie starła. Pewnie tak się nie da. Ale zawsze starałam się to robić delikatnie i ostrożnie. Od kilku dni zrezygnowałam w ogóle z podkładu z powodu Antka, z czym męczę się okropnie.
Pewnie niedługo tak wytrzymam i zacznę wklepywać mus Maybelline ( nie ma miki i talku ale nie wiadomo czy są otoczki silikonowe czy nie). Ryzyk fizyk

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Odp.1. Nie można mieć wszytskiego, ja stosuje podkład Vichy Normateint SPF 20, albo same filtry koloryzujący LRP albo zwykły LRP 50 +, nigdy razem
Acha! używam tylko filtrów z Parsolem Nie chce mi się szukać innych Skrobia? Nie używam

Odp.2. Nie przeszkadza mi świecenie, bo gdy jest duże nasłonecznienie fajnie odbija światło i twarz wydaje się rozpromieniona, przynajmniej moja Dodam, że kremy wchłaniają mi się fajnie, nie narzekam, okulary przeciwsłoneczne i lecimy w terenik. Podkład pod oczy na cienie. Do biura, pracy, domu nie widze sensu nakłądania tak wyskokich filtrów, jak dla mnie starczy podkład Uzywam wtedy Vichy Aqualia PPD18 SPF15
Co do pudrów różów - bardzo lekko, prawie wcale, na nosek, troszkę na brode, delikatnie, ale rzadko. Na podkład owszem strefa T zawsze przupudrowana, widział ktoś kiedyś zmarszczki na nosie? Pozdro
Tobie nie przeszkadza, Ty używasz. OK.

Zmarszczek na nosie nie widziałam ale przebarwienia owszem. A że się kwaszę to zagrażają mi te drugie.
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón

Edytowane przez Trawa_cytrynowa
Czas edycji: 2010-04-12 o 14:24
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:23   #2411
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Witam jestem nowa w sprawach filtrów. Czytam i czytam i chyba nigdy nie przebrnę przez tą ogromną ilość informacji.
Dziś doszła do mnie paczka z kosmetykami w tym z emulsją z Avene 50+ bez parabenów czyli jest to nowa wersja z mleczkiem gratis;
Zdecydowałam się na ten filtr ze względu na możliwość używania wszystkich kosmetyków kolorowych. Teraz czytam że nowa wersja nie daje takiej możliwości.
Dziewczyny jak to jest?? mozna czy nie?
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 16:31   #2412
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Do Trawki_Cytrynowej

Chodzi o to, że nie można mieć wszytskiego. Nie wiem jak inne filtry, ale te z parsolem mają właśnie taką mechanikę działania - tworzą ekran, który odbija promienie słoneczne m. in, więc logiczne jest, że gdy to przykryjesz czymś innym bez filtrów, ten ekran zostanie zasłonięty, a tym samym działanie filtra zupełnie osłabione.
Więc albo sie świecimy albo jestesmy matowe. Ja wolę sie świecić. Latem czy wiosna nie wyobrażam sobie nawet nakładać na buzię, gdy jest upał makijażu, który i tak zaraz spłynie.
A jesień, zima, używam słabszych filtrów, podkładó i nie ma problemu świecenia Taki mój wybór.
Ale rozumiem, że są pewnie jakieś inne filtry, które mogą być pudrowane, zakrywane itd.
Rozumiem też, że są dziewczyny, którym bardzo zalezy na makijażu

Edytowane przez Labirynth
Czas edycji: 2010-04-12 o 16:40
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:16   #2413
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Trawa_cytrynowa, a czytałaś o tym KLIK

Ja dzisiaj dostałam Sorayę 45, zaraz ją nałożę na buzię, bo zżera mnie ciekawość jak to to wygląda
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:13   #2414
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1851874 7]Na pewno plusem nowej wersji filtrów Avene jest brak parabenów.
[/QUOTE]
Stara wersja emulsji też nie zawierała parabenów.
Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że nie można mieć wszytskiego. Nie wiem jak inne filtry, ale te z parsolem mają właśnie taką mechanikę działania - tworzą ekran, który odbija promienie słoneczne m. in, więc logiczne jest, że gdy to przykryjesz czymś innym bez filtrów, ten ekran zostanie zasłonięty, a tym samym działanie filtra zupełnie osłabione.
Z tego co się orientuję, to filtry mineralne odbijają promienie słoneczne, dlatego trzeba bardzo uważać żeby ich nie zetrze. Parsol natomiast pochłania te promienie i ulega pod ich wpływem rozpadowi...
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:37   #2415
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Tak, dzięki
Kiedyś śledziłam bardzo wątek o filtrach, ale w tej chwili już mi sie zatarły niektóre info. Wiem właśnie, że są dwa rodzaje filtrów.
Ja po prostu idę do apteki, kupuje krem, sprawdziłam LRP, Vichy, podpasowały i używam.
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 21:57   #2416
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ech, a ja już się przymierzałam do zakupu Avenki i stwierdziłam, że nic innego nie ma sensu testować, skoro bym musiała wymienić całą kolorówkę. Czy to oznacza, że ta wersja tylko z filtrami mineralnymi będzie całkowicie wycofana?
Czy kosmetyki z tej listy: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115134 można nakładać na każdy filtr?
Bo ja już się pogubiłam w tym wszystkim, skoro filtry mineralne mają odbijać światło i nie wolno ich zakrywać, to dlaczego powszechnie mówi się, że właśnie na mineralną Avene można nakładać wszystko (oczywiście tak aby nie zetrzeć)?
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 07:45   #2417
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Do Trawki_Cytrynowej

Chodzi o to, że nie można mieć wszytskiego. Nie wiem jak inne filtry, ale te z parsolem mają właśnie taką mechanikę działania - tworzą ekran, który odbija promienie słoneczne m. in, więc logiczne jest, że gdy to przykryjesz czymś innym bez filtrów, ten ekran zostanie zasłonięty, a tym samym działanie filtra zupełnie osłabione.
Więc albo sie świecimy albo jestesmy matowe. Ja wolę sie świecić. Latem czy wiosna nie wyobrażam sobie nawet nakładać na buzię, gdy jest upał makijażu, który i tak zaraz spłynie.
A jesień, zima, używam słabszych filtrów, podkładó i nie ma problemu świecenia Taki mój wybór.
Ale rozumiem, że są pewnie jakieś inne filtry, które mogą być pudrowane, zakrywane itd.
Rozumiem też, że są dziewczyny, którym bardzo zalezy na makijażu

Pierwsze słyszę, żeby filtry z parsolem tak działały.
Poza tym ja cały czas mówię o makijażu wykonywanym na Avence w starej wersji (więc bez parsolu). Mam wrażenie, że nie czytasz dokładnie moich wypowiedzi. Wyraźnie napisałam, że nie chce destabilizować parsolu w Antku i dlatego teraz zrezygnowałam z pudru. W przypadku Avenki można było mieć i ochronę i makijaż.

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Trawa_cytrynowa, a czytałaś o tym KLIK

Ja dzisiaj dostałam Sorayę 45, zaraz ją nałożę na buzię, bo zżera mnie ciekawość jak to to wygląda

Nie, póki co na niego nie trafiłam. Szczerze mówiąc chyba nawet nie widziałam go w "mojej" aptece
Ja Sorayki chyba nie odważyłabym się położyć na twarz. Wiem, że teraz są to fotostabilne, całkiem niezłe filtry, ale mam jakąś blokadę. Gdybym nie miała takich problemów z cerą to pewnie bym zaryzykowała. Ale boję się zapychania i ewentualnego wysypu. Ale jak dorwę gdzieś Sorayę to chętnie zakupię do ciała
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 08:48   #2418
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Trawa jeśli kupisz Antka barwionego to daj znać bo opinie ma różne
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 09:04   #2419
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Trawa jeśli kupisz Antka barwionego to daj znać bo opinie ma różne
ooo edytowałaś, a właśnie odpisywałam, że istnieje jeśli się zdecyduję, to oczywiście dam znać
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 09:25   #2420
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
ooo edytowałaś, a właśnie odpisywałam, że istnieje jeśli się zdecyduję, to oczywiście dam znać

Edytowałam bo Pani w aptece powiedziała że nie ma takiego(pewnie Ona nie miała i chciała mi wcisnąć coś innego)a potem sprawdziłam na KWC i się okazało że jestale dziewczyny piszą że halogen straszny
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 09:32   #2421
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Edytowałam bo Pani w aptece powiedziała że nie ma takiego(pewnie Ona nie miała i chciała mi wcisnąć coś innego)a potem sprawdziłam na KWC i się okazało że jestale dziewczyny piszą że halogen straszny
No niby tak, ale może nałożony cieniutką warstwą w celu poprawienia koloru da jakiś tam lepszy efekt. Spróbuję dorwać próbkę
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 12:00   #2422
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja też będę szukać bo skończyła mi się Bioderma.Koleżanka jeszcze przesyła mi próbkę kolorowego LRP.Zobaczymy co to
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 12:12   #2423
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja też będę szukać bo skończyła mi się Bioderma.Koleżanka jeszcze przesyła mi próbkę kolorowego LRP.Zobaczymy co to
Ja ostatnio w aptece zostałam obdarowana próbkami Avene (krem, krem barwiony i mineralny), Antka (AC i fluid) i SVR bariowny mineralny nic tylko przebierać i wybierać
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 12:38   #2424
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja też będę szukać bo skończyła mi się Bioderma.Koleżanka jeszcze przesyła mi próbkę kolorowego LRP.Zobaczymy co to
miałam barwionego LRP ale z Allegro ,bo w aptece nie mieli w ogóle -no ale to był już wrzesień chyba ...dla Bladolicych za ciemny zdecydowanie ,taki chyba troszkę w pomarańcz wpadał ..ja mieszałam ze zwykłym Antkiem CF i jakoś to wyglądało ale w tym czasie zwątpiłam w filtry i odsprzedałam ten filtr
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 12:43   #2425
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

No A w moim mieście jak filtrów nie było, tak nie ma. A nie mówiłam, że pewnie w maju coś sobie zamówią hehehhe
Pusto, tylko jeden LRP jakiś w promocji. Z próbkami też cieniutko
Chyba czas ruszyć na Wrocław

Edytowane przez Labirynth
Czas edycji: 2010-04-13 o 12:58
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 12:47   #2426
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja widziałam tez u mnie jakieś promocyjne opakowanie filtra LRP bodajże CF z pomadką z filtrem gratis i Bioderme Photoderm Ar z gratisem pełnowymiarowego kremu Biodermy dla cery naczynkowej Sensibo U mnie już pełen arsenał filtrów w aptece ,sa nawet jakieś nowości Pharmacerisa-fotostabilne "toto" ?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 13:15   #2427
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Ja widziałam tez u mnie jakieś promocyjne opakowanie filtra LRP bodajże CF z pomadką z filtrem gratis i Bioderme Photoderm Ar z gratisem pełnowymiarowego kremu Biodermy dla cery naczynkowej Sensibo U mnie już pełen arsenał filtrów w aptece ,sa nawet jakieś nowości Pharmacerisa-fotostabilne "toto" ?
podobno stabilny
u mnie też pełen regał promocyjnych zestawów. Cały asortyment Avene i LPR jest z gratisami
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 13:36   #2428
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Trawa_cytrynowa, a czytałaś o tym KLIK

Ja dzisiaj dostałam Sorayę 45, zaraz ją nałożę na buzię, bo zżera mnie ciekawość jak to to wygląda
Zamawiałaś ją na tej stronce, tak? Daj znać koniecznie
Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Stara wersja emulsji też nie zawierała parabenów.

Z tego co się orientuję, to filtry mineralne odbijają promienie słoneczne, dlatego trzeba bardzo uważać żeby ich nie zetrze. Parsol natomiast pochłania te promienie i ulega pod ich wpływem rozpadowi...
Filtry mineralne działają jak ekran, czyli odbijaja promienie słoneczne, natomiast filtry chemiczne "zamieniają" promienie słoneczne w energię cieplna, lub coś tam innego.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 14:51   #2429
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Chyba czas ruszyć na Wrocław
Myślisz , że są?!? Lepiej rusz na inne miasto
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:33   #2430
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

mi moja lekarka polecala wlasni mineralne, mowila tak jak pisze charlotte,

tylko slyszalam że maja zle opinie, bo sie swieca itd, któraś z was wogole lubi filtry mineralne?

wiem że napewno lepsze są dla osob z problemami skornymi, typu naczynka i tradzik
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.