Essence cz. V - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 21:13   #4441
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
ja bym chciala rozowy lakier z go snow
U mnie były 2 lakiery i 2 róże. Najlepsze jest to, że wcześniej jakoś nie widziałam tej limitowanki u siebie a może nie czytałam jeszcze nałogowo tego wątku hi,hi
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 21:21   #4442
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Carmella u mnie widziałam ostatnio w wyprzedażowym koszyczku,jeśli jesteś chętna to no problemo
przemysle to, bo w sumie podobny efekt otrzymuje jak uzyje zwykly jasnorozowy lakier a na to multi dimension w kolorze princesses rule a mam 48 lakierow (ostatnio liczylam) wiec musze przystopowac
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 21:22   #4443
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
MA False lashes? Zastanawiałam się nad kupnem, ale czytając recenzje na kwc rozmyśliłam się.. Ale może się skuszę
Tak jak Pisała SuggaMama1988 to nie jest MA zielony tylko Eye Colour Booster w kolorze zielonym. Pod niego użyłam Luminelle Mascara Ultra-Volume z Yves Richer i chociaż nie specjalnie przepadam za tuszem YR (dostałam go jako dodatek do zakupów, więc jak dali to trzeba zużyć) to efekt wyszedł boski
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 21:29   #4444
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Ja wam powiem tak, jak by ludzie nie kupowali to by nie sprzedawała. Ja się nie oburzam że ktoś na all sprzedaje drożej niż w sklepie bo na tym polega handel "kupić taniej sprzedać drożej"
przypomniały mi się słowa starego wykaldowcy
"drogo kupić, tanio sprzedać i źle się ożenić to każdy głupi potrafi"

ja już mam swój pasiak z ITW więc nie muszę sie stresować tak jak myślałam, coraz mniej glosów jest, że daje szynkowy efekt
nie było mnie przez weekend a tu 4 strony

strasznie jestem uhahana, że mają być nowe kosmetyki. Mam zboczenie na punkcie róży i rozświetlaczy, dlatego tak sie cieszę na te różowe cudeńka
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 21:40   #4445
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. V

Agata,ja również mam bzika na pukncie róży w te w ogóle wyglądają mi na maty więc jestem podjarana podwójnie swoją drogą potłukł mi się dziś bronzer dla blondynek więc postanowiłam popracować nad jego pomarańczowością wybijającą i dodałam do niego niebieskiego korektora mineralnego ochładzając go i domechrałam odrobinę mineralnego różu z drobinkami i teraz ma zadowalający kolor
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 21:51   #4446
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. V

chyba jeszcze nie było- ale na pinkmelonie są już recenzje nowych kosmetyków- poczwórne cienie mają bardzo dobrą opinię, może w końcu polubię i cienie z essence ( chyba tylko z essence za nimi nie przepadałam)
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 22:05   #4447
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Agata,ja również mam bzika na pukncie róży w te w ogóle wyglądają mi na maty więc jestem podjarana podwójnie swoją drogą potłukł mi się dziś bronzer dla blondynek więc postanowiłam popracować nad jego pomarańczowością wybijającą i dodałam do niego niebieskiego korektora mineralnego ochładzając go i domechrałam odrobinę mineralnego różu z drobinkami i teraz ma zadowalający kolor
ale kombinujesz
ja chciałam kupić sobie te psiaczki, ale dobrze, ze jest wizaz, uświadomiłam sobie, ze to nie dla mnie, bo bardzo źle wyglądam w takich ciepłych tonach
Dla mnie tez różnicy czy te różyki są matowe czy błyszczące, choć lepsze byłyby maty, bo mogę wtedy nadać dodatkowy błysk rozświetlaczem (który też jest w nowościach )

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
chyba jeszcze nie było- ale na pinkmelonie są już recenzje nowych kosmetyków- poczwórne cienie mają bardzo dobrą opinię, może w końcu polubię i cienie z essence ( chyba tylko z essence za nimi nie przepadałam)
a ja z niemieckim na bakier i właśnie tego żałuję (do tej pory nie miała okazji, bo w Niemczech rozmawiam po angielsku ).
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 22:31   #4448
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. V

ja po niemiecku umiem same podstawy, a i nie uzywalam niemieckiego od prawie juz 3 lat. w ramach przypomienia najpierw czytam tekst po niemiecku, a pozniej uzywam google translatora ( ktory jest na takim pozoiomie, ze mozna zrozumiec sens)

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2010-09-19 o 22:47
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 22:35   #4449
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. V

ciekawe kiedy nowa limitka wyjdzie. Z ItW nic nie kupiłam. A co do cen na all, to mnie nie burzą. Skoro ktoś chce to kupić, to czemu nie sprzedawać? Nikomu tych rzeczy nie ukradli. Natury są dostępne prawie wszędzie, a jak nie to można kogoś poprosić o zakup.
Jedyny minus, ze jesli dziewczyna rozkreci biznes to bedzie jeszcze ciezej dostac ma, bo moze znajda sie nasladowcy...
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 23:04   #4450
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. V

Mam świeże wiści z Poznania. W Pestce zostały tylko cienie i złoty plus brązowy błyszczyk (nie liczę wylanego lakieru tego jasnego). Przecenili lakiery i błyszczyki na 5.99 wiec porwałam ostatni ten różowy błyszczyk skuszona- resztę ciekawości z limitki już mam. Podsłuchałam jak jakaś dziewczyna pytała ekspedientkę o nowe limitki a ona że można się nowości spodziewać... ZIMĄ! buuuuu
Ale może babka niezorientowana? Bo nawet nie uprzedziła dziewczyny że niedługo będą nowości. No i w poznaniu nawet jeszcze nie robią wyprzedaży i reorganizacji szafy wiec... sama nie wiem.

edit: aha dziewczyny wybaczcie głupie pytanie ale cofnęłam się kilka stron w tył i widziałam że są rozprawy o pędzlu z różowym włosiem ale zwykłym - nie moonlightowym. Głupie pyt. brzmi: to znaczy że po wprowadzeniu tego z 50's fever wprowadzili na stałe też ten z moonlight? Czy zastąpili tamten do różu tym z różowym włosiem? (sprawdziłam na stronie ale jakoś mi dzisiaj mózg nie działa)

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-09-19 o 23:17
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 00:05   #4451
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość

edit: aha dziewczyny wybaczcie głupie pytanie ale cofnęłam się kilka stron w tył i widziałam że są rozprawy o pędzlu z różowym włosiem ale zwykłym - nie moonlightowym. Głupie pyt. brzmi: to znaczy że po wprowadzeniu tego z 50's fever wprowadzili na stałe też ten z moonlight? Czy zastąpili tamten do różu tym z różowym włosiem? (sprawdziłam na stronie ale jakoś mi dzisiaj mózg nie działa)
Nie niema pędzla z moonlight.Jest pędzel ze stałej oferty(taki jak z 50fever) ale raz przywożą z tym beżowo-szarym włosiem,a drugi z różowym jak było w moon, z tym że pędzel rozmiarem jest taki jak ze stałej oferty.nakręciła m,też mi mózg nie działa
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 02:01   #4452
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez katsue Pokaż wiadomość
mnie też to nie oburza jakoś specjalnie, że ktoś sprzedaje drożej rzeczy z limitki... taki sobie dziewczyna (czy chłopak) wymyśliła pomysł na zarobienie kasy i dobrze! przynajmniej nie siedzi i nie marudzi, tylko próbuje a jestem pewna, że znajdzie się wiele osób, które gotowe będą za to zapłacić. i dobrze, życzę jak najlepiej
Jak ktoś nie ma szans na odwiedzenie Natury, to na pewno się pokusi W zasadzie i dobrze, że sprzedają, bo to jakaś alternatywa dla takich osób bez dostępu ale przebitka jest niezła trzeba przyznać.

Kupiłam płytkę do stempli i Źle wycięta i nie działa Za płytko...
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 02:18   #4453
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. V

Oficjalnie uznaję za [swoje] 'kosmetyki roku Essence' czerwony błyszczyk [czarny też jest super :P] i czerwony lakier z Eclipse
Ostatnia limitowanka, która tak mi 'podeszła' to chyba była Bohemia, a prawie zawsze kupuje,albo testuje wszystkie serie limitowane.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 05:41   #4454
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Essence cz. V

Po przeczytaniu kilku ostatnich stron chyba sie od essence uzależnię

rozswietlacz mi sie marzy
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 08:08   #4455
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. V

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;22173965]J
Kupiłam płytkę do stempli i Źle wycięta i nie działa Za płytko...
[/QUOTE]


u mnie działa, nie wychodzą super idealne ale takie w miarę.
Myślę, że praktyka zrobi swoje
Z lakierów to używam Wibo do zdobień paznokci i jest super, gęsty i kryjący jak trzeb, a zamiast tej skrobaczki to karty magnetyczne - lepiej zbiera lakier.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:53   #4456
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. V

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;22173965]Jak ktoś nie ma szans na odwiedzenie Natury, to na pewno się pokusi W zasadzie i dobrze, że sprzedają, bo to jakaś alternatywa dla takich osób bez dostępu ale przebitka jest niezła trzeba przyznać.

Kupiłam płytkę do stempli i Źle wycięta i nie działa Za płytko...
[/QUOTE]

Może na płytce jest dodatkowa folia? Niektóre płytki mają jedną folię a inne dwie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 11:10   #4457
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Essence cz. V

dziewczyny a Mat coat na lakier jest może u nas dostępny? bo nie wiem czy wydawać o wiele więcej na ten sam produkt sephory czy może jest już essenceowy u nas
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 11:28   #4458
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. V

nie ma jeszcze matowego top coatu

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

wczoraj testowałam stemple essence- od roku uzywalam konada
roznicy nie widze
w sumie ten duzy stempel wydaje mi sie wygodniejszy od tego malego z konada ( ale z duzym konadowym nie mialam nic wspolnego).
Na plytkach essence sa folie, czasem nawet 2 w tym jedna nie jest widoczna- trzeba dobrze szukac
niestety lakier konada mi sie skonczyl, wiec w celach tetsowych zkaupilam srebrny z seri twins i nim wzorki wychodza fantastycznie
czarny z colour&go moze sie spisac jedynie na jasnym lakierze- na ciemnym odbija sie, ale bez rewelacji- brakuje mu pigmentacji, ale wzorki wychodza bez zarzutu, nawet malutkie

z essence mam dwie plytki- z zestawu i taka z czaszka z zestawu wszystko co chcialam mi sie odbilo bez problemu ( no wszystkich wzorow sobie nie robilam)
niestety z malej plytki kwiatek, motyklek, a nawet ten najmniejszy w lewym górnym rogu odbiły mi się bez zarzutu, ale czaszka już nie.. i nie wiem dlaczego?

porównując płytki essence do konada i płytek firmy no name- essence i konada postawiłabym na jednym miejscu, no może konad by dostał 1 punkt więcej ze względu właśnie na czaszkę, ale essence są dobrze wykonane, o wiele lepiej od tych no name ( które są droższe od essence)

przewagą essence jest także cena

p.s. wlaśnie na stronie essence zobaczyłam, że mają w ofercie jako nwoość lakiery do stempli biały i czarny, w kościach czuję, że będą jak konadowe ( oby)

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2010-09-20 o 11:45
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 11:56   #4459
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
dziewczyny a Mat coat na lakier jest może u nas dostępny? bo nie wiem czy wydawać o wiele więcej na ten sam produkt sephory czy może jest już essenceowy u nas
nie ma j e s z c z e , ale wchodzi i to chyba już niedługo , i wygląda na to , że do stałej oferty
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 12:47   #4460
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Essence cz. V

Do dziewczyn z Katowic: w Naturze rzucili partię pędzli do różu Essence, jeden z nich natychmiast znalazł się w moim koszyku, zostało 4 lub 5 sztuk Poza tym kupiłam czarny błyszczyk Zmierzchowy, mam już czerwony i nagle zapragnęłam mieć czarny, na szczęście czekał jeden, samotny, na półce. Przygarnęłam
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 12:47   #4461
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. V

a jest cos takiego jak matt top coat sephory?
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 13:15   #4462
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość


wczoraj testowałam stemple essence- od roku uzywalam konada
roznicy nie widze
w sumie ten duzy stempel wydaje mi sie wygodniejszy od tego malego z konada ( ale z duzym konadowym nie mialam nic wspolnego).
Na plytkach essence sa folie, czasem nawet 2 w tym jedna nie jest widoczna- trzeba dobrze szukac
niestety lakier konada mi sie skonczyl, wiec w celach tetsowych zkaupilam srebrny z seri twins i nim wzorki wychodza fantastycznie
czarny z colour&go moze sie spisac jedynie na jasnym lakierze- na ciemnym odbija sie, ale bez rewelacji- brakuje mu pigmentacji, ale wzorki wychodza bez zarzutu, nawet malutkie

z essence mam dwie plytki- z zestawu i taka z czaszka z zestawu wszystko co chcialam mi sie odbilo bez problemu ( no wszystkich wzorow sobie nie robilam)
niestety z malej plytki kwiatek, motyklek, a nawet ten najmniejszy w lewym górnym rogu odbiły mi się bez zarzutu, ale czaszka już nie.. i nie wiem dlaczego?

porównując płytki essence do konada i płytek firmy no name- essence i konada postawiłabym na jednym miejscu, no może konad by dostał 1 punkt więcej ze względu właśnie na czaszkę, ale essence są dobrze wykonane, o wiele lepiej od tych no name ( które są droższe od essence)

przewagą essence jest także cena

p.s. wlaśnie na stronie essence zobaczyłam, że mają w ofercie jako nwoość lakiery do stempli biały i czarny, w kościach czuję, że będą jak konadowe ( oby)
możesz mi podać nazwę tego lakieru?? bo właśnie szukam czegoś do wzorków
i gdzie można zobaczyć te essencowe lakiery do stempli??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 13:26   #4463
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. V

na stronie essence w zakładce nowosci- będzie biały i czarny
http://www.essence.eu/pl/products/na...py-polish.html

a srebrny nazywa sie Romeo
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 13:28   #4464
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Essence cz. V

http://www.parokeets.com/en/2010/09/...hes-fall-2010/
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 13:35   #4465
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. V


zabiłaś mi portfel lakieru sa super
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 13:37   #4466
katsue
Rozeznanie
 
Avatar katsue
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 521
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
zabiłaś mi portfel lakieru sa super
mi też się podobają ten frencz z kropkami jest ładny, z której to płytki?
katsue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 13:49   #4467
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
u mnie działa, nie wychodzą super idealne ale takie w miarę.
Myślę, że praktyka zrobi swoje
Z lakierów to używam Wibo do zdobień paznokci i jest super, gęsty i kryjący jak trzeb, a zamiast tej skrobaczki to karty magnetyczne - lepiej zbiera lakier.
Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
Może na płytce jest dodatkowa folia? Niektóre płytki mają jedną folię a inne dwie
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Na plytkach essence sa folie, czasem nawet 2 w tym jedna nie jest widoczna- trzeba dobrze szukac
niestety lakier konada mi sie skonczyl, wiec w celach tetsowych zkaupilam srebrny z seri twins i nim wzorki wychodza fantastycznie
czarny z colour&go moze sie spisac jedynie na jasnym lakierze- na ciemnym odbija sie, ale bez rewelacji- brakuje mu pigmentacji, ale wzorki wychodza bez zarzutu, nawet malutkie
(...)
p.s. wlaśnie na stronie essence zobaczyłam, że mają w ofercie jako nwoość lakiery do stempli biały i czarny, w kościach czuję, że będą jak konadowe ( oby)

Jedną zdjęłam ale że jest druga, to za nic na świecie bym nie wpadła. Po co dwie folie?
Dzięki

A za lakiery do stempli dostają ogroooomnego plusa Czekam zatem na nie
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 13:50   #4468
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
na stronie essence w zakładce nowosci- będzie biały i czarny
http://www.essence.eu/pl/products/na...py-polish.html

a srebrny nazywa sie Romeo
dzięki
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 14:17   #4469
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. V

o ludziku!

Ja chcę
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 15:04   #4470
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. V

jestem chora na punkcie tych nowych płytek
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.