Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 13:03   #2251
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ja dwa razy miałam meteorki, 2 różne kolory, ale po nałożeniu widzę tylko brokat, nic na mojej twarzy nie robią. No nie przekonam się do nich.

Za to bardzo spodobały mi się Pryzmy.
Nie chcę Cię nawet czytać, bo zaraz Pryzmy mi się zamarzą

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Ja już dawno nie patrzyłam. Weszłam dzisiaj po południu a wygląda na to, że aukcja była od kilku godzin dopiero . Ja mam kobnela (kobo niby zamiennik bazy chanel) i do niego używam pędzla z hakuro. Dobrze sobie radzi. Z ecotools od dawna mam kupić i się zbieram i czaję i nic z tego cały czas.
A Hakuro który dokładnie? Ja posuzkam Eco. a jak nie znajdę to może kupię Hakuro.
Na tej bazie można obecnie zbić majątek, pouzywac trochę i wystawić na allegro Z ciekawości, za ile ją kupiłaś?
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 13:04   #2252
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Właśnie ja też sie czaję na ten pędzel do bronzera. Wcześniej nie było go dużo na all ,a jak już był, to ceny były kosmiczne. Wczoraj patrzyłam i można go już dostać za ok 50 zł razem z przesyłką
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 13:08   #2253
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dziewczyny, czy któraś z krakowa albo warszawy będzie robiła jeszcze zakupy w marionnaud? bo miałabym pare chciejstw pomogłaby któraś?
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 13:17   #2254
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
sprobuj w klifie na okopowej. Bylam wczoraj i dostalam wszystko co chcialam z mojej wishlisty. Bylo to moje drugie podejscie bo w wola parku znalazlam tylko korektor HR
Jutro wpadnę do klifa, bazy raczej już nigdzie nie dorwę, ale możesz chociaż róż i szminkę będą mieli.
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 13:18   #2255
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię nawet czytać, bo zaraz Pryzmy mi się zamarzą

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------


A Hakuro który dokładnie? Ja posuzkam Eco. a jak nie znajdę to może kupię Hakuro.
Na tej bazie można obecnie zbić majątek, pouzywac trochę i wystawić na allegro Z ciekawości, za ile ją kupiłaś?
Strzelaj
70zł ale spory ubytek jest (podobno 20%). Mam nadzieję, że to nie podróba. Okaże się jak dojdzie. Będzie w poniedziałek.

Zaraz będe w domku, to sprawdzę, który to hakuro.

Ecotools to najlepiej na iherb. Też tam zamierzam kupić Kiedyś. W przyszłości, bo narazie to mi chyba na chleb zabraknie
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2011-12-28 o 13:19
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 13:22   #2256
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z krakowa albo warszawy będzie robiła jeszcze zakupy w marionnaud? bo miałabym pare chciejstw pomogłaby któraś?
Byłam wczoraj w Galerii Mokotów o 17. Kolejka niemiłosiernie długa, ale nie stałam w niej bo udało mi się dojrzeć przez szybę, że półki z perfumami były już całkiem puste. Nie sądzę, aby było cokolwiek fajnego. Wielka szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o likwidacji... ;(
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 13:22   #2257
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Ja się czaję na jakiś dobry pędzel do różu. Zakupiłam jakiś czas temu pędzel w Marionnaud i niestety kłuje mnie on w policzki :/ co nie dość, że jest nieprzyjemne, to jeszcze podrażnia moje czerwoności. Możecie polecić jakiś dobry, miękki pędzel?
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 13:26   #2258
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Wiecie, że pędzle z Mary Kay są milutkie?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 13:28   #2259
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
Właśnie ja też sie czaję na ten pędzel do bronzera. Wcześniej nie było go dużo na all ,a jak już był, to ceny były kosmiczne. Wczoraj patrzyłam i można go już dostać za ok 50 zł razem z przesyłką
Ja chyba widziałam je w Hebe, ale pewności nie mam. Chyba spróbuję kupić stacjonarnie, a jak się nie uda zaatakuję allegro. Chciałabym się wymazac już baza na sylwestra, wiec z allegro na pewno mi nie dojdzie.
Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Strzelaj
70zł ale spory ubytek jest (podobno 20%). Mam nadzieję, że to nie podróba. Okaże się jak dojdzie. Będzie w poniedziałek.

Zaraz będe w domku, to sprawdzę, który to hakuro.

Ecotools to najlepiej na iherb. Też tam zamierzam kupić Kiedyś. W przyszłości, bo narazie to mi chyba na chleb zabraknie
Mam nadzieję,że nie podróba. Wydaje mi się, że ludzie nie sprzedają używanych podrób.
Byklabym wdzięczna za ten numer Hakuro, bo mam jakis do podkładu i może to ten i będzie się nadawał.
Mi na chleb na szczęścienie zabraknie, bo jestem panienką
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 13:37   #2260
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Wiecie, że pędzle z Mary Kay są milutkie?
Owszem niestety sa tez kiepskiej jakosci. Moj po kilku praniach nadawal sie na smiettnik
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 14:01   #2261
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Ja wczoraj w Galmoku na -70% stałam 6 GODZIN w kolejce. I mam wyrzuty sumienia, że tak mało kupiłam Zamiast 1600 zapłaciłam coś powyżej 500zł... Mam tyle pięknych rzeczy, że czuję się jakbym wygrała w totka

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Galerii Mokotów o 17. Kolejka niemiłosiernie długa, ale nie stałam w niej bo udało mi się dojrzeć przez szybę, że półki z perfumami były już całkiem puste. Nie sądzę, aby było cokolwiek fajnego. Wielka szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o likwidacji... ;(
Były świetne rzeczy. Ale niestety we wcześniejszych godzinach. Przykładowo, ja kupiłam m.in. YSL Rouge Volupte 7, perfumy Heleny Rubinstein i inne, koncentrat Biotherm SkinErgetic, 5 Diora w brązach, toniki Clarins, pudry Clinique, liner Guerlain i inne cuda... Ale były awantury, walka i wielki pier**nik Ludzie grzebiąc w szufladach rwali opakowania i wszystkim się mazali, rozpakowywali perfumy, rzucali rzeczy na ziemię, kłócili się z umęczonymi do granic możliwości konsultantkami, popychali się, szarpali itd. Takie zachowanie było szczególnie popularne wśród pań 50, 60+, jak to np. w autobusach
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 14:08   #2262
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Strzelaj
70zł ale spory ubytek jest (podobno 20%). Mam nadzieję, że to nie podróba. Okaże się jak dojdzie. Będzie w poniedziałek.

Zaraz będe w domku, to sprawdzę, który to hakuro.

Ecotools to najlepiej na iherb. Też tam zamierzam kupić Kiedyś. W przyszłości, bo narazie to mi chyba na chleb zabraknie
Kujawianko, nie samym chlebem żyje człowiek!

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja się czaję na jakiś dobry pędzel do różu. Zakupiłam jakiś czas temu pędzel w Marionnaud i niestety kłuje mnie on w policzki :/ co nie dość, że jest nieprzyjemne, to jeszcze podrażnia moje czerwoności. Możecie polecić jakiś dobry, miękki pędzel?
Mac 168 Mięciusi, nie gubi rózu, nie pyli. Świetny

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Były świetne rzeczy. Ale niestety we wcześniejszych godzinach. Przykładowo, ja kupiłam m.in. YSL Rouge Volupte 7, perfumy Heleny Rubinstein i inne, koncentrat Biotherm SkinErgetic, 5 Diora w brązach, toniki Clarins, pudry Clinique, liner Guerlain i inne cuda... Ale były awantury, walka i wielki pier**nik Ludzie grzebiąc w szufladach rwali opakowania i wszystkim się mazali, rozpakowywali perfumy, rzucali rzeczy na ziemię, kłócili się z umęczonymi do granic możliwości konsultantkami, popychali się, szarpali itd. Takie zachowanie było szczególnie popularne wśród pań 50, 60+, jak to np. w autobusach
A potem i tak jest, że to młodzi niewychowani
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 14:10   #2263
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja się czaję na jakiś dobry pędzel do różu. Zakupiłam jakiś czas temu pędzel w Marionnaud i niestety kłuje mnie on w policzki :/ co nie dość, że jest nieprzyjemne, to jeszcze podrażnia moje czerwoności. Możecie polecić jakiś dobry, miękki pędzel?
MAC, real techniques, maestro

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
Ja chyba widziałam je w Hebe, ale pewności nie mam. Chyba spróbuję kupić stacjonarnie, a jak się nie uda zaatakuję allegro. Chciałabym się wymazac już baza na sylwestra, wiec z allegro na pewno mi nie dojdzie.

Mam nadzieję,że nie podróba. Wydaje mi się, że ludzie nie sprzedają używanych podrób.
Byklabym wdzięczna za ten numer Hakuro, bo mam jakis do podkładu i może to ten i będzie się nadawał.
Mi na chleb na szczęścienie zabraknie, bo jestem panienką
mi sie zdaje ze eco tools sa w rossmannie
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 14:21   #2264
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość

mi sie zdaje ze eco tools sa w rossmannie
A są! Wczoraj widziałam Były do pudru, bronzera i jakiś do cieni. Mało, ale zawsze coś.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 14:23   #2265
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Mogę, ale dopiero wieczorem, bo teraz w pracy jestem, a pudru nie mam ze sobą
Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Nie do mnie, ale ja w pracy nie jestem

skład:talc, bismuth oxychloride,iron oxides (77492,77499,77491),seric in, hydrolized linseed extract, aqua, sodium dehydroacetate, perfum, caprylyl glycol, sorbic acid, alpha-isomethyl ionone, benzyl alkohol, limonene,amyl cinamal, phenoxyethanol, buthylphenyl methylpropional, geraniol ufffff..... nigdy więcej przepisywania :P
mogą być jakieś drobne błędy w pisowni
dzięki
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 14:25   #2266
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

nie wiem czemu u mnie w rossmanie są tylko do pudru,różu a do bronzera nie ma...
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 14:49   #2267
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
nie wiem czemu u mnie w rossmanie są tylko do pudru,różu a do bronzera nie ma...
Ja wczoraj pierwszy raz je w ogóle zauważyłam, wcześniej nie kojarzyłam tej marki i pewnie dlatego nie zwracałam uwagi. Dzisiaj będę w innym R i zobaczę, czy mają to samo.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 14:49   #2268
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dinulka osobiście po dluższym czasie Kryolan mnie przesuszał; Natomiast najbardziej jest on zbliżowy efektem
do MUFE (tyle co mnie MUFE nie wysuszalo).
Jeśli najbardziej zależy Ci na macie to z tych wymienionych przez Ciebie najbardziej matowy jest
Kanebo (Tzn najbardziej z tych 3 daje efekt matu),więc jeśli to jest Twój priorytet to bedziesz zadowolona.
Dużo też zalezy od rodzaju skory i podkładu oraz pielegnacji której używasz-nie wszystkie podklady chca współpracować
ze wszystkimi sypańcami.
Sephora Klif jest między Zlotymi a Arkadią jak jedziesz tranwajem z dworca centralnego w kierunku Ronda radoslawa to
tam bodajże jest przystanek "okopowa" i tam jest Ch Klif.

Kolcia kupilas 0 irrise czy 01 matte ?
Stary puder z Gerlaina jest wycofany w ogóle ((( i raczje go nie znajdziesz bo mial wyjazd ze sklepów pół roku temu.

Ddiana tak naprawde sa dwa kolory oba sa w neutralnej kolorystyce, są niby transparentne ,ale najjasniejszy kolor
nie jest jak mąka tylko taki delikatny piaskowy. Generalnie to 01 jest dla jasnych karnacji 02 dla srednich
opalone skóry mysle,że powinny przetestować (zwlaszcza te osoby które używaly 04 Ambre z sypańca Guerlaina).
W pefumeriach są testery ,wiec dobrze byloby gdybyś mogla sobie swodobnie przetestować.
A jakiego podkladu używasz? Stosujesz coś jeszcze prz tych naczynkach?
PS. Na ogól w klifowych Sephiorach mają La Praire.

Kevschaa może to,ze przypasowal Ci guerlain to kwestia podkladu lub pielegnacji,bo generalnie on mniej matuje od
Kryolana
Manehajera przede wszytki to te 2 pudry Guerlain i La prairie rożnią się:
-kolorystyką w Guerlainie są 3 kolory i moim zdaniem najjasniejszy kolor wygląda trochę jak mąka,a 2 jest już ciut ciemna
(poza tym nie wiem czemu,ale mam wrażenie,że jest delikatnie różowa)
-fakturą: jakby to okreslić... Guerlain jest jak mgiełka stad tez nazwa pudru "woalka" (violettes) wszedl w zeszlym roku
razem z nowym podkładem lingerie de Peau ("bielizna dla skóry")i stanowi idealne uzupelnienie dla podkładow typu NUDE
czyli make-up no make up. Dla milosniczek Color Ideal Lancome, Color Clone heleny, Dior Skin Nude itp. myśle,że będzie
idealny,bo jest jak aksamit dla skóry.
Natomiast La praiire jest moim zdaniem bardziej...hmm..."bogaty" tzn formuła jest bardziej bogata. W zasadzie trudno mi powiedzieć
co on ma takiego w sobie,że dobrze wygląda..ale w zasadzie iedalnie stapia się z podkladem,nie jest w ogóle widoczny na skórze,
delitanie roz świetla dając taki efekt makijażu 3D.Najaktakcyjniej sprawdza się na podkladach pielęgnacyjnych takich jak
Prodigy liquid light Heleny, Futurist Laudera czy Vitalumiere Chanela.
Myśle,że to czym musicie się kierować to po pierwsze kolor- powinien być integralny z kolorem podkładu ,który wam odpowiada;
Po drugie efekt jaki chcecie uzyskać.
Całkiem fajnym pudrem sypkim sa tez pryzmy z Givenchy.... ale moze nie bede już wszytkim mieszac xD

Lenka87 korektor koszuje ok 260zł bo tam masz 2 korektory w jednym pudeleczku i to jest cena za 7,5 ml w YSl masz 165zl za 2,5ml
Solciuchna no to jesli szukasz jasnych kolorów tych cieni to Ci sie Chanel nie sprawdzi. Ja mam taki bialy to on prześlicznie
rozświetla.Mój nowy szybki look to wlasnie ten cień,czarny gruby liner,mocno wytuszowane rzesy i pomadka z nowego looku Diora
Sprawdz sobie zwlaszcza,ze to stała oferta moze cos z ciemniejszych kolorów Ci podpasuje.

MissScareAll 6 h w kolejce..podziwiam Cię !!! Swoja droga każdy stał i niedzwie się,ze ludzie sie bili..jak można TYLE..zaoszczędzić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg la p 2.jpg (6,8 KB, 21 załadowań)
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 14:52   #2269
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

dziewczyny z Warszawy - może oszczędzę Wam trochę biegania
jesli chodzi o bazę chanel, to ja przed świętami obleciałam sephory w Klifie, Arkadii, Złotych Tarasach, na Targówku, na Marszałkowskiej i tą przy Nowym świecie (pod palmą) i nigdzie nie było - szansę jedynie w Arkadii dawali że zamówią...
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 15:01   #2270
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

jesli chodzi o klif to wysiada sie na przystanku niska albo cmentarz żydowski nie okopowa. Dla osob jadacych metrem najblizej jest tak jak napisalam od stacji metra dworzec gdański podjechac tramwajem "1" bo sa to raptem 3 krotkie przystanki tramwajowe.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
dziewczyny z Warszawy - może oszczędzę Wam trochę biegania
jesli chodzi o bazę chanel, to ja przed świętami obleciałam sephory w Klifie, Arkadii, Złotych Tarasach, na Targówku, na Marszałkowskiej i tą przy Nowym świecie (pod palmą) i nigdzie nie było - szansę jedynie w Arkadii dawali że zamówią...
no to ladnie... jeszcze malo uczeszczana sephora jest ta na bemowie moze tam???
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 15:12   #2271
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
Ja chyba widziałam je w Hebe, ale pewności nie mam. Chyba spróbuję kupić stacjonarnie, a jak się nie uda zaatakuję allegro. Chciałabym się wymazac już baza na sylwestra, wiec z allegro na pewno mi nie dojdzie.

Mam nadzieję,że nie podróba. Wydaje mi się, że ludzie nie sprzedają używanych podrób.
Byklabym wdzięczna za ten numer Hakuro, bo mam jakis do podkładu i może to ten i będzie się nadawał.
Mi na chleb na szczęścienie zabraknie, bo jestem panienką

Hakuro h54
http://allegro.pl/hakuro-h54-pedzel-...022364521.html

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
MAC, real techniques, maestro

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------



mi sie zdaje ze eco tools sa w rossmannie
Niestety w Rossmanie nie ma tego osławionego do brązera http://www.rossnet.pl/Produkty/Makijaz,3370

a do brązera jest ten

http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bambo...ush/36804?at=0
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 15:31   #2272
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ja wczoraj w Galmoku na -70% stałam 6 GODZIN w kolejce. I mam wyrzuty sumienia, że tak mało kupiłam Zamiast 1600 zapłaciłam coś powyżej 500zł... Mam tyle pięknych rzeczy, że czuję się jakbym wygrała w totka

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------


Były świetne rzeczy. Ale niestety we wcześniejszych godzinach. Przykładowo, ja kupiłam m.in. YSL Rouge Volupte 7, perfumy Heleny Rubinstein i inne, koncentrat Biotherm SkinErgetic, 5 Diora w brązach, toniki Clarins, pudry Clinique, liner Guerlain i inne cuda... Ale były awantury, walka i wielki pier**nik Ludzie grzebiąc w szufladach rwali opakowania i wszystkim się mazali, rozpakowywali perfumy, rzucali rzeczy na ziemię, kłócili się z umęczonymi do granic możliwości konsultantkami, popychali się, szarpali itd. Takie zachowanie było szczególnie popularne wśród pań 50, 60+, jak to np. w autobusach
oj to widzę, że moje 3,5 godziny to pikuś u nas było trochę lepiej, ale za to bramki się zepsuły i pikały non stop (wciąż je słyszę w głowie) ale wybór jeszcze dziś był bardzo duży. Starsze Panie rzeczywiście dawały w d. widziałam taką obwieszoną złotem w futrze-wyciągnęła szminkę, pomalowała sobie usta, znowu zapakowała i odłożyła na półkę
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 15:43   #2273
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Jeśłi chodzi o pędzle Eco Tools to przed Świętami widziałam sporo w TK Maxie... i o ile się nie mylę po ok. 24 zeta

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ja wczoraj w Galmoku na -70% stałam 6 GODZIN w kolejce. I mam wyrzuty sumienia, że tak mało kupiłam Zamiast 1600 zapłaciłam coś powyżej 500zł... Mam tyle pięknych rzeczy, że czuję się jakbym wygrała w totka
Gratuluję wygranej
Ale te 6 godzin to rozumiem,jakaś przenośnia

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z krakowa albo warszawy będzie robiła jeszcze zakupy w marionnaud? bo miałabym pare chciejstw pomogłaby któraś?
Ja byłam dziś w Mario na przeszpiegach, się rozejrzałam tylko,ale jutro zamierzam kupić coś z The Balm jednak.
Ludzi jakby co nie było - ale mówię nie o tym likwidowanym mario w Galmoku
Mówię o zakupach makijażowych na -25%
Także jak coś chcesz... to pisz
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 16:04   #2274
natk_a
Raczkowanie
 
Avatar natk_a
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 363
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Spotkałyście się z NYX w Douglasie stacjonarnym bo na stronie widnieje jako marka dostępna u nich? Dzisiaj jedna Pani z Douglasa zrobiła zdziwioną minę jak zapytałam, gdzie mają stoisko i stwierdziła, że jestem kolejną osobą, która się pyta ale oni takiej firmy nie mają A bardzo zależało mi na tych błyszczykach.
__________________

vivere senza rimipianti

Edytowane przez natk_a
Czas edycji: 2011-12-28 o 16:05
natk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 16:06   #2275
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

ja się zaraz wybieram do tej Sephorki. Używam Revlona Colorstaya i na nim generalnie puder bambusowy i Kryolan dają radę. Calutki dzień bez poprawki często. Nawet meteorki. Ale Lancome już np. nie. Po niej jak latarnia jestem. Lucidity różnie, ale najczęściej ona też mnie tłuści. Za to na innych podkładach się mocno świecę po wszystkim - zarówno na Double Wear, Teint Idole Ultra, Mary Kay, Guerlain ten ... kurdę zapomniałam nieważne w sumie nie wiem co ten Revlon w sobie ma, bo neiraz jestem matowa i bez pudru na nim
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 16:09   #2276
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez natk_a Pokaż wiadomość
Spotkałyście się z NYX w Douglasie stacjonarnym bo na stronie widnieje jako marka dostępna u nich? Dzisiaj jedna Pani z Douglasa zrobiła zdziwioną minę jak zapytałam, gdzie mają stoisko i stwierdziła, że jestem kolejną osobą, która się pyta ale oni takiej firmy nie mają A bardzo zależało mi na tych błyszczykach.
Bylo juz mowione o tym wielokrotnie. Wystarczy skorzystac z wyszukiwarki.

W polskich D. nie ma NYXa. NYX jest w niemieckich D.
D.-online jest obslugiwany przez niemieckie magazyny i asortyment.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 17:03   #2277
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

James, Twój domek jest przeceniony z 429 na 289 zł widziałam dziś dwie sztuki w Dominikańskiej.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 17:09   #2278
miniu84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

W ogole jakaś większa akcja jest może na terenie trójmiasta, rumi etc.. tak jak w krakowie i wawie?
miniu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 17:17   #2279
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Czy ten pędzel do bronzera to taki:http://allegro.pl/ecotools-pedzel-do...01108542.html?
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 17:19   #2280
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
James, Twój domek jest przeceniony z 429 na 289 zł widziałam dziś dwie sztuki w Dominikańskiej.
Domek Flowerbomb?
W S. czy Mario ?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.