Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-23, 20:48   #4891
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny doradzcie, wspomozcie, podpowiedzcie...
dzisiaj bylam na pierwszym zabiegu na LS, 3 strefy pachy, bikini, nogi. przed zabiegiem pani posmarowala pachy i bikini emla i zabrala sie za nogi bez znieczulenia. nie powiem, po prostu szczypalo albo momentami jakby mrozilo. skojarzylo mi sie to z uzywanym przed paru laty depilatorem mechanicznym, podobne uczucie. na nogach pozostaly czerwone kropy z czarnymi wystajacymi wloskami (jakby wyskoczyly z cebulek hehe), spojrzalam na moc bylo 25.
kosmetyczka tlumaczyla mi ze sile dostosowuje sie do fototypu skory. ja mam z tych ciemnych, ale nie sniada a raczej brzoskwiniowa jak to okreslila i ciemne wlosy. pachy znioslam bezbolesnie, pewnie po emli i pozsoatly zaczerwienione, natomiast bikini, w jednym miejscu zapiszczalam z bolu i kosmetyczka zmniejszyla moc na bodajze 21-22. po wszystkim posmarowala mnie grubo jakas mascia i wypisala recepte na dwie kolejne tubki (masc na poparzenia). powiedziala, ze bala sie jak zareaguje moja skora, ale wedlug niej rewelacyjnie, chociaz w okolicach bikini z tego co widzi bede cierpiec. wyszlam zmasakrowana. w domu zaczelo mnie piec, szczypac, jak po poparzeniu slonecznym. faktyczne nogi zaczerwienione, wokol kropek opuchlizna, pachy to samo ale bikini masakra, jakby mnie ktos wrzatkiem oblal. posmarowalam sie cala gruba warstwa masci i po kilku godzin bol ustal i wyglad rowniez sie poprawil. na nastepna wizyte pani umowila mnie za 5 tygodni, argumentujac, ze trzeba jak najwiecej zabiegow zrobic przed latem...nie wiem czy to dobry argument. za tydzien kazala mi zrobic piling, ostrzegla przed przebarwiona skora i polecila obserwowac wloski.
podpowiedzcie, co zmenic, poprawic, zeby te zabiegi byly po prostu NAJSKUTECZNIEJSZE.
moze przerwa za krotka? a moze moc za mala? jak dlugo po zabiegu nie mozna sie opalac? nie zebym chciala wskakiwac pod lampy solarium, ale chodzi mi o takie zwykle wystawienie nog na slonce.
znam ta kosmetyczke, ale i tak nie do konca jej ufam. zadalam jej w trakcie pare laickich pytan w stylu "czym sie rozni LS od LSD". no i oblala egzamin ;-). stwierdzila pokretnie, ze LS to po prostu nowsza wersja LSD, a zdaje sie jest zupelnie odwrotnie . ale co miala mowic? prosze pani, boli pania, bo mam stary laser sprzed kilku lat zamiast nowoczesniejszej wersji LSD??
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:09   #4892
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzisiaj na My Dealu dla Warszawki jest Ls w gabinecie Laser Expert - całkiem nie zła oferta. Korzystał ktoś z tego gabinetu?
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:31   #4893
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
Dzisiaj na My Dealu dla Warszawki jest Ls w gabinecie Laser Expert - całkiem nie zła oferta. Korzystał ktoś z tego gabinetu?
ten deal pojawia się cyklicznie co kilka tygodni, więc żadna nowość. chciałam wykupić, ale po małym research'u podarowałam sobie.
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 22:09   #4894
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej,
A ja czytałam i stwierdziłam że opinie nie są jednoznacznie złe więc stwierdziłam ryzyk fizyk. Cena bardzo dobra. Byłam narazie na jednym zabiegu- bikini głębokie. O rezultatach nie mam się co wypowiadać narazie bo robiłam w poniedziałek, ale nie było źle
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 07:18   #4895
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie, wspomozcie, podpowiedzcie...
bikini masakra, jakby mnie ktos wrzatkiem oblal. posmarowalam sie cala gruba warstwa masci i po kilku godzin bol ustal i wyglad rowniez sie poprawil. na nastepna wizyte pani umowila mnie za 5 tygodni, argumentujac, ze trzeba jak najwiecej zabiegow zrobic przed latem...nie wiem czy to dobry argument. za tydzien kazala mi zrobic piling, ostrzegla przed przebarwiona skora i polecila obserwowac wloski.
podpowiedzcie, co zmenic, poprawic, zeby te zabiegi byly po prostu NAJSKUTECZNIEJSZE.
moze przerwa za krotka? a moze moc za mala? jak dlugo po zabiegu nie mozna sie opalac? nie zebym chciala wskakiwac pod lampy solarium, ale chodzi mi o takie zwykle wystawienie nog na slonce.
znam ta kosmetyczke, ale i tak nie do konca jej ufam. zadalam jej w trakcie pare laickich pytan w stylu "czym sie rozni LS od LSD". no i oblala egzamin ;-). stwierdzila pokretnie, ze LS to po prostu nowsza wersja LSD, a zdaje sie jest zupelnie odwrotnie . ale co miala mowic? prosze pani, boli pania, bo mam stary laser sprzed kilku lat zamiast nowoczesniejszej wersji LSD??
- wydłużyć odstępy do min. 8 tygodni (bikini) - co do reszty musisz się sama dowiedzieć, bo się tym nie interesowałam
- zaleca się 2 tygodnie bez opalania (ja osobiście nie będę się opalać miesiąc, ale ja mam łatwiej bo mowa jest tylko o bikini)
- co do "mocy" - nic nie doradzę, bo się nie znam - ja miałam robione 30-33 i z tego co wiem to pani będzie zwiększać next time
- jeśli twoja kosmetyczka jest "niedoinformowana" proponuję wejść na stronę dobrego salonu (a nawet kilku) i tam poczytać, porównać informacje - tam zawsze jest napisane co robić przed zabiegiem i po zabiegu, a także poczytać trochę ten wątek (!!)

- powtórzę się: niewiedza twojej pani "ekspert" jest załamująca , ja na twoim miejscu zmieniłabym salon !! (wiem mówiłaś, że są tylko dwa salony u ciebie w mieście i dużego wyboru nie masz, ale i tak - zawsze można zrobić wypad do innego miasta, koszty trochę większe, ale myślę, że zdrowie jest ważniejsze)
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 12:29   #4896
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez izuuu123 Pokaż wiadomość
- wydłużyć odstępy do min. 8 tygodni (bikini) - co do reszty musisz się sama dowiedzieć, bo się tym nie interesowałam
- zaleca się 2 tygodnie bez opalania (ja osobiście nie będę się opalać miesiąc, ale ja mam łatwiej bo mowa jest tylko o bikini)
- co do "mocy" - nic nie doradzę, bo się nie znam - ja miałam robione 30-33 i z tego co wiem to pani będzie zwiększać next time
- jeśli twoja kosmetyczka jest "niedoinformowana" proponuję wejść na stronę dobrego salonu (a nawet kilku) i tam poczytać, porównać informacje - tam zawsze jest napisane co robić przed zabiegiem i po zabiegu, a także poczytać trochę ten wątek (!!)

- powtórzę się: niewiedza twojej pani "ekspert" jest załamująca , ja na twoim miejscu zmieniłabym salon !! (wiem mówiłaś, że są tylko dwa salony u ciebie w mieście i dużego wyboru nie masz, ale i tak - zawsze można zrobić wypad do innego miasta, koszty trochę większe, ale myślę, że zdrowie jest ważniejsze)
Moja babka który mi robiła powiedziala, ze poniżej mocy 30 to ciężko o efekt i będę chodzić w nieskończoność.
Jak robiłam łydki pierwszy zabieg na 31 a drugi na 34 to prosiła mnie żebym następnym razem wytrzymała na chociaż 37 bo inaczej będą marne efekty...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 14:16   #4897
mar_ika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dokładnie, dr. Ola już tam nie pracuje od ponad roku i nie polecam teraz.

Cytat:
Napisane przez majetta Pokaż wiadomość
Supraestetica?

Ja też odradzam.

1. Raz odwołano wizytę i nie poinformowano mnie o tym. Byli bardzo zdziwieni, że nie wiedziałam.
2. Pani, która zajmowała się laserem odłączyła się od Supraestetica i przyjmuje teraz na Niecałej (a to u niej należało wykorzystywac zakupiony kupon z grupera). Oczywiście o tym, że na wizyte powinnam się udać w inne miejsce nie zostałam poinformowana.

3. Nie wiem czy to kwestia tego, że stosuja tam LS Duet czy niedokładności Pani albo ustawienia przez nia złych parametrów, ale po 5 zabiegach na pachy mam nadal ponad 50 % włosów!!!

6 zabieg w tym tygodniu i mam wrażenie, że będę musiała w innym miejscu dokupić kolejną serię
mar_ika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 15:11   #4898
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny może któraś wypowiedzieć się na temat lasera neodmowo-yagowego? Wiem, że LS jest najlepszy (ja sama robiłam na Quantel Derma), ale niestety w Rzeszowie nie ma żadnych grouponów na LSa, a na razie nie jestem na tyle zdesperowana, żeby płacić standardową cenę za zabiegi
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 15:36   #4899
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Uf, ja już po. Byłam w salonie Nowy Styl w Bielsku-Białej z Groupon'a. Wykorzystują tam laser LightSheer Duet. Miałam depilowane łydki, bikini i pachy na raz.
To był mój pierwszy raz. Emlą posmarowałam tylko bikini, bo stwierdziłam, że resztę wytrzymam. Ale... Dostałam wczoraj okres, więc odczucie bólu x2. No i jak zaczęła mi od pach, to myślałam, że jej tam zjadę, a robiła mi na dużej mocy (nie znam dokładnych parametrów, ale powiedziała, że musi być taka moc, żeby były efekty). Pocieszające, że trwało to tylko 2x2 min. Bikini spoko, bo byłam znieczulona, ale tam, gdzie miałam cieńszą warstwę Emli, albo wcale (bo np. nie planowałam, że wjedzie aż tak daleko), to bolało. Te okolice mam lekko poparzone, w sensie pojawił się rumień i mocne pieczenie, ale już schodzi. Łydki przy tym wszystkim to był totalny lajt (przyzwyczajona do bólu od depilatora mechanicznego), więc czułam delikatne ukłucia. Bikini robiła mi jakieś 5 min, łydki 15 min. Fajne w LS Duecie jest zasysanie skóry, całkiem przyjemne uczucie Na pachach i łydkach nie mam żadnych podrażnień ani czerwonej skóry (zabieg miałam robiony o 13:00). Zobaczymy, czy za 2tyg zaczną mi wypadać włosy.

Już wiem, że na następny raz kupuję dużą tubkę Emli i obficie smaruję bikini i pachy.

A salon bardzo fajny, miła obsługa, dziewczyna, która mi wykonywała zabieg również bardzo miła i profesjonalna.

Kiedy polecacie robić drugi zabieg? Mam bardzo ciemne i grube włosy, które szybko rosną (nawet parę godzin po depilacji). Iść za 8-9 tyg?
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 15:54   #4900
woman1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie, wspomozcie, podpowiedzcie...
dzisiaj bylam na pierwszym zabiegu na LS, 3 strefy pachy, bikini, nogi. przed zabiegiem pani posmarowala pachy i bikini emla i zabrala sie za nogi bez znieczulenia. nie powiem, po prostu szczypalo albo momentami jakby mrozilo. skojarzylo mi sie to z uzywanym przed paru laty depilatorem mechanicznym, podobne uczucie. na nogach pozostaly czerwone kropy z czarnymi wystajacymi wloskami (jakby wyskoczyly z cebulek hehe), spojrzalam na moc bylo 25.
kosmetyczka tlumaczyla mi ze sile dostosowuje sie do fototypu skory. ja mam z tych ciemnych, ale nie sniada a raczej brzoskwiniowa jak to okreslila i ciemne wlosy. pachy znioslam bezbolesnie, pewnie po emli i pozsoatly zaczerwienione, natomiast bikini, w jednym miejscu zapiszczalam z bolu i kosmetyczka zmniejszyla moc na bodajze 21-22. po wszystkim posmarowala mnie grubo jakas mascia i wypisala recepte na dwie kolejne tubki (masc na poparzenia). powiedziala, ze bala sie jak zareaguje moja skora, ale wedlug niej rewelacyjnie, chociaz w okolicach bikini z tego co widzi bede cierpiec. wyszlam zmasakrowana. w domu zaczelo mnie piec, szczypac, jak po poparzeniu slonecznym. faktyczne nogi zaczerwienione, wokol kropek opuchlizna, pachy to samo ale bikini masakra, jakby mnie ktos wrzatkiem oblal. posmarowalam sie cala gruba warstwa masci i po kilku godzin bol ustal i wyglad rowniez sie poprawil. na nastepna wizyte pani umowila mnie za 5 tygodni, argumentujac, ze trzeba jak najwiecej zabiegow zrobic przed latem...nie wiem czy to dobry argument. za tydzien kazala mi zrobic piling, ostrzegla przed przebarwiona skora i polecila obserwowac wloski.
podpowiedzcie, co zmenic, poprawic, zeby te zabiegi byly po prostu NAJSKUTECZNIEJSZE.
moze przerwa za krotka? a moze moc za mala? jak dlugo po zabiegu nie mozna sie opalac? nie zebym chciala wskakiwac pod lampy solarium, ale chodzi mi o takie zwykle wystawienie nog na slonce.
znam ta kosmetyczke, ale i tak nie do konca jej ufam. zadalam jej w trakcie pare laickich pytan w stylu "czym sie rozni LS od LSD". no i oblala egzamin ;-). stwierdzila pokretnie, ze LS to po prostu nowsza wersja LSD, a zdaje sie jest zupelnie odwrotnie . ale co miala mowic? prosze pani, boli pania, bo mam stary laser sprzed kilku lat zamiast nowoczesniejszej wersji LSD??
Najwcześniej idź za 8 tygodni, nie daj się naciągnąć na kasę. 1 zabieg robilam 10 lutego b.r. i pani doktor, która wykonywała mi zabieg ( nogi + bikini) powiedziała, że następny najwcześniej za 8 tygodni. Na kolejny umówiłam się na 13 kwietnia. Moje nogi po zabiegu wyglądy podobnie jak opisałaś - opuchlizna, przebarwienia i czarne kropki. Jestem 2 tygodnie po zabiegu i skóra doszła do siebie, w niektórych miejscach są włoski a reszta "stoi w miejscu" czyli w skórze. Robię peelingi co drugi dzień i powoli się wygłądza ten cały burdel na nogach

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

..i jeszcze zapomniałam dodać, że jak pójdę na drugi zabieg w kwietniu to kolejny dopiero po wakacjach.
woman1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:26   #4901
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Bikini robiła mi jakieś 5 min, łydki 15 min.
Kolejna turbo obsługa
Nie da się w takim czasie dokładnie zrobić zabiegu (przynajmniej na łydkach). Przy takim czasie pomnóż sobie liczbę zabiegów przynajmniej x2. Jak płacisz 1/4 ceny to ok. jak połowę to sie nie opłaca (bo i robią Ci połowę).
Przy takiej dokładności nie będziesz zadowolona po powiedzmy 5 zabiegach.
Najgorsze jest to że za rok napiszesz że ten laser nie działa (oczywiście w Twoim przypadku będzie to uzasadniona opinia, tylko nie laser będzie winny).

pozdrawiam

Edytowane przez Gobo
Czas edycji: 2012-02-24 o 16:32
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 16:32   #4902
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Łydki strzelała mi miejsce w miejsce, czasami nawet po 2x, więc nie wiem. Duet ma dużo większą głowicę i potrzeba mniej strzałów. Ale ja się nie znam, zobaczymy efekty Dużo nie zapłaciłam, bo 200zł za 3 zabiegi w 1
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:35   #4903
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez izuuu123 Pokaż wiadomość
- zawsze można zrobić wypad do innego miasta, koszty trochę większe, ale myślę, że zdrowie jest ważniejsze)
Święte słowa... niestety z taką opinią należysz do zdecydowanej mniejszości
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:01   #4904
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Łydki strzelała mi miejsce w miejsce, czasami nawet po 2x, więc nie wiem. Duet ma dużo większą głowicę i potrzeba mniej strzałów. Ale ja się nie znam, zobaczymy efekty Dużo nie zapłaciłam, bo 200zł za 3 zabiegi w 1
No wlasnie odnosnie duetu, znalazlam gdzies informacje, ze fakt to nowoczesniejsza wersja zwyklego light sheer'a z lepszym chlodzeniem, zasysaniem, ale tez glowica o wiekszej powierzchni, co oznacza ze moc lasera rozchodzi sie na wieksza powierzchnie niz przy LS a co za tym idzie strzelenie w pojedynczego wlosa oznacza mniejsza moc strzalu niz w przypadku LS. moze stad wynikaja wyzsze parametry tego lasera.
poza tym troche nie rozumiem waszego porownywania mocy. sama znalazlam w necie co najmniej 2 modele lasera LS, jeden o zakresie 10-40 J/cm2 drugi 10-100 J/cm2. sorry ale z pierwszego moc 25 bedzie pewnie rowna 55 na drugim z punktu widzenia matematycznego. wiec co tu porownywac nie znajac modelu lasera???
przy nastepnym zabiegu zapytam o maksymalna moc lasera, jaki posiadaja w moim gabinecie.

Edytowane przez monika.c25
Czas edycji: 2012-02-24 o 17:03
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:36   #4905
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja mialam robione Quantelem, który jest podobno jeszcze większy od Duetu, a bikini trwało conajmniej 10 minut.

Mnie w końcu wyszło za pomocą pensety trochę włosów, potem resztę zgoliłam. Odrasta, ale bardzo wolno. Puste miejsca oceniłabym może na jakieś 40% (ale ja za dobra w te klocki nie jestem).
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:53   #4906
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzieki dziewczyny.
Jednak podjelam decyzje o zmianie gabinetu. Przypomnialam sobie jak kiedys robilam u tej samej kosmetyczki endermologie a potem inna kosmetyczka pytala mnie skad mam takie pajaczki na nogach i czy pani, ktora robila endermologie je widziala i nadal robila zabieg? chyba po prostu to wlasnie ona mi ich narobila, bo wolala wyciagnac kase niz powiedziec, ze to zabieg nie dla mnie. Teraz boje sie o depilacje laserowa, z powodu za krotkich odstepow, malej mocy, pewnie bede chodzila do niej w nieskonczonosc a ona wspanialomyslnie bedzie mi dawac marne znizki po x-tym zabiegu.
W sumie to dobrze sie sklada, bo pojde do innego gabinetu, po pierwszym zabiegu opowiem o swoim niezadowoleniu z odstepow i mocy lasera, moze to zmobilizuje kolejna pania do uczciwosci wobec mnie. myslicie, ze to dobry pomysl? swoja droge bede musiala doplacic, do i tak horrendalnie wysokiej ceny spowodowanej brakiem konkurencji :-(.
wracajac do mojego zabiegu, piszecie ze moc za mala, a ja mam poparzona pachwine...mam tam brazowe kropki/kwadraty wypalonej skory...naprawde uwazacie ze to od ZA MALEJ mocy lasera????
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:54   #4907
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Tylko trzeba też wziąć poprawkę, że nie miałam robionego głębokiego bikini, a jedynie okolice i trochę z góry (więcej nie chciałam na 1 raz). Może też stąd ta szybkość.
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 18:01   #4908
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Święte słowa... niestety z taką opinią należysz do zdecydowanej mniejszości
Właśnie dlatego postanowiłam udać się do W-wy (jest z czego wybierać) i prawdopodobnie udam się do NY Laser Center na Chodkiewicza, Studio Laser na Jerozolimskich, lub Depiclinic na Jana Pawła Mam nadzieję, że nie będę rozczarowana.

Edytowane przez agaapra
Czas edycji: 2012-02-24 o 18:03
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 20:53   #4909
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja idę do Depiclinic we wtorek, robię łydki (160zł za 1 raz, mają LS Duet). Opowiem jak było ;-)
No i też we wtorek załatwiam pachy i bikini w Boston Clinic drugi zabieg. Na dzień dzisiejszy efekty po pierwszym zabiegu marne - na pachach trochę mniej włosów (a właściwie to na jednej), a na bikini chyba odrosło 99,9% :-(
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 21:51   #4910
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny.
Jednak podjelam decyzje o zmianie gabinetu. Przypomnialam sobie jak kiedys robilam u tej samej kosmetyczki endermologie a potem inna kosmetyczka pytala mnie skad mam takie pajaczki na nogach i czy pani, ktora robila endermologie je widziala i nadal robila zabieg? chyba po prostu to wlasnie ona mi ich narobila, bo wolala wyciagnac kase niz powiedziec, ze to zabieg nie dla mnie. Teraz boje sie o depilacje laserowa, z powodu za krotkich odstepow, malej mocy, pewnie bede chodzila do niej w nieskonczonosc a ona wspanialomyslnie bedzie mi dawac marne znizki po x-tym zabiegu.
W sumie to dobrze sie sklada, bo pojde do innego gabinetu, po pierwszym zabiegu opowiem o swoim niezadowoleniu z odstepow i mocy lasera, moze to zmobilizuje kolejna pania do uczciwosci wobec mnie. myslicie, ze to dobry pomysl? swoja droge bede musiala doplacic, do i tak horrendalnie wysokiej ceny spowodowanej brakiem konkurencji :-(.
wracajac do mojego zabiegu, piszecie ze moc za mala, a ja mam poparzona pachwine...mam tam brazowe kropki/kwadraty wypalonej skory...naprawde uwazacie ze to od ZA MALEJ mocy lasera????

powiedz jej,ze działasz w znanym portalu WIZAZ i opowiesz o kompetencjach na forum.to zawsze działa w moim przypadku
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:13   #4911
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

powiedz jej,ze działasz w znanym portalu WIZAZ i opowiesz o kompetencjach na forum.to zawsze działa w moim przypadku

Ooo, jaki szantaż Ja niedlugo do Boston clinic ide, moze sprobuje, bo po pierwszym razie tragedia - zero efektów.
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 12:36   #4912
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Keighty Pokaż wiadomość
Ooo, jaki szantaż Ja niedlugo do Boston clinic ide, moze sprobuje, bo po pierwszym razie tragedia - zero efektów.
ja bym to nazwala motywacją
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:09   #4913
aniya50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny czy któraś z Was orientuje się gdzie w Warszawie lub Lublinie mają laser w technologii elos firmy syneron tzn:Laser E-light IPL+RF
prosze o namiary sprawdzonych gabinetów, bardzo mi zależy
aniya50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:07   #4914
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja bym to nazwala motywacją
Haha, faktycznie, tak przystępniej nazwane
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 19:07   #4915
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez aniya50 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was orientuje się gdzie w Warszawie lub Lublinie mają laser w technologii elos firmy syneron tzn:Laser E-light IPL+RF
prosze o namiary sprawdzonych gabinetów, bardzo mi zależy

gabinet moze być sprawdzony i profesjonalny,ale ten typ laser się nie sprawdza,więc...
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 18:43   #4916
canbria
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2019
 
Avatar canbria
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 59
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, jestem po pierwszym zabiegu epilacji laserowej - minęły już dokładnie 2 h.
Na łydkach, czyli tam, gdzie był wykonywany zabieg, mam zaczerwienioną, lekko opuchniętą skórę. Ból podczas zabiegu można porównać do depilacji depilatorem - to bardzo trafne porównanie. Pani przed zabiegiem nogi posmarowała jakimś przezroczystym żelem (niestety nie wiem jak się nazywał), ale na pewno nie było to znieczulenie.
Powiedziała, że po ok 20 dniach włoski zaczną wypadać.
Teraz żałuję, że nie zapytałam jaką moc ustawiła - wtedy nie przyszła mi do głowy taka wspaniała myśl.
Poleciła, żeby dzisiaj tylko przemyć łydki chłodną wodą i nie nakładać żadnego balsamu.
Strasznie mnie ciekawi, jak będą się zachowywać włoski za kilka dni... No i oczywiście ciekawe, ile zostało usuniętych już "na zawsze"...

Podczas zabiegu laserem słychać było takie "pikanie" - to znaczy, że wtedy laser namierzał pojedyncze włoski?

I jeszcze jedno - powiedzcie mi, jak wyglądały wasze pieprzyki (na skórze, która została poddana epilacji) po zabiegu. Ja nie mam ich dużo, ale wydaje mi się, że niektóre nabrały troszeczkę intensywniejszego koloru... No i nie wiem czy się tym przejmować, czy to może całkiem normalne...

Edytowane przez canbria
Czas edycji: 2012-02-27 o 20:44
canbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 21:08   #4917
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez canbria Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem po pierwszym zabiegu epilacji laserowej - minęły już dokładnie 2 h.
Na łydkach, czyli tam, gdzie był wykonywany zabieg, mam zaczerwienioną, lekko opuchniętą skórę. Ból podczas zabiegu można porównać do depilacji depilatorem - to bardzo trafne porównanie. Pani przed zabiegiem nogi posmarowała jakimś przezroczystym żelem (niestety nie wiem jak się nazywał), ale na pewno nie było to znieczulenie.
Powiedziała, że po ok 20 dniach włoski zaczną wypadać.
Teraz żałuję, że nie zapytałam jaką moc ustawiła - wtedy nie przyszła mi do głowy taka wspaniała myśl.
Poleciła, żeby dzisiaj tylko przemyć łydki chłodną wodą i nie nakładać żadnego balsamu.
Strasznie mnie ciekawi, jak będą się zachowywać włoski za kilka dni... No i oczywiście ciekawe, ile zostało usuniętych już "na zawsze"...

Podczas zabiegu laserem słychać było takie "pikanie" - to znaczy, że wtedy laser namierzał pojedyncze włoski?

I jeszcze jedno - powiedzcie mi, jak wyglądały wasze pieprzyki (na skórze, która została poddana epilacji) po zabiegu. Ja nie mam ich dużo, ale wydaje mi się, że niektóre nabrały troszeczkę intensywniejszego koloru... No i nie wiem czy się tym przejmować, czy to może całkiem normalne...
a jakim typem lasera miałaś robiony zabieg?

hmmmm...żel podczas zabiegu przypomina mi o IPL-u

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez canbria Pokaż wiadomość
Witajcie!

We wtorek wybieram się na pierwszy zabieg epilacji laserowej. Nie ukrywam, że już intensywnie zastanawiam się jak to będzie, czy będzie bolało, jakie będą później efekty itp. Mam jasną karnację i grube, ciemne włoski. Zamierzam najpierw zacząć od łydek i zobaczyć co z tego wyjdzie
Wybrałam salon we Wrocławiu, który używa laseru diodowego LightSheer.
Czytałam, że zarówno przed zabiegiem jak i po powinno się dobrze nawilżyć skórę, czyli wypić ok 2 l wody.

Przymierzam się powoli również do usunięcia 2 znamion (są w innej okolicy (jest to klatka piersiowa) - czy myślicie, że epilacja laserowa mogłaby tu w czymś przeszkodzić?
Chciałabym wzmocnić swoje słabe i wypadające włosy - uważacie, że pomiędzy zabiegami epilacji laserowej można spokojnie zażywać także Skrzypowitę?

do LS ne uzywa się żelu.przynajmniej nie spotkałam sie z tym do tej pory
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 21:16   #4918
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez canbria Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno - powiedzcie mi, jak wyglądały wasze pieprzyki (na skórze, która została poddana epilacji) po zabiegu. Ja nie mam ich dużo, ale wydaje mi się, że niektóre nabrały troszeczkę intensywniejszego koloru... No i nie wiem czy się tym przejmować, czy to może całkiem normalne...
Ja mam omijane pieprzyki, podobno nie powinno poddawać się ich działaniu lasera... Robiłam zabiegi w dwóch salonach i w obydwu była ta sama praktyka.
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 21:19   #4919
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Moje pieprzyki wyglądają normalnie, niemniej - obserwuję je. Przed jednym panią ostrzegłam i na niego uważała i omijała przy zabiegu. Pozostałe są malutkie.

A po samym zabiegu (miałam robiony w piątek), włoski tylko na łydkach nie odrastają do tej pory, chociaż wiem, że w końcu odrosną (i część wypadnie), ale miło jest nie musieć być "kłującą" już po paru godzinach od depilacji
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 07:07   #4920
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Idę dziś na łydki. Sprawdziłam na stronie coherenta i jest to autoryzowany salon, moc max 40 i Pani będzie mi robić właśnie na 40
i w zasadzie całkiem przyjemna obsługa bo chciałam zrobić przedramiona, Pani zrobiła mi kilka strzałów i powiedziała, że mam poobserwować to miejsce bo mam jaśniejsze włoski i nie wiadomo czy rzeczywiście byłby efekt. Miłe że nie chcą za wszelką cenę mnie naciągnąć
A, bo zapytałam o golenie, czy to by nie pomogło, ale powiedziała że włoski pod skórą i tak nie wiadomo jaki mają kolor, czy coś w tym stylu

I na łydki podała mi widełki 8-12 tygodni, jak proponujecie ? Bo caaaaaaaaaaaaaały wątek to dużo, byłabym wdzięczna za odpowiedź kogoś obeznanego
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.