Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-02, 21:45   #661
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Mi się podoba, jakoś tak miękko i łagodnie. No i BB widać, że - no, właśnie nie widać
Dzięki ^^' No BB są rewelacyjne! Nie wiem, gdzie są moje pory )) Nie wspomnę o macie przez 16h na dzień... Lubimy ))
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 08:17   #662
Sandora
Raczkowanie
 
Avatar Sandora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziewczyny gdybyście były zainteresowane naturalnym farbowaniem włosów i trwałą czerwienią, to mam do sprzedania hennę Khadi z Amlą i Jatrophą, jest to naturalna henna, bez dodatków chemii. Sprzedaje ją, bo nie chce żeby tkwiła u mnie w szafce a ja niestety mam zbyt ciemne włosy, żeby chwyciła (ciemna szatynka)
Cena do uzgodnienia, jeżeli macie naturalne jasne włosy to naprawdę polecam, bo mam dużo koleżanek, które używają jej już kawał czasu a kolor pięknie wygląda i błyszczy, a włosy są zdrowe i grube. Jeżeli jesteście ciekawe efektów to można wpisać w google i pooglądać na ich oficjalnej stronce. Zainteresowane pisać do mnie wiadomości!
Sandora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 08:39   #663
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ned- blada jakaś jesteś czerwień ci bardziej pasowała!
Sandora- jakbym miala jasne włosy to by bylo zycie czerwonych włosów łatwiejsze,, niestety... podziękuję, ale może któraś zechce tą hennę...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:13   #664
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Nedera - właśnie pięknie, delikatnie, jak rusałka
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:19   #665
vintagelook
Raczkowanie
 
Avatar vintagelook
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 90
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Po hennie miałam problem z koloryzacją włosów. Ja raczej nie skorzystam ....
vintagelook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 15:04   #666
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Nedera - właśnie pięknie, delikatnie, jak rusałka
Dokładnie nie sądziłam, że blond może mi się tak podobać. Teraz będzie i za mną chodził choć do mnie pewnie nie będzie tak pasował
Też muszę spróbować wreszcie bb kremów. Zamawiacie przez ebay z korei?

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez vintagelook Pokaż wiadomość
Po hennie miałam problem z koloryzacją włosów. Ja raczej nie skorzystam ....
Ja położyłam majicontrast rouge na hennę po miesiącu od farbowania i złapało w miarę równo tylko na długości dość ciemno. Wyszło zdecydowanie bardziej równo niż chemiczne rudości po hennie.
Niestety o takich rudościach jak po farbach chemicznych można przy hennie zapomnieć.

Wstawiam fotki po 3 tygodniach od farbowania. Po dwóch zrobiłam tonerowanie poppy red.
Sorry za beznadziejne miny, niektórzy się już z takimi rodzą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00248.jpg (111,1 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00214.jpg (47,4 KB, 52 załadowań)
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-10-03 o 15:29
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 15:25   #667
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dzięki dziewczyny ;*
Sugar, ciężko, żebym nie wyglądała blado w momencie, gdy używam BB kremiku z spf45, a do tego naturalnie mój kolor skóry to coś w okolicach mleka z odrobiną kawy
Po prostu bladzioch jestem.

BB zamawiam z Korei, dokładnie Darmowa wysyłka, mega szybka. A do tego sporo próbek gratis Nigdy nie sądziłam, że będę aż tak dumna z mojej cery. A używam go dopiero z 2-3 tygodnie

Co do henny - nie polecam. Niby mega trwała itp., a mi się zawsze zmywała po trzech myciach. Nawet po trzymaniu tej papki całą noc o.O
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-10-03 o 15:31
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 15:36   #668
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny ;*
Sugar, ciężko, żebym nie wyglądała blado w momencie, gdy używam BB kremiku z spf45, a do tego naturalnie mój kolor skóry to coś w okolicach mleka z odrobiną kawy
Po prostu bladzioch jestem.

BB zamawiam z Korei, dokładnie Darmowa wysyłka, mega szybka. A do tego sporo próbek gratis Nigdy nie sądziłam, że będę aż tak dumna z mojej cery. A używam go dopiero z 2-3 tygodnie

Co do henny - nie polecam. Niby mega trwała itp., a mi się zawsze zmywała po trzech myciach. Nawet po trzymaniu tej papki całą noc o.O
Jak kładziesz na naturalne włosy tak właśnie jest. Dopiero druga warstwa henny położona w niedługim odstępie od poprzedniej powoduje, że niczym tego nie ruszysz
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 16:25   #669
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Ja położyłam majicontrast rouge na hennę po miesiącu od farbowania i złapało w miarę równo tylko na długości dość ciemno. Wyszło zdecydowanie bardziej równo niż chemiczne rudości po hennie.
Niestety o takich rudościach jak po farbach chemicznych można przy hennie zapomnieć.

Wstawiam fotki po 3 tygodniach od farbowania. Po dwóch zrobiłam tonerowanie poppy red.
Sorry za beznadziejne miny, niektórzy się już z takimi rodzą
cudne loki! zawsze jak myślałam o lokach to właśnie o takich!
a loki + czerwień włosów to dla mnie najlepsze połączenie zawsze
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 16:44   #670
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Dokładnie nie sądziłam, że blond może mi się tak podobać. Teraz będzie i za mną chodził choć do mnie pewnie nie będzie tak pasował
Też muszę spróbować wreszcie bb kremów. Zamawiacie przez ebay z korei?

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------


Ja położyłam majicontrast rouge na hennę po miesiącu od farbowania i złapało w miarę równo tylko na długości dość ciemno. Wyszło zdecydowanie bardziej równo niż chemiczne rudości po hennie.
Niestety o takich rudościach jak po farbach chemicznych można przy hennie zapomnieć.

Wstawiam fotki po 3 tygodniach od farbowania. Po dwóch zrobiłam tonerowanie poppy red.
Sorry za beznadziejne miny, niektórzy się już z takimi rodzą
Fajny kolorek- i te loczki

Ned- ja też blada jestem co kto lubi ja z kolei wole tą bladośc zakryć odrobiną pudru i różu ;]
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 17:16   #671
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Ja położyłam majicontrast rouge na hennę po miesiącu od farbowania i złapało w miarę równo tylko na długości dość ciemno. Wyszło zdecydowanie bardziej równo niż chemiczne rudości po hennie.
Niestety o takich rudościach jak po farbach chemicznych można przy hennie zapomnieć.

Wstawiam fotki po 3 tygodniach od farbowania. Po dwóch zrobiłam tonerowanie poppy red.
Sorry za beznadziejne miny, niektórzy się już z takimi rodzą
Osz Ty! Dodałaś zdjęcia w momencie jak pisałam posta, Paskuda!
Prześlicznie wyszło. A do tego jesteś piękna. PIĘKNA!

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Fajny kolorek- i te loczki

Ned- ja też blada jestem co kto lubi ja z kolei wole tą bladośc zakryć odrobiną pudru i różu ;]
Ja zazwyczaj dodaję troszku bonzera i różu (jako początkująca wizażystka powiem Ci, że puder ciemniejszy od koloru skóry to nienajlepszy pomysł...), ale czasami latam w samym BB. Bo lubię być bladzioch
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-10-03 o 17:18
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 20:03   #672
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj dodaję troszku bonzera i różu (jako początkująca wizażystka powiem Ci, że puder ciemniejszy od koloru skóry to nienajlepszy pomysł...), ale czasami latam w samym BB. Bo lubię być bladzioch
ja jestem bledsza od ściany, okropne cienie pod oczami - nienawidzę się malować poza oczami i czasem czerwoną pomadką na usta.
ja tam uważam mój blady kolor za atut, z czerwienią wygląda super więc
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 20:21   #673
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Dokładnie nie sądziłam, że blond może mi się tak podobać. Teraz będzie i za mną chodził choć do mnie pewnie nie będzie tak pasował
Też muszę spróbować wreszcie bb kremów. Zamawiacie przez ebay z korei?

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------


Ja położyłam majicontrast rouge na hennę po miesiącu od farbowania i złapało w miarę równo tylko na długości dość ciemno. Wyszło zdecydowanie bardziej równo niż chemiczne rudości po hennie.
Niestety o takich rudościach jak po farbach chemicznych można przy hennie zapomnieć.

Wstawiam fotki po 3 tygodniach od farbowania. Po dwóch zrobiłam tonerowanie poppy red.
Sorry za beznadziejne miny, niektórzy się już z takimi rodzą
Pięknie wyglądasz

Ja też bladzioch jestem
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 22:16   #674
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziękuję Wam za te miłe słowa.Jam jest malkontent i swojego uroku nie dostrzegam, tylko wszystkich wokół
Bladziochy są fajne kiedyś jeszcze z tym walczyłam, nawet na solar parę razy poszłam ale później stwierdziłam, że nie taka jest moja natura, nie będę ze sobą walczyć i trzeba zrobić z tego atut. Trzeba przyznać, że teraz lubię być niemodna.
Widziałam już w życiu parę słowianek, o których powinni nakręcić reportaż "byłam kiedyś biała"
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-10-03 o 22:19
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 23:07   #675
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za te miłe słowa.Jam jest malkontent i swojego uroku nie dostrzegam, tylko wszystkich wokół
Bladziochy są fajne kiedyś jeszcze z tym walczyłam, nawet na solar parę razy poszłam ale później stwierdziłam, że nie taka jest moja natura, nie będę ze sobą walczyć i trzeba zrobić z tego atut. Trzeba przyznać, że teraz lubię być niemodna.
Widziałam już w życiu parę słowianek, o których powinni nakręcić reportaż "byłam kiedyś biała"
Rude/czerwone włosy świetnie się komponują z bladą cerą!
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 07:31   #676
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Rude/czerwone włosy świetnie się komponują z bladą cerą!
Tylko należy dodać, że cera powinna być nieskazitelna... wyłazi najmniejsze zaczerwienienie ;/
W ogóle nie miałam tego problemu, kiedy łaziłam z brązem na głowie, a po przejściu na czerwony bez przerwy mam się do czego przyczepić na twarzy. Chociaż otoczenie przeważnie tak nie uważa, to pewnie już jakieś skrzywienie

Madalena - ślicznie wyglądasz.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 10:56   #677
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Tylko należy dodać, że cera powinna być nieskazitelna... wyłazi najmniejsze zaczerwienienie ;/
W ogóle nie miałam tego problemu, kiedy łaziłam z brązem na głowie, a po przejściu na czerwony bez przerwy mam się do czego przyczepić na twarzy. Chociaż otoczenie przeważnie tak nie uważa, to pewnie już jakieś skrzywienie

Madalena - ślicznie wyglądasz.
no tak - ja np. dostaje czerwonych plam na dekolcie, no i na polikach gdy się zdenerwuje czy piję alkohol co zawsze znajomi się śmieją, że wyglądam jak prawdziwa wiśnia

ale serio te na dekolcie strasznie mi przeszkadzają, bo niezbyt to estetyczne. I np. wiem już, że na jakaś ważną rozmowę np. o pracę, muszę mieć zakryty, bo zwracają na to uwagę. Babka stwierdziła po tym, że mogę mieć problem z radzeniem sobie ze stresem

ale pewnie to problemy z naczynkami. pękają mi, siniaki od tak mi się robią. pod okiem mam jedno pęknięte od wieków, czasem myślę o usunięciu go ale chyba nie ruszę go
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.

Edytowane przez Variance
Czas edycji: 2012-10-04 o 11:00
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 11:38   #678
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Lady Madalena śliczny kolor, który zresztą bardzo Ci pasuje i te loki ...

Nedera- wybacz mi kochana ale ja jestem na nie Za bardzo zlewasz się z tymi włosami, w czerwieni zdecydowanie bardziej lubięMoże dlatego że to zdjęcie samej twarzy..

girlz, skoro znowu temat bb kremów... - czy da radę kupić bb krem który nie zrobi ze mnie białej ściany? Ja bladziochem raczej nie jestem i tu pojawia sie problem bo po próbce, którą wysłała mi sonea (jeszcze raz dziękuję ślicznie ) wyglądałam jak upiór Przyznam że obawiam się trochę zakupów na ebayu (nigdy tego nie robiłam) a tym bardziej z Koreą (nie żebym miała jakieś uprzedzenia rasowe hyhyhy ). Jeśli takowy istnieje (jakiś niewybielający) mogłybyście podesłać mi linka na pw? Baaardzo proszę bo wszystkie drogeryjne podkłady mnie strasznie zapychają i uczulają więc jestem dość zdesperowana..
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 12:10   #679
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
girlz, skoro znowu temat bb kremów... - czy da radę kupić bb krem który nie zrobi ze mnie białej ściany? Ja bladziochem raczej nie jestem i tu pojawia sie problem bo po próbce, którą wysłała mi sonea (jeszcze raz dziękuję ślicznie ) wyglądałam jak upiór Przyznam że obawiam się trochę zakupów na ebayu (nigdy tego nie robiłam) a tym bardziej z Koreą (nie żebym miała jakieś uprzedzenia rasowe hyhyhy ). Jeśli takowy istnieje (jakiś niewybielający) mogłybyście podesłać mi linka na pw? Baaardzo proszę bo wszystkie drogeryjne podkłady mnie strasznie zapychają i uczulają więc jestem dość zdesperowana..
Ojjj, no tak mi przykro, że jednak Ci nie podpasowało...
Bebiki są zwykle pod bladzioszki robione, bo nasze wschodnie koleżanki chcą być idealnie białe. Ale poszperaj w tym temacie: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=621421 Ja wiem, on jest rozwleczony niemożliwie, ale podczytuj po kilka stron dziennie i na bank natrafisz na coś, o co Ci chodzi. W ogóle wpisz sobie w gugla "swatch BB" - wyskoczą Ci strony, na których porównuje się różne kremy.
A ja się spłukuję od miesiąca tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post36904587 To składkowe kupowanie w Korei. Jedna korzyść taka (chociaż to akurat drugorzędne), że wypada taniej niż tanio, a druga (ta główna), że masz okazję potestować rozmaite rzeczy w próbkach, zamiast kupowac całe tuby, które potem się będą kurzyły...

Bo jedno musisz wiedzieć, kochana: każda skóra reaguje inaczej, do tego dochodzi ogólna kolorystyka i nie ma szans, żeby na podstawie opisu wskazać bez pudła, co Ci będzie pasowało.

...a co do czerwieni, to ze smutkiem stwierdzam, że osiągnęłam etap "przeczytania całego internetu"; znaczy: znalazłam swój sposób na utrzymanie koloru i na pielęgnację, to pewnie się tu będę mniej pojawiała, skoro "nihil novi" ;p
Ale będę Was podglądać, seniemyślcie
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-10-04 o 12:11
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 13:38   #680
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Rozumiem, że z allwaves nie testowałyście nic ponad 0.6? Właśnie zamówiłam kolor f666 bo ładnie wyglądał na palecie i opis "super czerwony" zachęcał Już nie mówiąc o cenie.

Kurcze, teraz widzę na innej palecie, że f666 dość ciemny jest, może trzeba było wziąć na spróbowanie 6.60 bo wygląda bardzo jasno i bardziej pomarańczowo niż różowo, tylko ten opis-koral niepokoi
Chociaż majicontrast rouge też na palecie nie wygląda jasno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 35.jpg (21,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32.jpg (22,9 KB, 38 załadowań)
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-10-04 o 13:40
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:56   #681
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja nie brałam 666 bo myślałam, że to ciemny, ale mi coś ostatnio mignęło na jakiejś stronie, że że to bardziej jak czysty pigment - czyli 6 to nie poziom. Wydaje mi się, że nie powinien przyciemniać i przy jasnych włosach zadziała bezpieczniej niż 0.6 - nie zniszczy tak Sama się nad nim zastanawiałam, bo nie potrzebuję już rozjaśnienia, a szkoda włosów męczyć
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:42   #682
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Też jestem bardzo ciekawa tego 6.60, może wypróbuję gdy skończę Scandica, którego wystarczy mi jeszcze na 4 użycia.. Rany, ta farba nigdy się nie kończy! Dziś na zafarbowanie całych włosów "do zapięcia" zużyłam ok. 15 ml..
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:45   #683
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Też jestem bardzo ciekawa tego 6.60, może wypróbuję gdy skończę Scandica, którego wystarczy mi jeszcze na 4 użycia.. Rany, ta farba nigdy się nie kończy! Dziś na zafarbowanie całych włosów "do zapięcia" zużyłam ok. 15 ml..
noo ta farba jest bardzooo wydajna... jak bede w PL to sobie kupie od razu 2 tubki
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 19:49   #684
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Rozumiem, że z allwaves nie testowałyście nic ponad 0.6? Właśnie zamówiłam kolor f666 bo ładnie wyglądał na palecie i opis "super czerwony" zachęcał Już nie mówiąc o cenie.

Kurcze, teraz widzę na innej palecie, że f666 dość ciemny jest, może trzeba było wziąć na spróbowanie 6.60 bo wygląda bardzo jasno i bardziej pomarańczowo niż różowo, tylko ten opis-koral niepokoi
Chociaż majicontrast rouge też na palecie nie wygląda jasno
Hej, tutaj są moje włosy 6.60 + odrobina 0.6 (zdjęcie robione telefonem, więc mało intensywne). Koral idzie w tym kierunku.

Edytowane przez 6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Czas edycji: 2012-10-04 o 21:18
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 21:13   #685
mewa000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mała-Polska :)
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

No i zrobilam wlosy...tak jak radzilyscie, najpierw odrost i od razu reszta. I jednak na reszcie mieszanka oxy 9 i 12 % to nadal za slabo, choc juz lepiej jak ostatnio-roznica miedzy odrostem nadal jest ale juz mniejsza. nastepnym razem zrobie 12% a z odrostem pozostane na mieszance 6 i 9% bo wychodzi super.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1444-1.jpg (54,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1498-2.jpg (39,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1507.jpg (63,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1509.jpg (84,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1517.jpg (59,5 KB, 33 załadowań)
mewa000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 21:31   #686
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Sonea dziękuję, przejrzę to i mam nadzieję że coś znajdę, buziaki

Mewo ja też próbowałam sukcesywnie wyrównać kolor kolejnymi farbami ale niestety nie udało mi się to .. problem w tym, że żadna farba nie rozjaśni poprzedniej... I żeby mieć jednolitą czerwień, trzeba mieć wręcz idealną bazę pod nią... Ja też schodziłam z ciemnych włosów do czerwieni i mimo że dzięki temu utrzymałam włosy w całkiem niezłej kondycji, to też zmagałam się z niejednolitym kolorem... wg mnie nie ma sensu niszczyć włosy tą 12tką bo potem będziesz miała jeszcze większe problemy- z kondycją włosów - a co za tym idzie i z kolorem (w efekcie wcale nie osiągniesz tego co zamierzasz, bo będzie się spłukiwał - czyli i tak kolor będzie się odróżniał) w sumie to nawet nie wiem co Ci doradzić, ale generalnie przechodziłam przez to samo co Ty aż się wściekłam i pofarbowałam na czarno Wiem, średnio optymistyczna wizja ;p A jeśli Ci to tak bardzo nie przeszkadza (bo dla mnie wygląda naprawdę ładnie) to po prostu to olej, może z czasem farba się trochę wypłucze i będzie to wyglądało bardziej jednolicie. Do tego możesz odświeżać kolor pianką, mi to dużo dawało jeśli chodzi o ujednolicenie koloru
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 12:56   #687
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

@mewa: kolor wyszedł fantastyczny. Nie wiem, czy rzeczywiście aż tak nierówno, jak mówisz, czy to bardziej kwestia światła, ale mi się całość podoba.
Grunt to nie skrzywdzić włosów od pierwszego kopa i można działać dalej.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 14:39   #688
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

dziewczyny a co to są te BB kremy? bo moja twarz nie zadowala a jednak wracam do czegoś żywego na głowie jak się zdecyduję czy mieszkać w Anglii czy w Polsce

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-10-05 o 15:03
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 15:02   #689
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

[1=6610e975c85461a73511d7b 83bf3e01cd5d91d24_6487a38 504e0b;36912789]Hej, tutaj są moje włosy 6.60 + odrobina 0.6 (zdjęcie robione telefonem, więc mało intensywne). Koral idzie w tym kierunku.[/QUOTE]
Ślicznie choć to jest zupełnie nie to do czego dążę teraz. Jeśli wrócę kiedyś do rudości to w tę stronę pewnie. Dzięki w każdym razie
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 20:11   #690
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej Kochane.
Przypadkiem trafiłam na ten wątek, ale chętnie się przyłączę, jeśli można.
Czerwone włoski zawsze mi się podobały.
Z czerwienią kilka przygód już miałam- najpierw oczywiście Joanna, soczysta malina. Wyszła dzikoróżowa, śliczna. Szkoda tylko, że wypłukała się po góra pięciu myciach, chociaż włosy były rozjaśnione.
Potem kombinowałam z farbami z drogrerii, niestety mam tylko jedno zdjęcie.
Tej zimy położyłam sobie jakieś wisienki, całkiem fajnie wyszły.
We wakacje zaszalałam z pianką Venity. Szkoda tylko, że zafarbowałam przy tym całą łazienkę. Kolor prześliczny, ale płukał się od góry... trzymała mi się jakieś 3 tygodnie, ale fakt, że schodziła od odrostów... tragedia.
Przed wakacjami pojawiło się też gdzieś ombre, ale na włoskach clip in.

Obecnie włoski zapuszczam, dlatego wróciłam do czerni.

1. Tego lata, pianka Venity.
2. Również pianka, już po kilku myciach.
3. 2009, Soczysta Malina Joanny.
4. Soczysta malinka się spiera...
5. Soczysta Malina c.d.
6. Tegorocznej zimy, jakaś wiśnia.
7. Dziwaczna kompozycja z czerwonymi końcami.
8,9. Szamponetka z Joanny, wiśniowe ombre na końcach.
10. A tak paskudnie pianka z Venity się spierała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 534835_495627563796904_1470373443_n.jpg (127,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09320(1).jpg (62,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 84090912.jpg (14,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 86741046.jpg (34,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 113985886.jpg (23,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 115241897.jpg (33,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120622527w.jpg (156,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120625543.jpg (109,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08684.jpg (66,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09344(1)(1).jpg (66,4 KB, 65 załadowań)
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2012-10-07 o 20:13
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.